ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

8 February, 2019 - 03:44

Categories: 

"Αθλητικό "γιουρούσι" το Π-Σ-Κ στην TV!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

Αθλητικό "γιουρούσι" το Π-Σ-Κ στην TV!

NOVASPORTS

Παρασκευή 8 Φεβρουαρίου

02:00 NHL, Avalanche - Capitals (FOX Sports HD) 

07:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: SIX-DAY (TRACK CHAMPIONSHIP), Μελβούρνη (Eurosport2)

11:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport2)

18:30 Super Euroleague Pre Game Show (Novasports1HD)

19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD) 

19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD) 

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κιέβο Βερόνα-Ρόμα (Novasports2HD) 

21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μπάγερν (Novasports3HD) 

21:45 Super Euroleague Post Game Show (Novasports1HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Ντιζόν-Μαρσέιγ (Novasports4HD) 

21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Νταρουσάφακα (Novasports5HD)

21:45 EFL Championship 31η αγωνιστική: Άστον Βίλα-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports24HD)

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου

03:00 NHL, Flames - Rangers (FOX Sports HD) 

06:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: SIX-DAY (TRACK CHAMPIONSHIP), Μελβούρνη (Eurosport2)

10:45 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: FELDBERG, Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι (Eurosport2)

12:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Λάχτι, Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Λάχτι (Eurosport2)

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Volta a la Comunitat Valenciana (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Λάχτι, Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 EFL Championship: Νότιγχαμ Φόρεστ-Μπρέντφορντ (Novasports3HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 20ή αγωνιστική: Πανιώνιος-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD) 

17:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Λάχτι (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί ΣΖ-Μπορντό (Novasports4HD)

18:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός (Novasports2HD) 

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Νάπολι (Novasports3HD) 

19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Χεράκλες-Άγιαξ (Novasports1HD) 

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός (Novasports2HD) 

19:30 EFL Championship: Στόουκ-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports5HD)

20:00 NHL, Kings - Bruins (FOX Sports HD) 

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport2)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Στρασβούργο - Ανζέ (Novasports3HD) 

21:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κανμόρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Ίντερ (Novasports1HD)

21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός (Novasports2HD) 

21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Ντε Γκράαφσαπ (Novasports4HD) 

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

23:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κανμόρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

Κυριακή 10 Φεβρουαρίου

09:35 Ski Classics (FOX Sports HD)

10:00 ΛΟΥΤΖ: Όμπερχοφ, Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:45 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: FELDBERG, Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι (Eurosport2)

11:30 ΛΟΥΤΖ: Όμπερχοφ, Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Λάχτι, Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport2)

13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Τζένοα (Novasports2HD)

14:00 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-ΟΦΗ (Novasports1HD)

14:00 EFL Championship: Νόριτς-Ίπσουϊτς (Novasports3HD)

14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport2)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: AEK-ΟΦΗ (Novasports1HD) 

15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Volta a la Comunitat Valenciana (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Ουντινέζε (Novasports2HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Φροζινόνε (Novasports3HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-ΣΠΑΛ (Novasports4HD)

17:00 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-ΟΦΗ (Novasports1HD) 

17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Λάχτι (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Ουτρέχτη-Αϊντχόφεν (Novasports5HD)

17:40 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD) 

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Γιουβέντους (Novasports2HD) 

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD) 

19:30 NHL, Sharks - Predators (FOX Sports HD) 

19:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κανμόρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport2)

21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD) 

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Κάλιαρι (Novasports2HD) 

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Λιόν (Novasports3HD) 

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)

22:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κανμόρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

Δευτέρα 11 Φεβρουαρίου

11:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport2)

14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport2)

15:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Η Γιορτή του ποδοσφαιριστή – Βραβεία ΠΣΑΠ (Novasports1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Άρης (Novasports1HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 24η αγωνιστική: Μπρεστ-Οσέρ (Novasports1HD)

COSMOTE TV

Παρασκευή 08.02.19

02.00 NBA All-Star Draft LIVE COSMOTE SPORT4HD

03.00 Boston Celtics-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 ATP 250 Sofia Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 Red Bull Air Race World Championship, Abu Dhabi, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 ATP 250 Sofia Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP 250 Sofia Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Κολονία-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 ATP 250 Sofia Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 WRC Σουηδία, Μαγκαζίνο COSMOTE SPORT5HD

21.30 Μάιντς-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Βαγιαδολίδ-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Μορεϊρένσε-Πόρτο, Liga NOS, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

Σάββατο 09.02.19

02.00 Philadelphia 76ers-Denver Nuggets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

03.30 Dallas Mavericks-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 Red Bull Air Race World Championship, Abu Dhabi, Αγώνας (1ο μέρος) LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 Χετάφε-Θέλτα, LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Red Bull Air Race World Championship, Abu Dhabi, Αγώνας (2ο μέρος) LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 ATP 250 Sofia Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 Ουνιόν Βερολίνου-Σαντχάουζεν, Bundesliga 2, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.00 Τσεχία-Ρουμανία, FED Cup by BNP Paribas, 1ος Γύρος, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT9HD

14.30 Φούλαμ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Ντόρτμουντ-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Λειψία-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.30 Φράιμπουργκ-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Γκλάντμπαχ-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Ανόβερο-Νυρεμβέργη, Bundesliga, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Τσεχία-Ρουμανία, FED Cup by BNP Paribas, 1ος Γύρος, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 Λίβερπουλ-Μπόρνμουθ, Premier League, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 ATP 250 Sofia Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Μπράιτον-Μπέρνλι, Premier League, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Εσπανιόλ-Ράγιο Βαγεκάνο, LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπάγερν Μονάχου-Σάλκε, Bundesliga, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Χάντερσφιλντ-Άρσεναλ, Premier League, 26η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (09.02 17:00)

21.30 Μπέργκαμο-Μπρέσια, Serie A Femminile Βόλεϊ, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Τζιρόνα-Ουέσκα, LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Γουότφορντ-Έβερτον, Premier League, 26η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (09.02 17:00)

23.30 Σαουθάμπτον-Κάρντιφ, Premier League, 26η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (09.02 17:00)

Κυριακή 10.02.19

00.00 Utah Jazz-San Antonio Spurs, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

00.00 Κρίσταλ Πάλας-Γουέστ Χαμ, Premier League, 26η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (09.02 17:00)

01.00 Duke-Virginia, NCAA Basketball LIVE COSMOTE SPORT9HD

03.30 Houston Rockets-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

05.00 UFC 234: Robert Whittaker-Kelvin Gastelum, Αυστραλία, Μελβούρνη LIVE COSMOTE SPORT8HD

05.30 Boxing: Alberto Machado–Andrew Cancio, WBC Super Featherweight World Championship LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.00 Λεγκανές-Μπέτις, LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.30 Εστουντιάντες-Ανδόρα, ACB Liga Endesa, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.00 Τσεχία-Ρουμανία, FED Cup by BNP Paribas, 1ος Γύρος, Αγώνας Διπλού LIVE COSMOTE SPORT9HD

14.30 Έρλανγκεν-Μίντεν, Bundesliga Χάντμπολ, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 Μαγδεμβούργο-Κίελο, Bundesliga 2, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.30 Τότεναμ-Λέστερ, Premier League, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Τσεχία-Ρουμανία, FED Cup by BNP Paribas, 1ος Γύρος, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 ATP 250 Sofia Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.15 Βαλένθια-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Μάντσεστερ Σίτι-Τσέλσι, Premier League, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 21η Αγωνιστική LIVE ` COSMOTE SPORT3HD

19.00 Τσεχία-Ρουμανία, FED Cup by BNP Paribas, 1ος Γύρος, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.30 Σεβίλη-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπενφίκα-Νασιονάλ, Liga NOS, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπασκόνια, ACB Liga Endesa, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Μπιλμπάο-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 NASCAR Cup Series, Daytona Advance Auto Parts Clash LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 Φεϊρένσε-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.30 Philadelphia 76ers-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

Δευτέρα 11.02.19

01.00 Sacramento Kings-Phoenix Suns, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 Ούνικς Καζάν-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Αναντολού Εφές-Μπάνβιτ, TBF Basketball Super League, 18η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Χίμκι-Λοκομοτίβ Κουμπάν, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD

20.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Αμβούργο-Ντινάμο Δρέσδης, Bundesliga 2, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Γουλβς-Νιούκαστλ, Premier League, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Αλαβές-Λεβάντε, LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

ΣΚΑΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ 09/02

 12:00 Goal Χωρίς Σύνορα

 

17:00 Μάντσετσερ Σίτι-Μπέρνλι Κύπελλο Αγγλίας (Ζ)

Κυριακή 10/02

13.00 Goal Χωρίς Σύνροα

OPEN

ΣΑΒΒΑΤΟ 09/02

12.00 OPEN GOAL

ΚΥΡΙΑΚΉ 10/02

12.50 OPEN GOAL

21:45 Total Football

 

ΑΡΤ ΤV

ΣΑΒΒΑΤΟ-ΚΥΡΙΑΚΗ 09-10/02

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

15.00 Jump Shoot

ΕΡΤ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΕΥΤΕΡΑ  08-09-10-11/02


9  Φεβ

14:00

ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΧΙΟΣ (Z)
Πόλο  

9  Φεβ

15:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ (Z)
 

9  Φεβ

16:00

BASKET ALL STAR GAME 2019 (Z)
Μπάσκετ  

9  Φεβ

17:00

BASKET ALL STAR GAME 2019 (Z)
Μπάσκετ  

9  Φεβ

18:30

VOLLEY LEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ (Z)
Βόλεϊ  

9  Φεβ

19:00

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (Z)
 

9  Φεβ

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

10  Φεβ

01:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

10  Φεβ

13:00

AUTO MOTO ΕΡΤ (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

10  Φεβ

14:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

10  Φεβ

14:00

SPORTS DOC (M)
 

10  Φεβ

15:00

FOOTBALL LEAGUE: ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

10  Φεβ

16:00

BASKET ALL STAR GAME 2019 (Z)
Μπάσκετ  

10  Φεβ

17:00

HANDBALL PREMIER: ΠΑΟΚ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ (Z)
Χάντμπολ  

10  Φεβ

18:00

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (Z)
 

10  Φεβ

18:20

SUPER LEAGUE DAY
Ενημέρωση  

10  Φεβ

18:30

ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΧΙΟΣ (E)
Πόλο  

10  Φεβ

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

10  Φεβ

21:35

FOOTBALL LEAGUE: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΤΡΙΚΑΛΑ (E)
 

10  Φεβ

22:00

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Ενημέρωση  

11  Φεβ

01:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

11  Φεβ

13:45

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

11  Φεβ

17:30

VOLLEY LEAGUE: ΑΟΠ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ (Z)
Βόλεϊ  

11  Φεβ

18:40

FOOTBALL LEAGUE: ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

11  Φεβ

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

ERT SPORT HD

ΣΑΒΒΑΤO 9/2/19

 

06:00 BAYERN TV 37 LEVERKUSEN - BAYERN

08:30 ROMA TV 36 ROMA - MILAN

11:15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ SUPER LEAGUE 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (Ε) (03/02/19)

13:00 ΠΟΛΟ CHAMPIONS LEAGUE ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ –ΓΙΟΥΓΚ (Μ) (6/2/2019)

14:00 ΠΟΛΟ Α1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΧΙΟΣ 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Ζ)

15:30 BAYERN 37 TV MAGAZINO

16:00 CITY TV 38 MAN CITY- ARSENAL

19:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ SUPER LEAGUE 20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΞΑΝΘΗ- ΛΑΜΙΑ (Ζ)

20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22:00 BARCA TV 64 BARCELONA – REAL M.

01:00 CITY TV 38 MAN CITY – ARSENAL

04:00 ΠΟΛΟ CHAMPIONS LEAGUE 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΓΙΟΥΓΚ (Ε) (6/2/19)

05:00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΜΙΑ ΜΠΑΛΑ (14/10/1994) (1652)

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/2/19

06:00 JUVENTUS TV 36 JUVENTUS – PARMA

09:00 BARCA TV 63 BARCELONA – VALENCIA

12:00 CITY TV 39 EVERTON – MAN CITY

15:00 BARCA TV 64 BARCELONA – REAL

18:00 JUVENTUS 36 MAGAZINO

18:15 SUPERLEAGUE DAY

19:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ SUPER LEAGUE 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (Ζ)

20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22:00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)

01:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ SUPER LEAGUE 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΞΑΝΘΗ – ΛΑΜΙΑ (Ε) (09/02/19)

03:00 BAYERN 37 MAGAZINO

03:30 ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΛΕΙΣΤΟΥ 1η ΜΕΡΑ (Ε) (09/02/19)

05:00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΘΩΜΑΣ ΜΑΥΡΟΣ (68138)

ΔΕΥΤΕΡΑ 11/2/19

06:00 BARCA TV 64 BARCELONA – REAL

09:00 ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΛΕΙΣΤΟΥ 1η ΜΕΡΑ (Ε) (09/02/19)

10:30 ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΛΕΙΣΤΟΥ 2η ΜΕΡΑ (Ε) (10/02/19)

12:00 ΒΟΛΕΪ 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ (Ε)

(10/02/19)

14:00 SPORTS.DOC 100 ΧΡΟΝΙΑ ΧΑΝΘ, 100 ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) (10/02/19)

16:00 BASKET ALL STAR GAME

GREEK STARS – REST OF THE WORLD (E) (10/02/19)

19:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ SUPER LEAGUE 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ (Ζ)

20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22:00 ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΛΕΙΣΤΟΥ 1η ΜΕΡΑ (Ε) (09/02/19) 

23:30 ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΛΕΙΣΤΟΥ 2η ΜΕΡΑ (Ε) (10/02/19)

01:00 SPORTS.DOC 100 ΧΡΟΝΙΑ ΧΑΝΘ, 100 ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) (10/02/19)

03:00 BASKET ALL STAR GAME

GREEK STARS – REST OF THE WORLD (E) (10/02/19)

K. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea