Γ Εθνική: Τα αποτελέσματα της 11ης αγωνιστικής
Στο ρετιρέ της βαθμολογίας του 6ου ομίλου ανέβηκε η Προοδευτική, η οποία κέρδισε με 1-0 στο ντέρμπι κορυφής τον Πανελευσινιακό. Εκτός έδρας νίκη για τον Εθνικό (1-0 το Κερατσίνι), ξέφυγε ο Τηλυκράτης.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
1ος όμιλος
11η αγωνιστική
Αλεξανδρούπολη - Απόλλων Παραλιμνίου 1-1
Αναγέννηση Πλαγιάς - Αγροτικός Αστέρας 0-4
Δόξα Δράμας - Εθνικός Σοχού Αναβλήθηκε
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου - Άρης Αβάτου 2-1
Νέστος Χρυσούπολης - Πανδραμαϊκός 1-1
Ορφέας Ξάνθης - Θερμαϊκός Θέρμης 1-2
Επόμενη Αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας - Νέστος Χρυσούπολης
Αναγέννηση Πλαγιάς - Θερμαϊκός Θέρμης
Απόλλων Παραλιμνίου - Άρης Αβάτου
Εθνικός Σοχού - Αλεξανδρούπολη
Ορφέας Ξάνθης - Δόξα Δράμας
Πανδραμαϊκός - Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
2ος όμιλος
11η αγωνιστική
Άγιος Ματθαίος - Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης 4-1
Εδεσσαϊκός - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-2
Κοζάνη - Θύελλα Σαρακηνών 3-0
Μακεδονικός - Λευκίμμη 1-1
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Πόντιοι Κοζάνης 2-1
Επόμενη Αγωνιστική
Εδεσσαϊκός - Κοζάνη
Θύελλα Σαρακηνών - Άγιος Ματθαίος
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης - Αναγέννηση Γιαννιτσών
Μακεδονικός - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Πόντιοι Κοζάνης - Ηρακλής Αμπελοκήπων
3ος όμιλος
11η αγωνιστική
Αταλάντη - Αετός Μακρυχωρίου 3-0 α.α.
Ατρόμητος Παλαμά - Αμβρυσσέας Διστόμου 2-1
Ελασσόνα - Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 2-1
Ηρακλής Λάρισας - ΑΟ Υπάτου 0-1
Θησέας Αγριάς - Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-3
Φήκη - Νέα Αρτάκη 1-3
Επόμενη Αγωνιστική
Αμβρυσσέας Διστόμου - Αταλάντη
ΑΟ Υπάτου - Ατρόμητος Παλαμά
Δήμητρα Ευξεινούπολης - Αετός Μακρυχωρίου
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου - Θησέας Αγριάς
Ηρακλής Λάρισας - Νέα Αρτάκη
Φήκη - Ελασσόνα
4ος όμιλος
14η αγωνιστική
Αίας Γαστούνης - Εθνικός Σκουλικάδου 2-0
ΑΟ Διαβολιτσίου - Ναυπακτιακός 1-0
Παναιγιάλειος - Αναγέννηση Άρτας 0-0
Παναχαϊκή - Αχέροντας Καναλακίου Αναβλήθηκε
ΠΑΟ Βάρδας - Αμβρακικός Λουτρού 3-0 α.α.
Τηλυκράτης - Διαγόρας Βραχνέϊκων 1-0
Ρεπό: Παναγρινιακός
Επόμενη Αγωνιστική
Αμβρακικός Λουτρού - ΑΟ Διαβολιτσίου
Αχέροντας Καναλακίου - Παναιγιάλειος
Διαγόρας Βραχνέϊκων - Αίας Γαστούνης
Εθνικός Σκουλικάδου - Παναγρινιακός
Ναυπακτιακός - Τηλυκράτης
ΠΑΟ Βάρδας - Παναχαϊκή
Ρεπό: Αναγέννηση Άρτας
5ος όμιλος
11η αγωνιστική
ΑΕ Μυκόνου - Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-1
Ένωση Ερμιονίδας - Άγιος Ιερόθεος Αναβλήθηκε
Παναρκαδικός - Ηλιούπολη 1-3
Σαντορίνη - Φωστήρας Αναβλήθηκε
Χαραυγιακός - Ερμής Μελιγούς 0-1
Ρεπό: Άρης Σκάλας
Επόμενη Αγωνιστική
Άγιος Ιερόθεος - Παναρκαδικός
Ένωση Ερμιονίδας - Άρης Σκάλας
Ερμής Μελιγούς - Σαντορίνη
Ηλιούπολη - ΑΕ Μυκόνου
Φωστήρας - Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Ρεπό: Χαραυγιακός
6ος όμιλος
11η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων - ΑΟ Πυλίου 1-0
Θύελλα Ραφήνας - Αίας Σαλαμίνας 2-0
Καραβάς - Αστέρας Βάρης 2-2
Κερατσίνι - Εθνικός 0-1
Πανελευσινιακός - Προοδευτική 0-1
Ρεπό: Αιολικός
Επόμενη Αγωνιστική
ΑΟ Πυλίου - Αίας Σαλαμίνας
Αστέρας Βάρης - Αήττητος Σπάτων
Εθνικός - Πανελευσινιακός
Κερατσίνι - Αιολικός
Προοδευτική - Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Καραβάς
7ος όμιλος
8η αγωνιστική
Πανιώνιος - Νεάπολη 2-0
ΠΑΟ Ρουφ - Πόρος 1-1