ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

4 January, 2019 - 02:32

Categories: 

Αθλητικό "γιουρούσι" το Π-Σ-Κ στην TV!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

 

 

NOVASPORTS

 

Παρασκευή 4 Ιανουαρίου

 

07:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Μπρισμπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:30 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport2)

13:30 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport2)

14:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ινσμπρουκ (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:30 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport2)

19:00 Super Euroleague (Novasports2HD) 

19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Μπασκόνια (Novasports1HD) 

20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD) 

21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD) 

22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Νταρουσάφακα (Novasports1HD)

23:00 Super Euroleague (Novasports2HD) 

Σάββατο 5 Ιανουαρίου

 

02:00 NHL, Jets - Penguins (FOX Sports HD) 

07:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Μπρισμπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:00 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:00 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport2)

12:00 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport2)

13:45 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport2)

14:00 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:45 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport2)

15:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ζάγκρεμπ (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Μπίσχοφσχόφεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 NHL, Wild - Senators (FOX Sports HD) 

21:55 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των 64, Μπουρζ - Λιόν (Novasports1HD) 

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 

23:35 NFL, AFC Wild Card Playoff (FOX Sports HD)

 

 

Κυριακή 6 Ιανουαρίου

 

03:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)

03:15 NFL, NFC Wild Card Playoff (FOX Sports HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)

05:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Μπρισμπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:00 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport2)

12:00 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport2)

13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ζάγκρεμπ (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport2)

14:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οτέπα (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ζάγκρεμπ (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Μπίσχοφσχόφεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:05 NFL, AFC Wild Card Playoff (FOX Sports HD)

21:45 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των 64, Πιντιβί-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports1HD) 

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 

23:40 NFL, NFC Wild Card Playoff (FOX Sports HD)

 

 

Δευτέρα 7 Ιανουαρίου

 

07:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:55 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των 64: Λιλ-Σοσό (Novasports1HD)

 

 

COSMOTE TV 

 

 

Παρασκευή 04.01.19

00.00 Εκπομπή “Στο Ρυθμό των Ντέρμπι” Postgame LIVE COSMOTE SPORT1HD

05.30 Golden State Warriors-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

15.30 ATP 250 Pune, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.30 ATP 250 Pune, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Λεβάντε-Τζιρόνα, LaLiga Santander, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Εσπανιόλ-Λεγανές, LaLiga Santander, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

 

Σάββατο 05.01.19

03.00 Boston Celtics-Dallas Mavericks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

05.00 WTA Brisbane International, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.00 WTA Brisbane International, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.30 ATP 250 Pune, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 Βαγιαδολίδ-Βαγεκάνο, LaLiga Santander, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.15 Αλαβές-Βαλένθια, LaLiga Santander, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.50 FIVB Beach Volleyball WT, Ολλανδία, Χάγη, 1ος ημιτελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.05 FIVB Beach Volleyball WT, Ολλανδία, Χάγη, 2ος ημιτελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Σκαντίτσι-Φιλοτράνο, Serie A Femminile βόλεϊ, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Ουέσκα-Μπέτις, LaLiga Santander, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

 

Κυριακή 06.01.19

00.00 Denver Nuggets-Charlotte Hornets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

09.00 WTA Brisbane International, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.20 FIVB Beach Volleyball WT, Ολλανδία, Χάγη, 1ος ημιτελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

12.35 FIVB Beach Volleyball WT, Ολλανδία, Χάγη, 2ος ημιτελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

13.00 Έιμπαρ-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.00 Λοκομοτίβ Κουμπάν-Ζιελόνα Γκόρα, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD

13.30 Μπανταλόνα-Βαλένθια, ACB Liga Endesa, 15η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.50 FIVB Beach Volleyball WT, Ολλανδία, Χάγη, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.05 FIVB Beach Volleyball WT, Ολλανδία, Χάγη, Τελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.20 FIVB Beach Volleyball WT, Ολλανδία, Χάγη, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Μπάνβιτ-Φενερμπαχτσέ, TBF Basketball Super League, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 Παναθηναϊκός-Χολαργός, Betshop Basket League, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.15 Σεβίλη-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.35 FIVB Beach Volleyball WT, Ολλανδία, Χάγη, Τελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

18.30 Εκπομπή “Pregame Ολυμπιακός-ΑΕΚ” LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπενφίκα-Ρίο Άβε, Liga NOS, 16η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Ολυμπιακός-ΑΕΚ, Betshop Basket League, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.30 Εστουντιάντες-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 15η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Εκπομπή “Postgame Ολυμπιακός-ΑΕΚ” LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Χετάφε-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Minnesota Timberwolves-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT6HD

 

Δευτέρα 07.01.19

01.00 Atlanta Hawks-Miami Heat, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.00 Τοντέλα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 16η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Θέλτα-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.15 Πόρτο-Νασιονάλ, Liga NOS, 16η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

 

 

ΣΚΑΙ

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/01

 

12.00 GOAL χωρίς Σύνορα


16:20 Κύπελλο Αγγλίας Pre-Game

17:00 Tσέλσι-Τότεναμ Κύπελλο Αγγλίας (Μ)


01:30 Μάντσεστερ Γ. - Γουίγκαν Κύπελλο Αγγλίας 
(Μ)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΉ 06/01

 

 

12.00 GOAL χωρίς Σύνορα

 

 

 

OPEN

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/01

 

 

12.00 OPEN GOAL

 

 

ΚΥΡΙΑΚΉ 06/01

 

 

12.50 OPEN GOAL

 

23:00 Total Football

 

 

 

ΑΡΤ ΤV



ΣΑΒΒΑΤΟ-ΚΥΡΙΑΚΗ 05-06/01



16:30 bet weekend (και Κυριακή)

15.00 Jump Shoot

 

 

ΕΡΤ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΕΥΤΕΡΑ  04-05-06-07/01


5  Ιαν

14:00

ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ (Z)
Πόλο  

5  Ιαν

15:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ(Z)
 

5  Ιαν

15:15

BASKET LEAGUE - ΑΓΩΝΑΣ: ΚΟΛΟΣΣΟΣ - ΠΑΟΚ (Z)
Μπάσκετ  

5  Ιαν

17:00

ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ-ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ: ΕΛΛΑΔΑ - ΣΟΥΗΔΙΑ (Z)
 

5  Ιαν

17:15

BASKET LEAGUE SHOW - ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ (Z)
Μπάσκετ  

5  Ιαν

17:30

BETSHOP BASKET LEAGUE: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ (Z)
Μπάσκετ  

5  Ιαν

17:30

BETSHOP BASKET LEAGUE: ΛΑΥΡΙΟ AEGEAN CARGO - ΚΥΜΗ (Z)
Μπάσκετ  

5  Ιαν

19:30

THE OFFICIAL FILM OF THE 2018 FIFA World Cup - ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018
Ποδόσφαιρο  

6  Ιαν

02:00

BASKET LEAGUE SHOW - ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ (E)
Μπάσκετ  

6  Ιαν

15:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE: ΚΕΡΚΥΡΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ (Z)
 

6  Ιαν

17:00

ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ: ΕΛΛΑΔΑ - ΝΟΡΒΗΓΙΑ
 

6  Ιαν

17:00

BASKET LEAGUE - ΑΓΩΝΑΣ: ΑΡΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ (Z)
Μπάσκετ  

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea