Στρούμιτσα

Ατανασίεβιτς: «Θέλω μόνο να κερδίζω!»

Ιδιαίτερα σημαντικό είναι το γεγονός πώς ο Ολυμπιακός ΟΝΕΧ μπήκε με το… δεξί στην ιστορική σεζόν 2024-25! Πέρα από αυτό, πέτυχε «καθαρή» νίκη με 3-0 σετ στη Βόρεια Μακεδονία, μέσα σε 63 λεπτά. Ειδικότερα, με τον Σέρβο διαγώνιο να κάνει τη διαφορά και ένα εξαιρετικό ματς στην πρώτη του εμφάνιση. Χάρη σε αυτά πήρε τον τίτλο του MVP. Ατανασίεβιτς: «Θέλω μόνο να κερδίζω».

Ο Ατανασίεβιτς δεν κοιτάζει τα ατομικά έπαθλα

Read More

Εκκωφαντικό πέρασμα για τον Ολυμπιακό από την Στρούμιτσα!

Ο Ολυμπιακός πέρασε νικηφόρα από τη Βόρεια Μακεδονία, επικρατώντας με 3-0 σετ της Στρούμιτσα, στον πρώτο μεταξύ τους αγώνα για τον Α' προκριματικό γύρο του Champions League Ανδρών στο βόλεϊ.

Οι «ερυθρόλευκοι» έδειξαν από το πρώτο σετ τις διαθέσεις τους (25-15), ενώ χωρίς να χάσουν τη διάρκεια τους μετέτρεψαν σε... μονόλογο το δεύτερο και το τρίτο σετ, τα οποία πήραν με 25-17 και 25-15, αντίστοιχα.