Γιούχτας

Ήττα στο 95’ για τον Ολυμπιακό Β’ από τον Γιούχτα

Με γκολ στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων ο Ολυμπιακός Β γνώρισε την ήττα στην Κρήτη με τον Γιούχτα Αχαρνών με 3-2, για τα play out του β’ ομίλου της Super League 2.

Το σύνολο του Αριέλ Ιμπαγάσα πάλεψε για την νίκη αποδίδοντας όμορφο ποδόσφαιρο, ωστόσο, το γκολ του Κωστανάσιου στο 95’ χάρισε στη γηπεδούχο ομάδα τους τρεις βαθμούς/

Read More

Επιβλητικός ο Ολυμπιακός Β'

Τη νίκη με 3-1 επί του Γιούχτα Αρχανών στο πλαίσιο της 17ης αγωνιστικής του Νότιου ομίλου της Super League 2 πήρε ο Ολυμπιακός Β’, σε ένα παιχνίδι που μπήκε δυνατά, πήρε προβάδισμα δυο τερμάτων από το πρώτο ημίχρονο και καθάρισε την υπόθεση των τριών βαθμών της νίκης.

Read More

Συνέχισαν απτόητοι Λεβαδειακός και Καλλιθέα

Νίκες για Λεβαδειακό και AthensKallitheaFC που απολαμβάνουν την κορυφή (και το +3) των δύο ομίλων της SuperLeague 2!

Στον Βόρειο Όμιλο, καταρχάς, η ομάδα της Λιβαδειάς επικράτησε 3-0 υποδεχόμενη τον Καμπανιακό στο πλαίσιο της 18ης αγωνιστικής.

Read More

Δύσκολες νίκες για Καλλιθέα και Ιωνικό

Δύσκολες εντός έδρας νίκες με 1-0 κόντρα σε Γιούχτα και Τηλυκράτη Λευκάδας αντίστοιχα πανηγύρισαν Athens Kallithea και Ιωνικός για την 4η αγωνιστική του 2ου ομίλου της Super League 2, παραμένοντας κοντά (2 βαθμούς πίσω) στην πρωτοπόρο της βαθμολογίας, Καλαμάτα.