ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

9 November, 2018 - 02:48

Categories: 

Αθλητική "καταιγίδα" το Π-Σ-Κ στην TV!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

 

 

NOVASPORTS

 

 

Παρασκευή 9 Νοεμβρίου

 

02:30 NFL Pre-game Show (FOX Sports HD)

03:20 NFL, Steelers - Panthers (FOX Sports HD) 

09:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι NHK TROPHY (Eurosport2)

12:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι NHK TROPHY (Eurosport2)

19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Μπαρτσελόνα (Novasports1HD) 

19:00 Super Euroleague (Novasports2HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Μπούντουτσνοστ-Ζάλγκιρις (Novasports5HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ολυμπιακός (Novasports2HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Φροζινόνε - Φιορεντίνα (Novasports3HD) 

21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Φενερμπαχτσέ (Novasports4ΗD) 

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Λιλ-Στρασβούργο (Novasports1HD)

21:45 EFL Championship 17η αγωνιστική: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Σέφιλντ Γουένσντεϊ (Novasports24HD)

23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)

 

 

Σάββατο 10 Νοεμβρίου

 

02:00 NHL, Maple Leafs - Devils (FOX Sports HD) 

04:30 NCAA College Basketball, Texas Tech Red Raiders – Mississippi Valley State (FOX Sports HD)

09:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι NHK TROPHY (Eurosport2)

12:15 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι NHK TROPHY (Eurosport2)

15:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Πάρμα (Novasports2HD)

16:45 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR, Ντόχα (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 EFL Championship 17η αγωνιστική: Ρέντινγκ-Ίπσουϊτς (Novasports3HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: ΑΕΛ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD) 

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Γκινγκάμπ-Λιόν (Novasports4HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Κάλιαρι (Novasports3HD) 

19:30 EFL Championship: Γ.Μπρόμιτς-Λιντς (Novasports1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λεβαδειακός-ΟΦΗ (Novasports2HD) 

20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Ντε Γκράαφσαπ-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεμς-Μονακό (Novasports3HD)

21:00 NHL, Stars - Predators (FOX Sports HD) 

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Νάπολι (Novasports1HD) 

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24ΗD)

22:00 ΡΑΓΚΜΠΙ: Autumn Tests FRANCE - SOUTH AFRICA (Eurosport1/Eurosport1HD)

 

 

Κυριακή 11 Νοεμβρίου

 

03:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)

08:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι NHK TROPHY (Eurosport2)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Ίντερ (Novasports1HD)

14:00 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game ΑΕΚ-Ατρόμητος (Novasports2HD)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Ατρόμητος (Novasports2HD) 

15:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Εξέλσιορ-Άγιαξ (Novasports1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Σαμπντόρια (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Έμπολι-Ουντινέζε (Novasports24HD)

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 30η αγωνιστική Κάλμαρ – ΑΪΚ Στοκχόλμης (Novasports5HD)

16:15 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός (Novasports3HD)

17:00 Ώρα των πρωταθλητών Post Game ΑΕΚ-Ατρόμητος (Novasports2HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός (Novasports3HD) 

18:00 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)

18:00 Αυστριακό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Αούστρια Β.-Σάλτσμπουργκ (Novasports4HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Ντιζόν (Novasports5HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Λάτσιο (Novasports2HD)

19:15 Ώρα των πρωταθλητών Post Game ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός (Novasports3HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports1HD) 

20:00 NFL, Bengals - Saints (FOX Sports HD)

21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Γιουβέντους (Novasports2HD) 

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD) 

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)

22:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:25 NFL, Rams - Seahawks (FOX Sports HD)

24:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Eurosport1/Eurosport1HD)

 

 

Δευτέρα 12 Νοεμβρίου 

 

03:20 NFL, Eagles - Cowboys (FOX Sports HD)

14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)

 

 

 COSMOTE TV

 

 

Παρασκευή 09.11.18

 

00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

 

03.00 Oklahoma City Thunder-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE                                                          COSMOTE SPORT4HD

 

14.50 FORMULA 1 GRANDE PREMIO HEINEKEN DO BRASIL, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT5HD

 

18.50 FORMULA 1 GRANDE PREMIO HEINEKEN DO BRASIL, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT5HD

 

19.30 Πάντερμπορν-Κίελο, Bundesliga 2, 13η αγωνιστική LIVE                                                                              COSMOTE SPORT8HD

 

21.30 Ανόβερο-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE                                                                         COSMOTE SPORT3HD

 

20.00 Next Gen ATP Finals, Ημιτελικός LIVE                                                                                                           COSMOTE SPORT6HD

 

22.00 Λεβάντε-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT2HD

 

22.00 Next Gen ATP Finals, Ημιτελικός LIVE                                                                                                           COSMOTE SPORT6HD

 

Σάββατο 10.11.18

 

04.30 Utah Jazz-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT4HD

 

14.00 Βαγιαδολίδ-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT1HD

 

14.00 Κολονία-Ντιναμό Δρέσδης, Bundesliga 2, 13η αγωνιστική LIVE C                                                                 COSMOTE SPORT7HD

 

14.30 Κάρντιφ-Μπράιτον, Premier League, 12η αγωνιστική LIVE                                                                           COSMOTE SPORT1HD

 

15.00 Άβτοντορ-Τσμόκι Μινσκ, VTB United League, Regular Season LIVE                                                             COSMOTE SPORT4HD

 

15.00 Τσεχία-ΗΠΑ, Fed Cup by BNP Paribas, Τελικός, Αγώνας Μονού LIVE                                                            COSMOTE SPORT8HD

 

15.50 FORMULA 1 GRANDE PREMIO HEINEKEN DO BRASIL, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT5HD

 

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Γκλάντμπαχ Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE                                                                   COSMOTE SPORT2HD

 

16.30 Χόφενχαϊμ-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT3HD

 

16.30 Νυρεμβέργη-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE                                                                      COSMOTE SPORT7HD

 

16.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE                                               COSMOTE SPORT9HD

 

17.00 Τσεχία-ΗΠΑ, Fed Cup by BNP Paribas, Τελικός, Αγώνας Μονού LIVE                                                            COSMOTE SPORT8HD

 

17.15 Χετάφε-Βαλένθια, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE                                                                          COSMOTE SPORT1HD

 

18.30 Εκπομπή «Στο Ρυθμό των Ντέρμπι: Pregame Ντόρτμουντ – Μπάγερν Μονάχου» LIVE                                COSMOTE SPORT3HD

 

18.30 Παρί Σεν Ζερμέν-Φλένσμπουργκ, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 7η αγωνιστική COSMOTE SPORT7HD

 

18.50 FORMULA 1 GRANDE PREMIO HEINEKEN DO BRASIL, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT5HD

 

19.00 Γκραν Κανάρια-Τενερίφη, ACB Liga Endesa, 8η αγωνιστική LIVE                                                                 COSMOTE SPORT9HD

 

19.30 Κρίσταλ Πάλας-Τότεναμ, Premier League, 12η αγωνιστική LIVE                                                                   COSMOTE SPORT1HD

 

19.30 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE                                                       COSMOTE SPORT2HD

 

19.30 Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE                                                              COSMOTE SPORT3HD

 

20.00 Next Gen ATP Finals, Τελικός 3ης Θέσης LIVE                                                                                              COSMOTE SPORT6HD

 

21.30 Λέστερ-Μπέρνλι, Premier League, 12η αγωνιστική REC                                                                                COSMOTE SPORT1HD (10.11 17.00)

 

21.30 Νιούκαστλ-Μπόρνμουθ, Premier League, 12η αγωνιστική REC                                                                     COSMOTE SPORT3HD (10.11 17.00)

 

21.30 Κονελιάνο-Νοβάρα, Serie A Femminile Βόλεϊ, Supercoppa LIVE                                                                   COSMOTE SPORT9HD

 

21.45 Τζιρόνα-Λεγανές, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE                                                                           COSMOTE SPORT2HD

 

22.00 Next Gen ATP Finals, Τελικός LIVE                                                                                                                COSMOTE SPORT6HD

 

22.00 Ούσικ-Μπέλιου, WBC, IBF, WBA, WBO & Ring Magazine World Titles, Αγώνας Πυγμαχίας LIVE                  COSMOTE SPORT7HD

 

22.30 Los Angeles Clippers-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE                                                               COSMOTE SPORT4HD

 

22.30 Πόρτο-Μπράγκα, Liga NOS, 10η αγωνιστική LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT8HD

 

23.30 Σαουθάμπτον-Γουότφορντ, Premier League, 12η αγωνιστική REC                                                               COSMOTE SPORT1HD (10.11 17.00)

 

ΑΕΚ-Χολαργός, Betshop Basket League, 5η αγωνιστική

 

Κυριακή 11.11.18

 

00.30 Χάντερσφιλντ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 12η αγωνιστική REC                                                                COSMOTE SPORT8HD (10.11 17.00)

 

05.00 UFC Fight Night: Frankie Edgar “The Answer”-Chan Sung Jung “The Korean Zombie”, USA Denver LIVE    COSMOTE SPORT8HD

 

12.15 Φράιμπουργκ-Μάιντς, Bundesliga, 11η αγωνιστική REC                                                                                COSMOTE SPORT3HD (10.11 16.30)

 

13.00 Αλαβές-Ουέσκα, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE                                                                             COSMOTE SPORT2HD

 

13.00 Τσεχία-ΗΠΑ, Fed Cup by BNP Paribas, Τελικός, Αγώνας Μονού LIVE                                                            COSMOTE SPORT8HD

 

14.00 Λίβερπουλ-Φούλαμ, Premier League, 12η αγωνιστική LIVE                                                                          COSMOTE SPORT1HD

 

14.30 Ουνιόν Βερολίνου-Γκρόιτερ Φιρτ, Bundesliga 2, 13η αγωνιστική LIVE                                                          COSMOTE SPORT7HD

 

15.00 Τσεχία-ΗΠΑ, Fed Cup by BNP Paribas, Τελικός, Αγώνας Μονού LIVE                                                            COSMOTE SPORT8HD

 

16.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT6HD

 

16.15 Τσέλσι-Έβερτον, Premier League, 12η αγωνιστική LIVE                                                                               COSMOTE SPORT1HD

 

16.30 Λειψία-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE                                                                                COSMOTE SPORT3HD

 

16.30 Λοκομοτίβ Κουμπάν-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, VTB United League, Regular Season LIVE                                          COSMOTE SPORT9HD

 

17.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE                                                                                                                           COSMOTE SPORT5HD

 

17.00 Κίελο-Γκέπινγκεν, Bundesliga Χάντμπολ, 12η αγωνιστική LIVE                                                                     COSMOTE SPORT7HD

 

17.00 Τσεχία-ΗΠΑ, Fed Cup by BNP Paribas, Τελικός, Αγώνας Διπλού LIVE                                                           COSMOTE SPORT8HD

 

17.15 Μπαρτσελόνα-Μπέτις, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT2HD

 

18.30 Μάντσεστερ Σίτι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 12η αγωνιστική LIVE                                       COSMOTE SPORT1HD

 

18.45 FORMULA 1 GRANDE PREMIO HEINEKEN DO BRASIL, Αγώνας LIVE                                                            COSMOTE SPORT5HD

 

19.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Σάλκε, Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE                                                              COSMOTE SPORT3HD

 

19.00 Μπαχτσεσεχίρ-Φενερμπαχτσέ, TBF Basketball Super League, 6η αγωνιστική LIVE                                      COSMOTE SPORT7HD

 

19.30 Σεβίλη-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE                                                                            COSMOTE SPORT2HD

 

19.30 Τοντέλα-Μπενφίκα, Liga NOS, 10η αγωνιστική LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT4HD

 

20.30 Άρσεναλ-Γουλβς, Premier League, 12η αγωνιστική REC                                                                               COSMOTE SPORT1HD (11.11 18.30)

 

20.30 Φουενλαμπράδα-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 8η αγωνιστική LIVE                                                      COSMOTE SPORT9HD

 

21.30 NASCAR Cup Series, ISM Can-Am 500, αγώνας LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT8HD

 

21.45 Θέλτα-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE                                                                   COSMOTE SPORT2HD

 

22.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT6HD

 

22.00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Σάβες, Liga NOS, 10η αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT7HD

 

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE                                                                                                                      COSMOTE SPORT3HD

 

22.30 Detroit Pistons-Charlotte Hornets, NBA Regular Season LIVE                                                                       COSMOTE SPORT4HD

 

23.45 Ράγιο Βαγεκάνο-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική REC                                                              COSMOTE SPORT2HD (11.11 19.30)

 

Ολυμπιακός-Λαύριο Aegean Cargo, Betshop Basket League, 5η αγωνιστική

 

Δευτέρα 12.11.18

 

02.00 Houston Rockets-Indiana Pacers, NBA Regular Season LIVE                                                                        COSMOTE SPORT4HD

 

16.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT6HD

 

19.00 Εκπομπή “TOPSPIN” LIVE                                                                                                                              COSMOTE SPORT6HD

 

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE                                                                                                                       COSMOTE SPORT3HD

 

21.30 Μπόχουμ-Ντάρμσταντ, Bundesliga 2, 13η αγωνιστική LIVE                                                                          COSMOTE SPORT8HD

 

22.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                COSMOTE 

 

 

 

ΣΚΑΙ

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11

 

 

12.00 GOAL χωρίς Σύνορα

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΉ 11/11

 

12.00 GOAL χωρίς Σύνορα

 

 

 

ΑΡΤ ΤV

 

ΣΑΒΒΑΤΟ-ΚΥΡΙΑΚΗ 09-10-11/11

 

 

13.00 Jump Shoot

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

 

 

 

ΕΡΤ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΕΥΤΕΡΑ  09-10-11/11


9  Νοε

19:30

ΔΕΞΙΩΣΗ ΒΡΑΒΕΥΣΕΩΝ AIMS ΓΙΑ ΤΟΝ «ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟ 2018» (Z)
Κλασικός αθλητισμός  

10  Νοε

12:30

ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ ΚΑΙ ΑΦΗ ΦΛΟΓΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ (Z)
Κλασικός αθλητισμός  

10  Νοε

12:30

ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ ΚΑΙ ΑΦΗ ΦΛΟΓΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ (Z)
Κλασικός αθλητισμός  

10  Νοε

15:00

FOOTBALL LEAGUE: ΒΟΛΟΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ (Z)
Ποδόσφαιρο  

10  Νοε

15:30

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ (Z)
Μπάσκετ  

10  Νοε

15:30

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ (Z)
Μπάσκετ  

10  Νοε

15:45

BETSHOP BASKET LEAGUE: ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΑΡΗΣ
Μπάσκετ  

10  Νοε

15:45

BETSHOP BASKET LEAGUE: ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Μπάσκετ  

10  Νοε

17:50

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Ποδόσφαιρο  

10  Νοε

18:00

BASKET LEAGUE : ΠΑΟΚ - ΚΥΜΗ (Z)
Μπάσκετ  

10  Νοε

18:30

RUN GREECE - ΠΑΤΡΑ
 

10  Νοε

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: Α.Ο ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

10  Νοε

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: Α.Ο ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

11  Νοε

00:00

BASKET LEAGUE : ΠΑΟΚ - ΚΥΜΗ (Z)
Μπάσκετ  

11  Νοε

01:10

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: Α.Ο ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Ποδόσφαιρο  

11  Νοε

01:15

FOOTBALL LEAGUE: ΒΟΛΟΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

11  Νοε

03:05

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Ποδόσφαιρο  

11  Νοε

04:00

BASKET LEAGUE : ΠΑΟΚ - ΚΥΜΗ
Μπάσκετ  

11  Νοε

07:30

36ος ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΑΣ – Ο ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΣ - 2018
Κλασικός αθλητισμός  

11  Νοε

07:30

36ος ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΑΣ – Ο ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΣ - 2018 (Z)
Κλασικός αθλητισμός  

11  Νοε

10:00

36ος ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΑΣ – Ο ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΣ - 2018
Κλασικός αθλητισμός  

11  Νοε

15:00

FOOTBALL LEAGUE: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑ- ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ (Z)
Ποδόσφαιρο  

11  Νοε

16:00

BASKET LEAGUE : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ (Z)
Μπάσκετ  

11  Νοε

16:00

BASKET LEAGUE : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ (Z)
Μπάσκετ  

11  Νοε

17:00

ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ
Χάντμπολ  

11  Νοε

17:50

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Ποδόσφαιρο  

11  Νοε

18:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ (ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ): ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ (M)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

11  Νοε

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

11  Νοε

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

11  Νοε

19:10

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ (ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ): ΑΓΩΝΑΣ (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

11  Νοε

21:20

AUTO MOTO ΕΡΤ (M)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

11  Νοε

22:00

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Ενημέρωση  

12  Νοε

01:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Ποδόσφαιρο  

12  Νοε

01:00

FOOTBALL LEAGUE: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑ- ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ (E)
Ποδόσφαιρο  

12  Νοε

02:45

BASKET LEAGUE : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ
Μπάσκετ  

12  Νοε

03:00

FOOTBALL LEAGUE: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑ- ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ (M)
Ποδόσφαιρο  

12  Νοε

17:00

BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ
Μπάσκετ  

12  Νοε

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΡΗΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

12  Νοε

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΡΗΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea