ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 571 of /home/postgame/public_html/includes/menu.inc).

27 January, 2018 - 21:47

Categories: 

H Eλλάδα παίζει χάντμπολ!

Handball Premier (13η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (9η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (11η, 13η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (5η, 6η, 7η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (5η, 7η αγωνιστική)

 

Παρασκευή 26 Ιανουαρίου 2018

Handball Premier (13η αγωνιστική)

Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV 26-22

 

Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2018

Handball Premier (13η αγωνιστική)

Χιλιώτης Δράμα 1986- ΑΕΚ 26-37

ΧΑΝΘ- Πανελλήνιος 33-27

ΑΣΕ Δούκα- Φίλιππος Βέροιας 24-21

Αερωπός Έδεσσας- Φοίβος Συκεών 32-24

Διομήδης Άργους- ΓΑΣ Καματερού 16-13

 

Α1 Γυναικών (9η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ RED- LED –Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας 34-19

Μέγας Αλέξανδρος- Άρης Θεσσαλονίκης 18-18

 

Α2 Ανδρών (11η αγωνιστική) 

Μακεδονικός- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης 32-23

Αλέξανδρος Αξιούπολης- Αρχέλαος Κατερίνης 

Πρωτέας Άρτας- Αρίων Πτολεμαΐδας 

Φαίακας Κέρκυρας- Ζαφειράκης Νάουσας 26-24

 

Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική) 

Άρης Νίκαιας- ΕΣΝ Βριλησσίων 

Ποσειδών Λουτρακίου- ΑΟ Νηρεύς 

Έσπερος Καλλιθέας- Ακαδημία Πάτρας 20-24

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Ολυμπιακός Κερατσινίου

 

Β’ Ανδρών (5η αγωνιστική) 

ΕΑΚ Χανίων 21:00 Ωρίωνας Χανίων- ΓΣ Χανίων

 

Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική) 

ΑΟ Ιωαννίνων- ΑΟΑ Καστοριάς 25-20

Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Μακεδών- ΑΕ Λήμνου 

ΔΑΚ Σταυρόπουλης 20:30, Απόλλων Σταυρούπολης- Πόντιοι Κιλκίς

 

Β’ Ανδρών (7η αγωνιστική) 

Πήγασος Κυψέλης- Ιωνικός Λαμίας 22-25 

Ηλυσιακός- Αναγέννηση Βύρωνα 23-19

 

Α2 Γυναικών (7η αγωνιστική) 

ΕΑΧ Χανιά- Άρης Νίκαιας 10-32

ΔΑΚ Κοζάνης 18:00, Εθνικός Κοζάνης- Απόλλων Σταυρούπολης 

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 20:00, ΑΨΛ ΟΦΧ Ιωαννίνων- Αρίων Πτολεμαΐδας

 

Κυριακή 28 Ιανουαρίου 2018

Α1 Γυναικών (9η αγωνιστική)

Καματερού 16:00, ΓΑΣ Καματερού- Φίλιππος Βέροιας

 

Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική)

Νέα Ιωνία 17:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Αγριά Βόλου Κένταυρος

 

Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική) 

ΔΑΚ Κλαδισού 12:00, ΓΣ Χανίων- Ιδομενέας Γαλατά

ΔΑΚ Άρτας 18:00, ΓΣ Άρτας «Άνω Πόλη»- ΑΟ Κοζάνης

 

Β’ Ανδρών (7η αγωνιστική) 

ΔΑΚ Αγρινίου 12:30, Προοδευτική- ΑΟ Πολιτείας 

ΟΑΚΑ 19:00, Πανιώνιος- ΓΣ Παπασιδέρης 

ΔΑΚ Ναυπλίου 19:30, Πολυνίκης Ναυπλίου- Τελαμώνας Σαλαμίνας

 

Α2 Γυναικών (5η αγωνιστική) 

Αλεξανδρούπολης 15:00, Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- ΑΟ Προσοτσάνης 

Νευροκοπίου 16:00, Ακρίτες Νευροκοπίου- ΟΛΑ Δράμας

Κομοτηνής 17:00, Δημοκρίτειο- ΓΣ Δράμα 1986

 

Α2 Γυναικών (7η αγωνιστική) 

Φιλίππειο 15:00, Βέροια 2017- Ορφέας Κατερίνης 

Κέρκυρας 16:00, Φαίακας Κέρκυρας- ΑΕΣΧ Πυλαίας 

ΔΓ Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- ΑΣ Ηλιούπολης

 

Δευτέρα 29 Ιανουαρίου 2018

Α2 Ανδρών (11η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 21:15, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΓΑΣ Κιλκίς

olymbic idea