ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

22 January, 2021 - 02:27

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

NOVASPORTS

Παρασκευή 22 Ιανουαρίου

10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κρανς Μοντάνα | Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1HD)

11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κρανς Μοντάνα | Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport2HD)

12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1HD)

14:00 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | Ατομικό Ανδρών (Eurosport1HD)

18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Λάχτι | Μεγάλος Λόφος 130 Προκριματικός Ανδρών (Eurosport1HD)

19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Φενέρμπαχτσε (Novasports1HD)

19:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports2HD)

19:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ (Novasports4HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Ολυμπιακός (Novasports2HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Μπαρτσελόνα (Novasports5HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Μπενεβέντο-Τορίνο (Novasports3HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Μονπελιέ (Novasports1HD)

22:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4HD)

22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Αμέρικαν Εξπρές (Eurosport2HD)

Σάββατο 23 Ιανουαρίου

10:00 ΛΟΥΤΖ Ινσμπρουκ | Α' γύρος Διπλό (Eurosport2HD)

10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κρανς Μοντάνα | Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1HD)

11:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λάχτι | Σκίαθλο Γυναικών (Eurosport2HD)

12:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λάχτι | Μεγάλος λόφος 130 (Eurosport2HD)

12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1HD)

13:50 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λάχτι | Σκίαθλο Ανδρών (Eurosport2HD)

14:00 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | Μαζική εκκίνηση Γυναικών (Eurosport1HD)

14:30 EFL Championship 26η αγωνιστική (Novasports1HD)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΛ (Novasports2HD)

15:55 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | Σκυταλοδρομία Ανδρών (Eurosport1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Σπέτσια (Novasports3HD)

16:10 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λάχτι | Ομαδικό σπριντ (Eurosport2HD)

16:45 Pre Game Show Απόλλων Σμύρνης-Άρης (Novasports1HD)

17:00 EFL Championship 26η αγωνιστική (Novasports5HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Απόλλων Σμύρνης-Άρης (Novasports1HD)

17:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Λάχτι | Τελικός γύρος HS 130 Ομαδικό Ανδρών (Eurosport1HD)

18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Νις (Novasports4HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Αταλάντα (Novasports3HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Ίντερ (Novasports5HD)

19:30 Βελγικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική Σιντ Τρούιντεν-Μουσκρόν (Novasports1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-ΟΦΗ (Novasports2HD)

21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Βάαλβικ (Novasports5HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports2HD)

21:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ Γερμανία – Βραζιλία (Novasports4HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Κροτόνε (Novasports1HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Μαρσέιγ (Novasports3HD)

22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Αμέρικαν Εξπρές (Eurosport2HD)

Κυριακή 24 Ιανουαρίου

09:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λάχτι | Μεγάλος λόφος 130 (Eurosport1HD)

10:25 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λάχτι | Σκυταλοδρομία Γυναικών (Eurosport2HD)

11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport1HD)

11:25 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λάχτι | Σκυταλοδρομία Ανδρών (Eurosport2HD)

12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κρανς Μοντάνα | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1HD)

12:50 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | Σκυταλοδρομία Γυναικών (Eurosport2HD)

13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φορτούνα Σιτάρντ-Άγιαξ (Novasports3HD)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Μπολόνια (Novasports2HD)

14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport1HD)

14:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λάχτι | 10 χλμ. Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport2HD)

14:30 Pre Game Show Ατρόμητος-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Κλαμπ Μπριζ-Γκενκ (Novasports5HD)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

15:30 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | Μαζική εκκίνηση Ανδρών (Eurosport1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Νάπολι (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Κάλιαρι (Novasports24HD)

16:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Λάχτι | Τελικός γύρος HS 130 Aνδρών (Eurosport1HD)

17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Βόλος (Novasports2HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναιτωλικός-Λαμία (Novasports3HD)

17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Άλκμααρ (Novasports5HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Σασουόλο (Novasports4HD)

19:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ Ισλανδία – Νορβηγία (Novasportsextra1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ (Novasports1HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)

21:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ Πορτογαλία – Γαλλία (Novasports4HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Σαμπντόρια (Novasports2HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Λιόν (Novasports3HD)

22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Αμέρικαν Εξπρές (Eurosport2HD)

Δευτέρα 25 Ιανουαρίου

19:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ Ισπανία – Ουγγαρία (Novasports4HD)

21:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ Δανία – Κροατία (Novasports4HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 21η αγωνιστική: Σοσό-Τουλούζ (Novasports1HD)

COSMOTE TV

Παρασκευή 22.01.20

02.30 Milwaukee Bucks-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD 

05.00 Utah Jazz-New Orleans Pelicans, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

10.30 WRC Μόντε Κάρλο, SS4 Chalancon-Gumiane 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

12.10 WRC Μόντε Κάρλο, SS5 Montauban-Villebois les Pins 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.45 WRC Μόντε Κάρλο, SS6 Aspremont-La Batie des Fonts 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Γκρόιτερ Φιρτ, Bundesliga 2, 17η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Γκλάντμπαχ-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 18η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD

FA Cup, 4ος Γύρος

LaLiga Santander, 20η Αγωνιστική

Σάββατο 23.01.20

02.30 Philadelphia 76ers-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD 

03.00 Milwaukee Bucks-Washington Wizards, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 WRC Μόντε Κάρλο, SS10 Saint Clement-Freissinieres LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 Μπράουνσβαϊγκ-Αμβούργο, Bundesliga 2, 17η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.15 Μπεσίκτας-Γαλατάσαραϊ, ING Basketball Super League, 18η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Νίζνι-Ούνικς Καζάν, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.05 WRC Μόντε Κάρλο, SS11 La Breole-Selonnet 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Εκπομπή «SPORTSHOW Live Action» LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Μάιντς-Λειψία, Bundesliga, 18η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Λεβερκούζεν-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 18η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.30 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 18η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Φράιμπουργκ-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 18η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga, 18η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Χέρτα Βερολίνου-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 18η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

LaLiga Santander, 20η Αγωνιστική

Liga NOS, 15η Αγωνιστική

FA Cup, 4ος Γύρος

Κυριακή 24.01.20

00.00 Utah Jazz-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

02.30 Brooklyn Nets-Miami Heat, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

05.00 UFC 257: Dustin Poirier-Conor MacGregor, UAE, Abu Dhabi UFC Fight Island LIVE COSMOTE SPORT6HD

11.00 WRC Μόντε Κάρλο, SS13 Brianconnet-Entrevaux 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

12.00 WRC Μόντε Κάρλο, SS14 Puget Therniers-La Penne 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 SS15 Brianconnet-Entrevaux 2 Power Stage LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Ανδόρα, ACB Liga Endesa, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 Νυρεμβέργη-Ανόβερο, Bundesliga 2, 17η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Σάλκε-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 18η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Μπελεντίγιεσπορ-Φενέρμπαχτσε, ING Basketball Super League, 18η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 Χόφενχαϊμ-Κολονία, Bundesliga, 18η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Βαλένθια-Μπασκόνια, ACB Liga Endesa, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.30 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.30 Indiana Pacers-Toronto Raptors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

LaLiga Santander, 20η Αγωνιστική

Liga NOS, 15η Αγωνιστική

FA Cup, 4ος Γύρος

Δευτέρα 25.01.20

02.30 Milwaukee Bucks-Atlanta Hawks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT1HD

LaLiga Santander, 20η Αγωνιστική

Liga NOS, 15η Αγωνιστική

ΟPEN TV

Σάββατο 23/01/21

13:30 ΟPEN SPORTS

Kυριακή 24/01/21

13:30 ΟPEN SPORTS

23: 00 Τotal Football

ΜΕGA

Κυριακή 24/01

23.10 Super Μπαλα Live

ΑΡΤ ΤV

Σάββατο-Κυριακή 23-24/01

15.00 Jump Shoot

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

EΡΤ


22  Ιαν

03:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

22  Ιαν

04:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ - ΣΑΪΤΑΜΑ (E)
Καλλιτεχνικό πατινάζ  

22  Ιαν

06:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (ΟΣΛΟ) (E)
Στίβος  

22  Ιαν

08:00

ROMA TV
 

22  Ιαν

10:00

AJAX TV
 

22  Ιαν

12:00

BAYERN TV
 

22  Ιαν

14:00

SUPERLEAGUE 2: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΧΑΝΙΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

22  Ιαν

15:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΛΟ -ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΕΛΛΑΔΑ - ΣΛΟΒΑΚΙΑ (Z)
Πόλο  

22  Ιαν

16:00

BARCA TV
 

22  Ιαν

19:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

22  Ιαν

20:00

VOLLEYLEAGUE: ΠΑΟΚ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ Σ. (Z)
Βόλεϊ  

22  Ιαν

20:00

ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ - VOLLEY LEAGUE: ΠΑΟΚ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ (Z)
Βόλεϊ  

22  Ιαν

22:00

INTER TV
Ποδόσφαιρο  

23  Ιαν

00:00

SUPERLEAGUE 2: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΤΡΙΚΑΛΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

23  Ιαν

02:00

SUPERLEAGUE 2: ΑΠΟΛΛΩΝ Λ. - ΞΑΝΘΗ (E)
Ποδόσφαιρο  

23  Ιαν

04:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ - ΣΑΪΤΑΜΑ (E)
Καλλιτεχνικό πατινάζ  

23  Ιαν

06:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE ΡΩΜΗ (E)
Στίβος  

23  Ιαν

08:00

BARCA TV
 

23  Ιαν

11:00

SUPERLEAGUE 2: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΧΑΝΙΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

23  Ιαν

13:00

LIVERPOOL TV
 

23  Ιαν

14:30

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ- SUPER LEAGUE 2: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

23  Ιαν

15:00

BASKETLEAGUE: ΛΑΥΡΙΟ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ (E)
Μπάσκετ  

23  Ιαν

16:00

BASKETLEAGUE (12η Αγωνιστική) : ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (Z)
Μπάσκετ  

23  Ιαν

16:45

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ- BASKETLEAGUE: ΠΑΟΚ-ΗΡΑΚΛΗΣ (Z)
Μπάσκετ  

23  Ιαν

17:00

BASKETLEAGUE (12η Αγωνιστική) : ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΛΑΥΡΙΟ (Z)
Μπάσκετ  

23  Ιαν

17:00

BASKETLEAGUE: ΑΕΚ - ΙΩΝΙΚΟΣ (Z)
Μπάσκετ  

23  Ιαν

19:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

23  Ιαν

20:00

INTER TV
Ποδόσφαιρο  

23  Ιαν

22:00

VOLLEYLEAGUE: ΠΑΟΚ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ Σ. (E)
Βόλεϊ  

24  Ιαν

00:00

CITY TV
 

24  Ιαν

02:00

ROMA TV
 

24  Ιαν

04:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ - ΣΑΪΤΑΜΑ (E)
Καλλιτεχνικό πατινάζ  

24  Ιαν

06:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (ΣΤΟΚΧΟΛΜΗ) (E)
Στίβος  

24  Ιαν

08:00

SUPERLEAGUE 2: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΧΑΝΙΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

24  Ιαν

10:00

LIVERPOOL TV
 

24  Ιαν

12:00

BARCA TV
 

24  Ιαν

14:30

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ- SUPER LEAGUE 2: ΙΩΝΙΚΟΣ-ΤΡΙΚΑΛΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

24  Ιαν

14:45

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ- SUPER LEAGUE 2: ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ - ΧΑΝΙΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

24  Ιαν

14:45

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ- SUPER LEAGUE 2 : ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

24  Ιαν

15:00

INTER TV
Ποδόσφαιρο  

24  Ιαν

16:45

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ- BASKETLEAGUE: ΛΑΡΙΣΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (Z)
Μπάσκετ  

24  Ιαν

17:00

BASKETLEAGUE: ΛΑΥΡΙΟ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ (E)
Μπάσκετ  

24  Ιαν

19:00

ROMA TV
 

24  Ιαν

21:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

24  Ιαν

22:00

BASKETLEAGUE: ΑΕΚ - ΙΩΝΙΚΟΣ (E)
Μπάσκετ  

25  Ιαν

00:00

VOLLEYLEAGUE: ΠΑΟΚ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ Σ. (E)
Βόλεϊ  

25  Ιαν

02:00

INTER TV
Ποδόσφαιρο  

25  Ιαν

04:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ - ΣΑΪΤΑΜΑ (E)
Καλλιτεχνικό πατινάζ  

K. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea