ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

5 October, 2018 - 12:42

Categories: 

Aθλητικός οργασμός το Π-Σ-Κ στην TV!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

 

NOVASPORTS

 

 

Παρασκευή 5 Οκτωβρίου

 

03:20 NFL, Patriots - Colts (FOX Sports HD) 

13:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: Τορίνο-Φροζινόνε (Novasports2HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Τουλούζ-Νις (Novasports1HD)

 

 

Σάββατο 6 Οκτωβρίου

 

03:00 MLB (FOX Sports HD)

13:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport2)

14:30 EFL Championship 12η αγωνιστική: Λιντς-Μπρέντφορντ (Novasports1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Μπολόνια (Novasports2HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Τζίρο ντελ'Εμίλια (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 EFL Championship: Πρέστον - Γουίγκαν (Novasports4HD)

17:45 Ώρα των πρωταθλητών - Pre Game Show Πανιώνιος - Άρης (Novasports1HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ – Σεντ Ετιέν (Novasports5HD)

18:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: Πανιώνιος - Άρης (Novasports1HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε - Γιουβέντους (Novasports3HD)

19:30 Ώρα των πρωταθλητών – Pre Game Show Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)

19:30 EFL Championship: Μπόλτον-Μπλάκμπερν (Novasports4HD)

19:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:15 Ώρα των πρωταθλητών – Post Game Show Πανιώνιος - Άρης (Novasports1HD)

20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)

20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Φένλο (Novasports5HD)

21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Έμπολι-Ρόμα (Novasports1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24ΗD)

22:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, Montreal Impact - Columbus Crew SC (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:30 Ώρα των πρωταθλητών – Post Game Show Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)

 

 

Κυριακή 7 Οκτωβρίου

 

03:00 MLB (FOX Sports HD)

10:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:45 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Πάρμα (Novasports1HD)

13:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport2)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Βίλεμ-Φέγενορντ (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Κιέβο Βερόνα (Novasports1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Φιορεντίνα (Novasports3HD)

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Χάκεν-Μάλμε (Novasports5HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Σαμπντόρια (Novasports24HD)

16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:15 Ώρα των πρωταθλητών – Pre Game Show ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD)

17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Άλκμααρ (Novasports4HD)

18:00 Αυστριακό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Στουρμ-Σάλτσμπουργκ (Novasports5HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Καέν (Novasports24HD)

18:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD)

18:30 Ώρα των πρωταθλητών – Pre Game Show ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Σασουόλο (Novasports3HD)

19:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, DC United - Chicago fire (Eurosport2)

20:00 NFL (FOX Sports HD)

20:15 Ώρα των πρωταθλητών – Post Game Show ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD)

20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σπαλ-Ίντερ (Novasports3HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιόν (Novasports2HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)

22:30 Ώρα των πρωταθλητών – Post Game Show ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

23:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα ΜΧ Εθνών (Eurosport2)

23:25 NFL (FOX Sports HD)

 

Δευτέρα 8 Οκτωβρίου

 

03:20 NFL, Texans - Cowboys (FOX Sports HD)

22:00 NHL (FOX Sports HD) 

 

 

COSMOTE TV

 

 

 

 Παρασκευή 05.10.18

00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

03.50 FORMULA 1 HONDA JAPANESE GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

04.55 Moto3 PTT Thailand Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

05.50 MotoGP PTT Thailand Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

06.00 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

06.50 Moto2 PTT Thailand Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

07.30 ATP 500 China Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD

07.50 FORMULA 1 HONDA JAPANESE GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

08.00 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

09.05 Moto3 PTT Thailand Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

09.30 ATP 500 China Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

10.00 MotoGP PTT Thailand Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.00 Ζενίτ-Σλάβια Πράγας, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική, 3ος Όμιλος REC COSMOTE SPORT3HD (04.10 19:55)

11.00 Moto2 PTT Thailand Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.30 ATP 500 China Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD

12.00 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.15 Μάλμε-Μπεσίκτας, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική, 3ος Όμιλος REC COSMOTE SPORT3HD (04.10 22:00)

14.00 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.30 Philadelphia 76ers-Dallas Mavericks, NBA China Games LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.30 ATP 500 China Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Ντάρμσταντ-Αμβούργο, Bundesliga 2, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Βέρντερ Βρέμης-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Βαλένθια-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Μπράιτον-Γουέστ Χαμ, Premier League, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Μπιλμπάο-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

 

Σάββατο 06.10.18

04.55 Moto3 PTT Thailand Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

05.50 FORMULA 1 HONDA JAPANESE GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

05.50 MotoGP PTT Thailand Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

06.50 Moto2 PTT Thailand Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

08.00 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

08.30 Moto3 PTT Thailand Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

08.50 FORMULA 1 HONDA JAPANESE GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

09.25 MotoGP PTT Thailand Grand Prix, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

09.30 WTA China Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

10.00 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

10.05 MotoGP PTT Thailand Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.00 Moto2 PTT Thailand Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.30 ATP 500 China Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.00 Τζιρόνα-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 WRC Μεγάλη Βρετανία, SS14 Dyfnant 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 Μαγδεμβούργο-Ντινάμο Δρέσδης, Bundesliga 2, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

14.30 WTA China Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Ντόρτμουντ-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Σάλκε, Bundesliga, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Μάιντς-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 ATP 500 China Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Ανόβερο-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.15 Χετάφε-Λεβάντε, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.30 Φενέρμπαχτσε-Μπεσίκτας, TBF Basketball Super League, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.30 Παρί Σεν Ζερμέν-Ναντ, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Νιούκαστλ, Premier League, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Αλαβές-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπάγερν Μονάχου-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Τότεναμ-Κάρντιφ, Premier League, 8η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (06.10 17:00)

21.30 Λέστερ-Έβερτον, Premier League, 8η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (06.10 17:00)

21.45 Λεγανές-Ράγιο Βαγεκάνο, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Κρίσταλ Πάλας-Γουλβς, Premier League, 8η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT8HD (06.10 17:00)

22.30 Μπράγκα-Ρίο Άβε, Liga NOS, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

23.00 Red Bull Air Race World Championship, ΗΠΑ, Ιντιανάπολις, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT9HD

23.30 Γουότφορντ-Μπόρνμουθ, Premier League, 8η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (06.10 17:00)

ΕΣΑΚΕ Basket League, 1η αγωνιστική

VTB United League, 1η αγωνιστική

 

Κυριακή 07.10.18

04.35 Moto3 PTT Thailand Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

05.00 UFC 229: Khabib Nurmagomedov "The Eagle" vs Conor McGregor "The Notorious" LIVE COSMOTE SPORT8HD

05.05 Moto2 PTT Thailand Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

05.35 MotoGP PTT Thailand Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

06.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

06.45 Moto3 PTT Thailand Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

07.45 FORMULA 1 HONDA JAPANESE GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

08.05 Moto2 PTT Thailand Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

09.30 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

09.30 MotoGP PTT Thailand Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.30 WTA China Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

12.00 Μπέρνλι-Χάντερσφιλντ, Premier League, 8η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (06.10 17:00)

13.00 Βαγιαδολίδ-Ουέσκα, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.30 Εστουντιάντες-Φουενλαμπράδα, ACB Liga Endesa, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.00 Φούλαμ-Άρσεναλ, Premier League, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 WRC Μεγάλη Βρετανία, SS23 Great Orme Llandudno 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 ATP 500 China Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Φράιμπουργκ-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

15.15 Γαλατάσαραϊ-Αναντολού Εφές, TBF Basketball Super League, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.15 Σαουθάμπτον-Τσέλσι, Premier League, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπέτις, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.30 Εκπομπή Pregame Λίβερπουλ-Μάντσεστερ Σίτι LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.30 Λίβερπουλ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Λειψία-Νυρεμβέργη, Bundesliga, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Σεβίλη-Θέλτα, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Εσπανιόλ-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Μπενφίκα-Πόρτο, Liga NOS, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Red Bull Air Race World Championship, ΗΠΑ, Ιντιανάπολις, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT9HD

20.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.00 NASCAR Cup Series, Dover Monster Energy, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Βαλένθια-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Πορτιμονένσε-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

ΕΣΑΚΕ Basket League, 1η αγωνιστική

VTB United League, 1η αγωνιστική

 

Δευτέρα 08.10.18

08.00 ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.00 Philadelphia 76ers-Dallas Mavericks, NBA China Games LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 Εκπομπή “TOPSPIN” LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Καζιντσμπάρτσκα-ΠΑΟΚ, CEV Champions League βόλεϊ, 1ος Γύρος LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Κολονία-Ντούισμπουργκ, Bundesliga 2, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

 

 

 

 

ΣΚΑΙ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 06/10

 

 

12.00 GOAL χωρίς Σύνορα

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΉ 07/10

 

 

12.00 GOAL χωρίς Σύνορα

 

 

 

ΑΡΤ ΤV

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ-ΚΥΡΙΑΚΗ 06-07/10

 

13.00 Jump Shoot

 

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

 

 

 

 

ΕΡΤ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΕΥΤΕΡΑ  05-06-07/10


6  Οκτ

15:30

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ (Z)
Μπάσκετ  

6  Οκτ

15:30

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ (Z)
Μπάσκετ  

6  Οκτ

15:45

BASKET LEAGUE: ΠΑΟΚ - ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS & ΚΟΛΟΣΣΟΣ Η HOTELS - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ (Z)
Μπάσκετ  

6  Οκτ

15:45

BASKET LEAGUE: ΠΑΟΚ - ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS & ΚΟΛΟΣΣΟΣ Η HOTELS - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ (Z)
Μπάσκετ  

6  Οκτ

15:45

BASKET LEAGUE : ΠΑΟΚ - ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS
Μπάσκετ  

6  Οκτ

15:45

BASKET LEAGUE : ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Μπάσκετ  

6  Οκτ

17:00

ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ: Α.Σ.Ε ΔΟΥΚΑΣ - Α.Ε.Κ. (Z)
Χάντμπολ  

6  Οκτ

18:00

BASKET LEAGUE : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA - ΑΕΚ (Z)
Μπάσκετ  

6  Οκτ

18:15

SUPER LEAGUE - PRE GAME
Ποδόσφαιρο  

6  Οκτ

19:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE) (Z)
Ποδόσφαιρο  

6  Οκτ

19:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE) (Z)
Ποδόσφαιρο  

6  Οκτ

19:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE) (Z)
Ποδόσφαιρο  

7  Οκτ

00:50

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
Ποδόσφαιρο  

7  Οκτ

00:50

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
Ποδόσφαιρο  

7  Οκτ

13:00

AUTO MOTO ΕΡΤ
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

7  Οκτ

13:00

AUTO MOTO ΕΡΤ
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

7  Οκτ

14:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΑΠΩΝΙΑΣ (ΣΟΥΖΟΥΚΑ) (M)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

7  Οκτ

14:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΑΠΩΝΙΑΣ (ΣΟΥΖΟΥΚΑ) (M)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

7  Οκτ

15:10

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΑΠΩΝΙΑΣ (ΣΟΥΖΟΥΚΑ) (M)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

7  Οκτ

15:10

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΑΠΩΝΙΑΣ (ΣΟΥΖΟΥΚΑ) (M)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

7  Οκτ

16:00

ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΟΦΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE) (Z)
Ποδόσφαιρο  

7  Οκτ

16:00

ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΟΦΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE) (Z)
Ποδόσφαιρο  

7  Οκτ

17:30

ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΟΦΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE) (Z)
Ποδόσφαιρο  

7  Οκτ

17:30

BASKET LEAGUE - PRE GAME (Z)
 

7  Οκτ

18:00

SUPER LEAGUE DAY
Ποδόσφαιρο  

7  Οκτ

18:00

SUPER LEAGUE DAY
Ποδόσφαιρο  

7  Οκτ

18:00

SUPER LEAGUE DAY
Ποδόσφαιρο  

7  Οκτ

18:00

ΛΑΥΡΙΟ AEGEAN CARGO - ΑΡΗΣ (BASKET LEAGUE) (Z)
Μπάσκετ  

7  Οκτ

19:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE) (Z)
Ποδόσφαιρο  

7  Οκτ

19:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE) (Z)
Ποδόσφαιρο  

7  Οκτ

19:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE) (Z)
Ποδόσφαιρο  

7  Οκτ

22:00

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Ενημέρωση  

7  Οκτ

22:00

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Ενημέρωση  

8  Οκτ

01:00

ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΟΦΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
Ποδόσφαιρο  

8  Οκτ

01:00

ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΟΦΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
Ποδόσφαιρο  

8  Οκτ

03:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
Ποδόσφαιρο  

8  Οκτ

03:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
Ποδόσφαιρο  

8  Οκτ

19:00

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΑΕΛ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE) (Z)
Ποδόσφαιρο  

8  Οκτ

19:00

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΑΕΛ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE) (Z)
Ποδόσφαιρο  

9  Οκτ

01:30

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΑΕΛ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
Ποδόσφαιρο  

K. Στουρναρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea