ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

31 May, 2019 - 03:40

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

NOVASPORTS

Παρασκευή 31 Μαΐου

02:00 MLB, Red Sox – Yankees (FOX Sports HD)

11:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)

12:55 NRL, Rabbitohs - Eels (FOX Sports HD) 

14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)

16:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)

18:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)

18:15 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)

21:30 Τουρνουά γκολφ γυναικών U.S. Open: 2η ημέρα (Novasports1HD)

Σάββατο 1 Ιουνίου

03:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)

11:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)

14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)

16:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)

18:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)

18:15 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)

20:00 MLB, Twins - Rays (FOX Sports HD) 

21:00 Τουρνουά γκολφ γυναικών U.S. Open: 3η ημέρα (Novasports1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

Κυριακή 2 Ιουνίου

09:05 NRL, Cowboys - Titans (FOX Sports HD) 

11:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)

14:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)

14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: ΑΪΚ Στοκχόλμης-Χάμαρμπι (Novasports1HD) 

18:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)

18:45 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Play Off ανόδου Επαναληπτικός αγώνας (Novasports2HD) 

20:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 MLB, Cubs - Cardinals (FOX Sports HD) 

21:00 Τουρνουά γκολφ γυναικών U.S. Open: 4η ημέρα (Novasports1HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Play Off ανόδου Επαναληπτικός αγώνας: Ντιζόν-Λανς (Novasports2HD)

Δευτέρα 3 Ιουνίου

11:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)

14:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)

14:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1D)

16:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)

16:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1D)

18:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)

18:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1D)

20:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)

20:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1D)

COSMOTE TV

Παρασκευή 31.05.19

04.00 NBA Finals, Game 1 LIVE                                                                                                                              COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 Gran Premio d’ Italia Oakley, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                  COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP Gran Premio d’ Italia Oakley, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                               COSMOTE SPORT5HD

11.45 WRC Πορτογαλία, SS1 Lousa 1 LIVE                                                                                                             COSMOTE SPORT8HD

11.50 Moto2 Gran Premio d’ Italia Oakley, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                  COSMOTE SPORT5HD

12.30 WRC Πορτογαλία, SS2 Gois 1 LIVE                                                                                                                COSMOTE SPORT8HD

13.20 WRC Πορτογαλία, SS3 Agranil 1 LIVE                                                                                                           COSMOTE SPORT8HD

14.10 Moto3 Gran Premio d’ Italia Oakley, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                  COSMOTE SPORT5HD

15.05 MotoGP Gran Premio d’ Italia Oakley, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                               COSMOTE SPORT5HD

15.50 WRC Πορτογαλία, SS4 Lousa 2 LIVE                                                                                                             COSMOTE SPORT8HD

16.05 Moto2 Gran Premio d’ Italia Oakley, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                  COSMOTE SPORT5HD

16.35 WRC Πορτογαλία, SS5 Gois 2 LIVE                                                                                                                COSMOTE SPORT8HD

17.20 WRC Πορτογαλία, SS6 Agranil 2 LIVE                                                                                                           COSMOTE SPORT8HD

21.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Final” LIVE                                                                                            COSMOTE SPORT1HD

ACB Liga Endesa, Playoffs, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική

TBF Basketball Super League, Playoffs

Σάββατο 01.06.19

05:00 Phoenix Mercury-Las Vegas Aces, WNBA Regular Season LIVE                                                                    COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 Gran Premio d’ Italia Oakley, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                  COSMOTE SPORT5HD

10.30 WRC Πορτογαλία, SS8 Viera do Minho 1 LIVE                                                                                               COSMOTE SPORT8HD

10.50 MotoGP Gran Premio d’ Italia Oakley, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                               COSMOTE SPORT5HD

11.30 WRC Πορτογαλία, SS9 Cabaceiras 1 LIVE                                                                                                     COSMOTE SPORT8HD

11.50 Moto2 Gran Premio d’ Italia Oakley, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                  COSMOTE SPORT5HD

12.45 WRC Πορτογαλία, SS10 Amarante 1 LIVE                                                                                                     COSMOTE SPORT8HD

13.30 Moto3 Gran Premio d’ Italia Oakley, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                                COSMOTE SPORT5HD

14.25 MotoGP Gran Premio d’ Italia Oakley, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                               COSMOTE SPORT5HD

15.05 MotoGP Gran Premio d’ Italia Oakley, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                              COSMOTE SPORT5HD

16.00 Moto2 Gran Premio d’ Italia Oakley, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                                COSMOTE SPORT5HD

17.00 WRC Πορτογαλία, SS11 Viera do Minho 2 LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT8HD

17.20 Red Bull MotoGP Rookies Cup, Μουτζέλο, Ιταλία LIVE                                                                                  COSMOTE SPORT5HD

18.00 WRC Πορτογαλία, SS12 Cabaceiras 2 LIVE                                                                                                   COSMOTE SPORT8HD

19.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Final” LIVE                                                                                            COSMOTE SPORT1HD

19.00 Ούνικς Καζάν-Χίμκι, VTB United League, Ημιτελική Φάση, 5ος Αγώνας (εάν χρειαστεί) LIVE                        COSMOTE SPORT9HD

19.15 WRC Πορτογαλία, SS13 Amarante 2 LIVE                                                                                                     COSMOTE SPORT8HD

22.00 Τότεναμ-Λίβερπουλ, UEFA Champions League, Τελικός LIVE                                                                        COSMOTE SPORT1HD

TBF Basketball Super League, Playoffs

 

Κυριακή 02.06.19

00.00 UFC Fight Night: Alexander Gustaffson-Anthony Smith, Στοκχόλμη, Σουηδία REC                                       COSMOTE SPORT6HD (01.06, 20:00)

00.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Final” LIVE                                                                                            COSMOTE SPORT1HD

09.35 Moto3 Gran Premio d’ Italia Oakley, Warm Up LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT5HD

10.05 Moto2 Gran Premio d’ Italia Oakley, Warm Up LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT5HD

10.05 FIVB Beach Volleyball WT, 1ος Ημιτελικός Γυναικών, Τσεχία, Οστράβα LIVE                                                 COSMOTE SPORT7HD

10.25 WRC Πορτογαλία, SS16 Montim 1 LIVE                                                                                                         COSMOTE SPORT8HD

10.35 MotoGP Gran Premio d’ Italia Oakley, Warm Up LIVE                                                                                   COSMOTE SPORT5HD

11.00 WRC Πορτογαλία, SS17 Fafe 1 LIVE                                                                                                              COSMOTE SPORT8HD

11.05 FIVB Beach Volleyball WT, 2ος Ημιτελικός Γυναικών, Τσεχία, Οστράβα LIVE                                                 COSMOTE SPORT7HD

11.45 Moto3 Gran Premio d’ Italia Oakley, Αγώνας LIVE                                                                                        COSMOTE SPORT5HD

12.00 WRC Πορτογαλία, SS18 Luilhas LIVE                                                                                                            COSMOTE SPORT8HD

12.35 FIVB Beach Volleyball WT, 1ος Ημιτελικός Ανδρών, Τσεχία, Οστράβα LIVE                                                   COSMOTE SPORT7HD

12.35 WRC Πορτογαλία, SS19 Montim 2 LIVE                                                                                                         COSMOTE SPORT8HD

13.05 Moto2 Gran Premio d’ Italia Oakley, Αγώνας LIVE                                                                                        COSMOTE SPORT5HD

13.35 FIVB Beach Volleyball WT, 2ος Ημιτελικός Ανδρών, Τσεχία, Οστράβα LIVE                                                   COSMOTE SPORT7HD

14.00 WRC Πορτογαλία, SS20 Fafe 2 Power Stage LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT8HD

14.30 MotoGP Gran Premio d’ Italia Oakley, Αγώνας LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT5HD

14.50 FIVB Beach Volleyball WT, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών, Τσεχία, Οστράβα LIVE                                           COSMOTE SPORT7HD

16.05 FIVB Beach Volleyball WT, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών, Τσεχία, Οστράβα LIVE                                             COSMOTE SPORT7HD

17.00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ζενίτ, VTB United League, Ημιτελική Φάση, 5ος Αγώνας (εάν χρειαστεί) LIVE                     COSMOTE SPORT9HD

17.20 FIVB Beach Volleyball WT, Τελικός Γυναικών, Τσεχία, Οστράβα LIVE                                                           COSMOTE SPORT7HD

18.35 FIVB Beach Volleyball WT, Τελικός Ανδρών, Τσεχία, Οστράβα LIVE                                                              COSMOTE SPORT7HD

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE                                                                                                                           COSMOTE SPORT5HD

21.00 NASCAR Cup Series, Pocono 400 LIVE                                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

22.00 Γαλλία-Βολιβία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                        COSMOTE SPORT2HD

ACB Liga Endesa, Playoffs, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική

TBF Basketball Super League, Playoffs

Betshop Basket League, Playoffs

Δευτέρα 03.06.19

03.00 NBA Finals, Game 2 LIVE                                                                                                                              COSMOTE SPORT4HD

17.00 Εκπομπή “Pregame Greek All Stars-Monaco Legends” LIVE                                                                          COSMOTE SPORT1HD

18.30 Greek All Stars-Monaco Legends, Φιλανθρωπικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                             COSMOTE SPORT1HD

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE                                                                                                                               COSMOTE SPORT6HD

19.45 Εκπομπή “Postgame Greek All Stars-Monaco Legends” LIVE                                                                         COSMOTE SPORT1HD

ACB Liga Endesa Playoffs, Προημιτελική Φάση

TBF Basketball Super League, Playoffs

ΣΚΑΙ

Σάββατο 01/06

12:00 Goal Χωρίς Σύνορα

Κυριακή 26/05

13.00 Goal Χωρίς Σύνροα

OPEN

Σάββατο 01/06

12.00 OPEN GOAL

Κυριακή 02/06

12.50 OPEN GOAL

ΑΡΤ ΤV



Σάββατο-Κυριακή  31-01-02/05

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

15.00 Jump Shoot

ΕΡΤ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΕΥΤΕΡΑ  31-01-02-03/06


31  Μαι

05:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

31  Μαι

06:00

BASKETLEAGUE: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (E)
Μπάσκετ  

31  Μαι

08:00

BARCA TV
 

31  Μαι

12:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (Z)
Τέννις  

31  Μαι

12:00

ROLAND GARROS (ΓΗΠΕΔΟ PHILIPPE-CHATRIER) (Z)
Τέννις  

31  Μαι

12:00

ROLAND GARROS (ΓΗΠΕΔΟ SUZANNE-LENGLEN) (Z)
Τέννις  

31  Μαι

12:00

ROLAND GARROS (ΓΗΠΕΔΟ SIMONNE-MATHIEU) (Z)
Τέννις  

31  Μαι

17:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (Z)
Τέννις  

31  Μαι

23:00

ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
Τέννις  

1  Ιον

00:00

JUVENTUS TV
 

1  Ιον

03:00

BARCA TV
 

1  Ιον

06:00

ΣΤΙΒΟΣ DIAMOND LEAGUE - ΣΤΟΚΧΟΛΜΗ (E)
Στίβος  

1  Ιον

08:00

BAYERN TV
 

1  Ιον

12:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (Z)
Τέννις  

1  Ιον

12:00

ROLAND GARROS (ΓΗΠΕΔΟ SUZANNE-LENGLEN) (Z)
Τέννις  

1  Ιον

12:00

ROLAND GARROS (ΓΗΠΕΔΟ PHILIPPE-CHATRIER) (Z)
Τέννις  

1  Ιον

12:00

ROLAND GARROS (ΓΗΠΕΔΟ SIMONNE-MATHIEU) (Z)
Τέννις  

1  Ιον

17:00

BASKETLEAGUE: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕΚ (Z)
Μπάσκετ  

1  Ιον

17:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (Z)
Τέννις  

1  Ιον

22:00

CHAMPIONS LEAGUE (ΜΑΔΡΙΤΗ): ΤΟΤΕΝΑΜ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ (Z)
Ποδόσφαιρο  

2  Ιον

02:00

ROMA TV
 

2  Ιον

05:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

2  Ιον

06:00

JUVENTUS TV
 

2  Ιον

09:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (M)
Τέννις  

2  Ιον

12:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (Z)
Τέννις  

2  Ιον

12:00

ROLAND GARROS (ΓΗΠΕΔΟ PHILIPPE-CHATRIER) (Z)
Τέννις  

2  Ιον

12:00

ROLAND GARROS (ΓΗΠΕΔΟ SUZANNE-LENGLEN) (Z)
Τέννις  

2  Ιον

17:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (Z)
Τέννις  

2  Ιον

23:00

ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
Τέννις  

3  Ιον

00:00

CHAMPIONS LEAGUE (ΜΑΔΡΙΤΗ): ΤΟΤΕΝΑΜ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ (E)
Ποδόσφαιρο  

3  Ιον

02:30

ROMA TV
 

3  Ιον

05:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

3  Ιον

06:00

ΣΤΙΒΟΣ DIAMOND LEAGUE - ΣΤΟΚΧΟΛΜΗ (E)
Στίβος  

3  Ιον

08:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E)
Τέννις  

3  Ιον

11:00

ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
Τέννις  

3  Ιον

12:00

ROLAND GARROS (ΓΗΠΕΔΟ SUZANNE-LENGLEN) (Z)
Τέννις  

3  Ιον

12:00

ROLAND GARROS (ΓΗΠΕΔΟ PHILIPPE-CHATRIER) (Z)
Τέννις  

3  Ιον

12:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (Z)
Τέννις  

3  Ιον

17:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (Z)
Τέννις  

3  Ιον

21:00

BASKETLEAGUE: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Z)
Μπάσκετ  

3  Ιον

23:00

ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
Τέννις  

4  Ιον

01:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E)
Τέννις  

4  Ιον

03:00

ΣΤΙΒΟΣ DIAMOND LEAGUE - ΣΤΟΚΧΟΛΜΗ (E)
Στίβος  

4  Ιον

05:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

K. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea