ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

16 June, 2017 - 03:21

Categories: 

Πανδαισία μεταδόσεων!

Απ' όλα έχει ο μπαξές στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

NOVASPORTS

16/06

12:00 TENNIS: ATP Tournament in Stuttgart, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:50 NRL, Titans - Rabbitohs (FOX Sports HD) 

14:30 CYCLING: Slovenia (Eurosport2)

15:30 Τουρνουά τένις ATP World Tour 250-Ricoh Open Ολλανδία (Novasports4HD)

15:45 CYCLING: Route du Sud, France (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 TENNIS: ATP Tournament in Stuttgart, Germany (Eurosport2)

17:15 TENNIS: ATP Tournament in Stuttgart, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:15 TENNIS: WTA Tournament in Nottingham, United Kingdom (Eurosport2)

20:00 Τουρνουά Γκολφ US Open-2η Μέρα (Novasports2HD)

20:30 ΕΜF Euro 2017 Ημιτελικός (Novasports3HD)

21:00 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

21:00 Τουρνουά Γκολφ US Open Wiskonsin 2η Μέρα (Novasports2HD)

21:30 Αγώνες Επίδειξης ΤένιςTie Break Tens-Ηνωμένο Βασίλειο(Novasports4HD)

22:15 ΕΜF Euro 2017 Ημιτελικός (Novasports1HD)

17/06

02:00 MLB, Detroit Tigers - Tampa Bay Rays (FOX Sports HD) 

10:00 CAR RACING: Le Mans 24 Hours in France (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:30 NRL, Cowboys - Storm (FOX Sports HD) 

11:00 MOUNTAIN BIKE: Sellaronda Hero in Val Gardena, Italy (Eurosport2)

12:30 CAR RACING: Le Mans 24 Hours in France (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 SUPERBIKE: World Championship in Misano, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 CYCLING: Slovenia (Eurosport2)

15:45 CAR RACING: Le Mans 24 Hours in France (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 CYCLING: Route du Sud, France (Eurosport2)

16:00 Τουρνουά τένις ATP World Tour 250-Ricoh Open Ολλανδία-Ημιτελικά (Novasports4HD)

17:00 TENNIS: ATP Tournament in Stuttgart, Germany (Eurosport2)

17:05 CAR RACING: Le Mans 24 Hours in France (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 ΕΜF Euro 2017 Μικρός Τελικός (Novasports1HD)

19:05 CAR RACING: Le Mans 24 Hours in France (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 FOOTBALL: Major League Soccer, New York City FC - Seattle Sounders FC (Eurosport2)

20:00 America's Cup 2017, Day 1 (FOX Sports HD)

21:00 ΕΜF Euro 2017 Τελικός (Novasports1HD)

21:00 Τουρνουά Γκολφ US Open Wiskonsin 3η Μέρα (Novasports2HD)

21:05 CAR RACING: Le Mans 24 Hours in France (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:00 MLB, Oakland Athletics - New York Yankees (FOX Sports HD) 

23:05 CAR RACING: Le Mans 24 Hours in France (Eurosport1/Eurosport1HD)

18/06

04:00 CAR RACING: Le Mans 24 Hours in France (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:00 NRL, Dragons - Eels (FOX Sports HD) 

09:05 CAR RACING: Le Mans 24 Hours in France (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:05 CAR RACING: Le Mans 24 Hours in France (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:30 SUPERSPORT: World Championship in Misano, Italy (Eurosport2)

13:05 CAR RACING: Le Mans 24 Hours in France (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 CYCLING: Slovenia (Eurosport2)

15:05 CAR RACING: Le Mans 24 Hours in France (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:30 Τουρνουά τένις ATP World Tour 250-Ricoh Open Ολλανδία-Τελικός (Novasports1HD)

16:15 CYCLING: Route du Sud, France (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Τουρνουά Γκολφ US Open-4η Μέρα (Novasports2HD)

20:00 America's Cup 2017, Day 2 (FOX Sports HD)

22:00 MLB, Texas Rangers - Seattle Mariners (FOX Sports HD) 

COSMOTE ΤV

Παρασκευή 16.06.17

04.00 Cleveland Cavaliers-Golden State Warriors, NBA Finals, Game 6 (εάν χρειασθεί) LIVE COSMOTE SPORT4HD

18.10 Ιταλία-Γαλλία, FIVB Volleyball World League, 1ο Γκρουπ, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Μπεσίκτας-Φενέρμπαχτσε, Spor Toto Basketball Super League, 4ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.30 Βαλένθια-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 4ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Αφιερωματική Εκπομπή “Ανασκόπηση Bundesliga” COSMOTE SPORT3HD

22.15 Τρέντο-Βενέτσια, Lega Basket Serie A, 4ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

Σάββατο 17.06.17

00.10 Βραζιλία-Βουλγαρία, FIVB Volleyball World League, 1ο Γκρουπ, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

03.10 Αργεντινή-Σερβία, FIVB Volleyball World League, 1ο Γκρουπ, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.25 ΗΠΑ-Ρωσία, FIVB Volleyball World League, 1ο Γκρουπ, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

Κυριακή 18.06.17

01.00 FIVB Volleyball World League, 3ο Γκρουπ, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

01.10 Αργεντινή-Βραζιλία, FIVB Volleyball World League, 1ο Γκρουπ, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

03.30 FIVB Volleyball World League, 3ο Γκρουπ, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 Βέλγιο-Γαλλία, FIVB Volleyball World League, 1ο Γκρουπ, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.00 Φενέρμπαχτσε-Μπεσίκτας, Spor Toto Basketball Super League, 5ος Τελικός (εάν χρειαστεί) LIVE COSMOTE SPORT8HD

18.30 Εκπομπή «Pregame, AntetokounBros Event 2017, Θεσσαλονίκη» LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 AntetokounBros Event 2017, We are All Bros, Θεσσαλονίκη LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.15 Βενέτσια-Τρέντο, Lega Basket Serie A, 5ος Τελικός (εάν χρειαστεί) LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Βαλένθια, ACB Liga Endesa, 5ος Τελικός (εάν χρειαστεί) LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 Εκπομπή «Postgame, AntetokounBros Event 2017, Θεσσαλονίκη» LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.25 Πολωνία-ΗΠΑ, FIVB Volleyball World League, 1ο Γκρουπ, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 NASCAR Cup Series, Michigan Firekeepers Casino 400, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

Δευτέρα 19.06.17

00.00 FIVB Volleyball World League, 3ο Γκρουπ, Τελικός 3ης θέσης LIVE COSMOTE SPORT6HD

02.30 FIVB Volleyball World League, 3ο Γκρουπ, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

04.00 Golden State Warriors-Cleveland Cavaliers, NBA Finals, Game 7 (εάν χρειασθεί) LIVE COSMOTE SPORT4HD

13.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 500 Aegon Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP 500 Aegon Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP 500 Aegon Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 ATP 500 Aegon Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 Εκπομπή “Topspin” COSMOTE SPORT6HD

22.00 Αφιερωματική Εκπομπή “Ανασκόπηση LaLiga Santander” COSMOTE SPORT3HD

EΡΤ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/6

19:00 ΕΡΤ2 ΣΕΡΒΙΑ-ΕΛΛΑΔΑ Ευρωμπάσκετ Γυναικών

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/06



19:00 EΡΤ2  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Α/Γ  ΠΑΤΡΑ – 1η ΗΜΕΡΑ


19:00 ΕΡΤ3 ΣΛΟΒΕΝΙΑ-ΕΛΛΑΔΑ Ευρωμπάσκετ Γυναικών

KYΡΙΑΚΗ 18/06

17:00 DIAMOND LEAGUE 2017 – ΣΤΟΚΧΟΛΜΗ (ΣΟΥΗΔΙΑ)     Ζωντανή μετάδοση

19:10 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Α/Γ  ΠΑΤΡΑ - 2η ΗΜΕΡΑ

ΣΚΑΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/06

12:00 ΓΚΟΛ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/06

13:30 ΓΚΟΛ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

ΑΡΤ ΤV

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/06

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea