ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore

Αποτελέσματα

Όλα τα αποτελέσματα του διημέρου στους οκτώ ομίλους της Γ' Εθνικής.

Γ’ Εθνική – 23η αγωνιστική 1ος όμιλος Αετός Ορφανού-Απόλλων Παραλιμνίου 0-1Πανσερραϊκός-Νέστος Χρυσούπολης 5-0Άρης Αβάτου-Ορφέας Ξάνθης 0-0Ένωση Αλεξανδρούπολης-Πανδραμαϊκός 1-0Κιλκισιακός-Δόξα Κάτω Καμήλας 1-3Κεραυνός Πέρνης-Ηρακλής Ζυγού 0-3Ρεπό: Δόξα Θεολόγου 2ος όμιλος – 27η αγωνιστική ΑΟ Σειρήνα-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 0-3 α.αΜέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Εδεσσαϊκός 0-0Μακεδονικός-Αγροτικός Αστέρας 0-0Αλμωπός Αριδαίας-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.αΠοσειδώνας Μηχανιώνας-Αστραπή Μεσοποταμίας 1-0ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Θερμαϊκός 1-0ΠΑΣ Φλώρινα-Νίκη Αγκαθιάς 0-1 Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών 3ος όμ

Read More

Τα αποτελέσματα όλων των ομίλων της Γ' Εθνικής

Δείτε τα αποτελέσματα για την 20ή αγωνιστική των έξι ομίλων της Γ' Εθνικής και τα αποτελέσματα για την 24η αγωνιστική του δεύτερου ομίλου.

 

 

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

 

 

 

Κυριακή 16/2 – 15:00

 

1ος όμιλος

 

Δόξα Θεολόγου-Αετός Ορφανού 1-1

Πανδραμαϊκός-Ορφέας Ξάνθης 0-1

Δόξα Κάτω Καμήλας-Νέστος Χρυσούπολης 1-0

Ηρακλής Ζυγού-Απόλλων Παραλιμνίου 0-2

Κεραυνός Πέρνης-Πανσερραϊκός 1-5

Κιλκισιακός-Άρης Αβάτου 0-5

 

Read More

Τα τελικά αποτελέσματα όλων των ομίλων της Γ’ Εθνικής

Με μία αναμέτρηση το Σάββατο ξεκίνησε η αγωνιστική δράση στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής και συνεχίστηκε την Κυριακή από τις 11 το πρωί 

 

Γ’ Εθνική – 19η αγωνιστική

Κυριακή 9/2 – 15:00

1ος όμιλος

 

Αετός Ορφανού-Πανδραμαϊκός 2-1 

Δόξα Θεολόγου-Δόξα Κάτω Καμήλας 2-1

Ορφέας Ξάνθης-Ηρακλής Ζυγού 1-0 

Νέστος Χρυσούπολης-Κεραυνός Πέρνης 2-1

Απόλλων Παραλιμνίου-Κιλκισιακός 2-1 

Πανσερραϊκός-Ένωση Αλεξανδρούπολης 1-0 

 

Ρεπό: Άρης Αβάτου

 

Read More

Τα πλήρη αποτελέσματα της 17ης αγωνιστικής της Football League

Η νίκη του Ιωνικού επί της Καλαμάτας με 1-0 ήταν το σημαντικότερο αποτέλεσμα της 17ης αγωνιστικής  

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Νίκη Βόλου – Ιάλυσος 2-0

Διαγόρας – Ο.Φ.Ιεράπετρας 0-0

Αιγάλεω – Ένωση Ασπροπύργου 0-2

Θεσπρωτός – Ολυμπιακός Βόλου 4-1

Ιωνικός – Καλαμάτα 1-0

Τρίκαλα – Π.Ο. Τριγλίας 2-0

 

 

 

Η βαθμολογία:

Τρίκαλα 35

Ιωνικός 30

Βέροια 29

Καβάλα 28

Νίκη Βόλου 28

Διαγόρας 26

Ολυμπιακός Βόλου 24

Read More

Τα τελικά αποτελέσματα όλων των ομίλων στην Γ’ Εθνική

Γ’ Εθνική – 16η αγωνιστικήΚυριακή 17/1 – 15:001ος όμιλος Άρης Αβάτου-Δόξα Θεολόγου 1-0 Πανσερραϊκός-Ορφέας Ξάνθης 5-2 Απόλλων Παραλιμνίου-Νέστος Χρυσούπολης 1-1 Κιλκισιακός-Ηρακλής Ζυγού 2-1 Ένωση Αλεξανδρούπολης-Δόξα Κάτω Καμήλας 0-0 Κεραυνός Πέρνης-Αετός Ορφανού 1-5Ρεπό: Πανδραμαϊκός 2ος όμιλος – 20η αγωνιστική Νίκη Αγκαθιάς-ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.αΠΑΣ Φλώρινα-Θερμαϊκός 1-1 ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αστραπή Μεσοποταμίας 5-1 Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.αΑλμωπός Αριδαίας-Θύελλα Σαρακηνών 2-0 Μακεδονικός-Εδεσσαϊκός 1-0 ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 0-0 Ρε

Read More

Τα αποτελέσματα της Super League 2

 

Δείτε αναλυτικά τα σημερινά (19/1) αποτελέσματα:

 

Απόλλων Λάρισας – Α.Ε. Καραϊσκάκης Άρτας 2-0 (43′ Μπαστακός, 80′ Σιφναίος)

 

ΠαναχαΪκή – Α.Ε. Κασσιόπη Κέρκυρας 4-0 (22′ Μυτίδης, 42′-63′ Σιατραβάνης, 61′ Μωραΐτης)

Απόλλων Σμύρνης – Χανιά 0-0

Δόξα Δράμας – Απόλλων Πόντου 3-0 (α.α.)

Το πρόγραμμα της 13ης αγωνιστικής συνεχίζεται αύριο (19/1 -16:00) με την αναμέτρηση του ΠΑΣ Γιάννινα με τον Λεβαδειακό.

 

Read More

Όλα τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Η αγωνιστική δράση ξεκίνησε από το πρωί της Κυριακής στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής

 

 

 

Γ’ Εθνική – 15η αγωνιστική

Κυριακή 12/1-15:00

1ος όμιλος

 

Αετός Ορφανού-Κιλκισιακός 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

Κεραυνός Πέρνης-Ένωση Αλεξανδρούπολης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Read More

Τα αποτελέσματα όλων των ομίλων της Γ’ Εθνικής

Δείτε τα αποτελέσματα για όλη την 13η αγωνιστική της Γ' Εθνικής. Στη 16η αγωνιστική για τον 2ο όμιλο, στη 14η αγωνιστική ο 8ος όμιλος.

 

Γ’ Εθνική – 12η αγωνιστική

 

Κυριακή 15/12

 

1ος όμιλος

 

Ένωση Αλεξανδρούπολης-Άρης Αβάτου 0-1

Κιλκισιακός-Πανσερραϊκός 0-5

Κεραυνός Πέρνης-Απόλλων Παραλιμνίου 2-2

Ηρακλής Ζυγού-Νέστος Χρυσούπολης 0-1

Δόξα Κάτω Καμήλας-Ορφέας Ξάνθης 6-0

Δόξα Θεολόγου-Πανδραμαϊκός 1-3

 

Ρεπό: Αετός Ορφανού

 

Read More

Όλα τα αποτελέσματα των οκτώ ομίλων της Γ’ Εθνικής

 Γ’ Εθνική – 10η αγωνιστικήΚυριακή 24/11 – 15:00 1ος όμιλος Απόλλων Παραλιμνίου-Αετός ΟρφανούΝέστος Χρυσούπολης-Πανσερραϊκός 0-5 ΤΕΛΙΚΟΟρφέας Ξάνθης-Άρης Αβάτου 1-2 ΤΕΛΙΚΟΠανδραμαϊκός-Ένωση Αλεξανδρούπολης 1-0 ΤΕΛΙΚΟΔόξα Κάτω Καμήλας-ΚιλκισιακόςΗρακλής Ζυγού-Κεραυνός Πέρνης 0-0 ΤΕΛΙΚΟ Ρεπό: Δόξα Θεολόγου 2ος όμιλος – 12η αγωνιστική ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.αΕδεσσαϊκός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 2-0 ΤΕΛΙΚΟΑγροτικός Αστέρας-Μακεδονικός 0-2 ΤΕΛΙΚΟΆρης Παλαιοχωρίου-Αλμωπός Αριδαίας 0-3 α.αΑστραπή Μεσοποταμίας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-7 ΤΕΛΙΚΟΘερμαϊκός Θέρμης-ΑΣ Αναγέννηση Γι

Read More

Γ’ Εθνική: Τα ματς της 7ης (9ης-2ος όμιλος) αγωνιστικής

Στις 11:30 το πρωί της Κυριακής ξεκίνησε η αγωνιστική δράση στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής! Δείτε όλα τα τελικά αποτελέσματα

 

 

 

Γ’ Εθνική – 7η αγωνιστική

Κυριακή 3/11 – 15:00

1ος όμιλος

 

Άρης Αβάτου-Κιλκισιακός 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 2/11-15:00)

Αετός Ορφανού-Δόξα Θεολόγου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ορφέας Ξάνθης-Πανδραμαϊκός 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Κάτω Καμήλας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Απόλλων Παραλιμνίου-Ηρακλής Ζυγού 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Πανσερραϊκός-Κεραυνός Πέρνης 5-3 ΤΕΛΙΚΟ

 

Read More

Pages

olymbic idea