ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore

14 July, 2017 - 08:21

Categories: 

Πανδαισία μεταδόσεων!

Απ' όλα έχει ο μπαξές στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

NOVASPORTS

14/07

12:00 DIVING: World Championship in Budapest, Hungary (Eurosport2)

12:50 NRL, Dragons - Raiders (FOX Sports HD)

15:00 Toυρνουά Τένις  Wimbledon Ημιτελικά Ανδρών  (Novasports1HD)

15:30 CYCLING: Tour de France Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:45 CYCLING: Tour de France (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 DIVING: World Championship in Budapest, Hungary (Eurosport2)

18:30 CYCLING: Tour de France Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:45 ATHLETICS: IAAF World Youth Championshis in Nairobi, Kenya (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου Παναθηναϊκός-Γκεντσλερμπιρλιγκί (Novasports2HD)

19:45 ATHLETICS: Under-23 European Championships in Bydgoszcz, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 Διεθνές Meeting Στίβου IAAF World Challenge League Μαδρίτη (Novasports3HD)

23:30 Στιγμιότυπα Wimbledon (Νovasports24HD)

15/07

02:00 MLB, Cincinnati Reds - Washington Nationals (FOX Sports HD)

10:30 NRL, Broncos - Knights (FOX Sports HD)

11:00 DIVING: World Championship in Budapest, Hungary (Eurosport2)

14:00 CYCLING: Tour de France Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 DIVING: World Championship in Budapest, Hungary (Eurosport2)

14:15 CYCLING: Tour de France (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Toυρνουά Τένις  Wimbledon Τελικός Γυναικών, Τελικός Διπλού Ανδρών, Τελικός Διπλού Γυναικών  (Novasports1HD)

17:00 DIVING: World Championship in Budapest, Hungary (Eurosport2)

18:30 SKI JUMPING: Summer Grand Prix in Wisla, Poland (Eurosport2)

18:45 CYCLING: Tour de France Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου Ολυμπιακός-Λόκερεν (Novasports2HD)

19:00 Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου ΑΕΚ – Μπνέι Σαχνίν (Novasports3HD)

19:00 FOOTBALL: UEFA European Under-19 Championship in Georgia (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:15 DIVING: World Championship in Budapest, Hungary (Eurosport2)

21:00 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Termas de Rio Hondo, Argentina (Eurosport2)

22:00 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Termas de Rio Hondo, Argentina (Eurosport2)

23:00 MLB, Boston Red Sox - New York Yankees (FOX Sports HD) 

23:30 Στιγμιότυπα Wimbledon (Νovasports24HD)

16/07

02:00 MLB, Miami Marlins - Los Angeles Dodgers (FOX Sports HD)

09:00 NRL, Miami Marlins - Los Angeles Dodgers (FOX Sports HD)

11:00 DIVING: World Championship in Budapest, Hungary (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:15 CAR RACING: Porsche Supercup in Silverstone, United Kingdom (Eurosport2)

13:45 CYCLING: Tour de France Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 CYCLING: Tour de France (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Toυρνουά Τένις  Wimbledon Τελικός Ανδρών, Τελικός Διπλού Μεικτό  (Novasports1HD)

16:0018ο Novasports Beach Volley Tournament (Novasports3HD)

16:30 DIVING: World Championship in Budapest, Hungary (Eurosport2)

18:45 FOOTBALL: Women's European Championship, Netherlands – Norway (Eurosport2)

19:00 CYCLING: Tour de France Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:15 CAR RACING: World Endurance Championships in Nürburgring, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 MLB, Boston Red Sox - New York Yankees (FOX Sports HD)

20:15 DIVING: World Championship in Budapest, Hungary (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Termas de Rio Hondo, Argentina (Eurosport2)

21:30 FOOTBALL: Women's European Championship, Denmark – Belgium (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:00 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Termas de Rio Hondo, Argentina (Eurosport2)

23:00 MLB, Oakland Athletics - Cleveland Indians (FOX Sports HD) 

23:30 Στιγμιότυπα Wimbledon (Νovasports24HD)

17/07

11:00 DIVING: World Championship in Budapest, Hungary (Eurosport2)

14:00 DIVING: World Championship in Budapest, Hungary (Eurosport2)

14:00 Toυρνουά Τένις  ΑΤP World Tour 250 Skistar Swedish Open Bastad/Σουηδία  (Novasports3HD)

17:00 DIVING: World Championship in Budapest, Hungary (Eurosport2)

18:45 FOOTBALL: Women's European Championship, Italy – Russia (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 DIVING: World Championship in Budapest, Hungary (Eurosport2)

21:30 FOOTBALL: Women's European Championship, Germany – Sweden (Eurosport1/Eurosport1HD)

COSMOTE TV

Παρασκευή 14.07.17

00.15 Βραζιλία-Ιταλία, Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Indoor "Star Sixes", Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT2HD

10.50 FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.50 FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.30 Γαλλία-Πορτογαλία, Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Indoor "Star Sixes", Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Δανία-Γερμανία, Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Indoor "Star Sixes", Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Κίνα-Βραζιλία, Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Indoor "Star Sixes", Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.15 Ιταλία-Νιγηρία, Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Indoor "Star Sixes", Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.45 Ισπανία-Μεξικό, Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Indoor "Star Sixes", Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT2HD

Σάββατο 15.07.17

00.15 Αγγλία-Σκωτία, Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Indoor "Star Sixes", Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT2HD

02.00 Indiana Fever-Washington Mystics, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

11.50 FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.50 FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.00 Βραζιλία-Νιγηρία, Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Indoor "Star Sixes", Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT2HD

15.30 Ιταλία-Κίνα, Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Indoor "Star Sixes", Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.00 Ισπανία-Σκωτία, Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Indoor "Star Sixes", Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.45 Αγγλία-Μεξικό, Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Indoor "Star Sixes", Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.15 Γαλλία-Δανία, Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Indoor "Star Sixes", Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.45 Γερμανία-Πορτογαλία, Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Indoor "Star Sixes", Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.30 Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Indoor "Star Sixes", Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.15 Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Indoor "Star Sixes", Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Formula E Νέα Υόρκη, 1ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

23.05 Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Indoor "Star Sixes", Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.50 Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Indoor "Star Sixes", Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT2HD

Κυριακή 16.07.17

13.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.45 FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.30 Formula E Νέα Υόρκη, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Indoor "Star Sixes", 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Indoor "Star Sixes", 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 NASCAR Cup Series, New Hampshire 301, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.35 Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Indoor "Star Sixes", Τελικός 3ης Θέσης LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.20 Διεθνές Τουρνουά Ποδοσφαίρου Indoor "Star Sixes", Τελικός LIVE COSMOTE SPORT2HD

EΡΤ



ΣΑΒΒΑΤΟ 15/07


ΕΡΤ2

11:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ 2017  OPEN WATER – 5ΧΛΜ ΑΝΔΡΩΝ Ζωντανή μετάδοση

12:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ 2017  ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ – ΣΟΛΟ ΤΕΧΝΙΚΟ Ζωντανή μετάδοση

19:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ 2017   ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ – 3μ. ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΕΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/07

ΕΡΤ2

11:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ 2017  OPEN WATER – 10ΧΛΜ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

13:10 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ 2017   ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ – ΝΤΟΥΕΤΟ ΤΕΧΝΙΚΟ Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση

14:00 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ Μ. ΒΡΕΤΑΝΙΑΣ (ΣΙΛΒΕΡΣΤΟΟΥΝ) ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση

15:00 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ Μ. ΒΡΕΤΑΝΙΑΣ (ΣΙΛΒΕΡΣΤΟΟΥΝ)  ΑΓΩΝΑΣ Ζωντανή μετάδοση

19:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ 2017 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ – 10μ. ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΕΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ζωντανή μετάδοση

21:00 ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE   «ΡΑΜΠΑΤ» (ΜΑΡΟΚΟ)

ΑΡΤ ΤV

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/07

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea