ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore

13 November, 2017 - 05:07

Categories: 

Τα αποτελέσματα στη Γ’ Εθνική

Σε αγώνες για το πρωτάθλημα της Γ’ εθνικής κατηγορίας, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

Remaining Time -0:00

Fullscreen

Mute

 

Ελπίς Σκουτάρεως-ΑΕ Διδυμοτείχου           0-2

Ορφέας Ξάνθης-Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου    1-0

Καβάλα-Δόξα Προσκυνητών                    2-1

Μ. Αλέξανδρος Καρπερής-Άρης Αβάτου         1-1

Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου-Αετός Ορφανού         0-1

Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου     2-0

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 6 αγώνες)

Καβάλα                      13

Απόλλων Παραλιμνίου         11

ΑΕ Διδυμοτείχου             11

Νέστος Χρυσούπολης          10

Ελπίς Σκουτάρεως             9

Άρης Αβάτου                  9

Μ. Αλέξανδρος Καρπερής       8

Ορφέας Ξάνθης                8

Αετός Ορφανού                6

Δόξα Προσκυνητών             5

Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου    4

Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου         2

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

 

Άρης Παλαιοχωρίου-Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας   5-1

Καμπανιακός-Νάουσα                                 0-1

Αλμωπός Αριδαίας-Αγροτικός Αστέρας                 4-0

ΑΕΠ Ηρακλής-Μακεδονικός                            1-0

Πιερικός-ΑΕ Καρίτσας                               2-1

Λαγκαδάς-ΑΟ Καρδίας                                2-0

Φίλιππος Αλεξάνδρειας-Κιλκισιακός                  2-1

Ρεπό: Εδεσσαϊκός

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 9 αγώνες)

Αρης Παλαιοχωρίου                19

Αλμωπός Αριδαίας                 17

ΑΕΠ Ηρακλής                      17 -8αγ.

Λαγκαδάς                         15 -8αγ.

Νάουσα                           15 -8αγ.

Αγροτικός Αστέρας                14

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας   13

Μακεδονικός                      13 -8αγ.

Πιερικός                         13

Φίλιππος Αλεξάνδρειας            11 -8αγ.

ΑΟ Καρδίας                        9 -8αγ.

ΑΕ Καρίτσας                       8 -8αγ.

Εδεσσαϊκός                        8

Κιλκισιακός                       4 -8αγ.

Καμπανιακός                       1 -8αγ.

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

 

Θεσπρωτός-ΑΕΠ Καραγιαννίων                1-1

ΑΕ Λευκίμμης-Τηλυκράτης                   1-3

Δόξα Κρανούλας-Νέος Αμφίλοχος             0-3

Μακεδονικός Φούφα-Ερμής Αμυνταίου         2-0

Καστοριά-Σκουφάς Κομποτίου                3-1

Εθνικός Φιλιππιάδας-Αστέρας Παραποτάμου   0-2

Ρεπό: Πανλευκάδιος

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 8 αγώνες)

Τηλυκράτης            19

Μακεδονικός Φούφα     16

ΑΕ Λευκίμμης          14

ΑΕΠ Καραγιαννίων      14

Ερμής Αμυνταίου       12

Νέος Αμφίλοχος        12 -7αγ.

Δόξα Κρανούλας        11 -7αγ.

Θεσπρωτός              7 -7αγ.

Εθνικός Φιλιππιάδας    6 -7αγ.

Σκουφάς Κομποτίου      5 -7αγ.

Πανλευκάδιος           5 -7αγ.

Καστοριά               4 -7αγ.

Αστέρας Παραποτάμου    4 -7αγ.

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

 

Βόλος-Αμβρυσσέας                   3-1

Διγενής Νεοχωρίου-Ρήγας Φεραίος    0-0

Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου        1-1

Βελούχι-ΑΟ Σελλάνων                1-2

Αλμυρός-Αχιλλέας Φαρσάλων          2-0

Αστέρας Ιτέας-Οπούντιος Μαρτίνου   1-0

Ρεπό: Θήβα

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 8 αγώνες)

Βόλος                21

Νίκη Βόλου           14

Αμβρυσσέας           13

Ολυμπιακός Βόλου     13

Αλμυρός              13 -7αγ.

Αστέρας Ιτέας        13 -7αγ.

Θήβα                  9 -7αγ.

Ρήγας Φεραίος         8 -7αγ.

ΑΟ Σελλάνων           8 -7αγ.

Διγενής Νεοχωρίου     7 -7αγ.

Βελούχι               6 -7αγ.

Οπούντιος Μαρτίνου    6

Αχιλλέας Φαρσάλων     4 -7αγ.

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

 

Αστέρας Βλαχιώτη-Παλληξουριακός       2-0

Καλαμάτα-Ζάκυνθος                     2-0

Αστέρας Αμαλιάδας-Αχαϊκή              2-2

Λεωνίδιο-ΑΟΚ Πύλου                    0-2

Διαγόρας Βραχνέικων-Πανηλειακός       2-1

ΠΑΟ Βάρδας-Παναρκαδικός               1-0

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 6 αγώνες)

Αστέρας Αμαλιάδας     16

Αστέρας Βλαχιώτη      12

Καλαμάτα              12

Διαγόρας Βραχνέικων   12

Παναρκαδικός           9

Πανηλειακός            8

Αχαϊκή                 8

ΠΑΟ Βάρδας             7

Παλληξουριακός         6

Ζάκυνθος               5

ΑΟΚ Πύλου              5

Λεωνίδιο               0

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

 

Κερατσίνι-Προοδευτική        0-1

Ένωση Ασπροπύργου-Ιάλυσος    1-1

Πέλοπας Κιάτου-Ρόδος         1-2

Εθνικός Πειραιώς-Λουτράκι    2-0

Διαγόρας Ρόδου-Ζευγολατιό    2-0

Ρεπό: Ιωνικός

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 6 αγώνες)

Προοδευτική         13

Εθνικός Πειραιώς    11

Διαγόρας Ρόδου      11 -5αγ.

Ιάλυσος             10

Λουτράκι             9

Ρόδος                8 -5αγ.

Κερατσίνι            7 -5αγ.

Ένωση Ασπροπύργου    7

Ιωνικός              5 -5αγ.

Πέλοπας Κιάτου       1 -5αγ.

Ζευγολατιό           0 -4αγ.

 

7ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

 

Αιολικός-Αήττητος Σπάτων          0-2

Ταμυναϊκός-Ερμιονίδα              0-3

Παναργειακός-Τρίγλια Ραφήνας      0-0

Πανθηραϊκός-Χαλκίδα               2-2

Θύελλα Ραφήνας-Ερμής Κιβερίου     2-2

Ρεπό: Διαγόρας Αγ. Παρασκευής

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 6 αγώνες)

Αήττητος Σπάτων           16

Χαλκίδα                   11

Ερμιονίδα                 11

Διαγόρας Αγ. Παρασκευής    8 -5αγ.

Θύελλα Ραφήνας             7 -5αγ.

Ερμής Κιβερίου             6 -5αγ.

Παναργειακός               6 -5αγ.

Πανθηραϊκός                6

Ταμυναϊκός                 4

Αιολικός                   4 -5αγ.

Τρίγλια Ραφήνας            1 -5αγ.

 

8ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

Ηλυσιακός-ΑΕ Μυλοποτάμου    2-0

Αιγάλεω-Ηρόδοτος            1-2

ΑΟ Παλαιοχώρας-Φωστήρας     0-0

Ερμής Ζωνιανών-Κηφισιά      2-1

Άγιος Ιερόθεος-Ατσαλένιος   1-2

Ρεπό: Ιεράπετρα

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 6 αγώνες)

Ηρόδοτος              16

Ηλυσιακός             12

Ατσαλένιος            11

Φωστήρας               9

Αιγάλεω                7 -5αγ.

Ιεράπετρα              7 -5αγ.

ΑΟ Παλαιοχώρας         6

Κηφισιά                4 -5αγ.

Ερμής Ζωνιανών         4 -5αγ.

ΑΕ Μυλοποτάμου         2

Άγιος Ιερόθεος         1

* Από τον Ερμή Ζωνιανών έχουν αφαιρεθεί 3 βαθμοί.

ΠΗΓΗ: ΑΠΕ – ΜΠΕ

olymbic idea