ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

11 May, 2018 - 04:48

Categories: 

Πανδαισία μεταδόσεων!

Απ' όλα έχει ο μπαξές στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

NOVASPORTS

 

 

11/05

03:00 NHL, Predators – Jets, Game 7 (FOX Sports HD)

12:50 NRL, Eels - Bulldogs (FOX Sports HD) 

14:00 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:15 Cycling: Tour of Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:15 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 Motor Racing: Wtcr in Nürburgring, Germany (Eurosport2)

21:45 Championship Αγγλίας Football League  Πλέι οφ ανόδου A’ Hμιτελικός 1ος αγώνας Ντέρμπι - Φούλαμ (Novasports1HD)

21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 37η αγωνιστική Γκινγκάμπ – Μαρσέιγ (Novasports2HD)

 

 

12/05    

02:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)

11:30 Superbikes: World Championship in Imola, Italy (Eurosport2)

12:00 Motor Racing: Wtcr in Nürburgring, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 Motor Racing: Wtcr in Nürburgring, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 Superbikes: World Championship in Imola, Italy (Eurosport2)

14:15 Cycling: Tour of Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 Moto: FIM Endurance World Championship in Orechova Poton, Slovakia (Eurosport2)

18:15 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:15 Championship Αγγλίας Football League  Πλέι οφ ανόδου Β’ Ημιτελικός 1ος αγώνας  Μίντλεσμπρο- Άστον Βίλα (Novasports1HD)

20:00 MLB Regular Season, Yankees - Athletics (FOX Sports HD)

22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 37η αγωνιστική  Παρί Σεν Ζερμέν – Ρεν & απονομή πρωταθλήματος (Novasports1HD)

22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 37η αγωνιστική Μονακό – Σεντ Ετιέν (Novasports2HD)

22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 37η αγωνιστική Στρασβούργο-Λιόν (Novasports3HD)

23:00 MLB Regular Season, Diamondbacks - Red Sox (FOX Sports HD)

13/05

02:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)

09:10 NRL, Sharks - Raiders (FOX Sports HD)

12:30 SUPERSPORT: World Championship in Imola, Italy (Eurosport2)

13:30 Motor Racing: Porsche Supercup in Barcelona, Spain (Eurosport2)

14:00 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:15 Cycling: Tour of Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 MOTOCROSS: World Championship in Kegums, Latvia (Eurosport2)    

16:00 Σουηδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου  8η αγωνιστική Γκέτεμποργκ – Νορκέπινγκ (Novasports1HD)

16:00 MOTOCROSS: World Championship in Kegums, Latvia (Eurosport2)

17:00 MOTOCROSS: World Championship in Kegums, Latvia (Eurosport2)

18:15 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 MLB Regular Season, Tigers - Mariners (FOX Sports HD)

23:00 MLB Regular Season, Dodgers - Reds (FOX Sports HD)

23:00 FOOTBALL: Major League Soccer Portland Timbers - Seattle Sounders FC (Eurosport2)

 

 

 

14/05

02:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)

20:30 Έπαθλο Νοvasports – Super League 2017/2018 (Novasports1HD)

21:00 MLB, Cubs - Braves (FOX Sports HD) 

21:45 Championship Αγγλίας Football League Πλέι οφ ανόδου A’ Hμιτελικός 2ος αγώνας Φούλαμ-Ντέρμπι (Novasports2HD)

24:00 Cycling: Tour of California (Eurosport1/Eurosport1HD)

 

COSMOTE TV

 

 

Παρασκευή 11.05.18

11.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPANA, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                COSMOTE SPORT5HD

14.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Προημιτελικός LIVE                    COSMOTE SPORT6HD

15.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPANA, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                COSMOTE SPORT5HD

16.00 WTA Mutua Madrid Open, 1ος Ημιτελικός LIVE                        COSMOTE SPORT6HD

17.30 Συνέντευξη Τύπου ΑΕΚ (ΑΕΚ-ΠΑΟΚ) LIVE                            COSMOTE SPORT1HD

18.00 Συνέντευξη Τύπου ΠΑΟΚ (ΑΕΚ-ΠΑΟΚ) LIVE                            COSMOTE SPORT1HD

18.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Προημιτελικός LIVE                    COSMOTE SPORT6HD

19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE                                COSMOTE SPORT3HD

19.00 Εκπομπή “Pregame Παναθηναϊκός Superfoods-ΑΕΚ” LIVE                    COSMOTE SPORT4HD

20.00 Παναθηναϊκός Superfoods-ΑΕΚ, Stoiximan.gr Basket League, 25η αγωνιστική LIVE            COSMOTE SPORT4HD

20.30 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Προημιτελικός LIVE                    COSMOTE SPORT7HD

21.00 WTA Mutua Madrid Open, 2ος Ημιτελικός LIVE                        COSMOTE SPORT6HD

22.00 Εκπομπή «ΏΡΑ ΤΕΛΙΚΟΥ» LIVE                                COSMOTE SPORT1HD 

22.00 Εκπομπή “Postgame Παναθηναϊκός Superfoods -ΑΕΚ” LIVE                    COSMOTE SPORT4HD

23.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Προημιτελικός LIVE                    COSMOTE SPORT6HD

NBA Playoffs, Conference Semifinals

 

Σάββατο 12.05.18

12.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPANA, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                COSMOTE SPORT5HD

15.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPANA, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                COSMOTE SPORT5HD

16.00 Ζάξα-Τσιβιτανόβα, CEV Champions League Βόλεϊ, 1ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE            COSMOTE SPORT7HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 34η αγωνιστική LIVE                    COSMOTE SPORT2HD

16.30 Μπάγερν Μονάχου-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 34η αγωνιστική LIVE                COSMOTE SPORT3HD

16.30 Σάλκε-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 34η αγωνιστική LIVE                    COSMOTE SPORT4HD

16.30 Αμβούργο-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 34η αγωνιστική LIVE                    COSMOTE SPORT8HD

17.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, 1ος Ημιτελικός LIVE                    COSMOTE SPORT6HD

18.00 Εκπομπή «ΏΡΑ ΤΕΛΙΚΟΥ» Pregame LIVE                            COSMOTE SPORT1HD 

19.00 Περούτζια-Ζενίτ Καζάν, CEV Champions League Βόλεϊ, 2ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE            COSMOTE SPORT7HD

19.00 Μπενεβέντο-Τζένοα, Serie A TIM, 37η αγωνιστική LIVE                        COSMOTE SPORT8HD 

19.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Θέλτα, LaLiga Santander, 37η αγωνιστική LIVE                    COSMOTE SPORT2HD 

19.30 Μπέτις-Σεβίλη, LaLiga Santander, 37η αγωνιστική LIVE                        COSMOTE SPORT3HD 

19.30 Χετάφε-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 37η αγωνιστική LIVE                COSMOTE SPORT4HD 

19.30 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 37η αγωνιστική LIVE                COSMOTE SPORT5HD 

19.30 WTA Mutua Madrid Open, Τελικός LIVE                            COSMOTE SPORT6HD

20.30 ΑΕΚ-ΠΑΟΚ, Κύπελλο Ελλάδας, Τελικός LIVE                            COSMOTE SPORT1HD

21.30 Βόλφσμπουργκ-Κολονία, Bundesliga, 34η αγωνιστική REC                    COSMOTE SPORT3HD (12.05 16:30)

21.45 Ίντερ-Σασουόλο, Serie A TIM, 37η αγωνιστική LIVE                        COSMOTE SPORT8HD 

22.00 Τζιρόνα-Βαλένθια, LaLiga Santander, 37η αγωνιστική REC                    COSMOTE SPORT2HD (12.05 19:30)

22.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, 2ος Ημιτελικός LIVE                    COSMOTE SPORT6HD

23.00 Εκπομπή «ΏΡΑ ΤΕΛΙΚΟΥ» Postgame LIVE                            COSMOTE SPORT1HD 

23.30 Λεβερκούζεν-Ανόβερο, Bundesliga, 34η αγωνιστική REC                    COSMOTE SPORT3HD (12.05 16:30)

NBA Playoffs, Conference Semifinals

Liga NOS, 34η αγωνιστική 

 

Κυριακή 13.05.18

03.00 NASCAR Cup Series, Kansas KC Masterpiece 400, Αγώνας LIVE                    COSMOTE SPORT5HD

13.30 Μπιλμπάο-Μπασκόνια, ACB Liga Endesa, 32η αγωνιστική LIVE                    COSMOTE SPORT8HD

14.00 Φράιμπουργκ-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 34η αγωνιστική REC                    COSMOTE SPORT3HD (12.05 16:30)

14.00 Εκπομπή “GRAND PRIX” LIVE                                COSMOTE SPORT5HD

15.00 Αλαβές-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 37η αγωνιστική REC                    COSMOTE SPORT2HD (12.05 19:30)

15.45 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPANA, Αγώνας LIVE                        COSMOTE SPORT5HD

16.00 Κροτόνε-Λάτσιο, Serie A TIM, 37η αγωνιστική LIVE                        COSMOTE SPORT7HD 

17.00 Τότεναμ-Λέστερ, Premier League, 38η Αγωνιστική LIVE                    COSMOTE SPORT1HD

17.00 Λίβερπουλ-Μπράιτον, Premier League, 38η Αγωνιστική LIVE                    COSMOTE SPORT2HD

17.00 Νιούκαστλ-Τσέλσι, Premier League, 38η Αγωνιστική LIVE                    COSMOTE SPORT3HD

17.00 Ολυμπιακός-Προμηθέας, Stoiximan.gr Basket League 26η αγωνιστική LIVE                COSMOTE SPORT4HD

17.00 ΑΕΚ-Κύμη, Stoiximan.gr Basket League 26η αγωνιστική LIVE                    COSMOTE SPORT6HD

17.00 Σαουθάμπτον-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 38η Αγωνιστική LIVE                COSMOTE SPORT8HD

19.00 Χέρτα Βερολίνου-Λειψία, Bundesliga, 34η αγωνιστική REC                    COSMOTE SPORT3HD (12.05 16:30)

19.00 Αταλάντα-Μίλαν, Serie A TIM, 37η αγωνιστική LIVE                        COSMOTE SPORT5HD

19.00 CEV Champions League Βόλεϊ, Τελικός Ανδρών LIVE                        COSMOTE SPORT7HD

19.30 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Λεγανές, LaLiga Santander, 37η αγωνιστική REC                    COSMOTE SPORT2HD (12.05 19:30)

19.30 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Τελικός LIVE                        COSMOTE SPORT6HD

19.30 Τενερίφη-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 32η αγωνιστική LIVE                    COSMOTE SPORT4HD

21.45 Ρόμα-Γιουβέντους, Serie A TIM, 37η αγωνιστική LIVE                        COSMOTE SPORT1HD

21.45 Λεβάντε-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 37η αγωνιστική LIVE                    COSMOTE SPORT2HD

21.45 Σαμπντόρια-Νάπολι, Serie A TIM, 37η αγωνιστική LIVE                        COSMOTE SPORT3HD

22.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γουότφορντ, Premier League, 38η Αγωνιστική REC            COSMOTE SPORT7HD (13.05 17:00)

23.45 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE                                COSMOTE SPORT3HD

NBA Playoffs, Conference Semifinals

Liga NOS, 34η αγωνιστική 

Lega Basket Serie A, Προημιτελική Φάση 

TBF Basketball Super League 30η αγωνιστική 

 

Δευτέρα 14.05.18

00.00 Χάντερσφιλντ-Άρσεναλ, Premier League, 38η Αγωνιστική REC                    COSMOTE SPORT7HD (13.05 17:00)

12.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d' Italia, Κυρίως Ταμπλό LIVE                COSMOTE SPORT6HD 

13.15 Μπολόνια-Κιέβο, Serie A TIM, 37η αγωνιστική REC                        COSMOTE SPORT2HD (13.05 16:00)

14.15 Μάιντς-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 34η αγωνιστική REC                    COSMOTE SPORT3HD (12.05 16:30)

15.30 Φιορεντίνα-Κάλιαρι, Serie A TIM, 37η αγωνιστική REC                        COSMOTE SPORT2HD (13.05 16:00)

15.45 Σουόνσι-Στόουκ, Premier League, 38η Αγωνιστική REC                        COSMOTE SPORT1HD (13.05 17:00)

16.30 Νυρεμβέργη-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga 2, 34η αγωνιστική REC                COSMOTE SPORT3HD (13.05 16:30)

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE                                COSMOTE SPORT3HD

22.30 Εκπομπή “TOPSPIN”                                    COSMOTE SPORT6HD

 

 

 

ΣΚΑΙ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/05

 

12.00 GOAL χωρίς Σύνορα

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΉ 13/05

 

 

13.15 GOAL χωρίς Σύνορα

 

 

 

ΑΡΤ ΤV

 

ΣΑΒΒΑΤΟ-ΚΥΡΙΑΚΗ 12-13/05

 

 

 

13.00 Jump Shoot

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

 

 

 

ΕΡΤ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΕΥΤΕΡΑ  11-14/5


11  Μαι

01:15

ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - FIFA FILMS
 

11  Μαι

18:30

ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - FIFA FILMS
 

11  Μαι

21:00

ΠΟΛΟ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ PLAYOFFS: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
Πόλο  

12  Μαι

01:30

ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - FIFA FILMS
 

12  Μαι

15:00

ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:ΠΑΟΚ- Ν. ΙΩΝΙΑ
Χάντμπολ  

12  Μαι

17:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE:ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ- ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
Ποδόσφαιρο  

12  Μαι

18:00

BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE: ΜΟΝΑΚΟ - ΑΕΚ (E)
Μπάσκετ  

13  Μαι

15:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΣΠΑΝΙΑΣ (ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

13  Μαι

15:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΣΠΑΝΙΑΣ (ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

13  Μαι

16:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΣΠΑΝΙΑΣ (ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

13  Μαι

16:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΣΠΑΝΙΑΣ (ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

13  Μαι

16:00

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
Μπάσκετ  

13  Μαι

16:00

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
Μπάσκετ  

13  Μαι

17:00

ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ SUPERFOODS
Μπάσκετ  

13  Μαι

17:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ- ΣΠΑΡΤΗ
Ποδόσφαιρο  

13  Μαι

17:00

ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS - ΑΡΗΣ
Μπάσκετ  

13  Μαι

18:10

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
Μπάσκετ  

13  Μαι

19:00

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
Μπάσκετ  

13  Μαι

19:00

ΠΟΛΟ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ PLAYOFFS: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Πόλο  

13  Μαι

19:00

ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Μπάσκετ  

13  Μαι

22:00

ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
Ποδόσφαιρο  

13  Μαι

22:00

ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
Ποδόσφαιρο  

14  Μαι

00:30

GREEKS - A LEAGUE: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
 

14  Μαι

00:30

GREEKS - A LEAGUE: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
 

14  Μαι

04:10

ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
Ποδόσφαιρο  

14  Μαι

04:10

ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
Ποδόσφαιρο  

14  Μαι

16:30

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ – ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ
Μπάσκετ  

14  Μαι

18:30

ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - FIFA FILMS
 

14  Μαι

19:00

ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ (Challenge Cup): ΠΟΤΑΪΣΑ ΤΟΥΡΝΤΑ (ΡΟΥΜΑΝΙΑ)- ΑΕΚ
Χάντμπολ  

K. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea