ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore

21 September, 2018 - 22:14

Categories: 

Ο Σιδηρόπουλος στην Τούμπα

Την επόμενη Τετάρτη (26 Σεπτεμβρίου) θα διεξαχθεί το ντέρμπι της Θεσσαλονίκης ΠΑΟΚ-Άρης για την πρώτη αγωνιστική της φάσης των ομίλων στο Κύπελλο Ελλάδας (4ος όμιλος).

Η επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΟ ανακοίνωσε σήμερα τον ορισμό του Τάσου Σιδηρόπουλου ως διαιτητή της συγκεκριμένης αναμέτρησης. Από εκεί και πέρα στο παιχνίδι της ΑΕΚ με τη Λαμία ορίστηκε ο Τζήλος, στην αναμέτρηση Ολυμπιακού-Λεβαδειακού ο Ευαγγέλου και στο Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός τον Σκουλά. Αναλυτικά οι ορισμοί:

ΤΡΙΤΗ

 

(19:00) Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Τσαμούρης

Βοηθοί   : Κουρομπύλια, Σαμοΐλης

4ος      : Ζαχαριάδης

(21:30) Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα

Διαιτητής: Κουμπαράκης

Βοηθοί   : Τζιότζιος, Νικολακάκης

4ος      : Μανούχος

(16:30) Βόλος ΝΠΣ-Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής: Μπεκιάρης

Βοηθοί   : Βογιατζής, Καλύβας

4ος      : Παπακωνσταντίνου

(16:30) Απόλλων Παραλιμνίου-Τρίκαλα

Διαιτητής: Βουρνέλης

Βοηθοί   : Νταβέλας, Τοροσιάδης

4ος      : Μαμασούλας

(16:30) Ηρόδοτος-Απόλλων Πόντου

Διαιτητής: Κολύτας

Βοηθοί   : Αναστασάκης, Κοκμοτός

4ος      : Σταυρουλάκης

(16:30) ΟΦ Ιεράπτρας-ΑΟΧ/Κισσαμικός

Διαιτητής: Κατοίκος

Βοηθοί   : Γαρεφαλάκης, Δασκαλάκης

4ος      : Πατεμτζής

ΤΕΤΑΡΤΗ

(19:00) ΠΑΟΚ-Άρης

Διαιτητής: Σιδηρόπουλος

Βοηθοί   : Κωσταράς, Απτόσογλου

4ος      : Σέζος

(21:00) ΑΕΚ-Λαμία

Διαιτητής: Τζήλος

Βοηθοί   : Κωνστάντιος, Δημόπουλος

4ος      : Λάμπρου

(19:00) Νίκη Βόλου-Κέρκυρα

Διαιτητής: Πανητσίδης

Βοηθοί   : Παπαδάκης, Πάντσης

4ος      : Μελτζανίδης

(16:30) Ξάνθη-ΟΦΗ

Διαιτητής: Τζοβάρας

Βοηθοί   : Νικολαΐδης, Πάτρας

4ος      : Κοτσάνης

(16:30) Αήττητος Σπάτων-Εργοτέλης

Διαιτητής: Ντάουλας

Βοηθοί   : Ψηλός, Νικολάου

4ος      : Στάμου

Πέμπτη 27 Σεπτεμβρίου

(19:00) Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός: Σκουλάς (Σάββας, Χατζηνάκος, 4ος Φωτιάδης)

(21:30) Ολυμπιακός-Λεβαδειακός: Ευαγγέλου (Φωτόπουλος, Κολοσιώνης, 4ος Βρέσκας)

(19:00): Πανιώνιος-Λάρισα: Τάσης (Σινιοράκης, Δίπλαρης, 4ος Γρατσάνης)

(16:30) Άρης Αβατου-Παναχαϊκή: Σ.Σιδηρόπουλος (Διαμαντής, Τερζόπουλος, 4ος Γεωργιτσόπουλος)

(16:30) Θύελλα Καμαρίου-Ηρακλής: Γκάμαρης-Γεωργακόπουλος, Νιδριώτης, 4ος Λεμπέσης)

 

olymbic idea