ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

9 February, 2018 - 04:51

Categories: 

Πανδαισία μεταδόσεων!

Απ' όλα έχει ο μπαξές στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

NOVASPORTS

 

09/02

03:00 NCAA College Basketball, Utah - Stanford (FOX Sports HD)

03:00 FIGURE SKATING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 FIGURE SKATING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ALPINE SKIING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport2)

04:30 FIGURE SKATING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

06:30 CURLING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:45 Eυρωλίγκα 22η αγωνιστική Φενερμπαχτσέ – Μπάμπεργκ (Novasports1HD)

20:00 Eυρωλίγκα 22η αγωνιστική Zαλγκίρις – Χίμκι (Novasports3HD) 

20:00 Eυρωλίγκα 22η αγωνιστική Ερυθρός Αστέρας – Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5HD)

20:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

21:45 Eυρωλίγκα 22η αγωνιστική Ρεάλ Μαδρίτης - Ολυμπιακός (Novasports2HD) 

21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 25η αγωνιστική Σ.Ετιέν – Μαρσέιγ (Novasports1HD)

21:45 Championship Αγγλίας Football League 31η αγωνιστική Μίλγουολ – Κάρντιφ (Novasports4HD)

23:45 Super Euroleague (Νοvasports2HD): Winter Olympic Games (Eurosport1/Eurosport1HD)

 

 

10/02

02:40 SNOWBOARD: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

03:30 NHL, Stars - Penguins (FOX Sports HD)

04:00 SNOWBOARD: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:30 ALPINE SKIING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

06:00 SNOWBOARD: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:30 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport2) 

12:00 LUGE: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:05 BIATHLON: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport2)

14:25 SHORT TRACK: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 Championship Αγγλίας Football League 31η αγωνιστική Σέφιλντ Γιουν. – Λιντς (Novasports1HD)

14:40 SKI JUMPING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 Super League Σουρωτή 21η αγωνιστική Ξάνθη - ΑΟΚ (Novasports3HD)

16:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

17:15 Super League Σουρωτή 21η αγωνιστική Πανιώνιος – Λαμία (Novasports1HD)

18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 25η αγωνιστική Τουλούζ – Παρί Σ.Ζερμέν (Novasports3HD)

19:00 NCAA College Basketball, Villanova - Butler (FOX Sports HD)

19:30 Super League Σουρωτή 21η αγωνιστική ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός (Novasports2HD)

20:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 23η αγωνιστική Σπάρτα Ρότερνταμ – Αϊντχόφεν (Novasports1HD)

21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 25η αγωνιστική Ανζέ – Μονακό (Novasports3HD)

21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

21:30 NCAA College Basketball, Creighton - Xavier (FOX Sports HD) 

 

11/02

02:00 NHL, Lightning - Kings (FOX Sports HD)

02:40 SNOWBOARD: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ALPINE SKIING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

05:30 FIGURE SKATING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

06:45 FIGURE SKATING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

08:15 CROSS-COUNTRY SKIING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:30 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport2)

10:05 SPEED SKATING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:45 LUGE: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 OLYMPIC GAMES: Winter Olympic Games (Eurosport2) 

13:05 BIATHLON: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοφαίρου 23η αγωνιστική Αγιαξ – Τβέντε (Novaports1HD)

14:00 Championship Αγγλίας Football League 31η αγωνιστική Αστον Βίλλα – Μπέρμιγχαμ (Novasports3HD)

14:00 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport2)

14:45 FREESTYLE SKIING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 Super League Σουρωτή 21η αγωνιστική Απόλλων Σμύρνης – Λεβαδειακός (Novasports2HD)

15:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 23η αγωνιστική Φίτεσε - Φέγενορντ (Novasports4HD)

16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

17:15 Super League Σουρωτή 21η αγωνιστική ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)

17:15 Super League Σουρωτή 21η αγωνιστική Παναιτωλικός - Πλατανιάς (Novasports3HD)

19:00 NHL, Blues - Penguins (FOX Sports HD) 

19:30 Super League Σουρωτή 21η αγωνιστική Aτρόμητος – Ολυμπιακός (Novasports1HD)

21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 25η αγωνιστική Λιόν – Ρεν (Novasports2HD)

 

 

12/02

04:00 SNOWBOARD: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:45 FIGURE SKATING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

05:15 FIGURE SKATING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

06:45 ALPINE SKIING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:30 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport2)

12:00 BIATHLON: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 OLYMPIC GAMES: Winter Olympic Games (Eurosport2)

12:45 LUGE: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:50 BIATHLON: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport2)

14:40 SPEED SKATING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:10 FREESTYLE SKIING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:25 SPEED SKATING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 SKI JUMPING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

19:30 Super League Σουρωτή 21η αγωνιστική ΠΑΟΚ - ΑΕΛ (Novasports1HD)

21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

 

 

 

 

 

COSMOTE TV

 

Παρασκευή 09.02.18

03.00 Washington Wizards-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

03.00 Duke-North Carolina, NCAA Basketball LIVE COSMOTE SPORT8HD

05.00 UCLA-Arizona, NCAA Basketball LIVE COSMOTE SPORT8HD

12.00 ΑTP 250 Σόφια, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 ΑTP 250 Σόφια, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 ΑTP 250 Σόφια, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Μπόχουμ-Ντάρμσταντ, Bundesliga 2, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 ΑTP 250 Σόφια, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.15 WRC Σουηδία, Μαγκαζίνο COSMOTE SPORT5HD

21.30 Λειψία-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Φιορεντίνα-Γιουβέντους, Serie A TIM, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Μπιλμπάο-Λας Πάλμας, LaLiga Santander, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

 

Σάββατο 10.02.18

02.00 Detroit Pistons-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.00 Βιγιαρεάλ-Αλαβές, LaLiga Santander, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Ουνιόν Βερολίνου-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga 2, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

14.00 ΑTP 250 Σόφια, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.30 Τότεναμ-Άρσεναλ, Premier League, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 Σπαλ-Μίλαν, Serie A TIM, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Ντόρτμουντ-Αμβούργο, Bundesliga, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.30 Λεβερκούζεν-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Κολονία, Bundesliga, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Μάιντς, Bundesliga, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.15 Μάλαγα-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.00 ΑTP 250 Σόφια, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Κροτόνε-Αταλάντα, Serie A TIM, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Μάντσεστερ Σίτι-Λέστερ, Premier League, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Λεγανές-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπάγερν Μονάχου-Σάλκε, Bundesliga, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Έβερτον-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 27η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (10.02 17:00)

21.30 Τρέντο-Καντού, Lega Basket Serie A, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.30 Στόουκ-Μπράιτον, Premier League, 27η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (10.02 17:00)

21.30 Περούτζια-Τσιβιτανόβα, SuperLega UnipolSai Βόλεϊ, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Νάπολι-Λάτσιο, Serie A TIM, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ρεάλ Μαδρίτης-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Πορτιμονένσε-Μπενφίκα, Liga NOS, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.30 Σουόνσι-Μπέρνλι, Premier League, 27η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (10.02 17:00)

 

Κυριακή 11.02.18

01.00 Brooklyn Nets-New Orleans Pelicans, NBA Saturday Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 Γουέστ Χαμ-Γουότφορντ, Premier League, 27η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (10.02 17:00)

13.00 Σεβίλη-Τζιρόνα, LaLiga Santander, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.30 Σασουόλο-Κάλιαρι, Serie A TIM, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.30 Μπαρτσελόνα-Μπιλμπάο, ACB Liga Endesa, 20η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.00 Χάντερσφιλντ-Μπόρνμουθ, Premier League, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.15 Γκάζιαντεπ-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.30 Άουε-Ίνγκολσταντ, Bundesliga 2, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.00 Ίντερ-Μπολόνια, Serie A TIM, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Σαμπντόρια-Ελλάς Βερόνα, Serie A TIM, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Τορίνο-Ουντινέζε, Serie A TIM, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.15 Νιούκαστλ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Στουτγκάρδη-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 ΑTP 250 Σόφια, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.15 Μπαρτσελόνα-Χετάφε, LaLiga Santander, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Κρεμόνα-Βενέτσια, Lega Basket Serie A, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

18.00 Σάβες-Πόρτο, Liga NOS, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.30 Σαουθάμπτον-Λίβερπουλ, Premier League, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Βέρντερ Βρέμης-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Θέλτα-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Τενερίφη, ACB Liga Endesa, 20η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 Charlotte Hornets-Toronto Raptors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.00 Φλένσμπουργκ-Κιέλτσε, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Φεϊρένσε, Liga NOS, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Ρόμα-Μπενεβέντο, Serie A TIM, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Βαλένθια-Λεβάντε, LaLiga Santander, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 NASCAR Cup Series, Daytona Advance Auto Parts Clash, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.30 Boston Celtics-Cleveland Cavaliers, NBA Sundays Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

23.45 Κιέβο-Τζένοα, Serie A TIM, 24η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (11.02 16:00)

 

Δευτέρα 12.02.18

13.30 ATP 500 ABN Amro World Tennis, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.30 ATP 500 ABN Amro World Tennis, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.45 Ανόβερο-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 22η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (10.02 16:30)

19.30 Εκπομπή “TOPSPIN” COSMOTE SPORT6HD

20.30 ATP 500 ABN Amro World Tennis, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Σαν Πάουλι-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Τσέλσι-Γουέστ Μπρομ, Premier League, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Μπέτις, LaLiga Santander, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.30 ATP 500 ABN Amro World Tennis, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

 

ΕΡΤ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΕΥΤΕΡΑ 9-12/2

 


10  Φεβ

02:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΚΕΡΛΙΝΓΚ : ΚΑΝΑΔΑΣ - ΕΛΒΕΤΙΑ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

10  Φεβ

02:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΚΕΡΛΙΝΓΚ : ΚΑΝΑΔΑΣ - ΕΛΒΕΤΙΑ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

10  Φεβ

04:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - ΠΙΟΝΓΚΤΣΑΝΓΚ (Ν. ΚΟΡΕΑ) 2018/ ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

10  Φεβ

04:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - ΠΙΟΝΓΚΤΣΑΝΓΚ (Ν. ΚΟΡΕΑ) 2018/ ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

10  Φεβ

06:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / SNOWBOARD – SLOPESTYLE (A)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

10  Φεβ

06:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / SNOWBOARD – SLOPESTYLE (A)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

10  Φεβ

11:30

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

10  Φεβ

11:30

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

10  Φεβ

12:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ – ΜΙΚΡΗ ΠΙΣΤΑ 1.500μ. (Α) & 500μ. (Γ)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

10  Φεβ

12:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ – ΜΙΚΡΗ ΠΙΣΤΑ 1.500μ. (Α) & 500μ. (Γ)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

10  Φεβ

13:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΔΙΑΘΛΟ: 7,5 ΧΛΜ ΣΠΡΙΝΤ (Γ)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

10  Φεβ

13:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΔΙΑΘΛΟ: 7,5 ΧΛΜ ΣΠΡΙΝΤ (Γ)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

10  Φεβ

14:30

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: ΜΙΚΡΟΣ ΛΟΦΟΣ - ΑΤΟΜΙΚΟ (Α)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

10  Φεβ

15:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - ΠΙΟΝΓΚΤΣΑΝΓΚ (Ν. ΚΟΡΕΑ) 2018/ ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

10  Φεβ

15:00

ΑΓΩΝΑΣ FOOTBALL LEAGUE  ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ
 

10  Φεβ

15:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - ΠΙΟΝΓΚΤΣΑΝΓΚ (Ν. ΚΟΡΕΑ) 2018/ ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

10  Φεβ

15:30

ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ : ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Πόλο  

10  Φεβ

16:00

BASKET ALL STAR GAME 2018 (ΠΑΤΡΑ)
Μπάσκετ  

10  Φεβ

16:00

BASKET ALL STAR GAME 2018 (ΠΑΤΡΑ)
Μπάσκετ  

10  Φεβ

16:00

BASKET ALL STAR GAME 2018
 

10  Φεβ

16:30

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΑΓΩΝΩΝ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

10  Φεβ

17:00

VOLLEY LEAGUE : ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ
Βόλεϊ  

10  Φεβ

17:00

FOOTBALL LEAGUE: ΟΦΗ - ΒΕΡΟΙΑ
Ποδόσφαιρο  

10  Φεβ

18:00

BASKET ALL STAR GAME 2018 (ΠΑΤΡΑ)
Μπάσκετ  

10  Φεβ

18:00

BASKET ALL STAR GAME 2018 (ΠΑΤΡΑ)
Μπάσκετ  

10  Φεβ

18:30

BASKET ALL STAR GAME 2018
 

10  Φεβ

19:00

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ
Στίβος  

10  Φεβ

22:00

ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
 

11  Φεβ

02:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΚΕΡΛΙΝΓΚ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

11  Φεβ

02:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΚΕΡΛΙΝΓΚ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

11  Φεβ

03:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / SNOWBOARD – SLOPESTYLE (A)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

11  Φεβ

03:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

11  Φεβ

03:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / SNOWBOARD – SLOPESTYLE (A)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

11  Φεβ

04:45

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΚΑΤΑΒΑΣΗ (Α)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

11  Φεβ

04:45

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΚΑΤΑΒΑΣΗ (Α)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

11  Φεβ

06:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: ΜΙΚΡΟΣ ΛΟΦΟΣ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

11  Φεβ

06:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: ΜΙΚΡΟΣ ΛΟΦΟΣ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

11  Φεβ

06:40

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

11  Φεβ

11:30

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΚΑΤΑΒΑΣΗ (Α)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

11  Φεβ

11:30

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΚΑΤΑΒΑΣΗ (Α)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

11  Φεβ

13:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΛΟΥΤΖ: ΑΠΛΟ (Α) & ΔΙΑΘΛΟ: 10 ΧΛΜ ΣΠΡΙΝΤ (Α)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

11  Φεβ

13:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΛΟΥΤΖ: ΑΠΛΟ (Α) & ΔΙΑΘΛΟ: 10 ΧΛΜ ΣΠΡΙΝΤ (Α)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

11  Φεβ

14:45

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΛΟΥΤΖ: ΑΠΛΟ (Α)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

11  Φεβ

14:45

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΛΟΥΤΖ: ΑΠΛΟ (Α)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

11  Φεβ

15:00

ΑΓΩΝΑΣ FOOTBALL LEAGUE  ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
 

11  Φεβ

15:40

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

11  Φεβ

15:40

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

11  Φεβ

16:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΑΓΩΝΩΝ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

11  Φεβ

17:10

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

11  Φεβ

17:10

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

11  Φεβ

18:00

BASKET ALL STAR GAME 2018 (ΠΑΤΡΑ)
Μπάσκετ  

11  Φεβ

18:00

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ
Στίβος  

11  Φεβ

18:00

BASKET ALL STAR GAME 2018 (ΠΑΤΡΑ)
Μπάσκετ  

11  Φεβ

18:00

BASKET ALL STAR GAME 2018
 

11  Φεβ

22:00

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Ενημέρωση  

11  Φεβ

22:00

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Ενημέρωση  

11  Φεβ

22:00

ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
 

11  Φεβ

22:00

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Ενημέρωση  

12  Φεβ

02:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΚΕΡΛΙΝΓΚ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

12  Φεβ

02:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΚΕΡΛΙΝΓΚ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

12  Φεβ

03:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

12  Φεβ

03:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

12  Φεβ

06:20

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΛΟΥΤΖ: ΑΠΛΟ (Α)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

12  Φεβ

06:20

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΛΟΥΤΖ: ΑΠΛΟ (Α)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

12  Φεβ

06:40

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΓΙΓΑΝΤΙΑΙΟ ΣΛΑΛΟΜ (Γ)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

12  Φεβ

09:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΓΙΓΑΝΤΙΑΙΟ ΣΛΑΛΟΜ (Γ)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

12  Φεβ

09:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΓΙΓΑΝΤΙΑΙΟ ΣΛΑΛΟΜ (Γ)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

12  Φεβ

11:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / SNOWBOARD: SLOPESTYLE (Γ)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

12  Φεβ

11:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / SNOWBOARD: SLOPESTYLE (Γ)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

12  Φεβ

12:05

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΔΙΑΘΛΟ: 10 ΧΛΜ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ (Γ)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

12  Φεβ

12:05

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΔΙΑΘΛΟ: 10 ΧΛΜ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ (Γ)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

12  Φεβ

13:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΛΟΥΤΖ: ΑΠΛΟ (Γ)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

12  Φεβ

13:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΛΟΥΤΖ: ΑΠΛΟ (Γ)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

12  Φεβ

14:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ /ΔΙΑΘΛΟ: 12,5 ΧΛΜ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ (Α)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

12  Φεβ

14:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ /ΔΙΑΘΛΟ: 12,5 ΧΛΜ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ (Α)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

12  Φεβ

14:50

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: ΜΙΚΡΟΣ ΛΟΦΟΣ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

12  Φεβ

14:50

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: ΜΙΚΡΟΣ ΛΟΦΟΣ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

12  Φεβ

16:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΑΓΩΝΩΝ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

12  Φεβ

18:00

VOLLEY LEAGUE: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Βόλεϊ  

13  Φεβ

02:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΚΕΡΛΙΝΓΚ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

13  Φεβ

02:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΚΕΡΛΙΝΓΚ
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

13  Φεβ

03:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / SNOWBOARD: HALFPIPE (Γ)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

13  Φεβ

03:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / SNOWBOARD: HALFPIPE (Γ)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

13  Φεβ

03:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / SNOWBOARD: HALFPIPE (Γ)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

13  Φεβ

04:30

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΣΥΝΘΕΤΟ (Α)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

13  Φεβ

04:30

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΣΥΝΘΕΤΟ (Α)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

13  Φεβ

06:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / SNOWBOARD: HALFPIPE (Α)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

13  Φεβ

06:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / SNOWBOARD: HALFPIPE (Α)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

13  Φεβ

06:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / SNOWBOARD: HALFPIPE (Α)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

13  Φεβ

08:00

23οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ / ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΣΥΝΘΕΤΟ (Α)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί αγώνες  

 

ΣΚΑΙ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/02

12.00 GOAL χωρίς Σύνορα

 

ΚΥΡΙΑΚΉ 11/02

 

13.15 GOAL χωρίς Σύνορα

 

 

 

ΑΡΤ ΤV

ΣΑΒΒΑΤΟ-ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11/02

 

14.00 Jump Shoot

 

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

 

 

Κ. Στουρνάρας

 

kostourn@yahoo.com

olymbic idea