Φάτε μάτια ψάρια!!!
Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών.
NOVASPORTS
Παρασκευή 11 Φεβρουαρίου
03:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
03:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ HALFPIPE | Τελικός (Eurosport2)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ HALFPIPE | Τελικός (Eurosport2)
05:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ SG (Eurosport1)
05:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
06:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
06:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
09:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 15km C (Eurosport1)
10:00 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ 10000m (Eurosport2)
10:50 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΔΙΑΘΛΟ Sprint (Eurosport1)
12:00 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη Προημιτελικός Α (Novasports6)
12:10 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
12:20 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
12:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ HS 140 | Προκριματικά (Eurosport1)
12:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΤΑΣ 4Η ΗΜΕΡΑ
(Eurosport2)
14:00 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη Προημιτελικός Β (Novasports6)
14:10 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΤΑΣ 4Η ΗΜΕΡΑ (Eurosport1)
14:10 ΣΚΕΛΕΤΟΝ HEAT 03 (Eurosport2)
15:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
15:45 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη Προημιτελικός Γ (Novasports6)
15:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΚΕΛΕΤΟΝ HEAT 04 (Eurosport2)
16:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
17:30 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη Προημιτελικός Δ (Novasports6)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Ερυθρός Αστέρας (Novasports4)
19:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος 22η αγωνιστική: Χανσά Ροστόκ-Βέρντερ Βρέμης (Novasports2)
20:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Λειψία-Κολωνία (Novasports3)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Σεβίλλη-Έλτσε (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Ρεν (Novasports2)
22:00 Β’ Κατηγορία Ισπανικού πρωταθλήματος 27η αγωνιστική: Λεγανές-Ρεάλ Σαραγόσα (Novasports Start)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
Σάββατο 12 Φεβρουαρίου
03:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ SNOWBOARD CROSS TEAM (Eurosport2)
06:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
06:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
09:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ RELAY 4X5KM (Eurosport1)
10:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ (Eurosport2)
10:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΔΙΑΘΛΟ Sprint (Eurosport1)
11:50 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
12:25 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
12:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ HS 140 | Τελικός (Eurosport1)
12:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ ICE DANCING | SHORT (Eurosport2)
13:00 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη Ημιτελικός Α (Novasports6)
14:30 EFL Championship: Χάντερσφιλντ-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports2)
14:30 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη Ημιτελικός Β (Novasports6)
14:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ ICE DANCING | SHORT (Eurosport1)
14:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΚΕΛΕΤΟΝ HEAT 03 (Eurosport2)
15:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΚΕΛΕΤΟΝ (Eurosport2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Κάδιθ-Θέλτα (Novasports1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Βόλφσμπουργκ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Άουγκσμπουργκ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Μάιντς (Novasports Start)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Χέρτα (Novasports News)
16:40 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
16:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
17:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΜΟΥΡΘΙΑ ΑΝΔΡΕΣ(Eurosport2)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ – Λιλ (Novasports2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Ιωνικός (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Οσασούνα (Novasports1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Στουτγκάρδη (Novasports3)
21:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA Texas A&M-Auburn (Novasports4)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 20η αγωνιστική: Μπρέσια - Τριέστε (Novasports5)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φίτεσε-Άιντχοφεν (Novasports Start)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος: Ρέγκενσμπουργκ-Ζανκτ Πάουλι (Novasports3)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 27 αγωνιστική: Ζούλτε Βάρεγκεμ-Άντερλεχτ (Novasports6)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Χετάφε (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Λιόν - Νις (Novasports2)
22:00 ΓΚΟΛΦ PGA TOUR Φίνιξ Οπεν (Eurosport2)
23:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε Μέξικο Σίτι | ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport1)
Κυριακή 13 Φεβρουαρίου
03:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING SLOPESTYLE | Προκριματικά (Eurosport2)
04:15 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Giant Slalom | 1st run (Eurosport1)
06:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
07:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Giant Slalom | 2nd run (Eurosport1)
08:25 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
09:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ RELAY 4X10KM (Eurosport1)
10:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΔΙΑΘΛΟ Pursuit (Eurosport1)
11:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
12:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΔΙΑΘΛΟ Pursuit (Eurosport1)
12:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING Aerials | Προκριματικά (Eurosport2)
13:35 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΤΑΣ 5Η ΗΜΕΡΑ (Eurosport1)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Λοριάν (Novasports Prime)
14:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος: Αννόβερο-Ντάρμσταντ (Novasports5)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Γκενκ-Σταντάρ Λιέγης (Novasports Start)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Βαλένθια (Novasports1)
15:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ (Eurosport1)
15:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Βάαλβικ-Φέγενορντ (Novasports4)
15:30 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη Τελικός (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Ντόρτμουντ (Novasports3)
16:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 22η αγωνιστική: Άσκολι - Κόμο (Novasports Start)
16:45 Pre Game Show ΠΑΟΚ-Ατρόμητος (Novasports2)
16:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Μπέτις (Novasports1)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος (Novasports2)
17:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Κλασικός Αλμερίας ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Τβέντε (Novasports4)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Μονακό (Novasports5)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports3)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Αρμάνι Μιλάνο-Πέζαρο (Novasports6)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΑΕΚ (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Γρανάδα (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Κλαμπ Μπριζ-Σαρλερουά (Novasports Start)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μετς – Μαρσέιγ (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Εσπανιόλ-Μπαρτσελόνα (Novasports1)
Δευτέρα 14 Φεβρουαρίου
03:15 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ ICE DANCING | FREE PROGRAM (Eurosport1)
03:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING SLOPESTYLE | Τελικός (Eurosport2)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ ICE DANCING | FREE PROGRAM (Eurosport1)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING SLOPESTYLE | Τελικός (Eurosport2)
05:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Big Air | Προκριματικά (Eurosport2)
06:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING SLOPESTYLE | Προκριματικά (Eurosport2)
06:50 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
08:25 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
08:35 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Big Air | Προκριματικά (Eurosport2)
13:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ HS 140 TEAM (Eurosport1)
14:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΜΠΟΜΠΣΛΕΪ TWO MAN | HEAT 01 (Eurosport2)
15:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
15:40 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΜΠΟΜΠΣΛΕΪ TWO MAN | HEAT 02 (Eurosport2)
17:00 WTA 500 Ντουμπάι 1η ημέρα (Novasports6)
19:00 Pre Game Show ΠΑΣ Γιάννινα-Άρης (Novasports Prime)
19:00 WTA 500 Ντουμπάι (Novasports6)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Άρης (Novasports Prime)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μαγιόρκα-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
22:00 EFL Championship: Γουέστ Μπρόμιτς-Μπλάκμπερν Ρόβερς (Novasports2)
22:00 Β’ Ισπανικού πρωταθλήματος: Πονφεραντίνα-Ρεάλ Σοσιεδάδ Β’ (Novasports Start)
COSMOTE TV
Παρασκευή 11.02.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
01.30 NBA All-Star Draft Show 2022 Presented by Nike (NBA TV) LIVE COSMOTE SPORT7HD
02.30 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.30 Dallas Mavericks-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE COSMOTE SPORT7HD
05.00 Phoenix Suns-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
06.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.15 Πόρτο-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga Portugal Bwin, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD
22.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
Σάββατο 12.02.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
02.30 Boston Celtics-Denver Nuggets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
02.30 Atlanta Hawks-San Antonio Spurs, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE COSMOTE SPORT7HD
05.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
13.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Σαουθάμπτον, Premier League, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.00 Λάτσιο-Μπολόνια, Serie A, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.30 Εκπομπή «Sportshow Live Action» LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.00 Έβερτον-Λιντς, Premier League, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
17.00 Μπρέντφορντ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.00 Γουότφορντ-Μπράιτον, Premier League, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
18.30 Εκπομπή «Pregame Απόλλων Σμύρνης-Παναιτωλικός» LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.00 Νάπολι-Ίντερ, Serie A, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.30 Νόριτς-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Απόλλων Σμύρνης-Παναιτωλικός, Super League Interwetten, 23η Αγωνιστική COSMOTE SPORT2HD
20.00 Μπενφίκα-Σάντα Κλάρα, Liga Portugal Bwin, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.30 Εκπομπή «Postgame Απόλλων Σμύρνης-Παναιτωλικός» LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.30 Ράιν Νέκαρ-Έρλανγκεν, LIQUI MOLY Handball Bundesliga, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.45 Τορίνο-Βενέτσια, Serie A, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45 Μπανταλόνα-Τενερίφη, ACB Liga Endesa, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.30 Εστορίλ-Τοντέλα, Liga Portugal Bwin, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
Κυριακή 13.02.22
00.00 Portland Trail Blazers-New York Knicks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.30 Golden State Warriors-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
05.00 UFC 271: Israel Adesanya-Robert Whittaker, ΗΠΑ, Χιούστον LIVE COSMOTE SPORT8HD
13.30 Μίλαν-Σαμπντόρια, Serie A, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
14.00 Εκπομπή «Pregame ΟΦΗ-Βόλος ΝΠΣ» LIVE COSMOTE SPORT2HD
14.00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Αστάνα, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT6HD
15.00 ΟΦΗ-Βόλος ΝΠΣ, Super League Interwetten, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.00 Μπέρνλι-Λίβερπουλ, Premier League, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.00 Τζένοα-Σαλερνιτάνα, Serie A, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
16.00 Τότεναμ-Γουλβς, Premier League, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 Νιούκαστλ-Άστον Βίλα, Premier League, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.00 Έμπολι-Κάλιαρι, Serie A, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.00 Ελλάς Βερόνα-Ουντινέζε, Serie A, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
16.30 Εκπομπή «Pregame Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Λαμία» LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.00 Εκπομπή «Postgame ΟΦΗ-Βόλος ΝΠΣ» LIVE COSMOTE SPORT2HD
17.15 Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Λαμία, Super League Interwetten, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
18.30 Λέστερ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.00 Σασουόλο-Ρόμα, Serie A, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.15 Εκπομπή «Postgame Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Λαμία» LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.15 Γκαζιαντέπ-Φενέρμπαχτσε, ING Basketball Super League 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.30 Μάλαγα-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
20.00 Εκπομπή «Diamonds Last Forever» (Μέρος Α’) LIVE COSMOTE SPORT 75 ΧΡΟΝΙΑ ΝΒΑ
21.00 Boston Celtics-Atlanta Hawks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
21.00 ATP 250 Argentina Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.00 ATP 250 Dallas Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Αταλάντα-Γιουβέντους, Serie A, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 Βιζέλα-Ζιλ Βισέντε, Liga Portugal Bwin, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
Δευτέρα 14.02.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.00 ATP 250 Open 13 Provence, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 ATP 250 Open 13 Provence, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.00 Ζιέλονα Γκόρα-Ζενίτ, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.30 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.45 Σπέτσια-Φιορεντίνα, Serie A, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.15 Αρούκα-Μαρίτιμο, Liga Portugal Bwin, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT2HD
ΟPEN TV
Σάββατο 12/02/22
13:40 ΟPEN SPORTS
Kυριακή 13/02/22
13:40 ΟPEN SPORTS
23:00 Τotal Football Εκπομπή
ΜΕGA
Κυριακή 13/02/22
23:50 Super Μπάλα LIVE
ΑΡΤ
Σάββατο-Κυριακή 12-13/02
15.00 Jump Shoot
16:30 bet weekend
EΡΤ
K. Στουρνάρας