ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

14 September, 2018 - 01:31

Categories: 

Φουλ δράση το Π-Σ-Κ στην TV!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

NOVASPORTS

 

 

14/09

03:30 NFL, Bengals - Ravens (FOX Sports HD)

08:55 Snooker: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:40 NRL, Panthers - Sharks (FOX Sports HD)

14:25 Snooker: Masters in Shanghai, China (Eurosport2) 

16:00 Cycling: Tour of Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 CLIMBING: World Championship in Innsbruck, Austria (Eurosport2)

21:00 MLB (FOX Sports HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν – Σεντ Ετιέν (Novasports1HD)

21:45 EFL Championship 7η αγωνιστική: Μπέρμιγχαμ – Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports2HD)

23:00 Equestrian: World Equestrian Games, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)

 

 

15/09

02:30 MLB, Braves - Nationals (FOX Sports HD)

08:55 Snooker: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:30 NHL, Bruins - Flames (FOX Sports HD) 

12:30 Superbikes: World Championship in Portimao, Portugal (Eurosport2)

12:40 NRL, Dragons - Rabbitohs (FOX Sports HD) 

13:00 NRL, Semi Final (FOX Sports HD)

15:00 Superbikes: World Championship in Portimao, Portugal (Eurosport2)

15:45 Cycling: Tour of Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Moto: FIM Endurance World Championship in Le Castellet, France (Eurosport2)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: 4η αγωνιστική Ίντερ - Πάρμα (Novasports2HD)

16:15 Ώρα των πρωταθλητών – Pre Game Show ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)

17:00 EFL Championship: 7η αγωνιστική Σουόνσι-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports4HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: 5η αγωνιστική Καέν-Λιόν (Novasports24HD)

18:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: 4η αγωνιστική Νάπολι – Φιορεντίνα (Novasports3HD)

19:00 NCAA College Football, Iowa State Cyclones - Oklahoma Sooners (FOX Sports HD) 

19:30 Ώρα των πρωταθλητών – Pre Game Show ΑΕΚ-Πανιώνιος (Novasports2HD)

19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική: Ντεν Χάαγκ-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)

19:30 EFL Championship: 7η αγωνιστική Μπλάκμπερν-Άστον Βίλα (Novasports5HD)

20:00 CLIMBING: World Championship in Innsbruck, Austria (Eurosport2)

20:15 Ώρα των πρωταθλητών – Post Game Show ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)

20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: 3η αγωνιστική AEK-Πανιώνιος (Novasports2HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: 5η αγωνιστική Τουλούζ-Μονακό (Novasports3HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: 4η αγωνιστική Φροζινόνε - Σαμπντόρια (Novasports1HD)

21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: 5η αγωνιστική Άγιαξ-Χρόνιγκεν (Novasports4HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24ΗD)

22:00 Moto: FIM Endurance World Championship in Le Castellet, France (Eurosport2)

22:30 Ώρα των πρωταθλητών – Post Game Show ΑΕΚ-Πανιώνιος (Novasports2HD)

23:00 MLB, Yankees - Blue Jays (FOX Sports HD) 

 

 

 

16/09

03:00 NCAA College Football, Texas Longhorns - USC Trojans (FOX Sports HD)

08:00 Moto: FIM Endurance World Championship in Le Castellet, France (Eurosport2)

08:55 Snooker: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: 5η αγωνιστική Άλκμααρ-Φέγενορντ (Novasports2HD)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: 4η αγωνιστική Ρόμα – Κιέβο Βερόνα (Novasports1HD)

13:45 SUPERSPORT: World Championship in Portimao, Portugal (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: 4η αγωνιστική Γιουβέντους – Σασουόλο (Novasports1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: 4η αγωνιστική Τζένοα – Μπολόνια (Novasports3HD)

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα: 21η αγωνιστική, Νόρκεπινγκ-ΑΪΚ Στοκχόλμης (Novasports1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: 4η αγωνιστική Ουντινέζε – Τορίνο (Novasports5HD)

16:15 Cycling: in Madrid, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:45 Motor Racing: Blancpain Sprint Series in Nürburgring, Germany (Eurosport2)

17:15 Ώρα των πρωταθλητών – Pre Game Show ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)

18:00 Αυστριακό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Ραπίντ Βιέννης – Αούστρια Βιέννης (Novasports4HD)

18:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: 3η αγωνιστική ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)

18:15 Cycling: Tour of Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: 4η αγωνιστική Έμπολι - Λάτσιο (Novasports3HD)

19:30 Ώρα των πρωταθλητών – Pre Game Show Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)

20:00 NFL, Packers - Vikings (FOX Sports HD)

20:15 Ώρα των πρωταθλητών – Post Game Show ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)

20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: 3η αγωνιστική Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: 4η αγωνιστική Κάλιαρι – Μίλαν (Novasports3HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: 5η αγωνιστική Μαρσέιγ-Γκινγκάμπ (Novasports2HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)

23:00 NFL, Jaguars - Patriots (FOX Sports HD) 

23:00 Equestrian: World Equestrian Games, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:30 Ώρα των πρωταθλητών – Post Game Show Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)

 

17/09

03:20 NFL, Cowboys - Giants (FOX Sports HD) 

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: 4η αγωνιστική ΣΠΑΛ – Αταλάντα (Novasports1HD)

 

COSMOTE TV

 

 

 

Παρασκευή 14.09.18

11.20 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 Γαλλία-Ισπανία, Davis Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.20 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.30 Γαλλία-Ισπανία, Davis Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.30 Μακάμπι Τελ Αβίβ-Χίμκι, ΟΠΑΠ Basketball Tournament Νεόφυτος Χανδριώτης LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.30 Ουνιόν Βερολίνου-Ντούισμπουργκ, Bundesliga 2, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.00 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-ΑΕΚ, ΟΠΑΠ Basketball Tournament Νεόφυτος Χανδριώτης LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.30 Ντόρτμουντ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Ουέσκα-Ράγιο Βαγιεκάνο, LaLiga Santander, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

 

Σάββατο 15.09.18

03:00 Washington Mystics-Seattle Storm, WNBA Finals, 4ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT4HD 

12.50 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Αμβούργο-Χάιντενχαϊμ, Bundesliga 2, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Τότεναμ-Λίβερπουλ, Premier League, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

15.00 Γαλλία-Ισπανία, Davis Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Διπλού LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.00 WRC Τουρκία, SS12 Datca 2 LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.50 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Μπάγερν Μονάχου-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Λειψία-Ανόβερο, Bundesliga, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Μάιντς-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 Νιούκαστλ-Άρσεναλ, Premier League, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.15 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.15 Red Bull Air Race World Championship, Αυστρία, Βίνερ Νόυστατ, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.30 Χίμκι-ΑΕΚ, ΟΠΑΠ Basketball Tournament Νεόφυτος Χανδριώτης LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.30 Γουότφορντ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Βαλένθια-Μπέτις, LaLiga Santander, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Γκλάντμπαχ-Σάλκε, Bundesliga, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μακάμπι Τελ Αβίβ, ΟΠΑΠ Basketball Tournament Νεόφυτος Χανδριώτης LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.00 UFC Fight Night: Mark Hunt "Super Samoan" vs Aleksei Oleinik "The Boa Constrictor" LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.30 Μάντσεστερ Σίτι-Φούλαμ, Premier League, 5η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (15.09 17:00)

21.30 Τσέλσι-Κάρντιφ, Premier League, 5η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (15.09 17:00)

21.45 Μπιλμπάο-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.30 Μπόρνμουθ-Λέστερ, Premier League, 5η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (15.09 17:00)

 

Κυριακή 16.09.18

00.00 Canelo Alvarez vs Gennady G. Golovkin II, WBC, WBA, IBO, Ring Middleweight, Αγώνας Πυγμαχίας LIVE COSMOTE SPORT8HD

11.15 Χάντερσφιλντ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 5η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (15.09 17:00)

13.00 Βαγιαδολίδ-Αλαβές, LaLiga Santander, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 WRC Τουρκία, SS17 Marmaris 2 Power Stage LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.00 Γαλλία-Ισπανία, Davis Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 3η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (15.09 16:30)

14.30 Κολονία-Πάντερμπορν, Bundesliga 2, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.45 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.00 Red Bull Air Race World Championship, Αυστρία, Βίνερ Νόυστατ, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT9HD

15.30 Γουλβς-Μπέρνλι, Premier League, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Νυρεμβέργη, Bundesliga, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 Μακάμπι Τελ Αβίβ-ΑΕΚ, ΟΠΑΠ Basketball Tournament Νεόφυτος Χανδριώτης LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.00 Γαλλία-Ισπανία, Davis Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 Ράιν Νέκαρ-Λειψία, Bundesliga Χάντμπολ, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD 

17.15 Εσπανιόλ-Λεβάντε, LaLiga Santander, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Έβερτον-Γουέστ Χαμ, Premier League, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Φράιμπουργκ-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Λεγανές-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Χίμκι, ΟΠΑΠ Basketball Tournament Νεόφυτος Χανδριώτης LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Σεβίλη-Χετάφε, LaLiga Santander, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 NASCAR Cup Series, Las Vegas South Point 400, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

 

Δευτέρα 17.09.18

03:00 Seattle Storm-Washington Mystics, WNBA Finals, 5ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT4HD 

19.00 Εκπομπή “TOPSPIN” LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Μαγδεμβούργο-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga 2, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Σαουθάμπτον-Μπράιτον, Premier League, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Τζιρόνα-Θέλτα, LaLiga Santander, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

 

 

ΣΚΑΙ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/09

 

12.00 GOAL χωρίς Σύνορα

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΉ 16/09

 

13.15 GOAL χωρίς Σύνορα

 

 

 

ΑΡΤ ΤV

 

ΣΑΒΒΑΤΟ-ΚΥΡΙΑΚΗ 15-16/09

 

 

13.00 Jump Shoot

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

 

 

 

 

ΕΡΤ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΕΥΤΕΡΑ  14-15-16/9


15  Σεπ

18:30

SUPER LEAGUE - PRE GAME
Ποδόσφαιρο  

15  Σεπ

18:30

SUPER LEAGUE - PRE GAME
Ποδόσφαιρο  

15  Σεπ

19:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE) (Z)
Ποδόσφαιρο  

15  Σεπ

19:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE) (Z)
Ποδόσφαιρο  

16  Σεπ

02:20

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
Ποδόσφαιρο  

16  Σεπ

02:20

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
Ποδόσφαιρο  

16  Σεπ

13:00

AUTO MOTO ΕΡΤ
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

16  Σεπ

13:00

AUTO MOTO ΕΡΤ
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

16  Σεπ

14:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗΣ (ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ) (M)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

16  Σεπ

14:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗΣ (ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ) (M)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

16  Σεπ

15:10

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗΣ (ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

16  Σεπ

15:10

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗΣ (ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

16  Σεπ

17:00

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE) (Z)
Ποδόσφαιρο  

16  Σεπ

17:00

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE) (Z)
Ποδόσφαιρο  

16  Σεπ

18:00

ΓΕΩΡΓΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ / ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ (Z)
Μπάσκετ  

16  Σεπ

19:00

SUPER LEAGUE DAY
Ποδόσφαιρο  

16  Σεπ

19:00

SUPER LEAGUE DAY
Ποδόσφαιρο  

16  Σεπ

20:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE) (Z)
Ποδόσφαιρο  

16  Σεπ

20:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE) (Z)
Ποδόσφαιρο  

16  Σεπ

22:00

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Ενημέρωση  

16  Σεπ

22:00

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Ενημέρωση  

17  Σεπ

00:30

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
Ποδόσφαιρο  

17  Σεπ

00:30

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
Ποδόσφαιρο  

17  Σεπ

02:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
Ποδόσφαιρο  

17  Σεπ

02:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
Ποδόσφαιρο  

17  Σεπ

19:00

ΑΡΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE) (Z)
Ποδόσφαιρο  

18  Σεπ

00:45

ΑΡΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
Ποδόσφαιρο  

Kώστας Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea