ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

3 August, 2018 - 02:10

Categories: 

Αθλητική πανδαισία το Π-Σ-Κ στην TV!

Απ' όλα έχει ο μπαξές στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

NOVASPORTS




04/08

03:00 BIG3 Basketball, BIG3 Week 7 – Boston (FOX Sports HD)

10:45 Cycling: European Championship (Track) in Glasgow, Scotland (Eurosport2)

11:30 SWIMMING: European Championship in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 ROWING: European Championship in Glasgow, Scotland (Eurosport2)

15:00 Σούπερ Καπ Γαλλίας: Παρί Σεν Ζερμέν - Μονακό (Novasports1ΗD)

15:15 GYMNASTICS: European Championship in Glasgow, Scotland (Eurosport2)

15:45 Cycling: European Championship (Track) in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Αυστριακό πρωτάθλημα: Μάτερσμπουργκ-Σάλτσμπουργκ (Novasports1HD)

18:45 SWIMMING: European Championship in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:45 CYCLING: Tour of Poland (Eurosport2)

20:50 Cycling: European Championship (Track) in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:05 International Champions Cup: Ίντερ-Λιόν (Novasports1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24ΗD)

23:00 MLB, Red Sox – Yankees (FOX Sports HD)

23:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport2)

 

 

05/08

01:05 International Champions Cup: Ρεάλ Μ.-Γιουβέντους (Novasports1HD)

03:05 International Champions Cup: Μίλαν-Μπαρτσελόνα (Novasports1HD)

09:10 NRL, Raiders - Panthers (FOX Sports HD)

10:45 Cycling: European Championship (Track) in Glasgow, Scotland (Eurosport2)

11:15 SWIMMING: European Championship in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 ROWING: European Championship in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:15 Cycling: European Championship (Road) in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα: Χάμαρμπι-Τρέλεμποργκ (Novasports1HD)

16:30 GYMNASTICS: European Championship in Glasgow, Scotland (Eurosport2)

18:30 EFL Championship: Λιντς-Στόουκ (Novasports1HD)

19:00 SWIMMING: European Championship in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 CYCLING: Tour of Poland (Eurosport2)

20:00 MLB, Indians - Angels (FOX Sports HD)

21:00 Cycling: European Championship (Track) in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)

23:00 MLB, Diamondbacks - Giants (FOX Sports HD)

 

 

06/08

01:15 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:15 SWIMMING: European Championship in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:45 Diving: European Championship in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:15 Football: FIFA U-20 Women's World Cup, France (Eurosport2)

15:30 Cycling: European Championship (Track) in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 Athletics: European Championship in Berlin, Germany (Eurosport2)

19:00 SWIMMING: European Championship in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:15 CYCLING: Tour of Poland (Eurosport2)

20:15 Athletics: European Championship in Berlin, Germany (Eurosport2) 

21:00 Cycling: European Championship (Track) in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 EFL Championship: Χαλ-Άστον Βίλα (Novasports1HD)

 

 

COSMOTE TV

Παρασκευή 03.08.18

00.30 ATP 500 Citi Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

02.30 ATP 500 Citi Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

04.30 ATP 500 Citi Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

05.00 Los Angeles Sparks-Minnesota Lynx, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 ΑTP 250 Kitzbuhel, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.05 Moto3 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.00 MotoGP Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Αυστρία, Βιέννη, Προημιτελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.00 Moto2 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 ΑTP 250 Kitzbuhel, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Αυστρία, Βιέννη, Προημιτελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.00 ATP 500 Citi Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Αμβούργο-Κίελο, Bundesliga 2, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 IDEMITSU Asia Talent Cup, Malaysian Superbike Championship, 1ος Αγώνας REC COSMOTE SPORT5HD (28.07 06:30)

22.30 Χετάφε-Μποαβίστα, LaLiga World Challenge, Φιλικός Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.00 IDEMITSU Asia Talent Cup, Malaysian Superbike Championship, 2ος Αγώνας REC COSMOTE SPORT5HD (29.07 07:00)

23.00 ATP 500 Citi Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

 

Σάββατο 04.08.18

02.00 ATP 500 Citi Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

04.00 ATP 500 Citi Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

09.55 Moto3 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Αυστρία, Βιέννη, 1ος Ημιτελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

11.50 Moto2 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

12.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Αυστρία, Βιέννη, 2ος Ημιτελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

13.30 Moto3 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Αυστρία, Βιέννη, Προημιτελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.00 Μπόχουμ-Κολονία, Bundesliga 2, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

14.25 MotoGP Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Αυστρία, Βιέννη, Προημιτελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.00 ΑTP 250 Kitzbuhel, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.05 MotoGP Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Αυστρία, Βιέννη, Προημιτελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.00 Moto2 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Αυστρία, Βιέννη, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

18.20 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Αυστρία, Βιέννη, Τελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.00 ATP 500 Citi Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

 

Κυριακή 05.08.18

02.00 ATP 500 Citi Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

05.00 UFC 227: TJ Dillashaw - Cody Garbrandt "No Love" LIVE COSMOTE SPORT7HD

09.35 Moto3 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.05 Moto2 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.35 MotoGP Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.45 Moto3 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.05 Moto2 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Αυστρία, Βιέννη, 1ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Ντάρμσταντ-Πάντερμπορν, Bundesliga 2, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

14.30 MotoGP Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.20 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Αυστρία, Βιέννη, 2ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.20 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Αυστρία, Βιέννη, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

18.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Αυστρία, Βιέννη, Τελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 NASCAR Cup Series, Watkins GoBowling at The Glen, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Connecticut Sun-Las Vegas Aces, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 ATP 500 Citi Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.30 Ράγιο Βαγιεκάνο-Μπελενένσες, LaLiga World Challenge, Φιλικός Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT8HD

 

Δευτέρα 06.08.18

13.00 Κλήρωση UEFA Champions League Play-offs LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 Κλήρωση UEFA Europa League Play-offs LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.00 ATP Masters 1000 Rogers Cup, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Ντινάμο Δρέσδης-Ντούισμπουργκ, Bundesliga 2, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

 

ΣΚΑΙ

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 04/08

 

 

12.00 GOAL χωρίς Σύνορα

 

ΚΥΡΙΑΚΉ 05/08

 

13.15 GOAL χωρίς Σύνορα

 

 

ΑΡΤ ΤV

ΣΑΒΒΑΤΟ-ΚΥΡΙΑΚΗ 04-05/08



13.00 Jump Shoot

 

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

 

 

 

ΕΡΤ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΕΥΤΕΡΑ  03-04-05-06


3  Αυγ

11:30

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ 2018- ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (Z)
 

3  Αυγ

19:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - ΓΚΛΑΣΚΩΒΗ 2018 (Z)
Υγρός στίβος  

4  Αυγ

11:00

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ 2018-ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ, ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ,ΤΕΛΙΚΟΙ (Z)
 

4  Αυγ

15:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ - ΓΛΑΣΚΩΒΗ 2018 ΟΜΑΔΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΤΕΛΙΚΟΣ)
 

4  Αυγ

15:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ - ΓΛΑΣΚΩΒΗ 2018 ΟΜΑΔΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΤΕΛΙΚΟΣ)
 

4  Αυγ

19:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - ΓΚΛΑΣΚΩΒΗ 2018 (Z)
Υγρός στίβος  

4  Αυγ

19:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - ΓΚΛΑΣΚΩΒΗ 2018 (Z)
Υγρός στίβος  

5  Αυγ

11:30

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ 2018-ΤΕΛΙΚΟΙ (Z)
 

5  Αυγ

16:30

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ - ΓΛΑΣΚΩΒΗ 2018 / ΤΕΛΙΚΟΙ ΟΡΓΑΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Z)
 

5  Αυγ

18:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ - ΓΛΑΣΚΩΒΗ 2018 / ΤΕΛΙΚΟΙ ΟΡΓΑΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Z)
 

5  Αυγ

19:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - ΓΚΛΑΣΚΩΒΗ 2018 (Z)
Υγρός στίβος  

5  Αυγ

22:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Ποδόσφαιρο  

6  Αυγ

02:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Ποδόσφαιρο  

6  Αυγ

11:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - ΓΚΛΑΣΚΩΒΗ 2018 (Z)
Υγρός στίβος  

6  Αυγ

11:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - ΓΚΛΑΣΚΩΒΗ 2018 (Z)
Υγρός στίβος  

6  Αυγ

12:15

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - ΓΚΛΑΣΚΩΒΗ 2018 (Z)
Υγρός στίβος  

6  Αυγ

12:15

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - ΓΚΛΑΣΚΩΒΗ 2018 (Z)
Υγρός στίβος  

6  Αυγ

14:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - ΓΚΛΑΣΚΩΒΗ 2018 (Z)
Υγρός στίβος  

6  Αυγ

14:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - ΓΚΛΑΣΚΩΒΗ 2018 (Z)
Υγρός στίβος  

6  Αυγ

15:30

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - ΓΚΛΑΣΚΩΒΗ 2018 (Z)
Υγρός στίβος  

6  Αυγ

15:30

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - ΓΚΛΑΣΚΩΒΗ 2018 (Z)
Υγρός στίβος  

K. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea