• Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3682 of /home/postgame/public_html/modules/user/user.module).

5 February, 2024 - 01:13

"Tσίμπησε" τον βαθμό η Ατλέτικο Μ!

Στο 3ο λεπτό των καθυστερήσεων η Ατλέτικο Μαδρίτης ισοφάρισε 1-1 τη Ρεάλ και «απέδρασε» με το βαθμό της ισοπαλίας από το «Σάντιαγκο Μπερναμπέου» στο μεγάλο ντέρμπι της 23ης αγωνιστικής της LaLiga.

Το γκολ, μάλιστα, πέτυχε ένας πρώην παίκτης της Ρεάλ, ο Μάρκος Γιορέντε και μέχρι το σημείο εκείνο η «Βασίλισσα» έδειχνε να έχει «αγκαλιάσει» τη νίκη, κρατώντας το 1-0 που είχε σημειώσει ο Μπραχίμ Ντίαθ στο 20΄.

Από την άλλη πλευρά, οι «ροχιμπλάνκος» είδαν ένα γκολ του Ντάριο Σίμιτς με κεφαλιά μετά από κόρνερ, να ακυρώνεται στο 50΄ μετά από παρέμβαση του VAR, καθώς κρίθηκε ότι ο Σαούλ επηρέαζε το οπτικό πεδίο του γκολκίπερ της Ρεάλ, Άντρι Λούνιν.