ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 571 of /home/postgame/public_html/includes/menu.inc).

15 February, 2020 - 23:59

Categories: 

H Eλλάδα παίζει handball

Handball Premier (16η αγνωιστική), Α2 Ανδρών 13η αγωνιστική), Β΄Ανδρών (1η, 8η και 11η αγωνιστική), Α1 Γυναικών 12η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική)

 

 

 

Σάββατο 15/02/2020

Handball Premier (16η αγωνιστική)

ΑΣΕ Δούκα – Φαίακας Κέρκυρας 25-22

Bianco Monte Δράμα – ΠΑΟΚ2 33-28

Φίλιππος Βέροιας – ΑΕΣΧ Πυλαίας 22-28

Ιωνικός Ν.Φ. - Άρης Νίκαιας 25-21

 

Α1 Γυναικών (12η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Mateco – Προσοτσάνη 49-20

Μ.Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Βέροια 2017 27-25

Αναγέννηση Άρτας Φέτα Ήπειρος – Πανόραμα HONDA 32-23

Ο.Φ.Ν.Ιωνίας – ΑΟΑΟΔΚ VTECH 49-20

 

Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική)

Ηλυσιακός ΑΟ – Αθηναϊκός Βύρωνα

Ακαδημία Πάτρας – Ποσειδών Λουτρακίου 26-26

Ελπίδες Αμυνταίου – Αλέξανδρος Αξιούπολης 19-22

Αρχέλαος Κατερίνης – ΧΑΝΘ 27-28

ΓΑΣ Κιλκίς – Κύκλωπες Αλεξ/πολης 34-27

Πανιώνιος ΓΣΣ – Πανελλήνιος ΓΣ 20-29

 

Β Ανδρών (8η αγωνιστική)

ΑΟ Ιωαννίνων – ΑΟΑ Καστοριάς 30-22

ΑΟ Κοζάνης – Άρτα Handball 2015 38-21

 

Β' Ανδρών (11η αγωνιστική)

Πολυνίκης Ναυπλίου – Ιδομενέας Γαλατά 35-27

 

Ασπίδα Ξάνθης – ΜΓΣ Πανσερραϊκός 25-24

ΓΕ Δράμας – Πόντιοι Κιλκίς

ΓΣ Παπασιδέρης – ΠΟΚ Έσπερος

 

 

Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική)

Πολυνίκης Ναυπλίου – Χανιά ΕΑΧ 29-27

 

Κυριακή 16/02/2020

Handball Premier (16η αγωνιστική)

ΔΑΚ Έδεσσας 13.00, Αερωπός ManDynamic – Oλυμπιακός/Όμιλος Ξυνή

(Δελόγλου-Θεοδοσίου, Κατσίκης)

 

Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική)

ΔΓ Βριλησσίων 17.20, ΕΣΝ Βριλησσίων – Ο.Φ.Ν.Ιωνίας

(Ζήσης-Καρυδάκης)

 

Β' Ανδρών (1η αγωνιστική)

ΔΑΚ Ναυπλίου 11.30, Πολυνίκης Ναυπλίου – Ιδομενέας Γαλατά

(Λεφάκης-Χρυσικόπουλος)

 

Β' Ανδρών (8η αγωνιστική)

Βόλου 15.00, Αγριά Βόλου Κένταυρος – Κερκυραϊκός

(Παλαμιώτης-Βελάνη)

 

Β' Ανδρών (11η αγωνιστική)

Σταυρούπολης ΔΑΚ 15.00, Απόλλων Σταυρούπολης – Προσοτσάνη

(Βαγγελτζίκης-Τορνικίδης)

ΔΚΓ Αιγίου 15.30, Σεριφάτο Αιγίου – ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα

(Αβράμης-Χρόνης)

Πολιτείας 15.30, ΑΟ Πολιτείας – Ολυμπιακός Κερατσινίου

(Ψύλλος-Γερουλάνος)

ΕΚΓ Μίκρας 21.00, Μακεδών Θεσ/νίκης – Άρης Θεσ/νίκης

(Μπαλάκος-Σαχίνολγου)

olymbic idea