ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

5 October, 2017 - 22:46

Categories: 

Πανδαισία μεταδόσεων!

Απ' όλα έχει ο μπαξές στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

NOVASPORTS

06/10

03:25 NFL, Buccaneers - Patriots (FOX Sports HD) 

14:00 SNOOKER: European Masters in Lommel, Belgium (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 SNOOKER: European Masters in Lommel, Belgium (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 MLB (FOX Spots HD)

21:00 MLB, Red Sox - Astros (FOX Sports HD)

07/10

02:30 MLB, Nationals - Cubs (FOX Sports HD)

14:00 SNOOKER: European Masters in Lommel, Belgium (Eurosport2)

14:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India, Germany - Costa Rica (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:15 CYCLING: Tour of Lombardy, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 NCAA College Football, Oklahoma Sooners - Iowa State Cyclones (FOX Sports HD) 

20:00 SNOOKER: European Masters in Lommel, Belgium (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)

23:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport2)

08/10

00:30 MLB, Red Sox - Astros (FOX Sports HD)

12:00 CAR RACING: ETC Cup in Most, Czech Republic (Eurosport2)

13:30 CAR RACING: ETC Cup in Most, Czech Republic (Eurosport2)

14:00 SNOOKER: European Masters in Lommel, Belgium (Eurosport2)

14:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India, Chile – England (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:30 Διεθνής Μαραθώνιος Σικάγο (Novasports1HD)

16:30 CYCLING: Paris-Tours, France (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 NFL, Lions - Panthers (FOX Sports HD)

20:00 SNOOKER: European Masters in Lommel, Belgium (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:25 NFL, Cowboys - Packers (FOX Sports HD)

09/10

03:30 NFL, Texans - Chiefs (FOX Sports HD)

20:00 NHL, Boston Bruins - Colorado Avalanche (FOX Sports HD)

23:00 MLB (FOX Sports HD) 




COSMOTE TV

Παρασκευή 06.10.17

03.50 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

06.00 ATP 500 Rakuten Japan Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

07.30 ATP 500 China Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

07.50 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

08.00 ATP 500 Rakuten Japan Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

09.30 ATP 500 China Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

10.00 ATP 500 Rakuten Japan Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

11.30 ATP 500 China Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

12.00 ATP 500 Rakuten Japan Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.30 ATP 500 China Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Γεωργία-Ουαλία, European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ισπανία-Αλβανία, European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Αυστρία-Σερβία, European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Τουρκία-Ισλανδία, European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Κροατία-Φινλανδία, European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Ιρλανδία-Μολδαβία, European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Κόσοβο-Ουκρανία, European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.45 Εκπομπή "European Qualifiers" LIVE COSMOTE SPORT1HD

Σάββατο 07.10.17

05.50 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

07.00 ATP 500 Rakuten Japan Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

08.50 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

09.00 ATP 500 Rakuten Japan Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

11.30 ATP 500 China Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.00 Φενερμπαχτσέ-Μπανβίτ, TBF Basketball Super League, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD 

14.00 WRC Ισπανία, SS10 El Montmell 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 ATP 500 China Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.00 AEK - Τρίκαλα BC Aries, Stoiximan.gr Basket League, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 Βοσνία-Βέλγιο, European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Σουηδία-Λουξεμβούργο, European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Γιβραλτάρ-Εσθονία, European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Νήσοι Φερόε-Λετονία, European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.30 Εκπομπή "European Qualifiers Pregame Κύπρος-Ελλάδα" LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Κύπρος-Ελλάδα, European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Βουλγαρία-Γαλλία, European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Λευκορωσία-Ολλανδία, European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Τορίνο-Σάσαρι, Lega Basket Serie A, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Ελβετία-Ουγγαρία, European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Ανδόρα-Πορτογαλία, European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.45 Εκπομπή "European Qualifiers" LIVE COSMOTE SPORT1HD

Κυριακή 08.10.17

06.00 Εκπομπή "GRAND PRIX" COSMOTE SPORT5HD

07.45 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.00 ATP 500 Rakuten Japan Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

11.30 WTA China Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.00 WRC Ισπανία, SS19 Santa Marina 2 Power Stage LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Βενέτσια-Τρέντο, Lega Basket Serie A, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.30 Φουενλαμπράδα-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.00 Golden State Warriors-Minnesota Timberwolves, NBA Global Games, Κίνα LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.30 ATP 500 China Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Μπεσίκτας-Μονπελιέ, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

18:00 Εκπομπή Pregame Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 Λιθουανία-Αγγλία, European Qualifiers, 10η αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Σλοβενία-Σκωτία, European Qualifiers, 10η αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Πολωνία-Μαυροβούνιο, European Qualifiers, 10η αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Δανία-Ρουμανία, European Qualifiers, 10η αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Σλοβακία-Μάλτα, European Qualifiers, 10η αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός, Superfoods Stoiximan.gr Basket League, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD 

19.30 Τενερίφη-Βαλένθια, ACB Liga Endesa, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 NASCAR Cup Series, Charlotte Bank of America 500, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

21:30 Εκπομπή Postgame Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Γερμανία-Αζερμπαϊτζάν, European Qualifiers, 10η αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Νορβηγία-Βόρειος Ιρλανδία, European Qualifiers, 10η αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Τσεχία-Σαν Μαρίνο, European Qualifiers, 10η αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

23.45 Εκπομπή "European Qualifiers" LIVE COSMOTE SPORT1HD

Δευτέρα 09.10.17

08.00 ATP 1000 Rolex Shanghai Masters, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.20 Μαγδεμβούργο-Βέτσλαρ, Bundesliga Χάντμπολ, 8η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT6HD (08.10 16:00)

20.00 Εκπομπή "TOPSPIN" COSMOTE SPORT6HD

21.45 Αλβανία-Ιταλία, European Qualifiers, 10η αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ισραήλ-Ισπανία, European Qualifiers, 10η αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ουαλία-Ιρλανδία, European Qualifiers, 10η αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Ουκρανία-Κροατία, European Qualifiers, 10η αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Φινλανδία-Τουρκία, European Qualifiers, 10η αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Ισλανδία-Κόσοβο, European Qualifiers, 10η αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Σερβία-Γεωργία, European Qualifiers, 10η αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.45 Εκπομπή "European Qualifiers" LIVE

EΡΤ



ΣΑΒΒΑΤΟ 07/10

16:00 ΕΡΤ1 BASKET LEAGUE SHOW    1η Αγωνιστική


19:00 ΕΡΤ1 BASKET LEAGUE - ΑΓΩΝΑΣ  1η αγωνιστική: "ΠΑΟΚ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ"


20:00 ΕΡΤ2 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΝΤΡΕΑΛ – 2017  ΤΕΛΙΚΟΙ ΟΡΓΑΝΩΝ: ΕΔΑΦΟΣ – ΠΛΑΓΙΟΣ ΙΠΠΟΣ – ΚΡΙΚΟΙ ΑΛΜΑ – ΑΣΥΜΜΕΤΡΟΙ ΖΥΓΟΙ Ζωντανή μετάδοση


23:00 ΕΡΤ2  ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΝΤΡΕΑΛ – 2017  ΤΕΛΙΚΟΙ ΟΡΓΑΝΩΝ: ΕΔΑΦΟΣ – ΠΛΑΓΙΟΣ ΙΠΠΟΣ – ΚΡΙΚΟΙ ΑΛΜΑ – ΑΣΥΜΜΕΤΡΟΙ ΖΥΓΟΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 08/10



12:30 ΕΡΤ2 ΑΓΩΝΑΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ  Από το Αεροδρόμιο Τατοΐου

14:00 ΕΡΤ2 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΑΠΩΝΙΑΣ  ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ (Μ)

15:00 ΕΡΤ2  FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΑΠΩΝΙΑΣ  ΑΓΩΝΑΣ (Μ)

17:00  ΕΡΤ1 BASKET LEAGUE - ΑΓΩΝΑΣ  «ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΑΡΗΣ» - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

20:00 ΕΡΤ2 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΝΤΡΕΑΛ – 2017  ΤΕΛΙΚΟΙ ΟΡΓΑΝΩΝ: ΑΛΜΑ – ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΖΥΓΟΙ – ΜΟΝΟΖΥΓΟ ΔΟΚΟΣ – ΕΔΑΦΟΣ Ζωντανή μετάδοση

23:00 ΕΡΤ2 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΝΤΡΕΑΛ – 2017  ΤΕΛΙΚΟΙ ΟΡΓΑΝΩΝ: ΑΛΜΑ – ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΖΥΓΟΙ – ΜΟΝΟΖΥΓΟ ΔΟΚΟΣ – ΕΔΑΦΟΣ

ΣΚΑΙ



ΣΑΒΒΑΤΟ 07/10

12.00 GOAL χωρίς Σύνορα

ΚΥΡΙΑΚΉ 08/10

13.00 GOAL χωρίς Σύνορα

ΑΡΤ ΤV

ΣΑΒΒΑΤΟ-ΚΥΡΙΑΚΗ 07/10-08/10



14.00 Jump Shoot

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea