ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

16 November, 2018 - 01:37

Categories: 

Αθλητικός οργασμός το Π-Σ-Κ στην TV!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

 

NOVASPORTS



 

Παρασκευή 16 Νοεμβρίου

 

03:20 NFL, Seahawks - Packers (FOX Sports HD) 

07:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Tour of Fuzhou (Eurosport2)

13:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Κύπελλο Ρωσίας, Σύντομο Πρόγραμμα Ανδρών (Eurosport2)

13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Κύπελλο Ρωσίας (Eurosport2)

17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport2)

18:30 Super Euroleague (Novasports1HD)

18:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Wisla (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 NCAA College Basketball, Baylor Bears - Nicholls State Colonels (FOX Sports HD) 

19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD) 

20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Μπαρτσελόνα (Novasports4HD)

20:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Φιλικός Αγώνας, Under 21 Germany – Netherlands (Eurosport2)

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)

21:30 Super Euroleague (Novasports1HD) 

21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου – ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD) 

22:00 Ευρωλίγκα: Γκραν Κανάρια - Μακάμπι Fox Τελ Αβιβ (Novasports2HD)

Σάββατο 17 Νοεμβρίου

 

03:00 NHL, Jets - Sabres (FOX Sports HD)

07:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Tour of Fuzhou (Eurosport2)

08:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR, Macau (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Estonia, Sweden – Switzerland (Eurosport2)

11:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Levi, Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 F1H2O World Championship, Grand Prix of India - Qualifying (FOX Sports HD)

12:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Κύπελλο Ρωσίας (Eurosport2)

14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Levi, Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport2)

16:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Wisla (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)

22:00 ΡΑΓΚΜΠΙ: Autumn Tests, France - Argentina (Eurosport2)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

24:00 NCAA College Basketball, Villanova Wildcats - Furman Paladins (FOX Sports HD) 

Κυριακή 18 Νοεμβρίου



02:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR, Macau (Eurosport1/Eurosport1HD)

03:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)

05:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR, Macau (Eurosport1/Eurosport1HD)

06:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: FIA GT, Macau (Eurosport1/Eurosport1HD)

07:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Estonia, Scotland - Sweden (Eurosport2)

09:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: FIA F3, Macau (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Levi, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:30 F1H2O World Championship, Grand Prix of India - Qualifying (FOX Sports HD)

14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Levi, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport2)

15:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)

15:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Wisla (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

23:25 NFL, Eagles - Saints (FOX Sports HD) 

 

 

Δευτέρα 19 Νοεμβρίου

 

03:20 NFL, Vikings - Bears (FOX Sports HD) 

12:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Estonia, Germany - Denmark (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Estonia, Sweden – Italy (Eurosport2)

 COSMOTE TV

 

 

Παρασκευή 16.11.18

 

03.00 Houston Rockets-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE                                                             COSMOTE SPORT4HD

 

09.55 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                     COSMOTE SPORT5HD

 

10.50 ΜοτοGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                  COSMOTE SPORT5HD

 

11.50 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                     COSMOTE SPORT5HD

 

12.30 Ιρλανδία-Βόρειος Ιρλανδία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου REC                                                       COSMOTE SPORT1HD (15.11 21:45)

 

14.05 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                     COSMOTE SPORT5HD

 

15.00 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                  COSMOTE SPORT5HD

 

16.00 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                     COSMOTE SPORT5HD

 

16.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT6HD

 

19.00 Κιέρι-Μπούστο Αρσίτσιο, Serie A Femminile Βόλεϊ, 5η αγωνιστική REC                                                         COSMOTE SPORT6HD (15.11 21:30)

 

21.45 Ολλανδία-Γαλλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος Α1 LIVE                              COSMOTE SPORT1HD

 

21.45 Κύπρος-Βουλγαρία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE                           COSMOTE SPORT2HD

 

21.45 Ουαλία-Δανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος B4 LIVE                                   COSMOTE SPORT3HD

 

21.45 Σλοβακία-Ουκρανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος B1 LIVE                          COSMOTE SPORT7HD

 

21.45 Σλοβενία-Νορβηγία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE                          COSMOTE SPORT8HD

 

21,45 Γιβραλτάρ-Αρμενία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος D4 LIVE                          COSMOTE SPORT9HD

 

22.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT6HD

 

 

 

Σάββατο 17.11.18

 

02.00 Boston Celtics-Toronto Raptors, NBA Regular Season LIVE                                                                          COSMOTE SPORT4HD

 

09.55 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                     COSMOTE SPORT5HD

 

10.50 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                  COSMOTE SPORT5HD

 

11.50 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                     COSMOTE SPORT5HD

 

13.30 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                   COSMOTE SPORT5HD

 

14.25 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                 COSMOTE SPORT5HD

 

15.05 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                 COSMOTE SPORT5HD

 

16.00 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                   COSMOTE SPORT5HD

 

16.00 Nitto ATP Finals London, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT6HD

 

16.00 Σερβία-Μαυροβούνιο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE                       COSMOTE SPORT7HD

 

16.30 Μπάνβιτ-Καρσίγιακα, TBF Basketball Super League, 7η αγωνιστική LIVE                                                      COSMOTE SPORT4HD

 

19.00 Τουρκία-Σουηδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος B2 LIVE                              COSMOTE SPORT1HD

 

19.00 Αζερμπαϊτζάν-Νήσοι Φερόε, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική Όμιλος D3 LIVE               COSMOTE SPORT2HD

 

19.00 Μάλτα-Κόσοβο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος D3 LIVE                                COSMOTE SPORT3HD

 

21.30 Ανδόρα-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 9η αγωνιστική LIVE                                                                                COSMOTE SPORT7HD

 

21.30 Κούνεο-Μόντσα, Serie A Femminile Βόλεϊ, 6η αγωνιστική LIVE                                                                     COSMOTE SPORT9HD

 

21.45 Ιταλία-Πορτογαλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος A3 LIVE                           COSMOTE SPORT1HD

 

21.45 Αλβανία-Σκωτία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος C1 LIVE                               COSMOTE SPORT2HD

 

21.45 Ρουμανία-Λιθουανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE                         COSMOTE SPORT3HD

 

22.00 Nitto ATP Finals London, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT6HD

 

23.00 Red Bull Air Race World Championship, ΗΠΑ, Τέξας, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                       COSMOTE SPORT8HD

 

23.30 WRC Αυστραλία, SS21 Wedding Bells 1 LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT5HD

 

23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT1HD

 

 

 

Κυριακή 18.11.18

 

02.30 Boston Celtics-Utah Jazz, NBA Regular Season LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT4HD

 

04.00 WRC Αυστραλία, SS24 Wedding Bells 2 Power Stage LIVE                                                                           COSMOTE SPORT7HD

 

05.00 UFC Fight Night, Neil Magny vs Santiago Ponzinibbio "Gente Boa", Αργεντινή, Μπουένος Άιρες  LIVE         COSMOTE SPORT8HD

 

09.35 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Warm Up LIVE                                                        COSMOTE SPORT5HD

 

10.05 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Warm Up LIVE                                                        COSMOTE SPORT5HD

 

10.35 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Warm Up LIVE                                                      COSMOTE SPORT5HD

 

11.05 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE                                                                                                                           COSMOTE SPORT5HD

 

11.45 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας LIVE                                                           COSMOTE SPORT5HD

 

13.05 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας LIVE                                                           COSMOTE SPORT5HD

 

14.30 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας LIVE                                                         COSMOTE SPORT5HD

 

14.30 Μίντεν-Βέτσλαρ, Bundesliga Χάντμπολ, 13η αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT8HD

 

16.00 Αγγλία-Κροατία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος Α4 LIVE                                COSMOTE SPORT7HD

 

16.30 Ολυμπιακός-Νέξε, EHF Cup Χάντμπολ, 3ος Προκριματικός Γύρος, 1η αγωνιστική LIVE                                  COSMOTE SPORT9HD

 

17.30 Εκπομπή Pregame Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ολυμπιακός LIVE                                                                           COSMOTE SPORT4HD

 

18.00 Εστουντιάντες-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 9η αγωνιστική LIVE                                                            COSMOTE SPORT8HD

 

18.30 Εκπομπή “TOPSPIN” LIVE                                                                                                                              COSMOTE SPORT6HD

 

19.00 Βόρειος Ιρλανδία-Αυστρία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος B3 LIVE               COSMOTE SPORT2HD

 

19.00 Μολδαβία-Λουξεμβούργο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος D2 LIVE                COSMOTE SPORT3HD

 

19.00 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ολυμπιακός, Betshop Basket League 6η αγωνιστική LIVE                                           COSMOTE SPORT4HD

 

19.00 Σαν Μαρίνο-Λευκορωσία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος D2 LIVE                 COSMOTE SPORT7HD

 

20.00 Nitto ATP Finals London, Τελικός LIVE                                                                                                          COSMOTE SPORT6HD

 

20.30 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT1HD

 

21.00 Εκπομπή Pregame Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ολυμπιακός LIVE                                                                           COSMOTE SPORT4HD

 

21.00 Red Bull Air Race World Championship, ΗΠΑ, Τέξας, Αγώνας LIVE                                                               COSMOTE SPORT8HD

 

21.30 NASCAR Cup Series, Homestead Miami Ford EcoBoost 400, Αγώνας LIVE                                                    COSMOTE SPORT5HD

 

21.45 Ελλάδα-Εσθονία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE                               COSMOTE SPORT1HD

 

21.45 Ουγγαρία-Φινλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE                        COSMOTE SPORT2HD

 

21.45 Ελβετία-Βέλγιο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος A2 LIVE                                 COSMOTE SPORT3HD

 

21.45 Ισπανία-Βοσνία Ερζεγοβίνη, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                     COSMOTE SPORT7HD

 

22.30 Minnesota Timberwolves-Memphis Grizzlies, NBA Regular Season LIVE                                                       COSMOTE SPORT4HD

 

23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT1HD

 

Δευτέρα 19.11.18

 

01.00 Miami Heat-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE                                                                          COSMOTE SPORT4HD

 

19.00 Εκπομπή “TOPSPIN” LIVE                                                                                                                              COSMOTE SPORT6HD

 

19.00 Ανδόρα-Λετονία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος D1 LIVE                               COSMOTE SPORT7HD

 

19.00 Γεωργία-Καζακστάν, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος D1 LIVE                         COSMOTE SPORT8HD

 

21.45 Γερμανία-Ολλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος A1 LIVE                          COSMOTE SPORT1HD

 

21.45 Κύπρος-Νορβηγία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE                            COSMOTE SPORT2HD

 

21.45 Δανία-Ιρλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος B4 LIVE                                COSMOTE SPORT3HD

 

21.45 Τσεχία-Σλοβακία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος B1 LIVE                              COSMOTE SPORT7HD

 

21.45 Βουλγαρία-Σλοβενία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE                        COSMOTE SPORT8HD

 

21.45 Λιχτενστάιν-Αρμενία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος D4 LIVE                        COSMOTE SPORT9HD

 

Τρίτη 20.11.18

 

02.00 Indiana Pacers-Utah Jazz, NBA Regular Season LIVE                                                                                   COSMOTE SPORT4HD

 

20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll”                                                                                                                                   COSMOTE SPORT4HD

 

21.00 Αλβανία-Ουαλία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                      COSMOTE SPORT9HD

 

21.45 Πορτογαλία-Πολωνία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος A3 LIVE                       COSMOTE SPORT1HD

 

21.45 Σουηδία-Ρωσία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος B2 LIVE                                 COSMOTE SPORT2HD

 

21.45 Μαυροβούνιο-Ρουμανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE                   COSMOTE SPORT3HD

 

21.45 Σερβία-Λιθουανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE                             COSMOTE SPORT5HD

 

21.45 Κόσοβο-Αζερμπαϊτζάν, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος D3 LIVE                     COSMOTE SPORT6HD

 

21.45 Ιταλία-ΗΠΑ, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                             COSMOTE SPORT7HD

 

22.00 Γαλλία-Ουρουγουάη, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                COSMOTE SPORT8HD

 

23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT1HD

 

23.45 Μάλτα-Νήσοι Φερόε, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική REC                                           COSMOTE SPORT3HD (20.11 21.45)

 

 

 

ΣΚΑΙ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11

12.00 GOAL χωρίς Σύνορα

 

 

ΚΥΡΙΑΚΉ 18/11

 

 

12.00 GOAL χωρίς Σύνορα

 

 

 

 

ΑΡΤ ΤV

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ-ΚΥΡΙΑΚΗ 16-17-11/11

 

 

15.00 Jump Shoot

 

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

 

 

 

ΕΡΤ

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΕΥΤΕΡΑ  16-17-18/11


16  Νοε

17:45

PRE GAME
 

16  Νοε

18:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΛΠΙΔΩΝ - ΕΛΛΑΔΑ - ΑΥΣΤΡΙΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

17  Νοε

14:00

ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ : ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΓΛΥΦΑΔΑ (Z)
Πόλο  

17  Νοε

14:00

ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ : ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΓΛΥΦΑΔΑ (Z)
Πόλο  

17  Νοε

14:00

ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ : ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΓΛΥΦΑΔΑ (Z)
Πόλο  

17  Νοε

15:00

FOOTBALL LEAGUE: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ- ΤΡΙΚΑΛΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

17  Νοε

15:30

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ (Z)
Μπάσκετ  

17  Νοε

15:30

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ (Z)
Μπάσκετ  

17  Νοε

15:30

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ (Z)
Μπάσκετ  

17  Νοε

15:45

BETSHOP BASKET LEAGUE: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – ΠΑΟΚ
Μπάσκετ  

17  Νοε

15:45

BETSHOP BASKET LEAGUE: ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Μπάσκετ  

17  Νοε

17:00

ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ- ΠΑΟΚ
Βόλεϊ  

17  Νοε

18:00

BASKET LEAGUE: ΚΥΜΗ - AEK (Z)
Μπάσκετ  

17  Νοε

18:00

BASKET LEAGUE: ΚΥΜΗ - AEK (Z)
Μπάσκετ  

17  Νοε

18:00

BASKET LEAGUE: ΚΥΜΗ - AEK (Z)
Μπάσκετ  

17  Νοε

18:30

RUN GREECE - ΠΑΤΡΑ
 

18  Νοε

01:00

FOOTBALL LEAGUE: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ- ΤΡΙΚΑΛΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

18  Νοε

04:15

BASKET LEAGUE: ΚΥΜΗ - AEK
Μπάσκετ  

18  Νοε

04:15

BASKET LEAGUE: ΚΥΜΗ - AEK
Μπάσκετ  

18  Νοε

15:00

FOOTBALL LEAGUE: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ- ΗΡΑΚΛΗΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

18  Νοε

15:00

FOOTBALL LEAGUE: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ- ΗΡΑΚΛΗΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

18  Νοε

17:00

ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ: ΔΡΑΜΑ 86- ΧΑΝΘ (Z)
Χάντμπολ  

18  Νοε

17:00

BASKET LEAGUE : AΡΗΣ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (Z)
Μπάσκετ  

18  Νοε

17:00

BASKET LEAGUE : AΡΗΣ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (Z)
Μπάσκετ  

18  Νοε

17:00

BASKET LEAGUE : AΡΗΣ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (Z)
Μπάσκετ  

19  Νοε

01:00

FOOTBALL LEAGUE: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ- ΗΡΑΚΛΗΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

19  Νοε

18:50

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

K. Sτουρνάρας


kostourn@yahoo.com

olymbic idea