ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore

Error message

  • Notice: Undefined offset: 0 in user_node_load() (line 3682 of /home/postgame/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in user_node_load() (line 3682 of /home/postgame/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 0 in user_node_load() (line 3683 of /home/postgame/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property 'picture' of non-object in user_node_load() (line 3683 of /home/postgame/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 0 in user_node_load() (line 3684 of /home/postgame/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property 'data' of non-object in user_node_load() (line 3684 of /home/postgame/public_html/modules/user/user.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 571 of /home/postgame/public_html/includes/menu.inc).

10 July, 2024 - 01:49

Categories: 

«Καθάρισαν» την πρόκριση Στεάουα, Δε Νιού Σέιντς και Πανεβέζις

H Στεάουα έκανε… περίπατο στο Σαν Μαρίνο συντρίβοντας την Βίρτους με 7-1, ενώ άνετες νίκες με 3-0 πήραν στην έδρα τους η λιθουανική Πανεβέζις επί της φινλανδικής Ελσίνκι και οι Δε Νιού Σέιντς απ’ την Ουαλία, επί της Ντέτσιτς απ’ το Μαυροβούνιο.

 

Την Τετάρτη (10/7, 22:00) είναι προγραμματισμένη η πρώτη αναμέτρηση της Μπόρατς Μπάνια Λούκα απ’ τη Βοσνία/Ερζεγοβίνη με την αλβανική Εγκνάτια, απ’ όπου θα προκύψει ο αντίπαλος του πρωταθλητή Ελλάδας ΠΑΟΚ στον Β’ προκριματικό γύρο.

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των πρώτων αγώνων του α’ προκριματικού γύρου του Champions League έχουν ως εξής:

 

Τρίτη 9 Ιουλίου

 

Πανεβέζις (Λιθουανία)-Ελσίνκι (Φινλανδία) 3-0

 

(17′ Βελιούλις, 65′ Γκορόμπσοφ, 67′ Εμπό)

 

Χάμρουν Σπάρτανς (Μάλτα)-Λίνκολν Ρεντ Ιμπς (Γιβραλτάρ) 0-1

 

(37′ Μπρίτο)

 

Δε Νιού Σέιντς (Ουαλία)-Ντέτσιτς (Μαυροβούνιο) 3-0

 

(4′, 28′ Γιάνγκ, 39′ Ντέιβις)

 

UE Σάντα Κολόμα (Ανδόρα)-Μπαλκάνι (Κόσοβο) 1-2

 

(22′ Ελ Γκαζουί – 42′ πέν. Εμεριάχου, 90′ Καρίτσα)

 

Βίκινγκουρ (Ισλανδία)-Σάμροκ Ρόβερς (Ιρλανδία) 0-0

 

Βίρτους (Σαν Μαρίνο)-Στεάουα Βουκουρεστίου (Ρουμανία) 1-7

 

(86′ Μπατιστίνι – 6′ πέν., 11′, 37′ Ολάρου, 22′, 27′ Πόπα, 70′, 73′ Μικουλέσκου)

 

Τετάρτη 10 Ιουλίου

 

Ορντάμπασι (Καζακστάν)-Πετροκούμπ (Μολδαβία) 18:00

 

Φλόρα Ταλίν (Εσθονία)-Τσέλιε (Σλοβενία) 19:00

 

Σλόβαν Μπρατισλάβα (Σλοβακία)-Στρούγκα (Βόρεια Μακεδονία) 20:00

 

RFS (Λετονία)-Λαρν (Βόρεια Ιρλανδία) 20:00

 

Κλάκσβικ (Νησιά Φαρόε)-Ντιφερντάνζ (Λουξεμβούργο) 21:00

 

Λουντογκόρετς (Βουλγαρία)-Ντιναμό Μπατούμι (Γεωργία) 21:00

 

Ντιναμό Μινσκ (Λευκορωσία)-Πιούνικ (Αρμενία) 21:45

 

Μπόρατς Μπάνια Λούκα (Βοσνία/Ερζεγοβίνη)-Εγκνατία (Αλβανία) 22:00

 

*Οι ρεβάνς είναι προγραμαμτισμένες να διεξαχθούν στις 16 και 17 Ιουλίου