ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

8 June, 2018 - 05:56

Categories: 

Πανδαισία μεταδόσεων!

Απ' όλα έχει ο μπαξές στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

 

 

NOVASPORTS



 

08/06

03:00 NHL, Capitals - Golden Knights, Game 5 (FOX Sports HD)

12:50 NRL, Rabbitohs - Titans (FOX Sports HD) 

13:45 TENNIS: French Open in Paris (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:15 Cycling: Criterium du Dauphiné Libéré, France (Eurosport2)

17:15 TENNIS: French Open in Paris (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:45 TENNIS: French Open in Paris (Eurosport2)

 

09/06

12:00 TENNIS: French Open in Paris (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:45 Moto: FIM Endurance World Championship in Oschersleben, Germany (Eurosport2)

14:45 Cycling: Criterium du Dauphiné Libéré, France (Eurosport2)

16:00 TENNIS: French Open in Paris (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Moto: FIM Endurance World Championship in Oschersleben, Germany (Eurosport2)

18:15 TENNIS: French Open in Paris (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 MLB, Phillies – Brewers (FOX Sports HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

22:45 Equestrian: Global Champions Tour in Cannes, France (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:00 MLB, Tigers - Indians (FOX Sports HD)

24:00 FOOTBALL: Major League Soccer Columbus Crew SC - New York Red Bulls (Eurosport2)

 

 

10/06

09:10 NRL, Broncos - Storm (FOX Sports HD) 

12:30 TENNIS: French Open in Paris (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:30 SUPERSPORT: World Championship in Brno, Czech Republic (Eurosport2)

14:30 Cycling: Criterium du Dauphiné Libéré, France (Eurosport2)

16:00 TENNIS: French Open in Paris (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Formula E: FIA Championship in Zurich, Switzerland (Eurosport2)

20:00 MLB, Rays - Mariners (FOX Sports HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

23:00 MLB, Dodgers - Braves (FOX Sports HD)

 

 

11/06

09:00 NRL, Dragons - Bulldogs (FOX Sports HD) 

 

 

 

 

COSMOTE TV

 

 Παρασκευή 08.06.18

05.30 Los Angeles Sparks-Seattle Storm, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.50 FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.50 FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.00 Λεβάντε-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, 25th LaLiga Promises Pamesa National Tournament, Τελικός 3ης Θέσης REC COSMOTE SPORT2HD (03.06 10:30)

22.00 Μπαρτσελόνα-Εσπανιόλ, 25th LaLiga Promises Pamesa National Tournament, Τελικός REC COSMOTE SPORT2HD (03.06 11:00)

22.00 Μπαρτσελόνα-Μπασκόνια, ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 3ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD 

23.30 World Series of Poker Main Event 9 COSMOTE SPORT6HD

 

Σάββατο 09.06.18

04.00 Cleveland Cavaliers-Golden State Warriors, ΝΒΑ Finals, Game 4 LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.00 WRC Ιταλία, Coiluna Loelle 2 LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.50 FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 Τόφας-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 3ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD 

19:30 Γκραν Κανάρια-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 4ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Εκπομπή “Pregame Legends 2004-Spain National Team Legends” LIVE COSMOTE SPORT1HD

20.50 FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.00 Legends 2004-Spain National Team Legends, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT1HD

21:45 Τρέντο-Αρμάνι Μιλάνο, Lega Basket Serie A, 3ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.00 Εκπομπή “Postgame Legends 2004-Spain National Team Legends” LIVE COSMOTE SPORT1HD

 

Κυριακή 10.06.18

13.00 WRC Ιταλία, Sassari Argentiera 2, Power Stage LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.00 Αυστρία-Βραζιλία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.30 Pregame Παναθηναϊκός Superfoods-Ολυμπιακός LIVE COSMOTE SPORT4HD 

19.00 Παναθηναϊκός Superfoods-Ολυμπιακός, Stoiximan.gr Basket League, 3ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

19:30 Μπαρτσελόνα-Μπασκόνια, ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 4ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.45 FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.00 Postgame Παναθηναϊκός Superfoods-Ολυμπιακός LIVE COSMOTE SPORT4HD 

21.00 NASCAR Cup Series, Michigan Firekeepers Casino 400, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT8HD

 

Δευτέρα 11.06.18

17.55 Ατλέτικο Μαδρίτης-Ίντερ, 4th LaLiga Promises New Jersey International Tournament, Φάση Ομίλων REC COSMOTE SPORT2HD (09.06 16:30)

18.30 Μπαρτσελόνα-Νιου Γιορκ Σίτι, 4th LaLiga Promises Pamesa National Tournament, Φάση Ομίλων REC COSMOTE SPORT2HD (09.06 17:00)

20.00 Εκπομπή “TOPSPIN” COSMOTE SPORT6HD

21.00 Τόφας-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 4ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT4HD 

21:45 Τρέντο-Αρμάνι Μιλάνο, Lega Basket Serie A, 4ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 5ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD 

23.30 World Series of Poker Main Event 10 COSMOTE SPORT6HD

 

ΣΚΑΙ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 09/06

 

 

 

12.00 GOAL χωρίς Σύνορα

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΉ 10/06

 

13.15 GOAL χωρίς Σύνορα

 

 

 

ΑΡΤ ΤV

 

ΣΑΒΒΑΤΟ-ΚΥΡΙΑΚΗ 08-09/03/06

 

13.00 Jump Shoot

 

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

 

 

 

 

 

ΕΡΤ

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΕΥΤΕΡΑ  08-09-10/06


8  Ιον

01:15

ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ
Παγκόσμιο Κύπελλο Ποδοσφαίρου  

8  Ιον

18:30

ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ (E)
Παγκόσμιο Κύπελλο Ποδοσφαίρου  

9  Ιον

01:40

ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ
Παγκόσμιο Κύπελλο Ποδοσφαίρου  

9  Ιον

16:00

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΗ ΦΩΤΣΗ
Μπάσκετ  

9  Ιον

16:00

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΗ ΦΩΤΣΗ
Μπάσκετ  

9  Ιον

18:00

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΠΑΟΚ (ΒΑSKET LEAGUE - PLAYOFFS 2018)
Μπάσκετ  

9  Ιον

18:00

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΠΑΟΚ (ΒΑSKET LEAGUE - PLAYOFFS 2018)
Μπάσκετ  

9  Ιον

20:00

BASKET LEAGUE PLAYOFFS 2018 - POST GAME
Μπάσκετ  

9  Ιον

20:00

BASKET LEAGUE PLAYOFFS 2018 - POST GAME
Μπάσκετ  

9  Ιον

21:30

LEN CHAMPIONS LEAGUE
Πόλο  

9  Ιον

21:30

LEN CHAMPIONS LEAGUE
Πόλο  

10  Ιον

19:30

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BEACH VOLLEY
beach volley  

10  Ιον

20:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΚΑΝΑΔΑ (ΜΟΝΤΡΕΑΛ)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

10  Ιον

20:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΚΑΝΑΔΑ (ΜΟΝΤΡΕΑΛ)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

10  Ιον

21:10

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΚΑΝΑΔΑ (ΜΟΝΤΡΕΑΛ)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

10  Ιον

21:10

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΚΑΝΑΔΑ (ΜΟΝΤΡΕΑΛ)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

10  Ιον

22:00

ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
Παγκόσμιο Κύπελλο Ποδοσφαίρου  

11  Ιον

18:30

ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
Παγκόσμιο Κύπελλο Ποδοσφαίρου  

11  Ιον

19:30

ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ (E)
Παγκόσμιο Κύπελλο Ποδοσφαίρου  

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea