• Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3682 of /home/postgame/public_html/modules/user/user.module).

16 August, 2024 - 02:17

Ανατροπή και πρόκριση για την Πάφο!

Τεράστια πρόκριση στην παράταση πήρε η Πάφος κόντρα στην ΤΣΣΚΑ Σόφιας, επικρατώντας με 4-0 στην παράταση (1-0 στην κανονική διάρκεια) και πήρε το «εισιτήριο» για τα play off του Conference League.

Οι Κυπελλούχοι Κύπρου «έσωσαν» την παρτίδα στο 7ο λεπτό των καθυστερήσεων με το γκολ του Λούκασεν, οδηγώντας τον αγώνα στο έξτρα 30λεπτο, όπου πήραν την πρόκριση με τα γκολ των Τζάτζα (94'), Σίλβα (100') και το αυτογκόλ του Ντασκάλοφ (118').

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των δεύτερων αγώνων του Γ' προκριματικού γύρου του Conference League 2024/25 έχουν ως εξής (σε παρένθεση τα σκορ των πρώτων αγώνων):