ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

13 April, 2018 - 04:28

Categories: 

Πανδαισία μεταδόσεων!

Απ' όλα έχει ο μπαξές στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

 

NOVASPORTS

 

 

13/04

02:00 NHL, Stanley Cup Playoffs, Lightning – Devils, Game 1 (FOX Sports HD)

12:50 NRL, Sharks - Dragons (FOX Sports HD)

13:00 Football: UEFA Champions League Draw (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 Football: UEFA Europa League Draw (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 MLB Regular Season, Cubs - Braves (FOX Sports HD)

21:00 Oλλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 31η αγωνιστκή Χεράκλες – Άλκμααρ (Novasports2HD)

21:30 EQUESTRIANISM: FEI World Cup in Paris, France (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 33η αγωνιστική Ανζέ – Νις (Novasports1HD)

21:45 Championship Aγγλίας Football League 43η αγωνιστική Aστον Βίλα - Λιντς (Novasports3HD)

 

 

 

14/04

02:00 NHL, Stanley Cup Playoffs, Penguins – Flyers, Game 2 (FOX Sports HD)

09:15 Ski Classics, Ylläs-Levi (FOX Sports HD)

11:15 Superbikes: World Championship in Aragon, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 Formula E: FIA Championship in Rome, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 Superbikes: World Championship in Aragon, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 Super League Σουρωτή 27η αγωνιστική Λαμία – Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD)

16:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

16:45 EQUESTRIANISM: FEI World Cup in Paris, France (Eurosport2)

17:00 Formula E: FIA Championship in Rome, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 Championship Aγγλίας Football League 43η αγωνιστική Μίντλεσμπρο – Μπρίστολ Σίτι (Novasports4HD)

17:15 Super League Σουρωτή 27η αγωνιστική Λεβαδειακός – Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)

18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 33η αγωνιστική Λιόν – Αμιάν (Novasports3HD)

19:30 Super League Σουρωτή 27η αγωνιστική ΠΑΟΚ – Πανιώνιος (Novasports1HD)

19:30 Championship Aγγλίας Football League 43η αγωνιστική Φούλαμ - Μπρέντφορντ (Novasports2HD)

20:00 FOOTBALL: Major League Soccer, New York Red Bulls - Montreal Impact (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 33η αγωνιστική Ναντ – Ντιζόν (Novasports3HD)

21:30 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

22:00 NHL Stanley Cup Playoffs, Lightning – Devils, Game 2 (FOX Sports HD)

22:15 Decro Cycling: Six-day (Track Championship) in Mallorca, Spain (Eurosport2)

22:45 FOOTBALL: Major League Soccer, Chicago Fire Soccer Club - Los Angeles Galaxy (Eurosport1/Eurosport1HD)

 

 

15/04

02:00 MLB Regular Season, Mets – Brewers (FOX Sports HD)

09:10 NRL, Wests Tigers - Sea Egales (FOX Sports HD)

12:30 SUPERSPORT: World Championship in Aragon, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 Superbikes: World Championship in Aragon, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 Championship Aγγλίας Football League 43η αγωνιστική Γουλβς - Μπέρμιγχαμ (Novasports4HD)

15:00 Super League Σουρωτή 27η αγωνιστική ΑΕΛ – Παναιτωλικός (Novasports2HD)

15:00 MOTOCROSS: World Championship in Agueda, Portugal (Eurosport2)

15:30 Oλλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 31η αγωνιστική Φέγενορντ – Ουτρέχτη (Novasports5HD)

15:45 Cycling: Amstel Gold Race, Netherlands (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 MOTOCROSS: World Championship in Agueda, Portugal (Eurosport2)

16:00 Σουηδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 3η αγωνιστική ΑΙΚ – Τζουργκάρντεν (Νοvasports4HD)

16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

17:15 Super League Σουρωτή 27η αγωνιστική Παναθηναϊκός – Ατρόμητος (Novasports2HD)

17:15 Super League Σουρωτή 27η αγωνιστική Ξάνθη- ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports3HD)

17:45 Oλλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 31η αγωνιστική Αϊντχόφεν – Άγιαξ (Novasports5HD)

18:00 MOTOCROSS: World Championship in Agueda, Portugal (Eurosport2)

18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 33η αγωνιστική Τρουά – Μαρσέιγ (Novasports3HD)

18:30 Cycling: Coupe de France, France (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 MOTOCROSS: World Championship in Agueda, Portugal (Eurosport2)

19:30 Super League Σουρωτή 27η αγωνιστική Πλατανιάς – ΑΕΚ (Novasports1HD)

20:00 MLB Regular Season, Tigers - Yankees (FOX Sports HD)

21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 33η αγωνιστική Παρί Σεν Ζερμέν – Μονακό (Novasports2HD) 

22:00 NHL Stanley Cup Playoffs, Flyers – Penguins, Game 3 (FOX Sports HD)

23:00 FOOTBALL: Major League Soccer, Sporting Kansas City - Seattle Sounders FC (Eurosport1/Eurosport1HD)

 

 

16/04

03:00 MLB Regular Season, Astros - Rangers (FOX Sports HD) 

15:00 Cycling: Tour of the Alps, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 MLB Regular Season, Red Sox - Orioles (FOX Sports HD)

18:30 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

19:30 Super League Σουρωτή 27η αγωνιστική Ολυμπιακός – ΑΟΚ (Novasports1HD)

21:30 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

 

COSMOTE TV

 

Παρασκευή 13.04.18

00.05 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

04.50 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

08.50 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης UEFA Europa League LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 Κλήρωση Ημιτελικής Φάσης UEFA Champions League LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.00 Παναθηναϊκός Superfoods-Κολοσσός H HOTELS, Stoiximan.gr Basket League, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

18.00 Γεζίλγκιρεσουν-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Μπόχουμ-Καϊζερσλάουτερν, Bundesliga 2, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 ATP 250 Χιούστον, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Βόλφσμπουργκ-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Τζιρόνα-Μπέτις, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 ATP 250 Χιούστον, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22:30 Πάσος Φερέιρα-Μπράγκα, Liga NOS, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

 

Σάββατο 14.04.18

05.50 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

08.50 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 Σεβίλη-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Σαν Πάουλι-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga 2, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

14.30 Σαουθάμπτον-Τσέλσι, Premier League, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 Κάλιαρι-Ουντινέζε, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Λεβερκούζεν-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Αμβούργο, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Στουτγκάρδη-Ανόβερο, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Χέρτα Βερολίνου-Κολονία, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.00 Μπέρνλι-Λέστερ, Premier League, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.15 Μπαρτσελόνα-Βαλένθια, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Τζένοα-Κροτόνε, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Κιέβο-Τορίνο, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Λίβερπουλ-Μπόρνμουθ, Premier League, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Λεγανές-Θέλτα, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπάγερν Μονάχου-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Λας Πάλμας-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.00 ATP 250 Χιούστον, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Κρίσταλ Πάλας-Μπράιτον, Premier League, 34η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (14.04 17:00)

21.45 Τότεναμ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Αταλάντα-Ίντερ, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Μπιλμπάο-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Τορίνο-Μπολόνια, Lega Basket Serie A, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Golden State Warriors-San Antonio Spurs, NBA Playoffs, First Round, Game 1 LIVE COSMOTE SPORT4HD 

23.00 ATP 250 Χιούστον, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

23.30 Σουόνσι-Έβερτον, Premier League, 34η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (14.04 17:00)

NBA Playoffs First Round

 

Κυριακή 15.04.18

07.00 Εκπομπή “Grand Prix” COSMOTE SPORT5HD

08.45 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Έιμπαρ-Αλαβές, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.30 Μπασκόνια-Τενερίφη, ACB Liga Endesa, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

13.30 Φιορεντίνα-Σπαλ, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 Ίνγκολσταντ-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

15.30 Νιούκαστλ-Άρσεναλ, Premier League, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 Μίλαν-Νάπολι, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Μπολόνια-Ελλάς Βερόνα, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Σάλκε-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Λεβάντε, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γουέστ Μπρομ, Premier League, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Βέρντερ Βρέμης-Λειψία, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.00 Μόντενα-Τσιβιτανόβα, SuperLega UnipolSai Βόλεϊ, Ημιτελική Φάση, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Γιουβέντους-Σαμπντόρια, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Χετάφε-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μάλαγα-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

20:00 Μπενφίκα-Πόρτο, Liga NOS, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.00 NASCAR Cup Series, Bristol Food City 500, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Λάτσιο-Ρόμα, Serie A TIM, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μάλαγα-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 ATP 250 Χιούστον, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22:15 Μπελενένσες-Σπόρτινγκ, Liga NOS, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.30 Cleveland Cavaliers-Indiana Pacers, NBA Playoffs, First Round, Game 1 LIVE COSMOTE SPORT4HD 

23.45 Σασουόλο-Μπενεβέντο, Serie A TIM, 32η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (15.04 16:00)

NBA Playoffs First Round

 

Δευτέρα 16.04.18

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.30 Χάντερσφιλντ-Γουότφορντ, Premier League, 34η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (16.04 13:30)

20.00 Εκπομπή “TOPSPIN” COSMOTE SPORT6HD

21.30 Μάιντς-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Γουέστ Χαμ-Στόουκ, Premier League, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

 

 

 

ΣΚΑΙ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/04

12.00 GOAL χωρίς Σύνορα

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΉ 15/04

 

13.15 GOAL χωρίς Σύνορα

 

 

 

ΑΡΤ ΤV

 

ΣΑΒΒΑΤΟ-ΚΥΡΙΑΚΗ 14-15/04

 

13.00 Jump Shoot

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

 

 

 

ΕΡΤ

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΕΥΤΕΡΑ  13-14-15/04


13  Απρ

14:00

CHAMPIONS LEAGUE / ΚΛΗΡΩΣΗ – ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ & ΕΚΠΟΜΠΗ
Champions League  

13  Απρ

18:00

EUROPA LEAGUE – ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
 

13  Απρ

18:30

BASKET LEAGUE - ΑΓΩΝΑΣ
Μπάσκετ  

13  Απρ

18:30

BASKET LEAGUE : ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Μπάσκετ  

14  Απρ

15:00

ΑΓΩΝΑΣ FOOTBALL LEAGUE ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
 

14  Απρ

15:30

ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΓΛΥΦΑΔΑ - ΧΙΟΣ
Πόλο  

14  Απρ

16:00

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
Μπάσκετ  

14  Απρ

16:00

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
Μπάσκετ  

14  Απρ

16:30

ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΚΥΜΗ - ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS
Μπάσκετ  

14  Απρ

16:30

ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΤΡΙΚΑΛΑ BC ARIES – ΑΡΗΣ
Μπάσκετ  

14  Απρ

17:00

VOLLEY LEAGUE: ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Βόλεϊ  

14  Απρ

17:00

ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ ΟΣΦΠ-ΔΟΥΚΑΣ
 

14  Απρ

18:30

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΦΑΡΟΣ – ΑΕΚ (BASKET LEAGUE)
Μπάσκετ  

14  Απρ

18:30

BASKET LEAGUE - ΑΓΩΝΑΣ
Μπάσκετ  

14  Απρ

20:30

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
Μπάσκετ  

14  Απρ

20:30

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
Μπάσκετ  

15  Απρ

15:00

FORMULA 1: ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΚΙΝΑΣ (ΣΑΝΓΚΑΗ)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

15  Απρ

17:00

ΑΓΩΝΑΣ FOOTBALL LEAGUE ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΟΦΗ
 

15  Απρ

17:00

ΠΑΟΚ – ΛΑΥΡΙΟ (BASKET LEAGUE)
Μπάσκετ  

15  Απρ

17:00

BASKET LEAGUE - ΑΓΩΝΑΣ
Μπάσκετ  

15  Απρ

19:00

BASKET LEAGUE - ΑΓΩΝΑΣ
Μπάσκετ  

15  Απρ

19:00

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ (BASKET LEAGUE)
Μπάσκετ  

15  Απρ

22:00

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Ενημέρωση  

15  Απρ

22:00

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Ενημέρωση  

16  Απρ

00:30

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Ενημέρωση  

K. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea