ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
palaiologos

13 October, 2019 - 19:35

Categories: 

Όλα τα τελικά αποτελέσματα στην Γ’ Εθνική

 

Δείτε όλα τα τελικά αποτελέσματα και στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής

 

Γ’ Εθνική – 4η αγωνιστική

Κυριακή 13/10 – 16:00

1ος όμιλος

 

Ηρακλής Ζυγού-Αετός Ορφανού 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Κεραυνός Πέρνης-Δόξα Κάτω Καμήλας 2-4 ΤΕΛΙΚΟ

Κιλκισιακός-Πανδραμαϊκός 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

Ένωση Αλεξανδρούπολης-Δόξα Θεολόγου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Άρης Αβάτου-Νέστος Χρυσούπολης 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Πανσερραϊκός-Απόλλων Παραλιμνίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

 

2ος όμιλος – 5η αγωνιστική

 

ΑΟ Σειρήνα-Νίκη Αγκαθιάς 1-5 ΤΕΛΙΚΟ

Θερμαϊκός Θέρμης-ΠΑΣ Φλώρινα 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

Αστραπή Μεσοποταμίας-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Άρης Παλαιοχωρίου-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-3 α.α

Θύελλα Σαρακηνών-Αλμωπός Αριδαίας 0-4 ΤΕΛΙΚΟ

Εδεσσαϊκός-Μακεδονικός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

 

3ος όμιλος

 

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΣ Μετέωρα 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΕ Καρίτσας-Ατρόμητος Παλαμά 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΠΟ Αταλάντη-Θησέας Αγριάς 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Διαγόρας Στεφανοβικείου-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΟ Ποταμιάς-Ηρακλής Λάρισας 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Δίας Δίου-Πιερικός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΟ Σελλάνων-ΓΣ Αλμυρού 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

4ος όμιλος

 

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Τηλυκράτης Λευκάδας 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Απόλλων Ευπαλίου-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Θιναλιακός-ΠΑΣ Πρέβεζα 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΟ Ανατολής-Αναγέννηση Άρτας 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

Μακεδονικός Φούφα-Αστέρας Ιτέας 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΕ Λευκίμμης-Ναυπακτιακός Αστέρας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΕ Μεσολογγίου-Σούλι Παραμυθιάς 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

5ος όμιλος

 

Πανθηραϊκός-Ερμής Κορυδαλλού 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (11:00)

Άνω Μερά-Κερατσίνι 0-0 ΤΕΛΙΚΟ (11:00)

Κηφισιά-Άγιοι Ανάργυροι 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Φωστήρας-Καλλιθέα 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΕ Μοσχάτου-Άγιος Ιερόθεος 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

Εθνικός-Θύελλα Καμαρίου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Ακράτητος-Ηλυσιακός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

6ος όμιλος

 

Ρόδος-Αήττητος Σπάτων 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 12/10-16:00)

Αιολικός-Αχαρναϊκός 0-0 ΤΕΛΙΚΟ (15:30)

Νέα Αρτάκη-Παλληνιακός 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Παναρκαδικός-ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Κόρινθος ’06-ΑΕΚ Τρίπολης 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΟ Υπάτου-Θύελλα Ραφήνας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Ρεπό: Μαρκό

 

7ος όμιλος

 

Ολυμπιακός Ζαχάρως-ΠΣ “Η Σπάρτη” 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

Αστέρας Βλαχιώτη-Ναύπλιο 2017 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Διαγόρας Βραχνεΐκων-Ερμιονίδα 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΠΑΟ Βάρδας-ΑΠΣ Ζάκυνθος 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΟ Τσιλιβή-Πανηλειακός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΟ Διαβολιτσίου-Πανγυθεατικός 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Παναργειακός-Θύελλα Πατρών 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

8ος όμιλος

 

Επισκοπή-Άγιος Νικόλαος 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Πόρος-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

Πανακρωτηριακός-Ρεθυμνιακός 3-2 ΤΕΛΙΚΟ

Γιούχτας-Ατσαλένιος 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Ρεπό: Ηρόδοτος

 

olymbic idea