Φάτε μάτια ψάρια!
Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών.
NOVASPORTS
Μεγάλη Παρασκευή 14-4-2023
14:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Σικελίας ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Σκέλος Eurosport1
19:30 Bundesliga 2 – 28η αγωνιστική: Αννόβερο-Χάιντενχαϊμ Novasports2
20:30 Playmakers Α’ μέρος Novasports Prime
20:30 EuroLeague: Αναντολού Εφές-Μονακό Novasports5
21:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2
21:30 EuroLeague: Παρτίζαν-Παναθηναϊκός Novasports Prime
21:30 Bundesliga – 28η αγωνιστική: Σάλκε-Χέρτα Βερολίνου Novasports3
21:30 EuroLeague: Μπαρτσελόνα-Βαλένθια Novasports4
21:30 EuroLeague: Μπάγερν Μονάχου-Ζάλγκιρις Κάουνας Novasports Start
22:00 La Liga – 29η αγωνιστική: Βαγιεκάνο-Οσασούνα Novasports1
22:00 Ligue 1 – 31η αγωνιστική: Τουλούζ-Λιόν Novasports2
23:30 Playmakers Β’ μέρος Novasports Prime
Μεγάλο Σάββατο 15-4-2023
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | Eurosport1
13:30 Premier League Kick Off Novasports Premier League
14:30 Premier League – 31η αγωνιστική: Άστον Βίλα-Νιούκαστλ Novasports Premier League
15:00 La Liga: Βιγιαρεάλ-Βαγιαδολίδ Novasports1
15:45 Αντοχή Μοτοσικλετών Eurosport2
16:00 Matchday Live Novasports Prime
16:25 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | Eurosport1
16:30 Matchday Live Λεπτό προς Λεπτό Novasports Prime
16:30 Bundesliga: Μπάγερν Μονάχου-Χόφενχαϊμ Novasports3
16:30 Bundesliga: Στουτγκάρδη-Ντόρτμουντ Novasports6
16:30 Bundesliga: Λειψία-Άουγκσμπουργκ Novasports News
16:30 Bundesliga: Κολωνία-Μάιντς Novasportsextra1
17:00 Premier League: Τσέλσι-Μπράιτον Novasports Premier League
17:00 Premier League: Τότεναμ-Μπόρνμουθ Novasports2
17:00 Premier League: Έβερτον-Φούλαμ Novasports4
17:00 Premier League: Γουλβς-Μπρέντφορντ Novasports5
17:00 Premier League: Σαουθάμπτον-Κρίσταλ Πάλας Novasports Start
17:15 La Liga: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Ρεάλ Σοσιεδάδ Novasports1
18:00 Ligue 1: Ρεν-Ρενς Novasportsextra2
19:00 Matchday Live Novasports Prime
19:30 Bundesliga: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Γκλάντμπαχ Novasports Prime
19:30 Premier League: Μάντσεστερ Σίτι-Λέστερ Novasports Premier League
19:30 La Liga: Μπέτις-Εσπανιόλ Novasports1
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | Eurosport1
21:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2
22:00 La Liga: Κάδιθ-Ρεάλ Μαδρίτης Novasports Prime
22:00 Ligue 1: Παρί Σεν Ζερμέν-Λανς Novasports2
24:00 ΙΠΠΑΣΙΑ Eurosport1
Κυριακή του Πάσχα 16-4-2023
01:00 Αντοχή Μοτοσικλετών Eurosport2
04:00 Αντοχή Μοτοσικλετών Eurosport2
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | Eurosport1
13:30 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 6 ώρες του Πορτιμάο Eurosport2
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Αμστελ Γκολντ Ρέις ΓΥΝΑΙΚΕΣ | Eurosport1
14:00 Ligue 1: Λιλ-Μονπελιέ Novasports Prime
14:30 Jupiler Pro League – 33η αγωνιστική: Γκενκ-Άντερλεχτ Novasports Start
15:00 Αντοχή Μοτοσικλετών Eurosport2
15:00 LaLiga Santander: Χιρόνα-Έλτσε Novasports1
15:30 Eredivisie – 29η αγωνιστική: Βόλενταμ-Άιντχοφεν Novasports2
15:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Αμστελ Γκολντ Ρέις ΑΝΔΡΕΣ | Eurosport1
16:00 Premier League: Γουέστ Χαμ-Άρσεναλ Novasports Premier League
16:30 Bundesliga: Βέρντερ Βρέμης-Φράιμπουργκ Novasports3
16:30 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 6 ώρες του Πορτιμάο Eurosport2
17:15 LaLiga Santander: Χετάφε-Μπαρτσελόνα Novasports1
17:15 Serie B – 33η αγωνιστική: Τερνάνα-Πίζα Novasports4
17:45 Eredivisie – 29η αγωνιστική: Καμπούρ-Φέγενορντ Novasports2
18:05 Ligue 1: Μονακό-Λοριάν Novasports Start
18:15 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | Eurosport1
18:30 Bundesliga: Ουνιόν Βερολίνου-Μπόχουμ Novasports Prime
18:30 Premier League: Νότιγχαμ Φόρεστ-Μάντσεστερ Γ. Novasports Premier League
19:30 LaLiga Santander: Ατλέτικο Μαδρίτης-Αλμερία Novasports1
20:30 ΓΚΟΛΦ Eurosport1
20:30 Bundesliga: Βόλφσμπουργκ-Λεβερκούζεν Novasports3
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | Eurosport1
21:00 Eredivisie: Άγιαξ-Έμεν Novasports Start
21:45 Ligue 1: Μαρσέιγ-Τρουά Novasports2
22:00 La Liga: Βαλένθια-Σεβίλλη Novasports Prime
Δευτέρα του Πάσχα 17-4-2023
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | Eurosport1
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Eurosport2
16:25 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | Eurosport1
16:30 ΣΤΙΒΟΣ Μαραθώνιος Eurosport2
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | Eurosport1
21:00 Premier League The Show Novasports Premier League
22:00 Premier League: Λιντς Γιουνάιτεντ-Λίβερπουλ Novasports Premier League
22:00 La Liga: Θέλτα-Μαγιόρκα Novasports Prime
22:00 La Liga 2 – 36η αγωνιστική: Λεβάντε-Μιράντες Novasports Start
00:00 Premier League The Show Novasports Premier League
COSMOTE TV
Παρασκευή 14.04.23
00.00 Εκπομπή «European Football Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.55 Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.45 Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
18.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.40 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.30 Κρεμονέζε-Έμπολι, Serie A, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.10 Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.45 Ρος Κάουντι-Αμπερντίν, Cinch Scottish Premiership, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Σπέτσια-Λάτσιο, Serie A, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Μίντλεσμπρο-Νόριτς, Sky Bet EFL Championship, 42η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD
22.55 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
Σάββατο 15.04.23
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
02:00 Miami Heat-Chicago Bulls, NBA Play-In Tournament LIVE COSMOTE SPORT4HD
04:30 Minnesota Timberwolves-Oklahoma City Thunder, NBA Play-In Tournament LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.30 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Κάρντιφ, Sky Bet EFL Championship, 42η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
14.30 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 Μπολόνια-Μίλαν, Serie A, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.35 Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 Ρέντινγκ-Μπέρνλι, Sky Bet EFL Championship, 42η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
17.20 Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
18.05 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
18.45 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.00 Νάπολι-Ελλάς Βερόνα, Serie A, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
20:00 Philadelphia 76ers-Brooklyn Nets, NBA Playoffs, Eastern Conference, 1st Round, Game 1 LIVE COSMOTE SPORT4HD
20.00 Σάβες-Μπενφίκα, Liga Portugal Bwin, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.45 Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.40 Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.45 Ίντερ-Μόντσα, Serie A, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Μπλάκμπερν-Χαλ, Sky Bet EFL Championship, 42η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22:30 Boston Celtics-Atlanta Hawks, NBA Playoffs, Eastern Conference, 1st Round, Game 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.30 Πόρτο-Σάντα Κλάρα, Liga Portugal Bwin, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.45 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, Σπριντ LIVE COSMOTE SPORT5HD
Κυριακή 16.04.23
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.30 UFC Fight Night: Max Holloway vs Arnold Allen, ΗΠΑ, Κάνσας LIVE COSMOTE SPORT8HD
11.00 World Tour Padel Granada, Τελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT7HD
13.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Τελικός Διπλού LIVE COSMOTE SPORT6HD
13.30 Λέτσε-Σαμπντόρια, Serie A, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
13.30 World Tour Padel Granada, Τελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.00 Κιλμάρνοκ-Σέλτικ, Cinch Scottish Premiership, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.00 Τενερίφη-Μπασκόνια, ACB Liga Endesa, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
15.30 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Τελικός Μονού LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 Τορίνο-Σαλερνιτάνα, Serie A, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.40 DHB Pokal Handball, REWE Φάιναλ 4, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
17.40 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
18.00 Τουρκ Τέλεκομ-Φενέρμπαχτσε, Turkish Basketball Super League, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.00 Βερόνα-Αρμάνι Μιλάνο, Lega Basket Serie A, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
18.45 Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.00 Σασουόλο-Γιουβέντους, Serie A, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
20.00 Μπράγκα-Ζιλ Βισέντε, Liga Portugal Bwin, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.00 Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
20.00 Βίρτους Μπολόνια-Τρεντίνο, Lega Basket Serie A, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.30 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.45 Ρόμα-Ουντινέζε, Serie A, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22:00 Memphis Grizzlies-Los Angeles Lakers, NBA Playoffs, Eastern Conference, 1st Round, Game 1 LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.30 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Αρούκα, Liga Portugal Bwin, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
Δευτέρα 17.04.23
00:30 Milwaukee Bucks-Νικητής Miami Heat/Chicago Bulls NBA Playoffs, Eastern Conference, 1st Round, Game 1 LIVE COSMOTE SPORT4HD
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
12.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT8HD
18.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.30 Αναντολού Εφές-Μπεσίκτας, Turkish Basketball Super League, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Φιορεντίνα-Αταλάντα, Serie A, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.15 Βιζέλα-Μποαβίστα, Liga Portugal Bwin, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
ART
Σάββατο -Κυριακή 15-16/04/23
16.30 BET Weekend
ΕΡΤ
Κ. Στουρνάρας