ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

11 June, 2017 - 02:25

Categories: 

Ο τίτλος της Basket League στην COSMOTE TV, F1 στην ΕΡΤ και η σταυροδοσία των αντιπροσώπων για το 8ο Συνέδριο της ΠΟΕΣΥ!

Το πρωτάθλημα της Stoiximan.gr Basket League ολοκληρώνεται την Κυριακή 11 Ιουνίου, με τους Ολυμπιακό και Παναθηναϊκό Superfoods, να συναντιούνται για 5η και τελευταία φορά για αυτή τη σεζόν. Οι συνδρομητές της COSMOTE TV, θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν τον μεγάλο τελικό, που θα αναδείξει τον Πρωταθλητή Ελλάδος 2017, στο COSMOTE SPORT 4HD (21.00).

 

Οι συνεργάτες των καναλιών COSMOTE SPORT, από τις 19.30, θα μας ενημερώνουν μέσω της Pre Game εκπομπής, για το ρεπορτάζ, την ατμόσφαιρα που θα έχει δημιουργηθεί στο ΣΕΦ, ενώ θα δούμε και τις αφίξεις των φιναλίστ. Στις 21.00, ο Βασίλης Σκουντής, θα αναλάβει την περιγραφή του αγώνα. 

Μετά την λήξη του ματς και την ανάδειξη του Πρωταθλητή, θα μείνουμε συντονισμένοι στο COSMOTE SPORT 4HD, καθώς θα ακολουθήσει Post Game Show, με εικόνες από τα δύο αποδυτήρια, αλλά και με δηλώσεις παικτών και προπονητών, αποκλειστικά στην κάμερα της COSMOTE TV.

To Γκραν Πρι Καναδά στην ΕΡΤ

Η Formula 1 μεταφέρεται στον Καναδά για τον έβδομο γύρο του Παγκόσμιου Πρωταθλήματος 2017.

Το προηγούμενο Γκραν Πρι στο Μονακό αποτέλεσε για πολλούς ένα συμβολικό σημείο καμπής στην εξέλιξη όχι μόνο της φετινής, αλλά και των τριών προηγούμενων σεζόν στη Formula 1. Συμβολικό, καθώς η Ferrari όχι απλά κέρδισε τα «Ασημένια Βέλη», αλλά απέδειξε ότι πλέον έχει ένα καλύτερο μονοθέσιο από τη Mercedes, το οποίο είναι γρήγορο σε κάθε είδους διαδρομή, είτε μιλάμε για μια πίστα, είτε για τους στενούς δρόμους του Μόντε Κάρλο.

Βέβαια, η Mercedes δεν θα καθίσει με σταυρωμένα τα χέρια. Έχει τη θέληση και την ικανότητα να «γυρίσει το παιχνίδι» και να πάρει την εκδίκησή της. Θα μπορέσει όμως να τα καταφέρει σε μια πίστα, όπως αυτή του Καναδά, που φαίνεται να ευνοεί και πάλι τα μονοθέσια της Scuderia;

Η απάντηση θα δοθεί όταν έπειτα από 70 γύρους η καρό σημαία θα πέσει στο σιρκουί «Ζιλ Βιλνέβ».

Το Γκραν Πρι του Καναδά θα μεταδοθεί ζωντανά την Κυριακή 11 Ιουνίου 2017, στις 21:00, από τις συχνότητες της ΕΡΤ2, την ΕΡΤHD και διαδικτυακά από το www.ert.gr. Μία ώρα νωρίτερα (στις 20:00), θα προηγηθεί η μαγνητοσκοπημένη μετάδοση των κατατακτήριων δοκιμών του Σαββάτου.

Στα μικρόφωνα, οι δημοσιογράφοι της ΕΡΤ Νίκος Κορόβηλας και Ηλίας Παπαϊωάννου. Καλεσμένοι στο στούντιο, ο Κωνσταντίνος Μαρκουίζος, γνωστός και ως «Ιαβέρης jr», καθώς και η δημοσιογράφος του Ειδικού Τύπου, Πόπη Παπαμιχαήλ.

«Ακραίως»…

Τα «καυτά» θέματα της επικαιρότητας θα βρεθούν αυτή την Κυριακή στο επίκεντρο της εκπομπής «Ακραίως» με τον Τάκη Χατζή στις 10:00 το πρωί στην τηλεόραση του ΣΚΑΪ.

Πρόσωπα από όλο το πολιτικό φάσμα σχολιάζουν τις πολιτικές εξελίξεις, καθώς και όλα τα υπόλοιπα ζητήματα της επικαιρότητας.

«Ακραίως» με τον Τάκη Χατζή κάθε Κυριακή στις 10:00 το πρωί στην τηλεόραση του ΣΚΑΪ​.

Δύσκολες ὠρες στην "Nαυτεμπορική"

Δύσκολες ώρες για την οικονομική εφημερίδα ,Ναυτεμπορική, καθώς η Eurobank κατήγγειλε δανειό της και απαιτεί την άμεση καταβολή του. Αυτό ανέρχεται στα 6.506.899,82 Ευρώ.

Αναλυτικά η ανακοίνωση της εταιρείας:

«Η εταιρεία, Η ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ-Π.ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΑΕ (στο εξής η «Εταιρεία»), κατ' εφαρμογήν των διατάξεων του Ν.3340/2005, της υπ'αριθμ.3/347/12.7.2005 απόφασης του Δ.Σ. της Επιτροπής Κεφαλαιαγοράς και του Κανονισμού του Χ.Α. ως ισχύουν, ενημερώνει το επενδυτικό κοινό ότι η πιστώτρια τράπεζα EUROBANK ERGASIAS ΑΕ κατήγγειλε τη σύμβαση πίστωσης της Εταιρείας με ανοιχτό αλληλόχρεο λογαριασμό, καθιστώντας το συνολικό οφειλόμενο ποσό 6.506.899,82 ευρώ ληξιπρόθεσμο και απαιτητό, καλώντας ταυτόχρονα την Εταιρεία όπως καταβάλει το συνολικό αυτό ποσό αμέσως.

Η Εταιρεία θα καταβάλει κάθε προσπάθεια ώστε η διεξαγωγή διαπραγματεύσεων με την πιστώτρια Τράπεζα να καταλήξει σε λύση ικανοποιητική και για τα δύο μέρη». 


Tα εν οίκω...

 

Η σταυροδοσία των αντιπροσώπων για το 8ο Συνέδριο της ΠΟΕΣΥ



Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει τα αποτελέσματα των εκλογών της 7ης και 8ης Ιουνίου 2017 για την ανάδειξη των αντιπροσώπων για το 8ο Τακτικό Πανελλαδικό Συνέδριο της ΠΟΕΣΥ.

Οι αντιπρόσωποι των συνδυασμών εκλέγονται ως ακολούθως:

 

Ψήφισαν: 3.109                     Έγκυρα: 2.768          

Άκυρα:       195                          Λευκά:  146                            Αντιπρόσωποι: 124

 

Ι. Συνδυασμός «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 433 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

2 ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 181 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

3 ΑΓΑΤΣΑ ΑΡΙΑΔΝΗ (ΑΡΙΑ) 178 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

4 ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 139 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

5 ΓΥΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 123 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

6 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 116 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

7 ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 115 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

8 ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 106 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

9 ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) 100 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

10 ΡΙΖΕΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) 84 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

11 ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ) 83 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 79 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

13 ΚΩΒΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 71 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

14 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 70 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

15 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 64 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

16 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 64 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

17 ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΙ) 61 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

18 ΑΡΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 56 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

19 ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 55 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

20 ΒΛΑΧΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΝΙΝΑ) 53 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

21 ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 53 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

22 ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 52 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

23 ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

24 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

25 ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 48 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

26 ΤΡΑΚΟΥ ΤΡΙΑΔΑ (ΑΝΤΑ) 47 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

27 ΑΝΤΩΝΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) 46 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

28 ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΤΑΝΙΑ) 46 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

29 ΒΕΪΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 42 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

30 ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 42 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

31 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 41 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

32 ΠΡΕΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 40 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

33 ΓΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 36 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

34 ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) 36 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

35 ΓΙΑΝΝΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

36 ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΛΕΞΙΑ 34 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

37 ΔΑΡΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 33 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

38 ΑΧΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 32 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

39 ΧΙΔΙΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ) 32 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

40 ΓΕΩΡΓΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

41 ΤΣΙΜΠΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 30 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

42 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 29 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

43 ΑΔΗΛΙΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 28 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

44 ΒΛΑΧΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 26 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

45 ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΙΧΑΛΗΣ) 26 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

46 ΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 25 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

47 ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 24 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

48 ΠΑΛΑΙΤΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΝΑΝΑ) 24 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

49 ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 24 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

50 ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 24 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

51 ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 24 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

52 ΜΠΑΛΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

53 ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 23 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

54 ΤΙΛΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 23 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

55 ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 22 *

56 ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 22 *

57 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21 Αναπλ. αντιπρόσωπος

58 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21 Αναπλ. αντιπρόσωπος

59 ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 20 Αναπλ. αντιπρόσωπος

60 ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ 20 Αναπλ. αντιπρόσωπος

61 ΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 Αναπλ. αντιπρόσωπος

62 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 19 Αναπλ. αντιπρόσωπος

63 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 Αναπλ. αντιπρόσωπος

64 ΜΑΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 Αναπλ. αντιπρόσωπος

65 ΠΙΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 Αναπλ. αντιπρόσωπος

66 ΚΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 Αναπλ. αντιπρόσωπος

67 ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) 18 Αναπλ. αντιπρόσωπος

68 ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) 18 Αναπλ. αντιπρόσωπος

69 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 17 Αναπλ. αντιπρόσωπος

70 ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17 Αναπλ. αντιπρόσωπος

71 ΦΡΕΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 17 Αναπλ. αντιπρόσωπος

72 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) 16 Αναπλ. αντιπρόσωπος

73 ΛΟΥΔΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 16 Αναπλ. αντιπρόσωπος

74 ΤΡΥΦΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΑΝΝΑ) 16 Αναπλ. αντιπρόσωπος

75 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) 16 Αναπλ. αντιπρόσωπος

76 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15 Αναπλ. αντιπρόσωπος

77 ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) 15 Αναπλ. αντιπρόσωπος

78 ΚΟΥΣΚΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) 15 Αναπλ. αντιπρόσωπος

79 ΔΗΜΑΚΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ 14 Αναπλ. αντιπρόσωπος

80 ΚΟΥΤΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14 Αναπλ. αντιπρόσωπος

81 ΛΕΚΚΑΚΟΥ ΜΑΡΘΑ 14 Αναπλ. αντιπρόσωπος

82 ΜΠΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 14 Αναπλ. αντιπρόσωπος

83 ΜΠΟΪΛΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) 13 Αναπλ. αντιπρόσωπος

84 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) 13 Αναπλ. αντιπρόσωπος

85 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 12 Αναπλ. αντιπρόσωπος

86 ΛΑΓΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 12 Αναπλ. αντιπρόσωπος

87 ΣΑΛΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12 Αναπλ. αντιπρόσωπος

88 ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12 Αναπλ. αντιπρόσωπος

89 ΜΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11  

90 ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 11  

91 ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 11  

92 ΜΠΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10  

93 ΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10  

94 ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10  

95 ΣΜΙΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 10  

96 ΦΑΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 10  

97 ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 9  

98 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΑ) 9  

99 ΠΑΠΑΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΓΙΑ) 9  

100 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 9  

101 ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ) 9  

102 ΚΟΥΦΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8  

103 ΤΣΙΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 8  

104 ΤΣΙΑΜΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8  

105 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 8  

106 ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 7  

107 ΛΑΪΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 7  

108 ΜΑΚΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΛΕΥΤΕΡΗΣ) 7  

109 ΜΠΑΘΡΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 7  

110 ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7  

111 ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 7  

112 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΝΘΗ 6  

113 ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6  

114 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 6  

115 ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 5  

116 ΛΙΓΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5  

117 ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΑΡΗΣ 5  

118 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ 5  

119 ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5  

120 ΚΟΡΟΝΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 3  

 

* Στην παράταξη «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ», ισοψήφησαν δύο υποψήφιοι αντιπρόσωποι στην 55η θέση.  Για το λόγο αυτό θα πραγματοποιηθεί κλήρωση ενώπιον της Εφορευτικής   Επιτροπής τη Δευτέρα, 12 Ιουνίου 2017 στις 2 μ.μ.

 

ΙΙ. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»

1 ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 115 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

2 ΤΣΟΥΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 69 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

3 ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 65 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

4 ΜΕΛΙΓΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 63 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

5 ΣΒΕΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 62 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

6 ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ (ΜΙΜΗ) 62 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

7 ΚΑΨΩΧΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 61 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

8 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 58 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

9 ΚΑΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 57 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

10 ΝΙΚΟΛΑΡΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ) 55 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

11 ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 47 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

12 ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) 47 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

13 ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 47 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

14 ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 42 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

15 ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 40 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

16 ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 37 **

17 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΣΤΕΡΩ 37 **

18 ΖΗΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 36 Αναπλ. αντιπρόσωπος

19 ΤΖΟΥΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 35 Αναπλ. αντιπρόσωπος

20 ΓΙΑΜΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 33 Αναπλ. αντιπρόσωπος

21 ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 31 Αναπλ. αντιπρόσωπος

22 ΜΑΝΙΜΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30 Αναπλ. αντιπρόσωπος

23 ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 30 Αναπλ. αντιπρόσωπος

24 ΚΑΪΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 26 Αναπλ. αντιπρόσωπος

25 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 23 Αναπλ. αντιπρόσωπος

26 ΞΥΝΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ 23 Αναπλ. αντιπρόσωπος

27 ΜΠΑΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 21 Αναπλ. αντιπρόσωπος

28 ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18  

29 ΛΟΥΚΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 18  

30 ΠΑΓΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 18  

31 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 16  

32 ΤΑΦΛΑΜΠΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) 15  

33 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10  

34 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 9  

35 ΤΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 6  

36 ΚΡΑΪΑ ΑΡΓΥΡΩ 4  

 

** Στην παράταξη «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ», ισοψήφησαν δύο υποψήφιοι αντιπρόσωποι στην 16η θέση.  Για το λόγο αυτό θα πραγματοποιηθεί κλήρωση ενώπιον της Εφορευτικής   Επιτροπής τη Δευτέρα, 12 Ιουνίου 2017 στις 2 μ.μ.

 

ΙΙΙ. «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ (FINANCIAL CRIMES, ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΟ ΜΜΕτωπο, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΑΝΕΝΤΑΧΤΟΙ»

1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 189 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΟΠΗ 157 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

3 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ 83 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΤΑΣΟΣ 63 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

5 ΤΖΙΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΦΡΟΔΙΤΗ 53 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

6 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 48 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

7 ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ 47 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

8 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ 41 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

9 ΕΛΑΦΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 40 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

10 ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 35 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

11 ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 33 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

12 ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ 27 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

13 ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 25 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

14 ΜΟΣΧΟΝΑ ΛΗΔΑ 23 Αναπλ. αντιπρόσωπος

15 ΠΑΠΑΞΕΝΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 17 Αναπλ. αντιπρόσωπος

16 ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16 Αναπλ. αντιπρόσωπος

17 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ 13 Αναπλ. αντιπρόσωπος

18 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ 12  

19 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 11  

20 ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 9  

21 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ) 8  

22 ΖΩΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 8  

 

ΙV. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ»

1 ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 149 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

2 ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ 113 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

3 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 77 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

4 ΜΠΕΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 67 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

5 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 42 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

6 ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 39 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

7 ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ 35 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

8 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 30 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

9 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 28 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

10 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) 28 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

11 ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

12 ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 21 Αναπλ. αντιπρόσωπος

13 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 17 Αναπλ. αντιπρόσωπος

14 ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 16 Αναπλ. αντιπρόσωπος

15 ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15 Αναπλ. αντιπρόσωπος

16 ΙΕΡΕΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 14 Αναπλ. αντιπρόσωπος

17 ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13 Αναπλ. αντιπρόσωπος

18 ΠΙΤΣΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 13 Αναπλ. αντιπρόσωπος

19 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12  

20 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12  

21 ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11  

22 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) 11  

23 ΚΟΜΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10  

24 ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 10  

25 ΜΗΧΙΩΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 10  

26 ΔΑΒΑΡΙΑ ΑΘΗΝΑ 9  

27 ΒΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8  

28 ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 8  

29 ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 7  

30 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6  

31 ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 6  

32 ΑΓΓΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 5  

33 ΚΑΔΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 5  

34 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 4  

35 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4  

36 ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΤΙΝΑ) 4  

37 ΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 4  

38 ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 4  

39 ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4  

40 ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 3  

41 ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2  

 

V. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

1 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

2 ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 84 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

3 ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) 72 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

4 ΠΑΣΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 59 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

5 ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 46 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

6 ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 39 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

7 ΡΟΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 30 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

8 ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 28 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

9 ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

10 ΛΕΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 23 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

11 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 22 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

12 ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 22 Αναπλ. αντιπρόσωπος

13 ΓΚΙΟΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 20 Αναπλ. αντιπρόσωπος

14 ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 Αναπλ. αντιπρόσωπος

15 ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 18 Αναπλ. αντιπρόσωπος

16 ΜΥΡΙΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 17 Αναπλ. αντιπρόσωπος

17 ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 17 Αναπλ. αντιπρόσωπος

18 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ 16 Αναπλ. αντιπρόσωπος

19 ΦΟΡΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 14 Αναπλ. αντιπρόσωπος

20 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΚΑΣΤΗ 12 Αναπλ. αντιπρόσωπος

21 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12 Αναπλ. αντιπρόσωπος

22 ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11  

23 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10  

24 ΚΟΥΛΙΑ ΖΩΗ 9  

25 ΣΚΙΝΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 9  

26 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 8  

27 ΚΑΣΣΙΜΗ ΕΡΑΤΩ (ΕΡΗ) 8  

28 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 8  

29 ΜΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7  

30 ΡΟΥΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 7  

31 ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) 7  

32 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 7  

33 ΓΚΑΣΙΑΜΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 6  

34 ΖΥΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ 6  

35 ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6  

36 ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) 6  

37 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) 5  

38 ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 5  

39 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 5  

40 ΤΣΟΥΡΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) 5  

41 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3  

42 ΜΠΑΛΟΔΗΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2  

43 ΝΙΕΡΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2  

44 ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΠΑΝΤΙΑ 1  

45 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1  

 

VI. Συνδυασμός « ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

1 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 101 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

2 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 52 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

3 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 33 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

4 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 28 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

5 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

6 ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 19 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

7 ΑΛΕΞΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 18 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

8 ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 17 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

9 ΔΑΦΝΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 16 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

11 ΚΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14 Αναπλ. αντιπρόσωπος

10 ΤΑΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 12 Αναπλ. αντιπρόσωπος

13 ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10 Αναπλ. αντιπρόσωπος

14 ΔΕΛΗΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ 9 Αναπλ. αντιπρόσωπος

12 ΠΕΤΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 8  

15 ΜΙΧΑΛΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 8  

17 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) 8  

18 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 8  

16 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 7  

20 ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7  

19 ΣΤΡΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6  

21 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6  

22 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΑΡΓΥΡΗΣ) 6  

23 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΑΣΤ. 5  

24 ΜΠΙΛΙΑΛΗ ΕΛΕΝΗ 5  

25 ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5  

27 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ 5  

26 ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4  

28 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΩ 3  

 

VII. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

 

1 ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΝΑΝΑ 86 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

2 ΣΟΥΛΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 32 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

3 ΓΚΟΛΕΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΠΥ) 27 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

4 ΝΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 27 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

5 ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 25 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

6 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 22 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

7 ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 21 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

8 ΜΟΣΙΑΛΟΣ (ΞΑΝΘΑΚΗΣ)  ΧΡΗΣΤΟΣ 18 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

9 ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 17 Αναπλ. αντιπρόσωπος

10 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 16 Αναπλ. αντιπρόσωπος

11 ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 16 Αναπλ. αντιπρόσωπος

12 ΧΟΪΔΑ ΣΤΕΛΛΑ 16 Αναπλ. αντιπρόσωπος

13 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 15 Αναπλ. αντιπρόσωπος

14 ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 13 Αναπλ. αντιπρόσωπος

15 ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12 Αναπλ. αντιπρόσωπος

16 ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 12 Αναπλ. αντιπρόσωπος

17 ΣΥΡΙΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12 Αναπλ. αντιπρόσωπος

18 ΓΚΟΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 10 Αναπλ. αντιπρόσωπος

19 ΔΕΒΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 10 Αναπλ. αντιπρόσωπος

20 ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 10 Αναπλ. αντιπρόσωπος

21 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ 9  

22 ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 8  

23 ΚΟΛΟΜΒΑΤΣΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 8  

24 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8  

25 ΤΙΓΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 8  

26 ΑΛΥΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 7  

27 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 7  

28 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7  

29 ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΕΡΜΙΟΝΗ (ΜΕΜΗ) 7  

30 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 7  

31 ΚΟΣΙΝΑ ΑΛΕΞΙΑ 7  

32 ΝΙΑΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 7  

33 ΝΟΥΝΤΛ-ΚΑΛΦΑ ΚΑΡΟΛΙΝΑ 7  

34 ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ 7  

35 ΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 7  

36 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 6  

37 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 6  

38 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 6  

39 ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 5  

40 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) 5  

41 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 5  

42 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 5  

43 ΣΟΥΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΑ 5  

44 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ 4  

45 ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΗΣ 4  

46 ΤΕΝΤΗ ΑΝΝΑ 4  

47 ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 4  

48 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 3  

49 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 3  

50 ΚΑΝΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 3  

51 ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗ ΜΑΙΡΗ 3  

52 ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2  

53 ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2  

54 ΣΠΑΝΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2  

55 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1  

56 ΓΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0  

 

  VIII. Μεμονωμένος Υποψήφιος  

1 ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 34 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠH

Τα αποτελέσματα των αρχαιρεσιών για το Μεικτό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ

                                            

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοινώνει τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας της 7ης και 8ης Ιουνίου 2017 για το Μεικτό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ.

ΜΕΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΜΕΣΟ  

ALPHA TV  

Υποψήφιoι: ΖΗΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ  

  ΚΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  

Ψήφισαν: 55

Έγκυρα: 51

Άκυρα-Λευκά: 4

Έλαβαν: ΖΗΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 19

  ΚΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 32

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΚΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  

   

DOCUMENTO  

Υποψήφιoι: ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  

  ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  

Ψήφισαν: 21

Έγκυρα: 19

Άκυρα-Λευκά: 2

Έλαβαν: ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 11

  ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 8

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  

   

ESPRESSO  

Υποψήφια: ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ  

Ψήφισαν: 23

Έγκυρα: 19

Άκυρα-Λευκά: 4

Έλαβε: ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ 19

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

EURONEWS  

Υποψήφιος: ΓΙΑΓΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  

Ψήφισαν: 13

Έγκυρα: 13

Άκυρα-Λευκά: 0

Έλαβε: ΓΙΑΓΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 13

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

GOAL NEWS  

Υποψήφιος: ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ  

Ψήφισαν: 19

Έγκυρα: 17

Άκυρα-Λευκά: 2

Έλαβε: ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 17

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

LIVE SPORT  

Υποψήφιος: ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ  

Ψήφισαν: 15

Έγκυρα: 13

Άκυρα-Λευκά: 2

Έλαβε: ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 13

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

MEGA  

Υποψήφιος: ΤΟΥΜΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ (ΠΑΝΟΣ)  

Ψήφισαν: 43

Έγκυρα: 35

Άκυρα-Λευκά: 8

Έλαβε: ΤΟΥΜΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ (ΠΑΝΟΣ) 35

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

NOVA  

Υποψήφιος: ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ  

Ψήφισαν: 8

Έγκυρα: 8

Άκυρα-Λευκά: 0

Έλαβε: ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 8

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

REAL NEWS  

Υποψήφιος: ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  

Ψήφισαν: 21

Έγκυρα: 21

Άκυρα-Λευκά: 0

Έλαβε: ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 21

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

SPORTDAY  

Υποψήφιος: ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  

Ψήφισαν: 9

Έγκυρα: 9

Άκυρα-Λευκά: 0

Έλαβε: ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 9

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

STAR CHANNEL  

Υποψήφιος: ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  

Ψήφισαν: 74

Έγκυρα: 69

Άκυρα-Λευκά: 5

Έλαβε: ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 69

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

ΑΘΗΝΑ 9,84  

Υποψήφια: ΜΠΑΡΔΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  

Ψήφισαν: 56

Έγκυρα: 36

Άκυρα-Λευκά: 20

Έλαβε: ΜΠΑΡΔΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 36

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

ΑΝΤΕΝΝΑ TV  

Υποψήφιος: ΤΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  

Ψήφισαν: 46

Έγκυρα: 43

Άκυρα-Λευκά: 3

Έλαβε: ΤΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 43

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

ΑΡΤ TV  

Υποψήφιος: ΝΙΖΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  

Ψήφισαν: 4

Έγκυρα: 3

Άκυρα-Λευκά: 1

Έλαβε: ΝΙΖΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

ΑΥΓΗ  

Υποψήφιος: ΜΟΡΦΟΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  

Ψήφισαν: 44

Έγκυρα: 31

Άκυρα-Λευκά: 13

Έλαβε: ΜΟΡΦΟΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 31

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ – ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ /Υπ.ΨΗΠΤΕ  

Υποψήφιος: ΔΡΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  

Ψήφισαν: 26

Έγκυρα: 21

Άκυρα-Λευκά: 5

Έλαβε: ΔΡΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

ΕΘΝΟΣ  

Υποψήφια: ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  

Ψήφισαν: 64

Έγκυρα: 49

Άκυρα-Λευκά: 15

Έλαβε: ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 49

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ FM  

Υποψήφιος: ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  

Ψήφισαν: 5

Έγκυρα: 4

Άκυρα-Λευκά: 1

Έλαβε: ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

ΕΡΤ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ  

Υποψήφια: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ  

Ψήφισαν: 107

Έγκυρα: 83

Άκυρα-Λευκά: 24

Έλαβε: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 83

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

ΕΡΤ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ  

Υποψήφιοι: ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  

  ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ  

Ψήφισαν: 143

Έγκυρα: 138

Άκυρα-Λευκά: 5

Έλαβαν: ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 74

  ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 64

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  

ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΤΩΝ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ  

Υποψήφιος: ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  

Ψήφισαν: 48

Έγκυρα: 42

Άκυρα-Λευκά: 6

Έλαβε: ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 42

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

Η ΠΡΑΣΙΝΗ  

Υποψήφιος: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  

Ψήφισαν: 6

Έγκυρα: 5

Άκυρα-Λευκά: 1

Έλαβε: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

ΗΜΕΡΗΣΙΑ  

Υποψήφιος: ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  

Ψήφισαν: 19

Έγκυρα: 17

Άκυρα-Λευκά: 2

Έλαβε: ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 17

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

ΚΑΝΑΛΙ ΈΝΑ (90.4 FM)  

Υποψήφιος: ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  

Ψήφισαν: 19

Έγκυρα: 16

Άκυρα-Λευκά: 3

Έλαβε: ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

ΚΕΡΔΟΣ  

Υποψήφιος: ΚΟΡΙΔΗ ΦΩΦΗ  

Ψήφισαν: 12

Έγκυρα: 10

Άκυρα-Λευκά: 2

Έλαβε: ΚΟΡΙΔΗ ΦΩΦΗ 10

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ  

Υποψήφιος: ΖΩΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ  

Ψήφισαν: 35

Έγκυρα: 32

Άκυρα-Λευκά: 3

Έλαβε: ΖΩΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 32

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ  

Υποψήφιος: ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  

Ψήφισαν: 8

Έγκυρα: 7

Άκυρα-Λευκά: 1

Έλαβε: ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ  

Υποψήφια: ΣΤΡΕΒΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ  

Ψήφισαν: 31

Έγκυρα: 28

Άκυρα-Λευκά: 3

Έλαβε: ΣΤΡΕΒΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ 28

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ 105,5  

Υποψήφια: ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΩΡΑΙΑ  

Ψήφισαν: 16

Έγκυρα: 13

Άκυρα-Λευκά: 3

Έλαβε: ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΩΡΑΙΑ 13

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

ΤΑ ΝΕΑ  

Υποψήφιοι: ΛΙΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  

  ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  

Ψήφισαν: 45

Έγκυρα: 41

Άκυρα-Λευκά: 4

Έλαβαν: ΛΙΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 22

  ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19

  Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί  

ΤΟ ΒΗΜΑ  

Υποψήφιος: ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  

Ψήφισαν: 39

Έγκυρα: 26

Άκυρα-Λευκά: 13

Έλαβε: ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 26

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

ΥΠΑΙΘΡΟΣ ΧΩΡΑ  

Υποψήφιος: ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ  

Ψήφισαν: 5

Έγκυρα: 5

Άκυρα-Λευκά: 0

Έλαβε: ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 5

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ  

Υποψήφιος: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  

Ψήφισαν: 18

Έγκυρα: 16

Άκυρα-Λευκά: 2

Έλαβε: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 16

  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  

 

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ  

Υποψήφιοι: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ  

  ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικ. & της Γεωργίας  

  ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  

  ΓΟΥΤΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ  

  ΚΑΚΟΛΥΡΗ ΑΘΗΝΑ  

  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  

  ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ  

Ψήφισαν: 908

Έγκυρα: 846

Άκυρα-Λευκά: 62

Έλαβαν: ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ 291

  ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 221

  ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 210

  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 196

  ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικ. & της Γεωργίας 120

  ΚΑΚΟΛΥΡΗ ΑΘΗΝΑ 89

  ΓΟΥΤΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 58

Τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας για το νέο Δ.Σ. του Μορφωτικού Ιδρύματος

                                

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοινώνει τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας της 7ης και 8ης Ιουνίου 2017 για την εκλογή των μελών του Διοικητικού Συμβουλίου του Μορφωτικού Ιδρύματος της ΕΣΗΕΑ.

Εκλογή μελών Διοικητικού Συμβουλίου Μορφωτικού Ιδρύματος

Ψήφισαν:       3.109                                                 

Έγκυρα:         2.556                         

Άκυρα:              240  

Λευκά:              313                                                    

Έλαβαν:

1 ΠΕΤΡΑΛΙΑ ΦΑΝΗ (ΦΩΤΕΙΝΗ) 712 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

2 ΓΚΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 547 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

3 ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 546 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

4 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 511 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

5 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 506 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

6 ΒΙΤΑΛΗΣ ΑΛΦΟΝΣΟΣ 496 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

7 ΜΠΟΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 480 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

8 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ-ΠΑΥΛΟΣ 375 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

9 ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 374 *

10 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ (ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ) 374 *

11 ΚΟΖΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 329 Αναπληρωματική

12 ΑΛΩΝΙΣΤΙΩΤΟΥ ΣΙΣΣΥ 313 Αναπληρωματική

13 ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 248 Αναπληρωματική

14 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 239 Αναπληρωματική

15 ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 236 Αναπληρωματικός

16 ΨΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) 234 Αναπληρωματικός

17 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 233 Αναπληρωματικός

18 ΤΑΤΑΡΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 221 Αναπληρωματικός

19 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 211  

20 ΜΟΣΧΟΝΑ ΛΗΔΑ 203  

21 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 201  

22 ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 194  

23 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 86  

 

* Στην ένατη (9η) εκλόγιμη θέση ισοψήφησαν δύο υποψήφιοι για το Δ.Σ του Μορφωτικού Ιδρύματος.  Για το λόγο αυτό θα πραγματοποιηθεί κλήρωση ενώπιον της Εφορευτικής Επιτροπής τη Δευτέρα, 12 Ιουνίου 2017 στις 2 μ.μ.

Tα σύκα σύκα και την σκάφη σκάφη!

-Ραδιοφωνικά, το ντέρμπι Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός θα καλυφθεί ως εξής:

-ΣΠΟΡ FM: Ν. Ζέρβας, Χ. Ρομπόλης, σχόλιο Μ. Λεάνης,  Sport24 Radio: Σ. Καβαλιεράτος, Γ. Οικονόμου, ΕΡΑ ΣΠΟΡ Κ. Σωτηρίου, Γ. Ντεντόπουλος, Κανάλι 1 Λ. Θεοφανόπουλος, σχόλιο Ν, Μορτάκης, REAL FM Π. Περπερίδης, Δ. Παπαχατζής...

-Για το Postgame Radio, την περιγραφή θα κάνει ο Κ. Τσαπαρδώνης και το σχόλιο οι Κ. Στουρνάρας και Γ. Κυριακίδης. Το ρεπορτάζ μεταφέρουν από το ΣΕΦ οι Ο. Παπαδημητρίου και Ε. Παπανικολάου...

-Την επόμενη εβδομάδα θα έχουμε νεότερα για τον τικό σταθμό που θα καλύψει το Confederations Cup. Φαβορί είναι ο ΣΚΑΙ, αρκεί οι ώρες να βολέψουν το Survivor...

-Δεν αποκλείεται ο σταθμός του Φαλήρου να αποκτήσει τα δικαιώματα και να μεταδώσει κάποια ματς σε μαγνητοσκόπηση, λόγω της προβολής του ριάλιτι...

-Καλό βράδυ και εις αύριο τα σπουδαία!

Κ. Στουρνάρας

kostourn.yahoo.com

-

olymbic idea