ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

13 October, 2017 - 04:25

Categories: 

Πανδαισία μεταδόσεων!

Απ' όλα έχει ο μπαξές στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

NOVASPORTS

13/10

03:25 NFL, Panthers - Eagles (FOX Sports HD) 

14:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India, Germany - Guinea (Eurosport2)

15:00 CYCLING: Tour of Turkey (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 TENNIS: WTA Tournament in Linz, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 Eυρωλίγκα 1η Αγωνιστική Χίμκι Βαλένθια (Novasports4HD)

20:00 Eυρωλίγκα 1η Αγωνιστική Zαλγκίρις – Ερυθρός Αστέρας (Novasports5HD)

21:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

21:45 Championship Αγγλίας Football League 12η Αγωνιστική Μπέρμιγχαμ – Κάρντιφ (Novasports1HD)

21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 9η Αγωνιστική Λιόν – Μονακό (Novasports3HD)

22:00 Eυρωλίγκα 1η Αγωνιστική Μπαρτσελόνα – Παναθηναϊκός Superfoods (Νοvasports2HD)

23:45 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

14/10

03:00 MLB (FOX Sports HD)

09:30 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:30 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 CYCLING: Tour of Turkey (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 TENNIS: WTA Tournament in Linz, Austria (Eurosport2)

16:00 Super League Σουρωτή 2017-2018 7η Αγωνιστική ΠΑΣ Γιάννινα - Πλατανιάς (Novasports3HD)

17:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India, England - Iraq (Eurosport1/Eurosport1HD) 

17:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 9η Αγωνιστική Ντιζόν – Παρί Σ.Ζερμέν (Novasports5HD)

18:15 Super League Σουρωτή 2017-2018 7η Αγωνιστική Ατρόμητος – Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)

19:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)

19:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 8η Αγωνιστική Αγιαξ – Σπάρτα Ρότερνταμ (Novasports3HD)

19:30 Championship Αγγλίας Football League Γουλβς – Α.Βίλλα (Novasports4HD) 

20:30 Super League Σουρωτή 2017-2018 7η Αγωνιστική Πανιώνιος – Ολυμπιακός (Novasports2HD)

21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 9η Αγωνιστική Γκινγκάμπ – Ρεν (Novasports1HD)

21:45 Oλλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 8η Αγωνιστική Φέγενορντ – Τσβόλε (Novasports3HD)

22:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

23:00 MLB (FOX Sports HD)

15/10

03:00 MLB (FOX Sports HD)

08:00 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:00 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:00 CAR RACING: World Endurance Championships, Japan (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:30 MARATHON: Amsterdam Marathon, Netherlands (Eurosport2)

13:00 CYCLING: Tour of Turkey (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:15 Championship Αγγλίας Football League Nτέρμπι – Νότιγχαμ Φ. (Novasports4HD) 

15:30 Oλλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 8η Αγωνιστική Φένλο – Αϊντχόφεν (Novasports3HD) 

15:30 SUPERBIKE: British Championship (Eurosport2)

16:00 TENNIS: WTA Tournament in Linz, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Super League Σουρωτή 2017/2018 7η Αγωνιστική Απόλλων Σμύρνης – ΑΟΚ (Novasports2HD)

17:00 Ωρα των Πρωταθλητών  (Novasports1HD)

18:15 Super League Σουρωτή 7η Αγωνιστική Παναιτωλικός – Λεβαδειακός (Novasports3HD)

18:30 SUPERBIKE: British Championship in Brands Hatch, United Kingdom (Eurosport2)

20:00 NFL, Vikings - Packers (FOX Sports HD)

20:30 Super League Σουρωτή 2017-2018 7η Αγωνιστική ΑΟ Ξάνθη – AEK (Novasports1HD)

22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 9η Αγωνιστική Στρασβούργο – Μαρσέιγ (Novasports2HD)

22:30 Ωρα των Πρωταθλητών  (Novasports1HD)

22:45 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:25 NFL, Chiefs - Steelers (FOX Sports HD)

16/10

14:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (Eurosport2)

15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:30 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 If Stockholm Open (Νοvasports4HD)

17:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (Eurosport2)

18:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

19:30 Super League Σουρωτή 2017/2018 7Η Αγωνιστική Παναθηναϊκός – ΑΕΛ (Novasports1HD)

19:30 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 If Stockholm Open (Νοvasports4HD)

21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

23:00 MLB (FOX Sports HD)

COSMOTE TV

Παρασκευή 13.10.17

02.55 Moto3 Motul Grand Prix of Japan, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

03.50 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

04.50 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

07.05 Moto3 Motul Grand Prix of Japan, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

08.00 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

08.00 ATP 1000 Rolex Shanghai Masters, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

09.00 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.00 ATP 1000 Rolex Shanghai Masters, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.00 ATP 1000 Rolex Shanghai Masters, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.00 ATP 1000 Rolex Shanghai Masters, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Σαν Πάουλι-Καϊζερσλάουτερν, Bundesliga 2, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Στουτγκάρδη-Κολονία, Bundesliga, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Εσπανιόλ-Λεβάντε, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Σάββατο 14.10.17

02.55 Moto3 Motul Grand Prix of Japan, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

03.50 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

04.50 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

06.30 Moto3 Motul Grand Prix of Japan, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

07.25 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

08.05 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

09.00 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.30 ATP 1000 Rolex Shanghai Masters, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.00 Εκπομπή “Στο Ρυθμό των Ντέρμπι, Pregame Λίβερπουλ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ” LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 Μπιλμπάο-Σεβίλη, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Μπόχουμ-Σάντχαουζεν, Bundesliga 2, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

14.30 Λίβερπουλ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

15.00 ATP 1000 Rolex Shanghai Masters, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Εκπομπή “Στο Ρυθμό των Ντέρμπι, Postgame Λίβερπουλ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ” LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Μπάγερν Μονάχου-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.30 Χέρτα Βερολίνου-Σάλκε, Bundesliga, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Μάιντς-Αμβούργο, Bundesliga, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.00 Μάντσεστερ Σίτι-Στόουκ, Premier League, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.15 Χετάφε-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.30 Εκπομπή “Στο Ρυθμό των Ντέρμπι, Pregame Γιουβέντους-Λάτσιο” LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Γιουβέντους-Λάτσιο, Serie A TIM, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Γουότφορντ-Άρσεναλ, Premier League, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Ντόρτμουντ-Λειψία, Bundesliga, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Αλαβές-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 Εκπομπή “Στο Ρυθμό των Ντέρμπι, Pregame Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα” LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.30 Κρίσταλ Πάλας-Τσέλσι, Premier League, 8η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (14.10 17:00)

21.45 Ρόμα-Νάπολι, Serie A TIM, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Πέζαρο-Μπολόνια, Lega Basket Serie A, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Μπέρνλι-Γουέστ Χαμ, Premier League, 8η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT8HD (14.10 17:00)

23.00 Red Bull Air Race World Championship, ΗΠΑ, Ιντιανάπολις, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

23.30 Τότεναμ-Μπόρνμουθ, Premier League, 8η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (14.10 17:00)

23.45 Εκπομπή “Στο Ρυθμό των Ντέρμπι, Postgame Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα” LIVE COSMOTE SPORT2HD

Κυριακή 15.10.17

02.35 Moto3 Motul Grand Prix of Japan, Warm up LIVE COSMOTE SPORT5HD

03.05 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, Warm up LIVE COSMOTE SPORT5HD

03.35 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, Warm up LIVE COSMOTE SPORT5HD

04.45 Moto3 Motul Grand Prix of Japan, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

06.05 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

07.30 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.00 Ανόβερο-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 8η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (14.10 16:30)

11.30 ATP 1000 Rolex Shanghai Masters, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.00 Έιμπαρ-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.30 Σουόνσι-Χάντερσφιλντ, Premier League, 8η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (14.10 17:00)

13.30 Φιορεντίνα-Ουντινέζε, Serie A TIM, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.30 Ανδόρα-Γκραν Κανάρια, ACB Liga Endesa, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.30 Ρέγκενσμπουργκ-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga 2, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

15.30 Μπράιτον-Έβερτον, Premier League, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 Σαμπντόρια-Αταλάντα, Serie A TIM, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.00 Κάλιαρι-Τζένοα, Serie A TIM, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 Σασουόλο-Κιέβο, Serie A TIM, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Μπολόνια-Σπαλ, Serie A TIM, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Λεβερκούζεν-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 Αναντολού Εφές-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.15 Χιρόνα-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Σαουθάμπτον-Νιούκαστλ, Premier League, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Βέρντερ Βρέμης-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Λατίνα-Βερόνα, SuperLega UnipolSai Βόλεϊ, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Μάλαγα-Λεγανές, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Βαλένθια-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Red Bull Air Race World Championship, ΗΠΑ, Ιντιανάπολις, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 Εκπομπή “Στο Ρυθμό των Ντέρμπι, Pregame Ίντερ-Μίλαν” LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.00 NASCAR Cup Series, Talladega Alabama 500 LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Ίντερ-Μίλαν, Serie A TIM, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Μπέτις-Βαλένθια, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.45 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

Stoiximan.gr Basket League, 2η αγωνιστική (Παναθηναϊκός Superfoods-ΠΑΟΚ)

Δευτέρα 16.10.17

00.00 Κιέλτσε-Βέσπρεμ, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση ομίλων, 5η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT6HD (15.10 20:00)

11.00 ΑTP 250 Kremlin Cup, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.00 Κροτόνε-Τορίνο, Serie A TIM, 8η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (15.10 16:00)

20.00 Εκπομπή "TOPSPIN" COSMOTE SPORT6HD

21.30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας, Μέγαρα, 6ος Αγώνας REC COSMOTE SPORT5HD (15.10 12:00)

21.30 Ντάρμσταντ-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Βαρέζε-Καντού, Lega Basket Serie A, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Ελλάς Βερόνα-Μπενεβέντο, Serie A TIM, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Λέστερ-Γουέστ Μπρομ, Premier League, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Λας Πάλμας-Θέλτα, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

ΕΡΤ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/10

EΡΤ2

16:00 ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ   1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: "ΓΛΥΦΑΔΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ" Ζωντανή μετάδοση

17:15  HANDBALL PREMIER   4η Αγωνιστική: «ΑΕΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ» Ζωντανή μετάδοση

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10



ΕΡΤ1

16:00 ΕΡΤ1 BASKET LEAGUE SHOW    2η Αγωνιστική 



16.30 Παράλληλη μετάδοση

BASKET LEAGUE - 2η αγωνιστική: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ 

BASKET LEAGUE -2η αγωνιστική: ΡΕΘΥΜΝΟ-ΚΟΡΟΙΒΟΣ 

BASKET LEAGUE -2η αγωνιστική: ΤΡΙΚΑΛΑ-ΛΑΥΡΙΟ}

BASKET LEAGUE -2η αγωνιστική: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΦΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ}

17:00 ΕΡΤ3 BASKET LEAGUE - ΑΓΩΝΑΣ  2η αγωνιστική: "ΑΡΗΣ-ΑΕΚ"

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/10

17:00  ΕΡΤ1 BASKET LEAGUE - ΑΓΩΝΑΣ  «ΚΥΜΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ» - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

22:00 EΡΤ 1 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΣΚΑΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10

12.00 GOAL χωρίς Σύνορα

ΚΥΡΙΑΚΉ 15/10

13.00 GOAL χωρίς Σύνορα

ΑΡΤ ΤV



ΣΑΒΒΑΤΟ-ΚΥΡΙΑΚΗ 14/10-15/10

14.00 Jump Shoot

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea