ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 571 of /home/postgame/public_html/includes/menu.inc).
Κώστας Στουρνάρας

9 February, 2024 - 05:41

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών.

NOVASPORTS   

Παρασκευή 9-2-2024

11:00-19:00 WTA 500 Mubadala Abu Dhabi Open – Α’/Β’/Γ’/Δ’ Προημιτελικός Novasports6

14:00-20:00 WTA 250 Transylvania Open – Α’/Β’/Γ’ Προημιτελικός Novasports Start

14:30 ONE Friday Fights 51 Novasports5

19:30 2.Bundesliga – 21η αγωνιστική: Αμβούργο-Αννόβερο Novasports2

20:00 Playmakers, Α’ μέρος Novasports Prime

20:00 WTA 250 Transylvania Open – Δ’ Προημιτελικός Novasportsextra1

21:00 EuroLeague: Ερυθρός Αστέρας-Ζάλγκιρις Κάουνας Novasports Start

21:15 EuroLeague: Παναθηναϊκός AKTOR-Φενέρμπαχτσε Novasports Prime

21:30 Bundesliga – 21η αγωνιστική: Ντόρτμουντ-Φράιμπουργκ Novasports3

21:30 EuroLeague: Μπαρτσελόνα-Άλμπα Βερολίνου Novasports4

21:30 EuroLeague: Βίρτους Μπολόνια-Μονακό Novasports5

21:30 LaLiga Hypermotion – 26η αγωνιστική: Λεβάντε-Λεγανές Novasports News

22:00 LaLiga EA Sports – 24η αγωνιστική: Κάδιθ-Μπέτις Novasports1

22:00 Ligue 1 – 21η αγωνιστική: Μαρσέιγ-Μετς Novasports2

23:15 Playmakers, Β’ μέρος Novasports Prime

Σάββατο 10-2-2024

11:00-17:00 WTA 500 Mubadala Abu Dhabi Open – A’/Β’ Ημιτελικός Novasportsextra3

13:30 Premier League Kick Off Novasports Premier League

14:30 Premier League – 24η αγωνιστική: Μάντσεστερ Σίτι-Έβερτον Novasports Premier League

15:00 LaLiga EA Sports: Αλαβές-Βιγιαρεάλ Novasports1

15:00 Serie B Ιταλίας – 24η αγωνιστική: Τσιταντέλα-Πάρμα Novasports5

1:00-19:00 WTA 250 Transylvania Open – Α’/Β’ Hμιτελικός Novasportsextra4

16:00 Matchday Live Novasports Prime

16:30 Matchday Live – Λεπτό προς Λεπτό Novasports Prime

16:30 Bundesliga: Γκλάντμπαχ-Ντάρμσταντ Novasports2

16:30 Bundesliga: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Μπόχουμ Novasports3

16:30 Bundesliga: Ουνιόν Βερολίνου-Βόλφσμπουργκ Novasports Start

16:30 Bundesliga: Βέρντερ Βρέμης-Χάιντενχαϊμ Novasportsextra1

16:30 Bundesliga: Άουγκσμπουργκ-Λειψία Novasportsextra2

17:00 Premier League: Λίβερπουλ-Μπέρνλι Novasports Premier League

17:00 Premier League: Τότεναμ-Μπράιτον Novasports4

17:00 Premier League: Φούλαμ-Μπόρνμουθ Novasports5

17:00 Premier League: Γουλβς-Μπρέντφορντ Novasports6

17:00 Premier League: Λούτον-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Novasports News

17:15 LaLiga EA Sports: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Οσασούνα Novasports1

18:40 Λίγο πριν τη σέντρα: ΠΑΣ Γιάννινα-Άρης Novasports2

19:00 Matchday Live Novasports Prime

19:00 Stoiximan Super League – 22η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-Άρης Novasports2

19:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Clemson- Syracuse Novasports4

19:30 Bundesliga: Λεβερκούζεν-Μπάγερν Μονάχου Novasports Prime

19:30 Premier League: Νότιγχαμ Φόρεστ-Νιούκαστλ Novasports Premier League

19:30 LaLiga EA Sports: Ρεάλ Μαδρίτης-Χιρόνα Novasports1

21:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Boston College-Duke Novasports4

21:00 Eredivisie – 21η αγωνιστική: Αλμέρε Σίτι-Άλκμααρ Novasports6

21:30 Η Ώρα των πρωταθλητών Novasports Prime

21:30 2.Bundesliga: Καϊζερσλάουτερν-Πάντερμπορν Novasports2

21:45 Jupiler Pro League – 25η αγωνιστική: Κλαμπ Μπριζ-Έουπεν Novasports News

22:00 LaLiga EA Sports: Λας Πάλμας-Βαλένθια Novasports1

22:00 FIBA Women’s Olympic Qualifying Tournament: Αυστραλία-Γερμανία Novasports5

22:00 Ligue 1: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιλ Novasports Start

Κυριακή 11-2-2024

14:00 Ligue 1: Χάβρη-Ρεν Novasports Prime

14:30 2.Bundesliga: Χόλσταϊν Κίελ-Σάλκε Novasports3

14:30 Jupiler Pro League – 25η αγωνιστική: RWD Μόλενμπεκ-Αντβέρπ Novasports News15:00 WTA 500 Mubadala Abu Dhabi Open – Τελικός Novasports6

15:00 LaLiga EA Sports: Χετάφε-Θέλτα Novasports Start

16:00 Premier League: Γουέστ Χαμ-Άρσεναλ Novasports Premier League

16:00 FIBA Women’s Olympic Qualifying Tournament: Καναδάς-Ιαπωνία Novasports5

16:00 Ligue 1: Τουλούζ-Ναντ Novasportsextra1

16:30 Bundesliga: Στουτγκάρδη-Μάιντς Novasports4

16:40 Λίγο πριν τη σέντρα: Πανσερραϊκός-Παναθηναϊκός Novasports Prime

17:00 Stoiximan Super League: Πανσερραϊκός-Παναθηναϊκός Novasports Prime

17:15 LaLiga EA Sports: Μαγιόρκα-Βαγιεκάνο Novasports1

17:30 WTA 250 Transylvania Open – Tελικός Novasports Start

17:45 Eredivisie: Φόλενταμ-Άιντχοφεν Novasports News

18:05 Ligue 1: Μονπελιέ-Λιόν Novasports2

18:30 Premier League: Άστον Βίλα-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Novasports Premier League

18:30 Bundesliga: Χόφενχαϊμ-Κολωνία Novasports3

18:30 FIBA Women’s Olympic Qualifying Tournament: Ισπανία-Ουγγαρία Novasports5

19:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Florida Atlantic-Wichita St Novasports4

19:15 Η Ώρα των πρωταθλητών, A’ μέρος Novasports Prime

19:30 LaLiga ΕΑ Sports: Σεβίλλη-Ατλέτικο Μαδρίτης Novasports1

19:30 Jupiler Pro League: Σαρλερουά-Άντερλεχτ Novasports6

20:00 Stoiximan Super League: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ Novasports Prime

20:30 Premier League The Show Novasports Premier League

21:00 Eredivisie: Φέγενορντ-Σπάρτα Ρότερνταμ Novasports Start

21:45 Ligue 1: Νις-Μονακό Novasports2

22:00 LaLiga EA Sports: Μπαρτσελόνα-Γρανάδα Novasports1

22:00 FIBA Women’s Olympic Qualifying Tournament: Σερβία-Αυστραλία Novasports5

22:15 Η Ώρα των πρωταθλητών, Β’ μέρος Novasports Prime

Δευτέρα 12-2-2024

13:00-22:30 WTA 1000 Qatar Open – Φάση των «64» (5 αγώνες) Novasports6

20:00 Monday Football Club Novasports Prime

21:30 LaLiga Hypermotion: Βαγιαδολίδ-Αλμπαθέτε Novasports Start

22:00 LaLiga EA Sports: Αλμερία-Αθλέτικ Μπιλμπάο Novasports Prime

22:00 Premier League: Κρίσταλ Πάλας-Τσέλσι Novasports Premier League

COSMOTE TV

Παρασκευή 09.02.24

01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD

03.00 Milwaukee Bucks-Minnesota Timberwolves, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE COSMOTE SPORT7HD

05.00 Los Angeles Lakers-Denver Nuggets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

05.30 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD

05.30 Boxing: Teofimo Lopez vs Jamaine Ortiz (WBO Jr. Welterweight World Championship), ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE COSMOTE SPORT9HD

15.30 ATP 250 Marseille, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.30 ATP 250 Marseille, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 ATP 250 Marseille, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 ATP 250 Marseille, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Σαλερνιτάνα-Έμπολι, Serie A, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Σέφιλντ Γουένσντεϊ-Μπέρμιγχαμ, Sky Bet EFL Championship, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.15 Εστρέλα-Πορτιμονένσε, Liga Portugal Betclic, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD

Σάββατο 10.02.24

01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD

05.00 Sacramento Kings-Denver Nuggets, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE COSMOTE SPORT7HD

05.30 Los Angeles Lakers-New Orleans Pelicans, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.30 Ίπσουιτς-Γουέστ Μπρομ, Sky Bet EFL Championship, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

14.30 Καρσίγιακα-Νταρουσάφακα, Turkish Basketball Super League, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.00 Κάλιαρι-Λάτσιο, Serie A, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.30 Εκπομπή «Pregame Ολυμπιακός-ΟΦΗ» LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.00 Σαουθάμπτον-Χάντερσφιλντ, Sky Bet EFL Championship, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.00 Πάφος-Εθνικός Άχνας, Παγκύπριο Πρωτάθλημα CYTA, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.30 Ολυμπιακός-ΟΦΗ, Stoiximan Super League, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.30 ATP 250 Marseille, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Ρόμα-Ίντερ, Serie A, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 ATP 250 Marseille, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Εκπομπή «Pregame ΠΑΣ Λαμία-Αστέρας Τρίπολης» LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.40 Εκπομπή «Postgame Ολυμπιακός-ΟΦΗ» LIVE COSMOTE SPORT1HD

20.00 ΠΑΣ Λαμία-Αστέρας Τρίπολης, Stoiximan Super League, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.00 Ντερτόνα-Σάσαρι, Lega Basket Serie A, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.30 Μπάλινγκεν-Γκέπινγκεν, LIQUI MOLY Bundesliga Handball, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Σασουόλο-Τορίνο, Serie A, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Dallas Mavericks-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Oktagon 53, Γερμανία, Ομπερχάουζεν LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Μποαβίστα-Εστορίλ, Liga Portugal Betclic, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

Κυριακή 11.02.24

01.00 Brooklyn Nets-San Antonio Spurs, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD

02.00 UFC Fight Night: Jack Hermansson-Joe Pyfer, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE COSMOTE SPORT8HD

02.30 Atlanta Hawks-Houston Rockets, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE COSMOTE SPORT7HD

05.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD

12.00 Γαλατάσαραϊ-Αναντολού Εφές, Turkish Basketball Super League, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

13.30 Φιορεντίνα-Φροζινόνε, Serie A, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

13.30 Μπρέογκαν-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.00 Κόβεντρι-Μίλγουολ, Sky Bet EFL Championship, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 Κηφισιά-Βόλος ΝΠΣ, Stoiximan Super League, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 Μπολόνια-Λέτσε, Serie A, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.00 Μόντσα-Ελλάς Βερόνα, Serie A, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 ATP 250 Marseille, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 Μανρέσα-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

18.10 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Τζένοα-Αταλάντα, Serie A, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Παναιτωλικός-Ατρόμητος, Stoiximan Super League, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

20.00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μπράγκα, Liga Portugal Betclic, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Βίρτους Μπολόνια-Σκαφάτι, Lega Basket Serie A, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.00 Miami Heat-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.00 ATP 250 Dallas, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.40 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μίλαν-Νάπολι, Serie A, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Βιτόρια Γκιμαράες-Μπενφίκα, Liga Portugal Betclic, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

Δευτέρα 12.02.24

00.00 ATP 250 Cordoba, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD

01.30 Kansas City Chiefs-San Francisco 49ers, NFL Super Bowl LVIII LIVE COSMOTE SPORT3HD

14.00 ATP 500 Rotterdam, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP 500 Rotterdam, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.30 ATP 500 Rotterdam, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.30 ATP 500 Rotterdam, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Γιουβέντους-Ουντινέζε, Serie A, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.15 Αρούκα-Πόρτο, Liga Portugal Betclic, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

ACTION 24

Σάββατο 10/02/24

13:45  Βόλος 2004 - Σειρήνες Γρεβενών Super League Γυναικών

ΕLITE LEAGUE

16:00 Μύκονος - Πανιώνιος

16:30 Μίλωνας - Ηρακλής (Παράλληλη μετάδοση)

16:30 Eρμής Σχηματαρίου- Έσπερος Λαμίας (Παράλληλη μετάδοση)

SL2

Κυριακή 11/02/24

13: 45 Ηρακλής -Νίκη Βόλου

Δευτέρα 12/02/24

16:00 Athens Καλλιθέα - Ηλιούπολη

ΜΕGA TV

Κυριακή 11/2/24

00:10 Σούπερ Μπάλα

AΡΤ TV

Σάββατο -Κυριακή 10-11/02/24

16.30 BET Weekend

ΕΡΤ


9  Φεβ

13:00

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου (ΝΤΟΧΑ) | Καλλιτεχνική Ομαδικό Ελεύθερο (Z)
 

9  Φεβ

17:30

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Sport News
 

9  Φεβ

18:00

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου (ΝΤΟΧΑ) | ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ : ΕΛΛΑΔΑ -ΓΑΛΛΙΑ | ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Z)
Πόλο  

10  Φεβ

17:00

Sports Doc (E)
 

10  Φεβ

17:15

Stoiximan Basket League : ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΙΑΠΩΝΙΚΗ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS COLLECTION | 18η αγωνιστική (Z)
Μπάσκετ  

10  Φεβ

17:15

Basket League: ΚΑΡΔΙΤΣΑ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ (18η Αγωνιστική) (Z)
Μπάσκετ  

10  Φεβ

17:30

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Sport News
 

10  Φεβ

17:30

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου (ΝΤΟΧΑ) | Καταδύσεις 10μ. Ανδρών (Z)
 

10  Φεβ

20:00

Sports Doc (E)
 

10  Φεβ

20:15

Stoiximan Basket League : ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΩΝ CARNA – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ | 18η αγωνιστική (Z)
Μπάσκετ  

10  Φεβ

20:15

Basket League: ΑΠΟΛΛΩΝ Π. – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Π. (18η Αγωνιστική) (Z)
Μπάσκετ  

11  Φεβ

08:30

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου (ΝΤΟΧΑ) | Κολύμβηση 1η Μέρα (Πρωί) (Z)
 

11  Φεβ

16:00

Sports Doc (E)
 

11  Φεβ

16:30

Basket League: ΑΡΗΣ - ΠΑΟΚ (18η Αγωνιστική) (Z)
Μπάσκετ  

11  Φεβ

16:30

Stoiximan Basket League : ΑΡΗΣ Midea - ΠΑΟΚ mateco | 18η Αγωνιστική (Z)
Μπάσκετ  

11  Φεβ

18:00

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου (ΝΤΟΧΑ) | Κολύμβηση 1η Μέρα (Απόγευμα) (Z)
 

11  Φεβ

18:00

Basket League: Λαύριο Megabolt - Περιστέρι Bwin (18η Αγωνιστική) (Z)
Μπάσκετ  

11  Φεβ

18:20

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου (Ντόχα) : ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ | 1η ΜΕΡΑ (Z)
 

11  Φεβ

20:30

Basket League: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ (18η Αγωνιστική) (Z)
Μπάσκετ  

11  Φεβ

20:30

Stoiximan Basket League : ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ | 18η αγωνιστική (Z)
Μπάσκετ  

12  Φεβ

08:30

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου (ΝΤΟΧΑ) | Κολύμβηση 2η Μέρα (Πρωί) (Z)
 

12  Φεβ

17:00

VolleyLeague: ΠΑΟΚ - 'Αθλος Ορεστιάδας (15η Αγωνιστική) (Z)
Βόλεϊ  

12  Φεβ

17:00

Volley League: Α. Σ. ΠΑΟΚ - Α.Σ ΑΘΛΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (15η Αγωνιστική) (Z)
Βόλεϊ  

12  Φεβ

17:30

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Sport News
 

12  Φεβ

18:00

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου (Ντόχα) : ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ | 2η ΜΕΡΑ (Z)
 

12  Φεβ

20:05

Sports Doc (E)
 

12  Φεβ

20:15

Stoiximan Basket League : ΑΕΚ Betsson - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ AKTOR | 18η αγωνιστική (Z)
Μπάσκετ  

12  Φεβ

20:15

Basket League: ΑΕΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (18η Αγωνιστική) (Z)
Μπάσκετ  

K. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com