ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

10 November, 2017 - 04:01

Categories: 

Πανδαισία μεταδόσεων!

Απ' όλα έχει ο μπαξές στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

NOVASPORTS

10/11

03:25 NFL, Cardinals - Seahawks (FOX Sports HD)

12:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - NHK Trophy (Eurosport2)

19:00 Ευρωλίγκα 6η Αγωνιστική Χίμκι - Μπασκόνια  (Novasports1HD)

20:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

21:00 Ευρωλίγκα 6η Αγωνιστική Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός Superfoods  (Novasports1HD)

21:00 NHL, Avalanche - Senators (FOX Sports HD) 

21:00 Ευρωλίγκα 6η Αγωνιστική Mπάμπεργκ - Φενερμπαχτσέ  (Novasports1HD)

21:45 Ευρωλίγκα 6η Αγωνιστική  Ουνικάχα – Ερυθρός Αστέρας  (Novasports1HD)

23:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

11/11

01:30 NCAA College Basketball, Seton Hall Pirates - Fairleigh Dickinson Knights (FOX Sports HD)

03:30 NCAA College Basketball, Villanova Wildcats - Columbia Lions (FOX Sports HD)

09:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - NHK Trophy (Eurosport2)

13:45 ALPINE SKIING: World Cup in Levi, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)

17:00 EQUESTRIANISM: Global Champions Tour in Doha, Qatar (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 NCAA College Football, Baylor - Texas Tech (FOX Sports HD) 

21:30 RUGBY: in Lille, France (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:00 NCAA College Basketball, DePaul Blue Demons - Notre Dame Fighting Irish (FOX Sports HD)

12/11

02:00 NHL, Red Wings - Blue Jackets (FOX Sports HD)

10:45 ALPINE SKIING: World Cup in Levi, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:45 ALPINE SKIING: World Cup in Levi, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)

17:00 CYCLING: W Cup Track in Manchester, Great Britain (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 NFL, Bills - Saints (FOX Sports HD)

23:25 NFL, Falcons - Cowboys (FOX Sports HD)

13/11

08:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)

COSMOTE TV

Παρασκευή 10.11.17

03.00 Houston Rockets-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.50 FORMULA 1 GRANDE PREMIO HEINEKEN DO BRASIL, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.05 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.00 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

17:00 EIO Grand Prix (Αγώνας Υπερπήδησης Εμποδίων) REC COSMOTE SPORT6HD (05.11 15:00)

17.50 FORMULA 1 GRANDE PREMIO HEINEKEN DO BRASIL, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Next Gen ATP Finals, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Σουηδία-Ιταλία, European Qualifiers, Play-Offs, 1ος αγώνας LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μιλάνο-Καλάμπρια Βαλέντια, SuperLega UnipolSai Βόλεϊ, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Next Gen ATP Finals, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

Σάββατο 11.11.17

04.00 San Antonio Spurs-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.30 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.30 Λευκορωσία-ΗΠΑ, Fed Cup, Αγώνας Μονού Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.25 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.50 FORMULA 1 GRANDE PREMIO HEINEKEN DO BRASIL, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.05 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.30 Λευκορωσία-ΗΠΑ, Fed Cup, Αγώνας Μονού Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.00 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Συνέντευξη Τύπου Ελλάδας (European Qualifiers, Ελλάδα-Κροατία) LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.00 ΑΕΚ-Κόροιβος, Stoiximan.gr Basket League, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.50 FORMULA 1 GRANDE PREMIO HEINEKEN DO BRASIL, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.30 Μεσκόφ-Φλένσμπουργκ, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Συνέντευξη Τύπου Κροατίας (European Qualifiers, Ελλάδα-Κροατία) LIVE COSMOTE SPORT1HD

20.00 Next Gen ATP Finals, Τελικός 3ης Θέσης LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Δανία-Ιρλανδία, European Qualifiers, Play-Offs, 1ος αγώνας LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Τρέντο-Αρμάνι Μιλάνο, Lega Basket Serie A, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Next Gen ATP Finals, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

Κυριακή 12.11.17

03.00 Houston Rockets-Memphis Grizzlies, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

09.35 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.05 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.35 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.45 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Λευκορωσία-ΗΠΑ, Fed Cup, Αγώνας Μονού Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

13.05 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.30 Εστουντιάντες-Φουενλαμπράδα, ACB Liga Endesa, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.30 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.00 Λευκορωσία-ΗΠΑ, Fed Cup, Αγώνας Μονού Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.00 Nitto ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Νταρουσάφακα-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 6η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.00 Λευκορωσία-ΗΠΑ, Fed Cup, Αγώνας Διπλού Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.45 FORMULA 1 GRANDE PREMIO HEINEKEN DO BRASIL, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.00 Ολυμπιακός-Ρέθυμνο Cretan Kings, Stoiximan.gr Basket League, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 Ελβετία-Βόρειος Ιρλανδία, European Qualifiers, Play-Offs, 2ος αγώνας LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Εκπομπή “European Qualifiers Pregame Ελλάδα-Κροατία” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 NASCAR Cup Series, Phoenix Can-Am 500 LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Ελλάδα-Κροατία, European Qualifiers, Play-Offs, 2ος αγώνας LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 FIM MotoGP Awards Gala LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 Nitto ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.30 Boston Celtics-Toronto Raptors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

23.45 Εκπομπή “European Qualifiers Postgame Ελλάδα-Κροατία” LIVE COSMOTE SPORT1HD

Δευτέρα 13.11.17

01.00 Indiana Pacers-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.00 Nitto ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.30 Εκπομπή "TOPSPIN" LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Ιταλία-Σουηδία, European Qualifiers, Play-Offs, 2ος αγώνας LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Nitto ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD

ΕΡΤ



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/11

EΡΤ2



16:00 ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ    5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: "Πανιώνιος-ΠΑΟΚ" Ζωντανή μετάδοση



17:15 handball premier 6η αγωνιστική: "Διομήδης Άργους-Ολυμπιακός"

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11

ΕΡΤ1

16:00 BASKET LEAGUE SHOW   


16:30 Γυμναστικός Φάρος-Τρίκαλα Basket League (Z)

16:30 Λαύριο-Κολοσσός Ρ. Basket League (Z)


16:30 Προνηθέας-Κύμη 
Basket League (Z)

18:30 BASKET LEAGUE - ΑΓΩΝΑΣ  5η Αγωνιστική: «ΠΑΟΚ - ΑΡΗΣ» Ζωντανή μετάδοση


20:30 BASKET LEAGUE SHOW    

ΕΡΤ2

17:00 ΠΑΟ-Ηρακλής Volleyleague 3η αγωνιστική 



ΕΡΤ3

15:00 Δόξα Δράμας-Τρίκαλα  Football League 3η αγωνιστική

ert.gr


16:30 Γυμναστικός Φάρος-Τρίκαλα Basket League (Z)

16:30 Λαύριο-Κολοσσός Ρ. Basket League (Z)

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11



ΕΡΤ1



07:00 35ος Αυθεντικός Μαραθώνιος Αθήνα



17:00   ΕΡΤ1 BASKET LEAGUE ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΑΟ (Ζ)

ΕΡΤ2

17:00 Δοκιμαστικά Grand Prix Βραζιλία (Μ(


18:00 Αγώνας Grand Prix Βραζιλία (Ζ)

ΕΡΤ3



15:00 Παναχαϊκή-Εργοτέλης  Football League 3η αγωνιστική



ert.gr

15:00 Άρης-Καλλιθέα Football League 3η αγωνιστική (Ζ)

ΔΕΥΤΕΡΑ 13/11



ΕΡΤ2

18:00 ΠΑΟΚ-ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ Volleyleague 3η αγωνιστική

ΣΚΑΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11

12.00 GOAL χωρίς Σύνορα



ΚΥΡΙΑΚΉ 12/11



13.15 GOAL χωρίς Σύνορα


21:00 O δρόμος για το Μουντιάλ


21:45 Eλλάδα-Κροατία 2ος αγώνας μπαράζ

ΑΡΤ ΤV

ΣΑΒΒΑΤΟ-ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11-12/11



14.00 Jump Shoot

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea