ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

12 October, 2018 - 02:11

Categories: 

Aθλητικός οργασμός το Π-Σ-Κ στην TV!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

NOVASPORTS

 

 

 

Παρασκευή 12 Οκτωβρίου

 

03:20 NFL, Giants - Eagles (FOX Sports HD) 

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF TURKEY (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών Λιντζ (Eurosport2) 

17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών Λιντζ (Eurosport2)

18:15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Φιλικός αγώνας Εθνικών ομάδων Νέων Γερμανία – Ολλανδία (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Super Euroleague (Novasports1HD)

19:45 Ευρωλίγκα 1η αγωνιστική: Μπούντουτσνοστ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Μπασκόνια (Novasports3HD)

20:30 ΣΤΙΒΟΣ: YOUTH OLYMPIC SUMMER GAMES, Μπουένος Αϊρες (Eurosport2)

20:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Γκραν Κανάρια (Novasports2HD)

20:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Κ-21 Γερμανία – Νορβηγία (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:00 Super Euroleague (Novasports1HD)

 

Σάββατο 13 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF TURKEY (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών Λιντζ (Eurosport2) 

17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Λομβαρδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών Λιντζ (Eurosport2)

19:30 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αργεντινή (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 NHL (FOX Sports HD)

21:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, Minnesota United - Colorado Rapids (Eurosport2)

22:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αργεντινή (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24ΗD)

23:00 MLB (FOX Sports HD)

24:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, DC United - FC Dallas (Eurosport2) 

Κυριακή 14 Οκτωβρίου

 

03:00 MLB (FOX Sports HD)

09:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Όρος Φούτζι (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF TURKEY (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Βρετανικό Πρωτάθλημα Αυτοκινήτων Τουρισμού (Eurosport2)

15:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών Λιντζ, Τελικός (Eurosport1/Eurosport1HD) 

16:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Βρετανικό Πρωτάθλημα Αυτοκινήτων Τουρισμού (Eurosport2)

18:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Βρετανικό Πρωτάθλημα Αυτοκινήτων Τουρισμού (Eurosport2)

20:00 NFL (FOX Sports HD)

20:00 ΣΤΙΒΟΣ: YOUTH OLYMPIC SUMMER GAMES, Μπουένος Αϊρες (Eurosport2)

20:30 ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αργεντινή (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)

22:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Βρετανικό Πρωτάθλημα Αυτοκινήτων Τουρισμού (Eurosport1/Eurosport1/HD)

23:25 NFL (FOX Sports HD)

 

Δευτέρα 15 Οκτωβρίου

 

03:20 NFL, Patriots - Chiefs (FOX Sports HD) 

14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 ΣΤΙΒΟΣ: YOUTH OLYMPIC SUMMER GAMES, Μπουένος Αϊρες (Eurosport2)

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

 

COSMOTE TV

 

 

Παρασκευή 12.10.18

08.00 ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD 

10.00 ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD 

13.00 ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD 

15.00 ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD 

20.30 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ελλάδα-Ουγγαρία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Εσθονία-Φινλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Κροατία-Αγγλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος Α4 LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Βέλγιο-Ελβετία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος Α2 LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Αυστρία-Βόρειος Ιρλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος Β3 LIVE COSMOTE SPORT7HD 

21.45 Λευκορωσία-Λουξεμβούργο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος D2 LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Μολδαβία-Σαν Μαρίνο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος D2 LIVE COSMOTE SPORT9HD

23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

 

Σάββατο 13.10.18

11.30 ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD 

11.50 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Κίνα, 1ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

12.50 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Κίνα, 2ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Κίνα, 1ος Ημιτελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.00 ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Κίνα, 2ος Ημιτελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.00 Σλοβακία-Τσεχία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος Β1 LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 ΑΕΚ-ΠΑΟΚ, Betshop Basket League, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD 

17:00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Νίζνι Νόβγκοροντ, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD  

19.00 Νορβηγία-Σλοβενία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Γεωργία-Ανδόρρα, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος D1 LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Λετονία-Καζακστάν, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος D1 LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Αρμενία-Γιβραλτάρ, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος D4 LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Ολλανδία-Γερμανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος Α1 LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Βουλγαρία-Κύπρος, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ιρλανδία-Δανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος Β4 LIVE COSMOTE SPORT3HD

23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

 

Κυριακή 14.10.18

06.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Κίνα, 1ος Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

07.50 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Κίνα, 1ος Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

09.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Κίνα, 1ος Τελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

10.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Κίνα, 1ος Τελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

11.30 ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD 

13.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπανταλόνα, ACB Liga Endesa, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

14:30 Φούσε Βερολίνου-Λέμγκο, Bundesliga Χάντμπολ, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Ρουμανία-Σερβία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE COSMOTE SPORT9HD

18:00 Ούνιξ Καζάν-Λοκομοτίβ Κουμπάν, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD  

19.00 Ρωσία-Τουρκία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, Όμιλος Β2 LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Αζερμπαϊτζάν-Μάλτα, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, Όμιλος D3 LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Νήσοι Φερόε-Κόσοβο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, Όμιλος D3 LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Σκωτία-Πορτογαλία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Αναντολού Εφές-Νταρουσάφακα, TBF Basketball Super League, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.15 Μάλαγα-Γκραν Κανάρια, ACB Liga Endesa, 4η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.00 NASCAR Cup Series, Talladega 1000Bullbs.com 500, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Πολωνία-Ιταλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, Όμιλος Α3 LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ισραήλ-Αλβανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, Όμιλος C1 LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Λιθουανία-Μαυροβούνιο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE COSMOTE SPORT3HD

 

Δευτέρα 15.10.18

19.00 Εκπομπή “TOPSPIN” LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Φινλανδία-Ελλάδα, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Εσθονία-Ουγγαρία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ισπανία-Αγγλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, Όμιλος Α4 LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Ισλανδία-Ελβετία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, Όμιλος Α2 LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Βοσνία-Βόρειος Ιρλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, Όμιλος Β3 LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Λευκορωσία-Μολδαβία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, Όμιλος D2 LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Λουξεμβούργο-Σαν Μαρίνο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, Όμιλος D2 LIVE COSMOTE SPORT9HD

23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

 

Τρίτη 16.10.18

17.00 Καζακστάν-Ανδόρρα, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, Όμιλος D1 LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD

21.45 Γαλλία-Γερμανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, Όμιλος Α1 LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Σλοβενία-Κύπρος, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ιρλανδία-Ουαλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, Όμιλος Β4 LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Νορβηγία-Βουλγαρία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Ουκρανία-Τσεχία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, Όμιλος Β1 LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Βέλγιο-Ολλανδία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Δανία-Αυστρία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Σουηδία-Σλοβακία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT9HD

 

 

 

ΣΚΑΙ

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/10

 

 

12.00 GOAL χωρίς Σύνορα

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΉ 14/10

 

 

12.00 GOAL χωρίς Σύνορα

 

 

 

ΑΡΤ ΤV

 



 

ΣΑΒΒΑΤΟ-ΚΥΡΙΑΚΗ 13-14/10

 

 

13.00 Jump Shoot

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

 

 

ΕΡΤ

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΕΥΤΕΡΑ  12-13-14/10


13  Οκτ

14:00

ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ (Z)
Πόλο  

13  Οκτ

14:00

ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ (Z)
Πόλο  

13  Οκτ

15:30

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ (Z)
Μπάσκετ  

13  Οκτ

15:30

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ (Z)
Μπάσκετ  

13  Οκτ

15:45

BASKET LEAGUE - ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ (Z)
Μπάσκετ  

13  Οκτ

15:45

BASKET LEAGUE - ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ (Z)
Μπάσκετ  

13  Οκτ

15:45

BASKET LEAGUE: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA (Z)
Μπάσκετ  

13  Οκτ

15:45

BASKET LEAGUE: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Z)
Μπάσκετ  

13  Οκτ

18:00

BASKET LEAGUE: ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Z)
Μπάσκετ  

13  Οκτ

18:00

BASKET LEAGUE: ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Z)
Μπάσκετ  

13  Οκτ

18:30

7ος ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΣ ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Z)
 

13  Οκτ

18:50

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Ποδόσφαιρο  

14  Οκτ

03:00

BASKET LEAGUE
Μπάσκετ  

14  Οκτ

03:30

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Ποδόσφαιρο  

14  Οκτ

05:00

BASKET LEAGUE
Μπάσκετ  

14  Οκτ

17:00

ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ:ΑΕΚ- ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ (Z)
Χάντμπολ  

14  Οκτ

18:50

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Ποδόσφαιρο  

14  Οκτ

19:00

BASKET LEAGUE : ΚΥΜΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Z)
Μπάσκετ  

14  Οκτ

19:00

BASKET LEAGUE : ΚΥΜΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Z)
Μπάσκετ  

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea