ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore

5 February, 2018 - 04:40

Categories: 

Τα αποτελέσματα των οκτώ ομίλων της Γ' Εθνικής

Δείτε εδώ όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου από τα ματς των οκτώ ομίλων της Γ' Εθνικής. 

 

 Τα αποτελέσματα των οκτώ ομίλων της Γ' Εθνικής

 

 

1ος όμιλος – 15η αγωνιστική

 

ΑΕ Διδυμοτείχου – Καβάλα 1-2 

Αετός Ορφανού – Άρης Αβάτου 1-0 

Δόξα Προσκυνητών – Απόλλων Παραλιμνίου 

Ελπίδα Σκουτάρεως – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Νέστος Χρυσούπολης 2-1 

Ορφέας Ξάνθης – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 3-1 

 

 

2ος όμιλος – 22η αγωνιστική

 

Αγροτικός Αστέρας – Άρης Παλαιοχωρίου 1-1 

ΑΕ Καρίτσας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-0 

ΑΟ Καρδίας – Καμπανιακός 2-1 

Εδεσσαϊκός – Αλμωπός Αριδαίας 0-0 

Κιλισιακός – Ηρακλής 0-4 

Μακεδονικός – Νάουσα 0-0 

Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Πιερικός 0-0 

Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκαδά 

 

 

3ος όμιλος – 18η αγωνιστική

 

Πανλευκάδιος – Λευκίμμη 1-0 

Αστέρας Παραποτάμου – Τηλυκράτης 1-1 

Εθνικός Φιλιππιάδας – Θεσπρωτός 0-0 

Καστοριά – Δόξα Κρανούλας 0-3 α.α 

Μακεδονικός Φούφα – Πόντιοι Καραγιαννίων 3-0 

Σκουφάς Κομποτίου – Ερμής Αμυνταίου 1-3 

Ρεπό: Νέος Αμφίλοχος 

 

 

4ος όμιλος – 18η αγωνιστική

 

Αλμυρός – Αστέρας Ιτέας 1-0 

ΑΟ Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου 0-1 

Αχιλλέας Φαρσάλων – Αμβρυσσέας Διστόμου 1-0 

Βελούχι – Διγενής Νεοχωρίου 1-2 

Θήβα – ΝΠΣ Βόλος 3-3 

Νίκη Βόλου – Οπούντιος Μαρτίνου 1-0 

Ρεπό: Ρήγας Φεραίος 

 

 

5ος όμιλος – 14η αγωνιστική

 

Αστέρας Βλαχιώτη – Τσικλητήρας Πύλου 2-0 

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Αστέρας Αμαλιάδας 0-4 

Παλληξουριακός – Αχαϊκή 0-0 

Παναρκαδικός – Λεωνίδιο 4-2 

Πανηλειακός – Ζάκυνθος 1-0 

ΠΑΟ Βάρδας – Καλαμάτα 4-3 

 

 

6ος όμιλος – 14η αγωνιστική

 

Εθνικός – Προοδευτική 1-0 

Διαγόρας Ρόδου – Πέλοπας Κιάτου ΑΝΑΒΟΛΗ 

Ζευγολατιό – Ιάλυσος Ρόδου 0-3 

Ιωνικός – Ασπρόπυργος 0-0 

Λουτράκι – Ρόδος 1-0 

Ρεπό: Κερατσίνι 

 

 

7ος όμιλος – 14η αγωνιστική

 

Ερμής Κιβερίου – Ένωση Ερμιονίδας 1-1 

Πανθηραϊκός – Αήττητος Σπάτων 0-0 

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Ταμυναϊκός 2-1 

Θύελλα Ραφήνας – Παναργειακός 2-1 

Χαλκίδα – Τριγλία Ραφήνας 1-1 

Ρεπό: Αιολικός 

 

 

8ος όμιλος – 14η αγωνιστική

 

Άγιος Ιερόθεος – Ηρόδοτος 0-0 

ΑΕ Μυλοποτάμου – Φωστήρας 1-1 

Ατσαλένιος – Κηφισιά 1-2 

Ηλυσιακός – Ερμής Ζωνιανών 2-2 

ΟΦ Ιεράπετρας – Παλαιόχωρα 0-0 

Ρεπό: Αιγάλεω

olymbic idea