ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

11 January, 2019 - 01:49

Categories: 

Αθλητικό "γιουρούσι" το Π-Σ-Κ στην TV!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

 

NOVASPORTS

 

 

Παρασκευή 11 Ιανουαρίου

 

02:00 NHL, Maple Leafs - Devils (FOX Sports HD) 

07:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport2)

12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Μακάμπι (Novasports2HD) 

20:00 Ευρωλίγκα: Μπούντουτσνοστ-Νταρουσάφακα (Novasports4HD)

21:00 Super Euroleague (Novasports1HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Γκραν Κανάρια (Novasports5HD) 

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 20ή αγωνιστική Λιόν – Ρεμς (Novasports2HD) 

21:45 EFL Championship 27η αγωνιστική: Λιντς-Ντέρμπι (Novasports24HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD) 

24:00 Super Euroleague (Novasports1HD) 

Σάββατο 12 Ιανουαρίου

 

02:30 NHL, Sabres - Hurricanes (FOX Sports HD) 

08:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:35 Ski Classics (FOX Sports HD)

10:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport2)

12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αντελμπόντεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αγιος Αντώνιος (Eurosport2)

13:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Δρέσδη (Eurosport2)

14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αντελμπόντεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:45 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σιγκούλντα (Eurosport2)

16:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 Φόρμουλα E: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA Μαρακές (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport2)

17:00 EFL Championship: Γουίγκαν-Άστον Βίλα (Novasports3HD) 

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική ΑΕΛ – Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD) 

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Αμιάν – Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports4HD) 

18:45 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σιγκούλντα (Eurosport2)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ - Πανιώνιος (Novasports2HD) 

19:30 EFL Championship: Μίλγουολ-Μπλάκμπερν (Novasports3HD)

20:00 NHL, Rangers - Islanders (FOX Sports HD) 

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24ΗD)

22:30 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Κάλγκαρι (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:35 NFL, Colts - Chiefs (FOX Sports HD)

 

 

 

 

Κυριακή 13 Ιανουαρίου

 

03:15 NFL, Cowboys - Rams (FOX Sports HD)

10:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport2)

11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αντελμπόντεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αγιος Αντώνιος (Eurosport2)

12:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Δρέσδη (Eurosport2)

14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αντελμπόντεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)

15:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ – Ρεν (Novasports1HD)

16:15 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD) 

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λεβαδειακός – Ολυμπιακός (Novasports2HD) 

17:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports1HD)

19:15 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show (Novasports2HD) 

19:30 Eλληνικό πρωτάθλημα Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ (Novasports1HD) 

20:05 NFL, Chargers - Patriots (FOX Sports HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD) 

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ - Μονακό (Novasports2HD) 

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)

23:40 NFL, Eagles - Saints (FOX Sports HD)

 

Δευτέρα 14 Ιανουαρίου

 

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)

15:15 ΤΕΝΙΣ (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports1HD) 

19:30 Eλληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΚ (Novasports1HD) 

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD) 

 

 

 

COSMOTE TV 

 

 

Παρασκευή 11.01.19

04.30 San Antonio Spurs-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Βαγεκάνο-Θέλτα, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

 

Σάββατο 12.01.19

05.00 Utah Jazz-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.00 Λεγανές-Ουέσκα, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.15 Τόφας-Μπεσίκτας, TBF Basketball Super League, 15η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 Γουέστ Χαμ-Άρσεναλ, Premier League, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 ΑΕΚ-Κολοσσός H Hotels, Betshop Basket League, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.00 Μπράιτον-Λίβερπουλ, Premier League, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.15 Βαλένθια-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Τσέλσι-Νιούκαστλ, Premier League, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Τζιρόνα-Αλαβές, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.00 Duke-Florida State, NCAA Basketball LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Λέστερ-Σαουθάμπτον, Premier League, 22η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (12.01 17:00)

21.30 Καζαλματζιόρε-Φιρέντσε, Serie A Femminile, Βόλεϊ, 16η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.45 Βιγιαρεάλ-Χετάφε, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μπέρνλι-Φούλαμ, Premier League, 22η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (12.01 17:00)

23.30 Κρίσταλ Πάλας-Γουότφορντ, Premier League, 22η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (12.01 17:00)

Liga NOS, 17η αγωνιστική

 

Κυριακή 13.01.19

00.00 Miami Heat-Memphis Grizzlies, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

00.00 Κάρντιφ-Χάντερσφιλντ, Premier League, 22η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (12.01 17:00)

13.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Λεβάντε, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Σαραγόσα, ACB Liga Endesa, 16η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.15 Έβερτον-Μπόρνμουθ, Premier League, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.15 Μπιλμπάο-Σεβίλη, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.30 Τότεναμ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Μπαρτσελόνα-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.00 Washington Wizards-Toronto Raptors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.30 Βαλένθια-Γκραν Κανάρια, ACB Liga Endesa, 16η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Μπέτις-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.30 Atlanta Hawks-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

Liga NOS, 17η αγωνιστική

 

Δευτέρα 14.01.19

18.30 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Χίμκι, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Μάντσεστερ Σίτι-Γουλβς, Premier League, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

 

 

 

ΣΚΑΙ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/01

 

 12:00 Goal Χωρίς Σύνορα

 

Κυριακή 13/01

 

13.00 Goal Χωρίς Σύνροα

 

 

 

OPEN

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/01

12.00 OPEN GOAL

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΉ 13/01

12.50 OPEN GOAL

23:00 Total Football

 

 

ΑΡΤ ΤV

 

ΣΑΒΒΑΤΟ-ΚΥΡΙΑΚΗ 12-13/01



16:30 bet weekend (και Κυριακή)

 

15.00 Jump Shoot

 

 

 

ΕΡΤ

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΕΥΤΕΡΑ  11-12-13-14/01




12  Ιαν

14:00

ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Z)
Πόλο  

12  Ιαν

15:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE: ΗΡΟΔΟΤΟΣ- ΚΕΡΚΥΡΑ (Z)
 

12  Ιαν

15:30

BETSHOP BASKET LEAGUE: ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Z)
Μπάσκετ  

12  Ιαν

15:30

BETSHOP BASKET LEAGUE: ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS - ΑΡΗΣ (Z)
Μπάσκετ  

12  Ιαν

15:30

BASKET LEAGUE SHOW - ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ (Z)
Μπάσκετ  

12  Ιαν

17:30

BASKET LEAGUE : ΠΑΟΚ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (Z)
Μπάσκετ  

12  Ιαν

18:10

SUPER LEAGUE - PRE GAME
Ποδόσφαιρο  

12  Ιαν

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

12  Ιαν

19:30

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ (Z)
Μπάσκετ  

13  Ιαν

01:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

13  Ιαν

15:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE: ΗΡΑΚΛΗΣ- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (Z)
 

13  Ιαν

15:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

13  Ιαν

15:50

AUTO MOTO ΕΡΤ (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

13  Ιαν

17:00

ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ (Z)
 

13  Ιαν

17:00

BASKET LEAGUE : ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Z)
Μπάσκετ  

13  Ιαν

18:00

SUPER LEAGUE DAY
Ενημέρωση  

13  Ιαν

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο.ΞΑΝΘΗ (Z)
Ποδόσφαιρο  

13  Ιαν

22:00

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Ενημέρωση  

14  Ιαν

01:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο.ΞΑΝΘΗ (E)
Ποδόσφαιρο  

14  Ιαν

15:30

BASKET LEAGUE : ΚΥΜΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Z)
Βόλεϊ  

14  Ιαν

17:30

VOLLEY LEAGUE : ΠΑΟ -ΠΑΟΚ (Z)
Βόλεϊ  

14  Ιαν

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

14  Ιαν

20:00

VOLLEY LEAGUE: ΑΕΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Z)
Βόλεϊ  

15  Ιαν

01:20

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

Κ. Στουρνάρας


kostourn@yahoo.com

olymbic idea