ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

9 March, 2018 - 05:36

Categories: 

Πανδαισία μεταδόσεων!

Απ' όλα έχει ο μπαξές στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

 

 

NOVASPORTS

 

 

09/03

02:00 NCAA College Basketball, Big East Quarter Final 3 (FOX Sports HD)

04:30 NCAA College Basketball, Big East Quarter Final 4 (FOX Sports HD)

10:15 Snooker: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport2)

10:50 NRL, Sharks - Cowboys (FOX Sports HD) 

11:45 Alpine Skiing: World Cup in Ofterschwang, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:45 Alpine Skiing: World Cup in Ofterschwang, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 Cycling: Tirreno Adriatico, Italy (Eurosport2)

16:15 Cycling: Paris-Nice, France (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:30 Snooker: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport2)

18:45 Biathlon: World Cup in Kontiolahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Ευρωλίγκα 25η αγωνιστική TΣΣΚΑ – Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports2HD)

20:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)

20:00 Eυρωλίγκα 25η αγωνιστική Ζαλγκίρις – Φενερμπαχτσέ (Novasports3HD)

20:30 Ski Jumping: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Eυρωλίγκα 25η αγωνιστική Ολυμπιακός – Μπάμπεργκ (Novasports1HD)

21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 29η αγωνιστική Στρασβούργο – Μονακό (Novasports2HD)

22:00 Eυρωλίγκα 25η αγωνιστική Μπαρτσελόνα – Ερυθρός Αστέρας (Novasports3HD)

23:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)

 

 

10/03

01:30 NCAA College Basketball, Big East Semi Final 1 (FOX Sports HD)

04:00 NCAA College Basketball, Big East Semi Final 2 (FOX Sports HD)

06:30 NCAA College Basketball, Pac-12 Semi Final (FOX Sports HD)

10:15 Alpine Skiing: World Cup in Ofterschwang, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:45 Nordic Combined: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport2)

11:30 Alpine Skiing: World Cup in Kvitfjell, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 Snooker: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport2) 

13:30 Alpine Skiing: World Cup in Ofterschwang, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 Cycling: Paris-Nice, France (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 Biathlon: World Cup in Kontiolahti, Finland (Eurosport2)

15:00 Super League Σουρωτή 25η αγωνιστική AEΛ - ΑΟΚ (Novasports3HD)

16:00 Cycling: Paris-Nice, France (Eurposport1/Eurosport1HD)

16:30 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

17:00 Championship Αγγλίας Football League 37η αγωνιστική Μίλγουολ - Μπρέντφορντ (Novasports4HD)

17:15 Super League Σουρωτή 25η αγωνιστική Πανιώνιος - Ατρόμητος (Novasports1HD)

17:30 Biathlon: World Cup in Kontiolahti, Finland (Eurosport2)

18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 29η αγωνιστική Παρί Σεν Ζερμέν - Μετς (Novasports3HD)

18:15 Ski Jumping: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:15 Snooker: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport2)

19:30 Super League Σουρωτή 25η αγωνιστική Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)

19:30 Championship Αγγλίας Football League 37η αγωνιστική Άστον Βίλα - Γουλβς (Novasports1HD)

20:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 27η αγωνιστική Βίλεμ – Αϊντχόφεν (Novasports4HD)

21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 29η αγωνιστική Ναντ – Τρουά (Novasports3HD)

21:30 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

20:00 NHL, Lightning - Canadiens (FOX Sports HD) 

 

 

11/03

00:30 NCAA College Basketball, Big East Final (FOX Sports HD)

01:00 FOOTBALL: Major League Soccer, Chicago Fire Soccer Club - Kansas City Chiefs (Eurosport2)

05:00 NCAA College Basketball, Pac-12 Final (FOX Sports HD)

10:45 Snooker: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport2) 

11:15 Alpine Skiing: World Cup in Kvitfjell, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 Cross-Country Skiing: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 Biathlon: World Cup in Kontiolahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:45 Cycling: Paris-Nice, France (Eurosport2)

15:00 Super League Σουρωτή 25η αγωνιστική Πλατανιάς - Ολυμπιακός (Novasports2HD)

15:15 Ski Jumping: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 27η αγωνιστική Άγιαξ – Χερενφέιν (Novasports4HD)

16:00 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

16:15 Cycling: Tirreno Adriatico, Italy (Eurosport2)

16:30 Championship Αγγλίας Football League 37η αγωνιστική Νότιγχαμ Φόρεστ – Ντέρμπι (Novasports5HD)

17:15 Super League Σουρωτή 25η αγωνιστική Ξάνθη - Παναιτωλικός (Novasports2HD)

17:15 Super League Σουρωτή 25η αγωνιστική Λαμία - Λεβαδειακός (Novasports3HD)

17:30 Snooker: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport2) 

17:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 27η αγωνιστική Φέγενορντ – Άλκμααρ (Novasports4HD)

18:30 NHL, Blackhawks - Bruins (FOX Sports HD) 

19:30 Super League Σουρωτή 25η αγωνιστική ΠΑΟΚ - ΑΕΚ (Novasports1HD)

20:45 Snooker: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport2)

21:30 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 29η αγωνιστική Τουλούζ - Μαρσέιγ (Novasports2HD)

 

 

12/03

01:00 NHL, Flames - Islanders (FOX Sports HD) 

14:30 Cycling: Tirreno Adriatico, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:15 Ski Jumping: World Cup in Lillehammer, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD) 

18:30 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

19:30 Super League Σουρωτή 25η αγωνιστική ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)

21:30 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

 

COSMOTE TV

 

 

 

 Παρασκευή 09.03.18

00.05 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

05.30 Golden State Warriors-San Antonio Spurs, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

13.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Κατάρ, Ντόχα, 1ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Κατάρ, Ντόχα, 2ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 MotoGP Classics, 2007 Qatar, Losail COSMOTE SPORT5HD

21.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open, Indian Wells, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Μάιντς-Σάλκε, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Ρόμα-Τορίνο, Serie A TIM, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Τζιρόνα-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, LaLiga Santander, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Liga NOS, 26η αγωνιστική

 

Σάββατο 10.03.18

02.30 Toronto Raptors-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

13.00 Εκπομπή “Στο Ρυθμό των Ντέρμπι, Pregame Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λίβερπουλ” LIVE COSMOTE SPORT1HD

13.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Κατάρ, Ντόχα, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Κατάρ, Ντόχα, Τελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 Έιμπαρ-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Σαν Πάουλι-Μπράουνσβαϊγκ, Bundesliga 2, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

14.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λίβερπουλ, Premier League, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Εκπομπή “Στο Ρυθμό των Ντέρμπι, Postgame Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λίβερπουλ” LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Μπάγερν Μονάχου-Αμβούργο, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.30 Χέρτα Βερολίνου-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Ανόβερο-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.15 Σεβίλη-Βαλένθια, LaLiga Santander, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 WRC Μεξικό, SS13 El Brinco 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.30 Τσέλσι-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Χετάφε-Λεβάντε, LaLiga Santander, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Λεβερκούζεν-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open, Indian Wells, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Έβερτον-Μπράιτον, Premier League, 30η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (10.03 17:00)

21.30 Τρέντο-Βαρέζε, Lega Basket Serie A, 21η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.30 Γουέστ Μπρομ-Λέστερ, Premier League, 30η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (10.03 17:00)

21.45 Ελλάς Βερόνα-Κιέβο, Serie A TIM, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μάλαγα-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.30 Νιούκαστλ-Σαουθάμπτον, Premier League, 30η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (10.03 17:00)

Liga NOS, 26η αγωνιστική

 

Κυριακή 11.03.18

00.00 Charlotte Hornets-Phoenix Suns, NBA Saturday Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

13.00 Εσπανιόλ-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.30 Γουέστ Χαμ-Μπέρνλι, Premier League, 30η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (10.03 17:00)

13.30 Μαγδεμβούργο-Κίελο, Bundesliga Χάντμπολ, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.30 Φιορεντίνα-Μπενεβέντο, Serie A TIM, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.30 Βαλένθια-Μπιλμπάο, ACB Liga Endesa, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.15 Νταρουσάφακα-Μπεσίκτας, TBF Basketball Super League, 20 η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.30 Ντούισμπουργκ-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga 2, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

15.30 Άρσεναλ-Γουότφορντ, Premier League, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 Γιουβέντους-Ουντινέζε, Serie A TIM, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Κάλιαρι-Λάτσιο, Serie A TIM, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Κροτόνε-Σαμπντόρια, Serie A TIM, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Στουτγκάρδη-Λειψία, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 Παναθηναϊκός Superfoods-Πανιώνιος ΒΙΚΟΣ COLA, Stoiximan.gr Basket League, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Θέλτα, LaLiga Santander, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Μπόρνμουθ-Τότεναμ, Premier League, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Ντόρτμουντ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 New York Knicks-Toronto Raptors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 Τζένοα-Μίλαν, Serie A TIM, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Λας Πάλμας-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 WRC Μεξικό, SS22 Las Minas 2 Power Stage LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open, Indian Wells, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Minnesota Timberwolves-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.30 NASCAR Cup Series, ISM TicketGuardian 500, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Ίντερ-Νάπολι, Serie A TIM, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μπιλμπάο-Λεγανές, LaLiga Santander, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

23.45 Μπολόνια-Αταλάντα, Serie A TIM, 28η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (11.03 16:00)

Liga NOS, 26η αγωνιστική

 

Δευτέρα 12.03.18

13.30 Χάντερσφιλντ-Σουόνσι, Premier League, 30η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (10.03 17:00)

13.30 Σασουόλο-Σπαλ, Serie A TIM, 28η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (11.03 16:00)

15.30 SuperLega UnipolSai Volleyball, Προημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT6HD (11.03 19:00)

19.00 Εκπομπή “TOPSPIN” COSMOTE SPORT6HD

20.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open, Indian Wells, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Βέρντερ Βρέμης-Κολονία, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Στόουκ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Αλαβές-Μπέτις, LaLiga Santander, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

ΣΚΑΙ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/03

 

12.00 GOAL χωρίς Σύνορα

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΉ 11/03

 

13.15 GOAL χωρίς Σύνορα

 

 

ΑΡΤ ΤV

 

ΣΑΒΒΑΤΟ-ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11/03

14.00 Jump Shoot

 

16:30 bet weekend (και Κυριακή)



 

ΕΡΤ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΕΥΤΕΡΑ  09-10-11/03


9  Μαρ

18:00

EUROPA LEAGUE
Ποδόσφαιρο  

10  Μαρ

15:00

ΑΓΩΝΑΣ FOOTBALL LEAGUE ΠΑΝΣΕΡΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
 

10  Μαρ

15:30

ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΠΑΟΚ - ΧΙΟΣ
Πόλο  

10  Μαρ

16:00

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
Μπάσκετ  

10  Μαρ

16:00

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
Μπάσκετ  

10  Μαρ

16:30

BASKET LEAGUE: ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΑΕΚ
Μπάσκετ  

10  Μαρ

16:30

BASKET LEAGUE: ΤΡΙΚΑΛΑ BC ARIES - ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΦΑΡΟΣ
Μπάσκετ  

10  Μαρ

17:00

VOLLEY LEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
Βόλεϊ  

10  Μαρ

17:00

ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ
 

10  Μαρ

17:15

ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ ΟΣΦΠ-ΠΑΟΚ Α' ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ
 

10  Μαρ

18:30

KYMH - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ (BASKET LEAGUE)
Μπάσκετ  

10  Μαρ

18:30

BASKET LEAGUE - ΑΓΩΝΑΣ
Μπάσκετ  

10  Μαρ

19:30

ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ ΔΟΥΚΑΣ-ΑΕΡΩΠΟΣ Β' ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ
 

10  Μαρ

20:30

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
Μπάσκετ  

10  Μαρ

20:30

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
Μπάσκετ  

11  Μαρ

15:00

ΑΓΩΝΑΣ FOOTBALL LEAGUE  ΟΦΗ-ΤΡΙΚΑΛΑ
 

11  Μαρ

17:00

ΑΡΗΣ - ΠΑΟΚ (BASKET LEAGUE)
Μπάσκετ  

11  Μαρ

17:00

BASKET LEAGUE - ΑΓΩΝΑΣ
Μπάσκετ  

11  Μαρ

19:30

ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
 

11  Μαρ

22:00

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Ενημέρωση  

11  Μαρ

22:00

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Ενημέρωση  

12  Μαρ

15:00

FOOTBALL LEAGUE: ΑΡΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Ποδόσφαιρο  

12  Μαρ

16:00

BASKET LEAGUE : ΡΕΘΥΜΝΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Μπάσκετ  

12  Μαρ

18:00

VOLLEY LEAGUE: ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Βόλεϊ                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  
K. Στουρνάρας

olymbic idea