ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

5 January, 2018 - 03:15

Categories: 

Πανδαισία μεταδόσεων!

Απ' όλα έχει ο μπαξές στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

NOVASPORTS

 

05/01

02:30 NHL, Canadiens - Lightning (FOX Sports HD) 

03:00 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:00 TENNIS: ATP Tournament, Australia (Eurosport2)

13:00 TENNIS: Hopman Cup in Perth, Australia (Eurosport2)

15:00 BIATHLON: World Cup in Oberhof, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:30 TENNIS: ATP Tournament in Doha, Qatar (Eurosport2)

17:45 SKI JUMPING: World Cup - Four Hills Tournament in Bischofshofen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:45 Eυρωλίγκα 16η Αγωνιστική Φενέρμπαχτσέ – Μπασκόνια (Novasports2HD)

20:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)

20:00 Eυρωλίγκα 16η Αγωνιστική Eρυθρός Αστέρας - Ζαλγκίρις (Novasports4HD)

21:00 Eυρωλίγκα 16η Αγωνιστική Μπάμπεργκ - Χίμκι (Novasports5HD)

21:00 Eυρωλίγκα 16η Αγωνιστική Ολυμπιακός – Αρμάνι Μιλάνο (Novasports1HD)

21:45 Eυρωλίγκα 16η Αγωνιστική Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι (Novasports3HD)

21:55 Aγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου FA Cup 3ος Γύρος Λίβερπουλ – Έβερτον (Novasports2HD)

22:00 Aγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου FA Cup 3ος Γύρος Mάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Ντέρμπι (Novasports4HD)

23:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)

 

 

06/01

02:00 NHL, Islanders - Penguins (FOX Sports HD)

05:30 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:30 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Otepaa, Estonia (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:00 TENNIS: Hopman Cup in Perth, Australia (Eurosport2)

10:30 ALPINE SKIING: World Cup in Maribor, Slovenia (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Adelboden, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:30 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Otepaa, Estonia (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 BIATHLON: World Cup in Oberhof, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:45 ALPINE SKIING: World Cup in Maribor, Slovenia (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:15 ALPINE SKIING: World Cup in Adelboden, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:45 Aγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου FA Cup 3ος Γύρος Φλίτγουντ – Λέστερ (Novasports1HD)

15:00 LUGE: World Cup in Koenigsee, Germany (Eurosport2)

15:00 Super League Σουρωτή 16η Αγωνιστική Πανιώνιος – ΑΟΚ (Novasports3HD)

15:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Tour de Ski in Val di Fiemme, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 BIATHLON: World Cup in Oberhof, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Tour de Ski in Val di Fiemme, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD) 

17:00 Aγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου FA Cup 3ος Γύρος Μάντσεστερ Σίτι - Μπέρνλεϊ (Novasports3HD)

17:00 TENNIS: ATP Tournament in Doha, Qatar (Eurosport2)

17:15 Super League Σουρωτή 16η Αγωνιστική ΠΑΟΚ – Λεβαδειακός (Novasports1HD)

17:30 SKI JUMPING: World Cup - Four Hills Tournament in Bischofshofen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 CYCLING: Revolution Series (Track) in Manchester, United Kingdom (Eurosport2)

19:30 Super League Σουρωτή 16η Αγωνιστική Παναιτωλικός - ΑΕΚ (Novasports2HD)

19:30 Aγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου FA Cup 3ος Γύρος Νόριτς – Τσέλσι (Novasports1HD)

20:00 NHL, Flyers - Blues (FOX Sports HD)

22:30 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in Calgary, Canada (Eurosport2)

23:35 NFL, Chiefs - Titans (FOX Sports HD)

 

 

07/01

03:15 NFL, Chiefs - Titans (FOX Sports HD)

08:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport2) 

10:15 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Otepaa, Estonia (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:00 TENNIS: ATP Tournament, Australia (Eurosport2)

11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Adelboden, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:30 BIATHLON: World Cup in Oberhof, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 ALPINE SKIING: World Cup in Maribor, Slovenia (Eurosport2)

14:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Otepaa, Estonia (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:45 ALPINE SKIING: World Cup in Adelboden, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Tour de Ski in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)

15:00 Super League Σουρωτή 16η Αγωνιστική Παναθηναϊκός – Πλατανιάς (Novasports2HD)

15:30 BIATHLON: World Cup in Oberhof, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:15 Super League Σουρωτή 16η Αγωνιστική ΠΑΣ Γιάννινα – Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)

17:15 Super League Σουρωτή 16η Αγωνιστική ΠΑΣ Λαμία – ΑΟ Ξάνθη (Novasports3HD)

18:00 Aγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου FA Cup 3ος Γύρος Νότιγχαμ Φόρεστ – Αρσεναλ (Novasports4HD)

19:30 Super League Σουρωτή 16η Αγωνιστική ΑΕΛ - Ολυμπιακός (Novasports1HD)

20:05 NFL, Jaguars - Bills (FOX Sports HD)

23:40 NFL, Saints - Panthers (FOX Sports HD)

 

 

08/01

18:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

19:30 Super League Σουρωτή Απόλλων Σμύρνης – Ατρόμητος (Novasports1HD)

21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

21:45 Aγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου 3ος Γύρος Μπράιτον – Κρίσταλ Πάλας (Novasports2HD)

 

 

COSMOTE TV

 

 

Παρασκευή 05.01.18

03.00 Houston Rockets-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

07.00 WTA Brisbane International, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.00 WTA Brisbane International, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.00 ATP 250 Pune, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 ATP 250 Pune, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Κιέβο-Ουντινέζε, Serie A TIM, 20η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Φιορεντίνα-Ίντερ, Serie A TIM, 20η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

 

Σάββατο 06.01.18

02.00 Boston Celtics-Minnesota Timberwolves, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

11.00 WTA Brisbane International, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.30 Τορίνο-Μπολόνια, Serie A TIM, 20η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

13.30 ATP 250 Pune, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Χετάφε, LaLiga Santander, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.00 Νάπολι-Ελλάς Βερόνα, Serie A TIM, 20η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 Μίλαν-Κροτόνε, Serie A TIM, 20η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.00 Σπαλ-Λάτσιο, Serie A TIM, 20η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Μπενεβέντο-Σαμπντόρια, Serie A TIM, 20η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Τζένοα-Σασουόλο, Serie A TIM, 20η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.15 Βαλένθια-Τζιρόνα, LaLiga Santander, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Ρόμα-Αταλάντα, Serie A TIM, 20η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Λας Πάλμας-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.05 FIVB WT Μπιτς Βόλεϊ, Ολλανδία, 1ος Ημιτελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Κάλιαρι-Γιουβέντους, Serie A TIM, 20η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Σεβίλη-Μπέτις, LaLiga Santander, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.20 FIVB WT Μπιτς Βόλεϊ, Ολλανδία, 2ος Ημιτελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Los Angeles Clippers-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

 

Κυριακή 07.01.18

11.50 FIVB WT Μπιτς Βόλεϊ, Ολλανδία, 1ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

13.00 Λεγανές-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.05 FIVB WT Μπιτς Βόλεϊ, Ολλανδία, 2ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

13.30 Σαραγόσα-Εστουντιάντες, ACB Liga Endesa, 15η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.15 Γκαζιαντέπ-Αναντολού Εφές, TBF Basketball Super League, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.20 FIVB WT Μπιτς Βόλεϊ, Ολλανδία, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.35 FIVB WT Μπιτς Βόλεϊ, Ολλανδία, Τελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.50 FIVB WT Μπιτς Βόλεϊ, Ολλανδία, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.15 Μπαρτσελόνα-Λεβάντε, LaLiga Santander, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Μορεϊρένσε-Μπενφίκα, Liga NOS, 17η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

18.00 Τορίνο-Μπρέσια, Lega Basket Serie A, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.05 FIVB WT Μπιτς Βόλεϊ, Ολλανδία, Τελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

18.30 Παναθηναϊκός Superfoods-Κόροιβος, Stoiximan.gr Basket League, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 Μόντσα-Μόντενα, SuperLega UnipolSai Βόλεϊ, 16η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Βιγιαρεάλ-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, LaLiga Santander, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Μπιλμπάο-Αλαβές, LaLiga Santander, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπασκόνια-Βαλένθια, ACB Liga Endesa, 15η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μαρίτιμο, Liga NOS, 17η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Θέλτα-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.15 Πόρτο-Γκιμαράες, Liga NOS, 17η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.30 Miami Heat-Utah Jazz, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

 

Δευτέρα 08.01.18

02.00 Dallas Mavericks-New York Knicks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.00 Εκπομπή “TOPSPIN” COSMOTE SPORT6HD

21.45 Πιστόια-Αρμάνι Μιλάνο, Lega Basket Serie A, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Μάλαγα-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

ΕΡΤ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 05/01

 

ΕΡΤ2

 

 

16.00 NOB-Yδραικός Α1 Πόλο Ανδρών(Ζ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 06/01

 

 

EΡΤ1

16.00 BASKET LEAGUE SHOW  11η Αγωνιστική

16.30-18.30 Παράλληλη μετάδοση:

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΦΑΡΟΣ – ΛΑΥΡΙΟ» 

«ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ– ΑΡΗΣ» 

«ΚΥΜΗ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ» 

«ΤΡΙΚΑΛΑ– ΡΕΘΥΜΝΟ» 

18:30 BASKET LEAGUE - ΑΓΩΝΑΣ  «ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ - ΑΕΚ» - 11η Αγωνιστική Ζωντανή μετάδοση

20:30 BASKET LEAGUE SHOW     11η Αγωνιστική

ΕΡΤ2



17:00 Νίκη Αιγινίου-Φοίνικας Σύρου Volleyleague

 

 ΕΡΤ3

15:00 ΟΦΗ-Κισσαμίκος Football League

 

KΥΡΙΑΚΗ 07/1

ΕΡΤ1

17.00 ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός Basketleagie Ζωντανή μετάδοση

22:00 Αθλητική Κυριακή

EΡΤ3

15.00 Άρης-Απόλλων Πόντου Football League (Z)


17.00 Eλλάδα-Βέλγιο Προκριματικά Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Χάντμπολ (Ζ)

 

ΣΚΑΙ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 06/01

 

12.00 GOAL χωρίς Σύνορα

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΉ 07/01

 

13.15 GOAL χωρίς Σύνορα

 

 

ΑΡΤ ΤV



 

ΣΑΒΒΑΤΟ-ΚΥΡΙΑΚΗ 06-07/01

 

14.00 Jump Shoot

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

 

 

 

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea