ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

2 November, 2018 - 02:51

Categories: 

Αθλητική "καταιγίδα" το Π-Σ-Κ στην TV!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

 

 

NOVASPORTS

 

 

 

Παρασκευή 2 Νοεμβρίου

 

01:30 NFL Pre-game Show (FOX Sports HD)

02:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Eurosport1/Eurosport1HD)

02:20 NFL, 49ers - Raiders (FOX Sports HD) 

07:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Φινλανδία (Eurosport2)

17:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Φινλανδία (Eurosport2)

18:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Φινλανδία (Eurosport2)

19:00 Super Euroleague (Novasports1HD)

19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Γκραν Κανάρια (Novasports2HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Μπούντουτσνοστ-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD) 

20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD) 

20:00 NHL, Jets - Panthers (FOX Sports HD) 

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Νάπολι-Έμπολι (Novasports2HD) 

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιλ (Novasports4HD) 

21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Αναντόλου Εφές (Novasports5ΗD)

21:45 EFL Championship 16η αγωνιστική: Άστον Βίλα-Μπόλτον (Novasports24HD)

22:00 Super Euroleague (Novasports1HD) 

 

 

Σάββατο 3 Νοεμβρίου

 

07:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Φινλανδία (Eurosport2)

13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:15 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Φινλανδία (Eurosport2)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Τζένοα (Novasports2HD)

17:00 EFL Championship: Ρόδεραμ-Σουόνσι (Novasports3HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Πανιώνιος-Παναιτωλικός (Novasports1HD)

17:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Φινλανδία (Eurosport2)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μπορντό (Novasports4HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Ρόμα (Novasports3HD) 

19:30 EFL Championship: Στόουκ-Μίντλεσμπρο (Novasports1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λεβαδειακός-ΑΕΛ (Novasports2HD) 

19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Φίτεσε (Novasports5HD)

19:30 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Μόντενα (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Φινλανδία (Eurosport2)

20:00 NHL, Sabres - Senators (FOX Sports HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεμς-Μονακό (Novasports3HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Κάλιαρι (Novasports1HD)

21:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ – Βίλεμ (Novasports2HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24ΗD)

22:30 NCAA College Football, Penn State Nittany Lions - Michigan Wolverines (FOX Sports HD)

23:00 ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΕΣ: Μπρίντερς Καπ (Eurosport1/Eurosport1HD)

 

 

Κυριακή 4 Νοεμβρίου

 

03:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)

07:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

08:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Κριτέριουμ Σαϊτάμα (Eurosport2)

13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:15 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ: Νέα Υόρκη (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Μόντενα (Eurosport2)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-ΣΠΑΛ (Novasports1HD)

15:30 Αυστριακό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Σάλτσμπουργκ-Μάτερσμπουργκ (Novasports4HD) 

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Φροζινόνε (Novasports1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Τορίνο (Novasports3HD)

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική (Novasports5HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κιέβο Βερόνα-Σασουόλο (Novasports5HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Λαμία (Novasports2HD) 

17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Φένλο (Novasports4HD)

18:30 Σουηδικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: ΑΙΚ Στοκχόλμης-Σούντσβαλ (Novasports5HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Αταλάντα (Novasports3HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD) 

20:00 NFL, Ravens - Steelers (FOX Sports HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Μίλαν (Novasports2HD) 

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Μαρσέιγ (Novasports1HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD) 

23:25 NFL, Saints - Rams (FOX Sports HD)

 

Δευτέρα 5 Νοεμβρίου

 

03:20 NFL, Patriots - Packers (FOX Sports HD) 

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Ξάνθη (Novasports1HD)

 

 

 

 

COSMOTE TV

 

 

 

 Παρασκευή 02.11.18

 

02.00 Boston Celtics-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE                                                                         COSMOTE SPORT4HD

 

02.55 Moto3 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                    COSMOTE SPORT5HD

 

03.50 Moto2 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                    COSMOTE SPORT5HD

 

04.50 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                  COSMOTE SPORT5HD

 

07.05 Moto3 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                    COSMOTE SPORT5HD

 

08.00 Moto2 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                    COSMOTE SPORT5HD

 

09.00 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                  COSMOTE SPORT5HD

 

15:00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Προημιτελικός LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

 

17.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Προημιτελικός LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

 

19.30 Γκρόιτερ Φιρτ-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 12η αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT8HD

 

20.30 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Προημιτελικός LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

 

21.30 Στουτγκάρδη-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE                                                   COSMOTE SPORT3HD           

 

22.30 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Προημιτελικός LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

 

22.30 Μπενφίκα-Μορεϊρένσε, Liga NOS, 9η αγωνιστική LIVE                                                                                  COSMOTE SPORT7HD           

 

Σάββατο 03.11.18

 

02.55 Moto3 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                    COSMOTE SPORT5HD

 

03.50 Moto2 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                    COSMOTE SPORT5HD

 

04.30 Golden State Warriors-Minnesota Timberwolves, NBA Regular Season LIVE                                                COSMOTE SPORT4HD

 

04.50 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                  COSMOTE SPORT5HD

 

06.30 Moto3 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                   COSMOTE SPORT5HD

 

07.25 Moto2 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                   COSMOTE SPORT5HD

 

08.25 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                  COSMOTE SPORT5HD

 

09.05 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                COSMOTE SPORT5HD

 

14.00 Λεγανές-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE                                                           COSMOTE SPORT2HD

 

14.00 Κίελο-Ίνγκολσταντ, Bundesliga 2, 12η αγωνιστική LIVE                                                                                COSMOTE SPORT8HD

 

14.30 Μπόρνμουθ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 11η αγωνιστική LIVE                                               COSMOTE SPORT1HD

 

15.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

 

16.30 Μπάγερν Μονάχου-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE                                                             COSMOTE SPORT1HD

 

16.30 Βόλφσμπουργκ-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT3HD

 

16.30 Λεβερκούζεν-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE                                                                          COSMOTE SPORT7HD

 

16.30 Σάλκε-Ανόβερο, Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE                                                                                        COSMOTE SPORT8HD

 

16.30 Άουγκσμπουργκ-Νυρεμβέργη, Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE                                                                  COSMOTE SPORT9HD

 

17.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

 

17.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE                                                            COSMOTE SPORT2HD

 

18.30 Βέσπρεμ-Ράιν Νέκαρ, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική LIVE           COSMOTE SPORT8HD

 

19.00 Philadelphia 76ers-Detroit Pistons, NBA Regular Season LIVE                                                                      COSMOTE SPORT4HD

 

19.30 Άρσεναλ-Λίβερπουλ, Premier League, 11η αγωνιστική LIVE                                                                          COSMOTE SPORT1HD

 

19.30 Βαλένθια-Τζιρόνα, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                          COSMOTE SPORT2HD

 

19.30 Χέρτα Βερολίνου-Λειψία, Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE                                                                           COSMOTE SPORT3HD

 

20.00 Μαρίτιμο-Πόρτο, Liga NOS, 9η αγωνιστική LIVE                                                                                           COSMOTE SPORT7HD

 

21.30 Έβερτον-Μπράιτον, Premier League, 11η αγωνιστική REC                                                                            COSMOTE SPORT3HD (03.11 17:00)

 

21.30 Μόντσα-Κονελιάνο, Serie A Femminile Βόλεϊ, 3η αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT8HD

 

21.45 Γουλβς-Τότεναμ, Premier League, 11η αγωνιστική LIVE                                                                                COSMOTE SPORT1HD

 

21.45 Ράγιο Βαγιεκάνο-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE                                                     COSMOTE SPORT2HD

 

22.00 Κάρντιφ-Λέστερ, Premier League, 11η αγωνιστική REC                                                                                COSMOTE SPORT7HD (03.11 17:00)

 

Κυριακή 04.11.18

 

00.00 Νιούκαστλ-Γουότφορντ, Premier League, 11η αγωνιστική REC                                                                     COSMOTE SPORT7HD (03.11 17:00)

 

03.35 Moto3 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Warm Up LIVE                                                                        COSMOTE SPORT5HD

 

04.00 UFC 230: Daniel Cormier "DC" vs Derrick Lewis "The Black Beast", ΗΠΑ - Νέα Υόρκη LIVE                         COSMOTE SPORT8HD

 

04.05 Moto2 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Warm Up LIVE                                                                        COSMOTE SPORT5HD

 

04.35 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Warm Up LIVE                                                                     COSMOTE SPORT5HD

 

05.05 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE                                                                                                                           COSMOTE SPORT5HD

 

05.45 Moto3 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE                                                                           COSMOTE SPORT5HD

 

07.05 Moto2 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE                                                                           COSMOTE SPORT5HD

 

08.30 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE                                                                        COSMOTE SPORT5HD

 

12.45 Γουέστ Χαμ-Μπέρνλι, Premier League, 11η αγωνιστική REC                                                                         COSMOTE SPORT1HD (03.11 17:00)

 

13.00 Έιμπαρ-Αλαβές, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                              COSMOTE SPORT2HD

 

13.30 Εστουντιάντες-Μπανταλόνα, ACB Liga Endesa, 7η αγωνιστική LIVE                                                             COSMOTE SPORT7HD

 

14.30 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 12η αγωνιστική LIVE                                                           COSMOTE SPORT8HD

 

16.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Τελικός LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT6HD

 

16.30 Γκλάντμπαχ-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE                                                       COSMOTE SPORT3HD

 

17.15 Βιγιαρεάλ-Λεβάντε, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                         COSMOTE SPORT2HD

 

18.00 Τσέλσι-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 11η αγωνιστική LIVE                                                                      COSMOTE SPORT1HD

 

19.00 Μάιντς-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE                                                                           COSMOTE SPORT3HD

 

19.30 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Σεβίλη, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                   COSMOTE SPORT2HD

 

19.30 Ουέσκα-Χετάφε, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                             COSMOTE SPORT7HD

 

19.30 Σάντα Κλάρα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 9Η αγωνιστική LIVE                                                              COSMOTE SPORT8HD

 

20.00 Μάντσεστερ Σίτι-Σαουθάμπτον, Premier League, 11η αγωνιστική REC                                                         COSMOTE SPORT1HD (04.11 17:00)

 

20.30 Μπασκόνια-Βαλένθια, ACB Liga Endesa, 7η αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT9HD

 

21.45 Μπέτις-Θέλτα, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                                COSMOTE SPORT2HD

 

22.00 NASCAR Cup Series, AAA Texas 500, Αγώνας LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT8HD

 

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE                                                                                                                      COSMOTE SPORT3HD

 

22.30 Milwaukee Bucks-Sacramento Kings, NBA Regular Season LIVE                                                                   COSMOTE SPORT4HD

 

Δευτέρα 05.11.18

 

01.00 Washington Wizards-New York Knicks, NBA Regular Season LIVE                                                                COSMOTE SPORT7HD

 

15.30 Αστάνα-Χίμκι, VTB United League, Regular Season LIVE                                                                              COSMOTE SPORT7HD

 

19.00 Εκπομπή “TOPSPIN” LIVE                                                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

 

19.00 Φενέρμπαχτσε-Αναντολού Εφές, TBF Basketball Super League, 5η αγωνιστική LIVE                                   COSMOTE SPORT7HD

 

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE                                                                                                                      COSMOTE SPORT3HD

 

21.30 Αμβούργο-Κολονία, Bundesliga 2, 12η αγωνιστική LIVE                                                                               COSMOTE SPORT8HD

 

22.00 Χάντερσφιλντ-Φούλαμ, Premier League, 11η αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT1HD

 

22.00 Εσπανιόλ-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 11η αγωνιστική LIVE                                                                      COSMOTE SPORT2HD

 

ΣΚΑΙ

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 03/11

 

 

12.00 GOAL χωρίς Σύνορα

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΉ 04/11

 

 

12.00 GOAL χωρίς Σύνορα

 

 

 

ΑΡΤ ΤV

ΣΑΒΒΑΤΟ-ΚΥΡΙΑΚΗ 02-03/11

 

13.00 Jump Shoot

 

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

 

 

 

ΕΡΤ

 

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΕΥΤΕΡΑ  02-03-04/11


2  Νοε

15:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ - ΝΤΟΧΑ 2018 (Z)
Γυμναστική  

2  Νοε

15:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ - ΝΤΟΧΑ 2018 (Z)
Γυμναστική  

2  Νοε

18:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ - ΝΤΟΧΑ 2018 (Z)
Γυμναστική  

3  Νοε

15:00

FOOTBALL LEAGUE:Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ (Z)
Ποδόσφαιρο  

3  Νοε

15:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ - ΝΤΟΧΑ 2018
Γυμναστική  

3  Νοε

16:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΟΚ (Z)
Ποδόσφαιρο  

3  Νοε

16:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΟΚ (Z)
Ποδόσφαιρο  

3  Νοε

16:00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΚΥΜΗ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (Z)
Μπάσκετ  

3  Νοε

17:00

ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ:ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Z)
Βόλεϊ  

3  Νοε

18:00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ : ΠΑΟΚ - ΑΕΚ (Z)
Μπάσκετ  

3  Νοε

18:00

SUPER LEAGUE DAY
Ποδόσφαιρο  

3  Νοε

18:00

SUPER LEAGUE DAY (Z)
Ποδόσφαιρο  

3  Νοε

18:30

RUN GREECE- ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ - Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
 

3  Νοε

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕΚ (Z)
Ποδόσφαιρο  

3  Νοε

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕΚ (Z)
Ποδόσφαιρο  

4  Νοε

00:00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ : ΠΑΟΚ - ΑΕΚ (M)
Μπάσκετ  

4  Νοε

01:30

FOOTBALL LEAGUE:Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

4  Νοε

02:00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΚΥΜΗ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (M)
Μπάσκετ  

4  Νοε

02:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΟΚ
Ποδόσφαιρο  

4  Νοε

03:50

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕΚ
Ποδόσφαιρο  

4  Νοε

15:00

FOOTBALL LEAGUE:ΚΕΡΚΥΡΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

4  Νοε

16:00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ : ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ (Z)
Μπάσκετ  

4  Νοε

16:00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ : ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ (Z)
Μπάσκετ  

4  Νοε

17:00

ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ:ΔΟΥΚΑΣ- ΠΑΟΚ (Z)
Χάντμπολ  

4  Νοε

18:00

SUPER LEAGUE DAY
Ποδόσφαιρο  

4  Νοε

18:00

SUPER LEAGUE DAY
Ποδόσφαιρο  

4  Νοε

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

4  Νοε

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

4  Νοε

22:00

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Ενημέρωση  

5  Νοε

01:00

FOOTBALL LEAGUE:ΚΕΡΚΥΡΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

5  Νοε

01:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Ποδόσφαιρο  

5  Νοε

17:00

VOLLEY LEAGUE : Α.Ε. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΑΕΚ (Z)
Βόλεϊ  

5  Νοε

18:00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Z)
Μπάσκετ  

5  Νοε

18:00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Z)
Μπάσκετ  

5  Νοε

20:00

ΚΥΠΕΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ - POST GAME
 

5  Νοε

20:00

ΚΥΠΕΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ - POST GAME
 

K. Στουρνάρας


kostourn@yahoo.com

olymbic idea