ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

8 June, 2019 - 02:20

Categories: 

Tα πλάνα του Open για το Ελλάδα-Ιταλία, φουλ μπάσκετ στην Cosmote TV και οι υποψήφιοι των εκλογών της ΕΣΗΕΑ!

Ο πρώτος εντός έδρας αγώνας της Εθνικής ομάδας ποδοσφαίρου για τα προκριματικά του Euro 2020 έρχεται ζωντανά από το Open!

Αυτό το Σάββατο στις 21:45, η Ελλάδα καλείται να δώσει συνέχεια στα θετικά αποτελέσματα, μετά τη νίκη στο Λιχτενστάιν και την ισοπαλία στη Βοσνία, και να αντιμετωπίσει με επιτυχία τη μεγάλη πρόκληση του αγώνα με την πανίσχυρη Ιταλία, στο Ολυμπιακό Στάδιο.

Το ποδοσφαιρικό ραντεβού με το Open αρχίζει στις 21:00. Η Χριστίνα Βραχάλη θα ανοίξει τη μεγάλη ποδοσφαιρική βραδιά με την παρουσίαση του Pre Game Show «Στον δρόμο για το Euro 2020».

Σε απευθείας σύνδεση με το ΟΑΚΑ, ο Πάνος Βόγλης και ο Γιώργος Τσαντάκης θα συντονίσουν τις συνδέσεις με τους συνολικά οκτώ δημοσιογράφους του Open που θα καλύπτουν κάθε σημείο του γηπέδου με αναλυτικό ρεπορτάζ, ζωντανές συνεντεύξεις και την παρουσίαση των συνθέσεων των δύο ομάδων. 

Μαζί τους θα έχουν τον Πρωταθλητή Ευρώπης του 2004, Τάκη Φύσσα, ενώ θα προβληθούν αποκλειστικές δηλώσεις του Άγγελου Αναστασιάδη, του Κώστα Μανωλά, του Κώστα Σταφυλίδη αλλά και των πρωταγωνιστών της «Σκουάντρα Ατζούρα».

Στις 21:45 είναι η ώρα για τη σέντρα στο παιχνίδι Ελλάδα-Ιταλία! 

Ο κορυφαίος Έλληνας sportcaster, Αλέξης Σπυρόπουλος, θα είναι στην περιγραφή του αγώνα, ενώ δίπλα του για το σχόλιο της μετάδοσης θα βρίσκεται ένας άλλος Πρωταθλητής Ευρώπης του 2004, ο Ντέμης Νικολαϊδης.

Ο Γρηγόρης Ατρείδης και ο Μιχάλης Τσίγκρης θα βρίσκονται δίπλα από τους πάγκους των δύο ομάδων για το ρεπορτάζ από τον αγωνιστικό χώρο.

Αμέσως μετά τη λήξη του αγώνα, στο Post Game Show, όλοι οι πρωταγωνιστές του παιχνιδιού θα περάσουν από το μικρόφωνο του Open για να καταθέσουν την άποψή τους, σε απευθείας σύνδεση με τα αποδυτήρια, τη μικτή ζώνη και το χώρο των VIP του ΟΑΚΑ. Εκτός από το ρεπορτάζ και τα στιγμιότυπα του αγώνα της Εθνικής, οι τηλεθεατές του Open θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν γκολ και highlights από όλα τα υπόλοιπα παιχνίδια της βραδιάς για τα European Qualifiers!

Η δράση των ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων μπάσκετ κορυφώνεται ζωντανά & αποκλειστικά στην COSMOTE TV

Κορυφώνεται αυτή την εβδομάδα η δράση στις ευρωπαϊκές μπασκετικές λίγκες και στα παρκέ του ΝΒΑ και οι συνδρομητές της COSMOTE TV θα απολαύσουν ζωντανά και αποκλειστικά στα κανάλια COSMOTE SPORT όλες τις αναμετρήσεις που θα οδηγήσουν στην ανάδειξη των πρωταθλητών.  

Στο ΝΒΑ, οι αναμετρήσεις μεταξύ των Ουόριορς και Ράπτορς συνεχίζονται. Το Σάββατο 8/6, οι δύο ομάδες δίνουν το 4ο ραντεβού τους (04.00, COSMOTE SPORT 4HD), ενώ την Τρίτη 11/6, την ίδια ώρα, θα διεξαχθεί το 5ο ματς και, εφόσον χρειαστεί, την Παρασκευή 14/6 το 6ο, με τον πρωταθλητή να προκύπτει στις 4 νίκες.  

Σε εξέλιξη βρίσκονται και οι ημιτελικοί της ACB Liga Endesa με τις Ρεάλ Μαδρίτης, Μπαρτσελόνα, Βαλένθια και Σαραγόσα να διεκδικούν μία θέση στους τελικούς του πρωταθλήματος. Σήμερα, Παρασκευή 7/6 στις 22.00, η Μπαρτσελόνα υποδέχεται την Σαραγόσα. Η σειρά θα συνεχιστεί την ίδια ώρα την Κυριακή 9/6, ενώ την Τρίτη 11/6 η δράση θα μεταφερθεί στην έδρα της Σαραγόσα (22.00). Το ζευγάρι Ρεάλ Μαδρίτης-Βαλένθια θα διασταυρώσει για πρώτη φορά τα ξίφη του το Σάββατο 8/6, ενώ το 2ο ματς θα γίνει την Δευτέρα 10/6 και το 3ο την Τρίτη 11/6. Όλοι οι αγώνες θα μεταδοθούν στις 22.00 στο COSMOTE SPORT 7HD.

Στην τελική ευθεία για την ολοκλήρωση της αγωνιστικής περιόδου 2018-19 είναι και η VTB United League και τα βλέμματα στρέφονται στη δεύτερη συνάντηση της πρωταθλήτριας Ευρώπης ΤΣΣΚΑ Μόσχας με την Χίμκι (Παρασκευή 7/6, 19.30, COSMOTE SPORT 9HD). Το 3ο ραντεβού θα δοθεί την Δευτέρα 10/6, στις 19.30 (COSMOTE SPORT 7HD) και το 4ο -αν χρειαστεί- την Τετάρτη 12/6, στις 13.30 (COSMOTE SPORT 9HD).

Η Αναντολού Εφές και η Φενέρμπαχτσε είναι το ζευγάρι του τελικού του TBF Basketball Super League και οι συνδρομητές της COSMOTE TV θα έχουν στη διάθεσή τους όλους τους αγώνες που θα κρίνουν τον τίτλο, ξεκινώντας με τον πρώτο τους αγώνα την Κυριακή 9/6 (17.00, COSMOTE SPORT 7HD). Η 2η συνάντηση των φιναλίστ είναι προγραμματισμένη για την Τρίτη 11/6 (18.45, COSMOTE SPORT 8HD) και το 3ο παιχνίδι έχει «κλειδώσει» για την Πέμπτη 13/6 (21.00, COSMOTE SPORT 8HD).

Δράση σε μηχανοκίνητα & πυγμαχία  

Το αθλητικό πρόγραμμα της COSMOTE TV έχει ενδιαφέρον και για τους φαν του μηχανοκίνητου αθλητισμού, οι οποίοι θα μεταφερθούν στο Circuit Gilles-Villeneuve του Μοντρεάλ για να παρακολουθήσουν όλη τη δράση της Formula 1, από τις πρώτες ελεύθερες δοκιμές (Παρασκευή 7/6, 16.50, COSMOTE SPORT 5HD) έως τον αγώνα της Κυριακής 9/6 (20.50). 

Τέλος, στο πλαίσιο του UFC 238, οι λάτρεις της πυγμαχίας θα «ταξιδέψουν», μέσω του COSMOTE SPORT 8HD, στο United Center του Σικάγο για να παρακολουθήσουν την αναμέτρηση του πρωταθλητή της κατηγορίας flyweight (53-57 κιλά) και χρυσού Ολυμπιονίκη της πάλης, Σεγιούδο με τον κορυφαίο της κατηγορίας bantamweight και μετρ του Muay Thai, Μοράες (Κυριακή 9/6, 05.00). 

Tα εν οίκω...

Οι υποψήφιοι στις εκλογές της ΕΣΗΕΑ



Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. συνήλθε σήμερα στα Γραφεία της Ένωσης επί της οδού Ακαδημίας αριθμός 20, προκειμένου να ανακοινώσει τους υποψηφίους στις αρχαιρεσίες της 12ης και 13ηςΙουνίου 2019, για την ανάδειξη των νέων μελών του Διοικητικού Συμβουλίου, της Εξελεγκτικής Επιτροπής, των Πειθαρχικών Συμβουλίων, και των εκπροσώπων εργαζομένων και συνταξιούχων στο Μεικτό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ.

Τυχόν ενστάσεις κατά των υποψηφιοτήτων μπορούν να υποβληθούν γραπτώς προς την Εφορευτική Επιτροπή στη Γραμματεία της Ενώσεως μέχρι αύριο Παρασκευή, 7 Ιουνίου 2019και ώρα 15:00.

Υποψήφιοι είναι οι εξής:

Α. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ:

Ι. Συνδυασμός «ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1 ΑΡΜΑΟΥ ΡΑΜΠΕΛΛΑ

2 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4 ΓΚΑΖΓΚΑΖΗΣ – ΠΑΠΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

5 ΓΡΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

6 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7 ΔΑΦΝΗ ΝΑΤΑΛΙΑ

8 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ)

9 ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

10 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΟΥ ΑΓΑΘΗ

11 ΖΑΡΚΑΔΑ ΜΑΡΙΑ

12 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

13 ΖΟΥΓΡΑ ΑΓΓΕΛΑ

14 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

15 ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

16 ΚΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

17 ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

18 ΚΟΥΖΗΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)

19 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)

20 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΑΡΓΥΡΗΣ)

21 ΛΑΛΙΩΤΙΤΗ ΣΟΦΙΑ

22 ΛΑΛΛΑ ΣΟΦΙΑ

23 ΛΟΥΖΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΝΙΑ)

24 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

25 ΜΠΑΝΑΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

26 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

27 ΝΤΡΑΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

28 ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ)

29 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

30 ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

31 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΜΑΡΙΟΣ

32 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ)

33 ΠΑΠΑΖΑΧΟΥ ΖΩΗ

34 ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

35 ΠΕΤΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

36 ΠΛΟΣΚΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ

37 ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

38 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

39 ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

40 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)

41 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΩ

42 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΙΟΥΣΤΙΝΗ

·     Δεν έγινε δεκτή η υποψηφιότητα για το Διοικητικό Συμβούλιο του συναδέλφου Γεωργίου Σφακιανάκη από τον Συνδυασμό «ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ», διότι δεν είχε τον απαιτούμενο, από το άρθρο 12 παρ. 1 του Καταστατικού, χρόνο ως τακτικό μέλος της ΕΣΗΕΑ.

ΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

2 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΚΑΣΤΗ

3 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

4 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

5 ΒΕΡΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΝΔΡΙΑΝΑ (ΝΤΑΝΙ)

6 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

7 ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

8 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

9 ΖΥΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ

10 ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

11 ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΠΑΝΤΙΑ

12 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

13 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

14 ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

15 ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ

16 ΛΕΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

17 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ

18 ΜΑΪΛΗ ΕΛΕΝΗ

19 ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

20 ΜΕΖΙΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

21 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ

22 ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

23 ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

24 ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

25 ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

26 ΝΙΕΡΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

27 ΠΑΣΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

28 ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΕΡΙΦΥΛΛΗ

29 ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΣ

30 ΠΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

31 ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

32 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

33 ΡΟΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

34 ΡΟΥΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ

35 ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

36 ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

37 ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ

38 ΣΚΙΝΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

39 ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

40 ΤΣΟΥΡΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

41 ΦΟΡΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

42 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

·     Δεν έγινε δεκτή η υποψηφιότητα για το Διοικητικό Συμβούλιο του συναδέλφου Αντώνιου – Ευάγγελου Γκιόκα από τον Συνδυασμό «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ», διότι δεν είχε τον απαιτούμενο, από το άρθρο 12 παρ. 1 του Καταστατικού, χρόνο ως τακτικό μέλος της ΕΣΗΕΑ.

ΙΙΙ. Συνδυασμός «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1 ΑΓΑΤΣΑ ΑΡΙΑΔΝΗ (ΑΡΙΑ)

2 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ

3 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)

4 ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

5 ΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

7 ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ)

8 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΙΩΡΓΟΣ)

9 ΒΑΣΙΛΟΥΝΗ ΕΥΓΕΝΙΚΟΥΛΑ

10 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

11 ΒΛΑΧΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΝΙΝΑ)

12 ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

13 ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

14 ΓΙΑΜΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ

15 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)

16 ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ)

17 ΓΚΑΒΕΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

18 ΓΥΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

19 ΔΑΡΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

20 ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)

21 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

22 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

23 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΤΑ)

24 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

25 ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΩ)

26 ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

27 ΚΑΠΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

28 ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗ ΑΝΝΑ

29 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

30 ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

31 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΠΕΛΑΓΙΑ

32 ΚΙΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

33 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ

34 ΚΟΠΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

35 ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ)

36 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

37 ΚΟΥΦΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

38 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

39 ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

40 ΛΑΒΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

41 ΛΑΖΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

42 ΛΑΪΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

43 ΛΙΓΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

44 ΛΟΥΔΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

45 ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ

46 ΜΑΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

47 ΜΑΚΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

48 ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

49 ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

50 ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

51 ΜΠΑΘΡΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

52 ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΑΡΗΣ

53 ΜΠΑΤΑΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)

54 ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

55 ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

56 ΜΠΡΙΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

57 ΝΤΑΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ

58 ΞΥΔΑ ΕΛΕΝΗ (ΡΟΜΙΝΑ)

59 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

60 ΠΑΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

61 ΠΑΛΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΑΣΣΑ)

62 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

63 ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

64 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

65 ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

66 ΠΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)

67 ΠΟΡΦΥΡΗ ΜΑΡΙΑ

68 ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

69 ΡΑΛΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ)

70 ΡΟΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

71 ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

72 ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

73 ΣΤΑΘΑΚΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ

74 ΣΤΑΪΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΠΟΛΥΡΗΝΑ)

75 ΣΤΕΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

76 ΣΦΑΕΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ)

77 ΤΑΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

78 ΤΖΙΜΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ – ΛΙΛΗ

79 ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

80 ΤΣΑΚΙΤΖΙΑΝ ΚΡΙΚΟΡ

81 ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ

82 ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

83 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

84 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΘΩΜΑΣ

85 ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

86 ΤΣΙΜΠΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

87 ΤΣΙΤΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

88 ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

89 ΦΑΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

90 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

91 ΦΡΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

92 ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

93 ΧΑΤΖΗ ΑΛΙΚΗ

94 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

95 ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1 ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ)

2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

·     Δεν έγινε δεκτή η υποψηφιότητα για το Διοικητικό Συμβούλιο της συναδέλφου Ιωάννας Δρακουλάκου από τον Συνδυασμό «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ», διότι δεν είχε τον απαιτούμενο, από το άρθρο 12 παρ. 1 του Καταστατικού, χρόνο ως τακτικό μέλος της ΕΣΗΕΑ.

IV. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1 ΑΓΓΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

2 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3 ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

4 ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΑΡΗΣ)

5 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

6 ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ

7 ΔΑΒΑΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

8 ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ

9 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

10 ΚΑΔΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

11 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

12 ΚΟΚΟΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

13 ΚΟΜΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

14 ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

15 ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

16 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

17 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

18 ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

19 ΜΗΧΙΩΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

20 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ)

21 ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

22 ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ

23 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

24 ΠΙΤΣΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

25 ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

26 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

27 ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

28 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

29 ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

30 ΤΥΛΩΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

31 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1 ΜΠΕΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

V. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

2 ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

3 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ

5 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

6 ΓΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

7 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

8 ΔΕΒΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

9 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

11 ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

12 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΙΑΣ

13 ΖΑΧΙΩΤΗ ΓΙΟΥΛΑ

14 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ

15 ΚΑΒΟΥΡΙΑΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

16 ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

17 ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

18 ΚΑΝΤΑΣ ΧΑΡΗΣ

19 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

20 ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

21 ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ

22 ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

23 ΚΟΛΟΜΒΑΤΣΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

24 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

25 ΚΟΣΙΝΑ ΑΛΕΞΙΑ

26 ΚΟΤΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

27 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

28 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

29 ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

30 ΜΟΣΙΑΛΟΣ (ΞΑΝΘΑΚΗΣ) ΧΡΗΣΤΟΣ

31 ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

32 ΝΙΑΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

33 ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΝΑ)

34 ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ

35 ΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

36 ΝΤΟΡΤΕΛ-ΠΟΥΛΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

37 ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ

38 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

39 ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

40 ΣΒΩΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ

41 ΣΟΥΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΑ

42 ΣΟΥΛΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

43 ΣΠΑΝΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

44 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

45 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ

46 ΣΥΡΙΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

47 ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

48 ΤΕΝΤΗ ΑΝΝΑ

49 ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

50 ΧΟΪΔΑ ΣΤΕΛΛΑ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ

VI. Συνδυασμός «ΝΕΑ ΕΣΗΕΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1 ΑΒΡΑΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2 ΑΓΓΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

3 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

4 ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ)

5 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ)

6 ΒΕΪΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ)

7 ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

8 ΒΡΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

9 ΓΕΩΡΓΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

10 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

11 ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ)

12 ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

13 ΔΕΜΕΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

14 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

15 ΚΑΠΕΡΝΑΡΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

16 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

17 ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

18 ΚΟΚΙΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ

19 ΚΟΛΟΒΟΥ ΜΑΡΙΑ

20 ΚΟΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

21 ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

22 ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

23 ΛΑΓΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

24 ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

25 ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

26 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

27 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

28 ΜΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

29 ΜΠΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

30 ΜΠΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

31 ΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

32 ΜΠΑΛΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ)

33 ΜΠΟΡΜΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ)

34 ΜΠΟΤΑ ΕΛΕΝΗ

35 ΜΠΟΥΤΖΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

36 ΝΙΚΟΛΕΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

37 ΠΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

38 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ

39 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΒΕΝΗ)

40 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΑ)

41 ΠΑΠΑΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΓΙΑ)

42 ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

43 ΠΑΣΧΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

44 ΠΑΦΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

45 ΠΙΚΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

46 ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

47 ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ)

48 ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

49 ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (ΔΩΡΗΣ)

50 ΣΑΛΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

51 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

52 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

53 ΣΕΡΕΠΙΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

54 ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΥ)

55 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

56 ΤΕΖΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

57 ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)

58 ΤΖΙΒΕΛΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

59 ΤΖΙΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ)

60 ΤΡΑΚΟΥ ΤΡΙΑΔΑ (ΑΝΤΑ)

61 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ

62 ΤΣΑΛΑ ΣΟΦΙΑ

63 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

64 ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

65 ΦΙΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΝΕΤΗ

66 ΧΑΛΑΒΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

67 ΧΑΡΙΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1 ΡΟΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

·     Δεν έγιναν δεκτές οι υποψηφιότητες για το Διοικητικό Συμβούλιο των συναδέλφων Κωνσταντίνου Αρκά, Αντωνίας Δρούτσα και Θεόδωρου Σκουλή από τον Συνδυασμό «ΝΕΑ ΕΣΗΕΑ», διότι δεν είχαν τον απαιτούμενο, από το άρθρο 12 παρ. 1 του Καταστατικού, χρόνο ως τακτικά μέλη της ΕΣΗΕΑ.

VIΙ. Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ)

4 ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5 ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

6 ΖΩΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

7 ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

8 ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ

9 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ

10 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ (ΜΑΤΙΝΑ)

11 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

12 ΠΛΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

13 ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

14 ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

15 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ

16 ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ

17 ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

18 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

19 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ)

VIΙΙ. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ-ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΗΣ)

2 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ

3 ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ)

4 ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

5 ΑΡΓΕΙΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ

6 ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

7 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

8 ΒΑΛΙΑΝΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

9 ΔΑΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

10 ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

11 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

12 ΖΕΡΒΑ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ)

13 ΖΕΡΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

14 ΖΗΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

15 ΚΑΪΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

16 ΚΑΛΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

17 ΚΑΝΑΒΟΥΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

18 ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

19 ΚΑΠΟΓΛΗΣ ΝΙΚΟΣ

20 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

21 ΚΑΡΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

22 ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

23 ΚΑΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

24 ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

25 ΚΟΝΤΑΞΗ ΜΑΡΙΑ

26 ΚΟΥΚΛΟΥΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

27 ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

28 ΛΑΜΠΡΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

29 ΛΥΡΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

30 ΜΑΛΑΓΚΟΝΙΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

31 ΜΑΝΙΜΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

32 ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

33 ΜΕΛΙΓΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

34 ΜΙΧΑΗΛΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

35 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

36 ΝΙΚΟΛΑΡΑ ΜΑΧΗ

37 ΠΑΓΙΩΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

38 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

39 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

40 ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

41 ΠΙΜΠΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

42 ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

43 ΡΟΔΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

44 ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

45 ΤΑΦΛΑΜΠΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

46 ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

47 ΤΕΡΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)

48 ΤΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

49 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

50 ΦΩΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

51 ΧΑΡΤΟΥΛΑΡΗ ΜΙΚΕΛΑ

52 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ

53 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

54 ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

55 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΣΤΕΡΩ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1 ΚΛΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2 ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

·     Δεν έγινε δεκτή η υποψηφιότητα για το Διοικητικό Συμβούλιο του συναδέλφου Νικόλαου Γιαννόπουλου από τον Συνδυασμό «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ-ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ», διότι δεν είχε τον απαιτούμενο, από το άρθρο 12 παρ. 1 του Καταστατικού, χρόνο ως τακτικό μέλος της ΕΣΗΕΑ.

Β. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ:

1 ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3 ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4 ΓΚΟΥΝΤΟΥΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

5 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)

6 ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

7 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

8 ΜΑΚΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

9 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

11 ΡΑΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ)

12 ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

13 ΤΣΑΛΔΑΡΗΣ-ΤΣΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ)

14 ΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

15 ΦΡΕΜΕΝΤΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

16 ΧΙΔΙΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Γ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ:

1 ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2 ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4 ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

5 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

6 ΚΑΛΟΣΤΥΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΙΡΕΛΛΑ

7 ΚΑΜΠΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)

8 ΚΟΛΜΕΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

9 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ

11 ΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

12 ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

13 ΣΤΑΝΩΤΑΣ-ΤΟΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

14 ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΙΜΗ (ΜΟΣΧΑΝΘΗ)

15 ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ

16 ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

17 ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ

 

Δ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ:

ΜΕΣΟ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1 ALPHA TV ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΚΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2 ANTENNA TV ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

3 BANKINGNEWS.GR ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

4 DOCUMENTO ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

5 ENIKOS.GR ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

6 ESPRESSO ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ

7 EURONEWS ΓΙΑΓΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

8 GAZZETTA.GR ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

9 NOVA TV ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

10 OPEN TV ΓΑΪΤΑΝΑ (ΚΟΣΙΑΒΑ) ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΛΕΝΗ

ΦΡΕΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

11 REAL FM ΜΥΤΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

12 REAL NEWS ΧΡΙΣΤΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

13 REAL.GR ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

14 WORLDENERGYNEWS.GR ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

15 ZOUGLA.GR ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

16 ΑΠΕ-ΜΠΕ ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ

ΜΠΙΚΑΤΖΙΚ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

17 ΑΥΓΗ ΜΟΡΦΟΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

18 ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ-ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΥΨΗΠΤΕ ΔΡΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

19 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ 94 FM ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

20 ΕΡΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΦΡΥΣΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

21 ΕΡΤ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΔΕΜΕΡΤΖΙΑΝ ΜΑΡΙΝΑ

ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 22 ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ (ΕΦΗΜ. & SITE) ΖΩΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

23 ΝΕΑ ΣΕΛΙΔΑ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

24 Ρ/Σ ΑΘΗΝΑ 9.84 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΜΠΑΡΔΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

25 Ρ/Σ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

26 Ρ/Σ ΚΑΝΑΛΙ EΝΑ 90,4FM ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

27 Ρ/Σ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ 105,5 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

28 ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ ΣΤΡΕΒΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ

29 Τ/Σ ΚΑΝΑΛΙ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ (ΒΟΥΛΗ) ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΤΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

30 ΤΑ ΝΕΑ ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

31 ΤΟ ΒΗΜΑ ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

32 ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

33 ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

34 ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ        ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΟΥΤΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΑ)

ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

 

Τα σύκα σύκα και την σκάφη σκάφη!

-Το Σάββατο 8 Ιουνίου, η Πόπη Τσαπανίδου κάθεται για πρώτη φορά στον καναπέ του dot. και δίνει μια απολαυστική συνέντευξη. Μεταξύ άλλων, μιλάει για τη σχέση που έχει με τις κόρες της, εξηγεί γιατί μένουν σε χωριστά σπίτια με τον σύντροφό της αλλά και πώς καταφέρνει να παραμένει sexy στα 52 της...

-Την Κυριακή 9 Ιουνίου, η Λίτσα Πατέρα μιλάει για όλα όσα δεν ξέρουμε για τη ζωή της. Επίσης, μοιράζεται τις εμπειρίες της στην τηλεόραση μετά από σχεδόν 30 χρόνια καθημερινής παρουσίας και κάνει αστρολογικές προβλέψεις για το καλοκαίρι που έρχεται...

-Tην ονομασία της αίθουσας Συνεδριάσεων του Εθνικού Συμβουλίου Ραδιοτηλεόρασης σε «Αίθουσα Ροδόλφος Μορώνης» αποφάσισε η Ολομέλεια στην σημερινή της συνεδρίαση ως ελάχιστη αναγνώριση του έργου και της προσωπικότητας του εν ενεργεία αποβιώσαντος Αντιπροέδρου...


-Eνα γλυκό αφιέρωμα γεμάτο αναμνήσεις από αγαπημένα τραγούδια του «Παλιού Ελληνικού Σινεμά» θα παρουσιάσει η  εκπομπή «Στην Υγειά μας ρε παιδιά» με τον Σπύρο Παπαδόπουλο το Σάββατο 8 Ιουνίου στις 22:00 στον ΣΚΑΪ.

-Ένα όμορφο ταξίδι με τραγούδια που θα μας γεμίσουν νοσταλγία. Η Δέσποινα Βανδή πλαισιωμένη από τους σεναριογράφους Μιχάλη Ρέππα και Θανάση Παπαθανασίου, τον χορογράφο Φωκά Ευαγγελινό, και τους ηθοποιούς: Κατερίνα Λέχου, Γιώργο Κωνσταντίνου, Κώστα Κόκλα, Παύλο Χαϊκάλη, Πηνελόπη Πιτσούλη, Ελένη Γερασιμίδου, Μέμο Μπεγνή,  Παρθένα Χοροζίδου, Γιώργο Χρανιώτη, Σύλβια Δεληκούρα, Ευγενία Σαμαρά, Μαριλού Κατσαφάδου, Γιάννη Ρούσσο, Γιώργο Τσούρμα, Δημήτρη Γαλάνη, Μαριαλένα Ροζάκη και Χάρη Γεωργίου χαρίζουν εξαιρετικές ερμηνείες, υπέροχα τραγούδια και μας προετοιμάζουν για μια παράσταση που θα δώσει άλλη «γεύση» στα καλοκαιρινά μας βράδια...

-Καλό βράδυ και εις αύριο τα σπουδαία!

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea