ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

7 June, 2019 - 03:22

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

NOVASPORTS

Παρασκευή 7 Ιουνίου

03:00 NHL, Stanley Cup Final: Blues – Bruins, Game 5 (FOX Sports HD)

12:50 NRL, Raiders - Tigers (FOX Sports HD) 

13:50 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)

17:15 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)

20:00 World Cup of Darts (FOX Sports HD)

21:30 Friday Boxing Fight Night by Stoiximan (Novasports1HD)

Σάββατο 8 Ιουνίου

11:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ (Eurosport2)

14:00 World Cup of Darts (FOX Sports HD)

14:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ (Eurosport2)

16:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:15 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

22:20 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR, Κάννες (Eurosport1/Eurosport1HD)

Κυριακή 9 Ιουνίου

09:05 NRL, Roosters - Panthers (FOX Sports HD) 

11:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ (Eurosport2)

12:25 Τένις, Γαλλικό Οπεν, Διπλό Γυναικών Τελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:05 ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Χερέθ (Eurosport2)

13:55 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: Όσερσλέμπεν (8 ώρες) (Eurosport2)

14:00 World Cup of Darts (FOX Sports HD)

15:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ (Eurosport2)

16:00 Τένις, Γαλλικό Όπεν, Τελικός Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM DU DAUPHINE (Eurosport2)

17:45 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: Όσερσλέμπεν (8 ώρες) (Eurosport2)

20:00 World Cup of Darts (FOX Sports HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

Δευτέρα 10 Ιουνίου

03:00 NHL, Stanley Cup Final: Bruins – Blues, Game 6 (FOX Sports HD)

09:00 NRL, Dragons - Bulldogs (FOX Sports HD) 

16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM DU DAUPHINE (Eurosport1/Eurosport1HD)

COSMOTE TV

Παρασκευή 07.06.19

16.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAND PRIX DU CANADA, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 Γεωργία-Γιβραλτάρ, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 ΑΕΚ-Προμηθέας Πάτρας, Betshop Basket League, Β’ Φάση Playoffs, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.30 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Χίμκι, VTB United League Finals, 2ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.45 WRC Ιταλία, Μαγκαζίνο COSMOTE SPORT5HD

20.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAND PRIX DU CANADA, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Νησιά Φερόε-Ισπανία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Δανία-Ιρλανδία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Αυστρία-Σλοβενία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Νορβηγία-Ρουμανία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Ουκρανία-Σερβία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Τσεχία-Βουλγαρία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.00 Μπαρτσελόνα-Σαραγόσα, ACB Liga Endesa Playoffs, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

23.45 Εκπομπή “UEFA European Qualifiers Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

Σάββατο 08.06.19

04.00 Golden State Warriors-Toronto Raptors, NBA Finals, Game 4 LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.00 Κροατία-Ουαλία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.00 Ισλανδία-Αλβανία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 Τόφας-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, Ημιτελική Φάση, 4η Αγωνιστική (εάν χρειαστεί) LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAND PRIX DU CANADA, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 Φινλανδία-Βοσνία Ερζεγοβίνη, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Αρμενία-Λιχτενστάιν, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Ρωσία-Σαν Μαρίνο, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.00 Εσθονία-Βόρειος Ιρλανδία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

20.30 Εκπομπή “UEFA European Qualifiers Show Pregame Ελλάδα-Ιταλία” LIVE COSMOTE SPORT1HD

20.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAND PRIX DU CANADA, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Ελλάδα-Ιταλία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Σκοτία-Κύπρος, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Τουρκία-Γαλλία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Λευκορωσία-Ρουμανία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Βέλγιο-Καζακστάν, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD 

22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Βαλένθια, ACB Liga Endesa Playoffs, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.30 Minnesota Lynx-Los Angeles Sparks, WNBA regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

23.45 Εκπομπή “UEFA European Qualifiers Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

Κυριακή 09.06.19

05.00 UFC 238: Henrey Cejudo-Marlon Moraes, ΗΠΑ, Σικάγο LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.00 UEFA Nations League Finals, Τελικός 3ης Θέσης LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 Bundesliga Χάντμπολ, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAND PRIX DU CANADA, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.00 Εκπομπή “UEFA Nations League Finals” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.00 NASCAR Cup Series, Michigan Firekeepers Casino 400 LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 UEFA Nations League Finals, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Μπαρτσελόνα-Σαραγόσα, ACB Liga Endesa Playoffs, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

Betshop Basket League, 1ος Τελικός

Δευτέρα 10.06.19

00.15 Εκπομπή “UEFA Nations League Finals” LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Χίμκι-ΤΣΣΑ Μόσχας, VTB United League Finals, 3ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Ισπανία-Σουηδία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Πολωνία-Ισραήλ, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Τσεχία-Μαυροβούνιο, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Βουλγαρία-Κόσοβο, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Σερβία-Λιθουανία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Δανία-Γεωργία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Λετονία-Σλοβενία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.00 Βαλένθια-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa Playoffs, Ημιτελική Φάση, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

23.45 Εκπομπή “UEFA European Qualifiers Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

ΣΚΑΙ

Σάββατο 08/06

12:00 Goal Χωρίς Σύνορα

Κυριακή 09/05

13.00 Goal Χωρίς Σύνροα

OPEN



Σάββατο 08/06



12.00 OPEN GOAL

21:00 Pre Game Ελλάδα-Ιταλία

21:45 Ελλάδα-Ιταλία

23:45 Post Game Ελλάδα-Ιταλία

Κυριακή 09/06

12.50 OPEN GOAL

ΑΡΤ ΤV


Σάββατο-Κυριακή  08-09/06

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

15.00 Jump Shoot

ΕΡΤ



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΕΥΤΕΡΑ  07-08-09-10/06


7  Ιον

05:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

7  Ιον

06:00

BASKETLEAGUE: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (E)
Μπάσκετ  

7  Ιον

08:00

BASKETLEAGUE: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕΚ (E)
Μπάσκετ  

7  Ιον

10:00

ΠΟΛΟ Α1: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (E)
Πόλο  

7  Ιον

11:30

ΠΟΛΟ CHAMPIONS LEAGUE F8: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΠΡΕΣΙΑ (E)
Πόλο  

7  Ιον

12:00

ROLAND GARROS (ΓΗΠΕΔΟ SUZANNE-LENGLEN) (Z)
Τέννις  

7  Ιον

12:00

ROLAND GARROS (ΓΗΠΕΔΟ PHILIPPE-CHATRIER) (Z)
Τέννις  

7  Ιον

13:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (Z)
Τέννις  

7  Ιον

17:00

FORMULA 1 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΚΑΝΑΔΑ (ΜΟΝΤΡΕΑΛ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

7  Ιον

20:00

ΠΟΛΟ CHAMPIONS LEAGUE F8 (ΑΝΝΟΒΕΡΟ) (Z)
Πόλο  

7  Ιον

21:00

FORMULA 1 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΚΑΝΑΔΑ (ΜΟΝΤΡΕΑΛ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

7  Ιον

21:30

ΠΟΛΟ CHAMPIONS LEAGUE F8 (ΑΝΝΟΒΕΡΟ) (Z)
Πόλο  

7  Ιον

23:00

ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
Τέννις  

8  Ιον

01:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E)
Τέννις  

8  Ιον

03:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE ΡΩΜΗ (E)
Στίβος  

8  Ιον

05:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

8  Ιον

08:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE ΡΩΜΗ (E)
Στίβος  

8  Ιον

10:00

BASKETLEAGUE: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕΚ (E)
Μπάσκετ  

8  Ιον

12:00

ROLAND GARROS (ΓΗΠΕΔΟ SUZANNE-LENGLEN) (Z)
Τέννις  

8  Ιον

12:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E)
Τέννις  

8  Ιον

12:00

ROLAND GARROS (ΓΗΠΕΔΟ PHILIPPE-CHATRIER) (Z)
Τέννις  

8  Ιον

16:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (Z)
Τέννις  

8  Ιον

18:00

FORMULA 1 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΚΑΝΑΔΑ (ΜΟΝΤΡΕΑΛ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

8  Ιον

19:00

ΠΟΛΟ CHAMPIONS LEAGUE F8 (ΑΝΝΟΒΕΡΟ) (E)
Πόλο  

8  Ιον

20:00

ΠΟΛΟ CHAMPIONS LEAGUE F8 (ΑΝΝΟΒΕΡΟ) (Z)
Πόλο  

8  Ιον

21:00

FORMULA 1 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΚΑΝΑΔΑ (ΜΟΝΤΡΕΑΛ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

8  Ιον

21:30

ΠΟΛΟ CHAMPIONS LEAGUE F8 (ΑΝΝΟΒΕΡΟ) (Z)
Πόλο  

8  Ιον

23:00

ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
Τέννις  

9  Ιον

01:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E)
Τέννις  

9  Ιον

03:00

BASKETLEAGUE: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (E)
Μπάσκετ  

9  Ιον

05:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

9  Ιον

06:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE ΡΩΜΗ (E)
Στίβος  

9  Ιον

08:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E)
Τέννις  

9  Ιον

12:00

ROLAND GARROS (ΓΗΠΕΔΟ SUZANNE-LENGLEN) (Z)
Τέννις  

9  Ιον

12:00

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

9  Ιον

12:00

ROLAND GARROS (ΓΗΠΕΔΟ PHILIPPE-CHATRIER) (Z)
Τέννις  

9  Ιον

12:30

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (Z)
Τέννις  

9  Ιον

16:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (Z)
Τέννις  

9  Ιον

18:00

ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΑ - ΣΤΙΒΟΣ (Z)
Στίβος  

9  Ιον

20:50

FORMULA 1 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΚΑΝΑΔΑ (ΜΟΝΤΡΕΑΛ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

9  Ιον

21:55

CHAMPIONS LEAGUE ΤΕΛΙΚΟΣ: ΤΟΤΕΝΑΜ-ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ (E)
Ποδόσφαιρο  

10  Ιον

02:00

BASKETLEAGUE: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕΚ (E)
Μπάσκετ  

10  Ιον

04:00

BASKETLEAGUE: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (E)
Μπάσκετ  

10  Ιον

06:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E)
Τέννις  

10  Ιον

09:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E)
Τέννις  

10  Ιον

11:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E)
Τέννις  

10  Ιον

14:00

ΠΟΛΟ CHAMPIONS LEAGUE F8 (ΑΝΝΟΒΕΡΟ) (E)
Πόλο  

10  Ιον

15:30

ΠΟΛΟ CHAMPIONS LEAGUE F8 (ΑΝΝΟΒΕΡΟ) (E)
Πόλο  

10  Ιον

17:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E)
Τέννις  

10  Ιον

22:00

ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΑ - ΣΤΙΒΟΣ (E)
Στίβος  

11  Ιον

00:00

FORMULA 1 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΚΑΝΑΔΑ (ΜΟΝΤΡΕΑΛ) (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

11  Ιον

03:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E)
Τέννις  

11  Ιον

06:00

BASKETLEAGUE (E)
Μπάσκετ  

11  Ιον

09:30

ΠΟΛΟ CHAMPIONS LEAGUE F8 (ΑΝΝΟΒΕΡΟ) (E)
Πόλο  

11  Ιον

11:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E)
Τέννις  

11  Ιον

13:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E)
Τέννις  

11  Ιον

16:00

FORMULA 1 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΚΑΝΑΔΑ (ΜΟΝΤΡΕΑΛ) (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

11  Ιον

18:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E)
Τέννις  

11  Ιον

22:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E)
Τέννις  

12  Ιον

02:00

ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΑ - ΣΤΙΒΟΣ (E)
Στίβος  

12  Ιον

04:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

12  Ιον

05:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

K. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea