ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Μάριος Ματσάνκος

8 October, 2017 - 19:47

Categories: 

Πήρε τον πρώτο βαθμό στη Γ’ Εθνική ο Ηρακλής

Με πολλά προβλήματα, με 13 παίκτες, αλλά με τον κόσμο στο πλευρό του, ο Ηρακλής κράτησε στο 0-0 τον Αγροτικό Αστέρα. Οι «κυανόλευκοι» αγωνίστηκαν χωρίς τις μεταγραφές που έχουν πραγματοποιηθεί, λόγω καθυστέρησης στην έκδοση των δελτίων, με αποτέλεσμα ο Σάκης Αναστασιάδης να έχει στη διάθεσή του μόλις 13 παίκτες -εκ των οποίων οι δύο ήταν τερματοφύλακες!

Ηρακλής (Σάκης Αναστασιάδης): Γιούδας, Κριτσιάνης, Μυλωνάς, Τσαλταμπασίδης, Ιωαννίδης, Μούδιος, Ευσταθιάδης, Αποστόλου, Αβραμίδης, Ανδρεάκος (91’ Κατσούλης), Δραγάνης.

Αγροτικός Αστέρας (Γιώργος Φοιρός): Γκεβρέκης, Καραντασιαδης, Κεχαγιάς, Ζώτος (90’ Γεωργιάδης), Αγτζίδης, Ζαχαράκης, Μερτζάνης, Προβατίδης, Μαντζίρης, Παπουτσής, Ατζαμιδάκης (58’ Χειριντράντας).

Τα αποτελέσματα

1ος όμιλος

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-ΑΕ Διδυμότειχου 1-1 

Νέστος Χρυσούπολης-Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 2-0 

Απόλλων Παραλιμνίου-Καβάλα 2-0 

Αετός Ορφανού-Ορφέας Ξάνθης 1-1 

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Δόξα Προσκυνητών 1-2 

Άρης Αβάτου-Ελπίς Σκουτάρεως 1-1 

2ος όμιλος

Κιλκισιακός-Άρης Παλαιοχωρίου 0-0 

Φίλιππος Αλεξάνδρειας-Εδεσσάϊκος 0-1 

Πιερικός-Μακεδονικός 1-1 

Αλμωπός Αριδαίας-Νάουσα 3-1 

Καμπανιακός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-1 

Ηρακλής-Αγρότικός Αστέρας 0-0 

ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΕ Καρίτσας 4-0 

Ρεπό: ΑΟ Καρδίας 

3ος όμιλος

Εθνικός Φιλιππιάδας-ΑΕΠ Καραγιαννίων 0-1 

Αστέρας Παραποτάμου-Πανλευκάδιος 0-0 

Σκουφάς Κομποτίου-Μακεδονικός Φούφα 0-0 

Νέος Αμφίλοχος-ΑΕ Λευκίμμης 1-2 

Τηλυκράτης Λευκάδας-Θεσπρωτός 1-0 

Ερμής Αμυνταίου-Δόξα Κρανούλας 1-1 

Ρεπό: Καστοριά 

4ος όμιλος

ΓΣ Αλμυρού-Οπούντιος Μαρτίνου 4-1 

ΑΟ Σελλάνων-Νίκη Βόλου 1-2 

Ολυμπιακός Βόλου-Διγενής Νεοχωρίου 2-1 

Αμβρυσσέας Δίστομου-Αστέρας Ιτέας 3-1 

Ρήγας Φεραίος-ΝΠΣ Βόλος 1-3 

Αχιλλέας Φαρσάλων-Θήβα 2-1 

Ρεπό: ΑΠΟΚ Βελούχι 

5ος όμιλος

Διαγόρας Βραχνέικων-Τσικλητήρας Πύλου 2-0 

ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Βλαχιώτη 0-1 

Πανηλειακός-Καλαματά 0-0 

Ζάκυνθος-Αχαϊκή 0-0 

Παλληξουριακός-Λεωνίδιο 1-0 

Παναρκαδικός-Αστέρας Αμαλιάδας 0-2 

6ος όμιλος

Διαγόρας-Προοδευτική (Δευτέρα 9/10-15:30) 

ΑΟ Ζευγολατιού-Ασπρόπυργος 0-1 

Ιωνικός-Εθνικός 0-0 

Λουτράκι-Κερατσίνι 0-1 

Ιάλυσος-Ρόδος 1-1 

Ρεπό: Πέλοπας Κιάτου 

7ος όμιλος

Θύελλα Ραφήνας-Αήττητος Σπάτων 0-1 

Ένωση Ερμιονίδας-Τριγλία Ραφήνας 2-0 

Χαλκίδα-Αιολικός 0-1 

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Πανθηραϊκός 2-1 

Ερμής Κιβερίου-Ταμυναϊκός4-1 

Ρεπό: Παναργειακός 

8ος όμιλος

Ηλυσιακός-Ηρόδοτος 0-0 

ΑΕ Μυλοποτάμου-ΑΟ Παλαιόχωρας 1-1 

Ατσαλένιος-Αιγάλεω 0-0 

Φωστήρας-Κηφισιά 0-0 

ΟΦ Ιεράπετρας-Άγιος Ιερόθεος 1-0 

Ρεπό: Ερμής Ζωνιανών

olymbic idea