Φάτε μάτια ψάρια!!!
Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών.
NOVASPORTS
Παρασκευή 4 Φεβρουαρίου
02:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
04:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ SHORT (Eurosport1)
06:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες XOKEΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
08:25 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
12:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Σαουδικής Αραβίας ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport2)
14:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ALL SPORTS OPENING CEREMONY (Eurosport1)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ PRO SERIES Γύρος Βαλένθιας (Eurosport2)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Βιλερμπάν (Novasports5)
19:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος 21η αγωνιστική: Νυρεμβέργη-Ίγκολσταντ (Novasports Start)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις Κάουνας-Ούνιξ Καζάν (Novasports6)
20:30 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Χέρτα-Μπόχουμ (Novasports3)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ζενίτ (Novasports4)
21:45 EFL Championship 30η αγωνιστική: Μπέρμιγχαμ Σίτι-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports5)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Χετάφε-Λεβάντε (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Μαρσέιγ-Ανζέ (Novasports2)
22:00 Β’ Κατηγορία Ισπανικού πρωταθλήματος 26η αγωνιστική: Μπούργος-Αλκορκόν (Novasports Start)
23:30 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
5 Φεβρουαρίου
03:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
04:45 XEIMEΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ SLOPESTYLE | Προκριματικά (Eurosport2)
06:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες XOKEΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
08:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
08:25 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ HS106 | Προκριματικά (Eurosport1)
09:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ SKIATHLON (Eurosport1)
10:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ 3000m (Eurosport2)
10:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΔΙΑΘΛΟ Relay (Eurosport1)
12:10 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες XOKEΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
12:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ HS106 | Τελικός (Eurosport1)
13:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING Moguls | Τελικός (Eurosport2)
14:20 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΤΑΣ 1Η ΗΜΕΡΑ (Eurosport1)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Αλαβές (Novasports1)
15:10 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΛΟΥΤΖ Μονό | 2nd run (Eurosport2)
15:50 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες XOKEΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Γκλάντμπαχ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Χόφενχαϊμ (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Φράιμπουργκ (Novasports Start)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ PRO SERIES Γύρος Βαλένθιας (Eurosport2)
17:00 EFL Championship: Χαλ-Πρέστον (Novasports News)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μαγιόρκα-Κάδιθ (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Μονπελιέ (Novasports2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Άρης-Βόλος (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Βαγιεκάνο (Novasports1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Λειψία (Novasports3)
19:30 EFL Championship: Σουόνσι-Μπλάκμπερν Ρόβερς (Novasports6)
19:30 Β’ Κατηγορία Ιταλικού πρωταθλήματος 21η αγωνιστική: Άσκολι-Περούτζια (Novasports Start)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 19η αγωνιστική: Τρέντο-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Άιντχοφεν-Άλμκααρ (Novasports5)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος: Ζανκτ Πάουλι-Πάντερμπορν (Novasports3)
21:30 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Σπόρτινγκ Χιχόν-Εϊμπάρ (Novasports6)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Αντβέρπ-Σεν Ζιλουάζ (Novasports Start)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-Σεβίλλη (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Λιόν (Novasports2)
23:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Baylor-Kansas (Novasports4)
Κυριακή 6 Φεβρουαρίου
01:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Duke-N. Carolina (Novasports4)
03:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1)
03:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ SLOPESTYLE | Τελικός (Eurosport2)
04:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ SLOPESTYLE | Τελικός (Eurosport2)
05:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ DH (Eurosport1)
05:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ : Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2)
06:40 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ SLOPESTYLE | Προκριματικά (Eurosport2)
08:35 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
09:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ SKIATHLON (Eurosport1)
10:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες XOKEΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
10:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ 5000m (Eurosport1)
13:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ HS106 | Τελικός (Eurosport1)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Σπάρτα Ρότερνταμ (Novasports5)
13:30 FREESTYLE SKIING Moguls | Τελικός (Eurosport2)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λοριάν-Λανς (Novasports Prime)
14:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος: Ντάρμσταντ-Αμβούργο (Novasports4)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική Κλαμπ Μπριζ – Γάνδη (Novasports6)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports1)
15:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί ΑγώνεςXOKEΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
15:10 ΛΟΥΤΖ Μονό | RUN 04 (Eurosport2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports Prime)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ PRO SERIES Γύρος Βαλένθιας 5ο Ετάπ (Eurosport2)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports1)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Χεράκλες (Novasports5)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Μπρεστ (Novasports2)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports3)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Φορτιτούντο Μπολόνια-Μπρέσια (Novasports4)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπέτις-Βιγιαρεάλ (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική Άντερλεχτ – Έουπεν (Novasports6)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Γρανάδα (Novasports1)
Δευτέρα 7 Φεβρουαρίου
03:15 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ FREE PROGRAM (Eurosport1)
03:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες REESTYLE SKIING Big Air | Προκριματικά (Eurosport2)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ FREE PROGRAM (Eurosport1)
04:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Giant Slalom | 1st run (Eurosport1)
05:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ FREE PROGRAM (Eurosport1)
05:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ SLOPESTYLE | Τελικός (Eurosport2)
07:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING Big Air | Προκριματικά (Eurosport2)
07:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Giant Slalom | 2nd run (Eurosport1)
10:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ 1500m (Eurosport2)
11:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΔΙΑΘΛΟ Individual (Eursport1)
12:05 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες XOKEΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
13:30 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΤΑΣ: Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2)
13:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ HS106 TEAM (Eurosport1)
14:00 WTA 500 Αγία Πετρούπολη 1η ημέρα (Novasports6)
15:25 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΛΟΥΤΖ Μονό | 2nd run (Eurosport2)
15:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες XOKEΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
16:00 WTA 500 Αγία Πετρούπολη (Novasports6)
16:40 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες XOKEΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-ΟΦΗ (Novasports Prime)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Εσπανιόλ (Novasports1)
COSMOTE TV
Παρασκευή 04.02.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
02.30 Atlanta Hawks-Phoenix Suns, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
03.30 San Antonio Spurs-Miami Heat, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE COSMOTE SPORT7HD
06.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.30 ATP 250 Open Sud de France, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.30 ATP 250 Open Sud de France, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.30 ATP 250 Open Sud de France, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Μίντλεσμπρο, Emirates FA Cup, 4ος Γύρος LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD
22.30 ATP 250 Open Sud de France, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
Serie A, 24η Αγωνιστική
Σάββατο 05.02.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
04.00 Utah Jazz-Brooklyn Nets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
05.00 Portal Trail Blazers-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE COSMOTE SPORT7HD
13.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD
13.00 Race of Champions, Nations Cup LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30 Τσέλσι-Πλίμουθ, Emirates FA Cup, 4ος Γύρος LIVE COSMOTE SPORT9HD
16.00 ATP 250 Open Sud de France, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.30 Εκπομπή «Sportshow Live Action» LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.00 Μάντσεστερ Σίτι-Φούλαμ, Emirates FA Cup, 4ος Γύρος LIVE COSMOTE SPORT3HD
17.00 Γουλβς-Νόριτς, Emirates FA Cup, 4ος Γύρος LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.00 Έβερτον-Μπρέντφορντ, Emirates FA Cup, 4ος Γύρος LIVE COSMOTE SPORT8HD
18.00 ATP 250 Open Sud de France, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.30 Εκπομπή «Pregame Παναιτωλικός-ΠΑΣ Γιάννινα » LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Παναιτωλικός-ΠΑΣ Γιάννινα, Super League Interwetten, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Κέιμπριτζ-Λούτον, Emirates FA Cup, 4ος Γύρος LIVE COSMOTE SPORT9HD
20.00 Πάσος Φερέιρα-Πορτιμονένσε, Liga Portugal Bwin, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.30 Εκπομπή «Postgame Παναιτωλικός-ΠΑΣ Γιάννινα » LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Ανδόρα-Μπανταλόνα, ACB Liga Endesa, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Τότεναμ-Μπράιτον, Emirates FA Cup, 4ος Γύρος LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.30 Βιτόρια Γκιμαράες-Μπράγκα, Liga Portugal Bwin, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
Serie A, 24η Αγωνιστική
ING Basketball Super League
Κυριακή 06.02.22
00.00 Orlando Magic-Memphis Grizzlies, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
02.00 Charlotte Hornets-Miami Heat, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE COSMOTE SPORT7HD
02.00 UFC Fight Night : Jack Hermansson-Sean Strickland, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE COSMOTE SPORT8HD
04.30 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
13.00 Race of Champions, Race LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.00 ATP 250, Tata Open Maharashtra LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.00 Εκπομπή «Pregame ΑΕΚ-Απόλλων Σμύρνης » LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.00 Λίβερπουλ-Κάρντιφ, Emirates FA Cup, 4ος Γύρος LIVE COSMOTE SPORT8HD
15.00 ΑΕΚ-Απόλλων Σμύρνης, Super League Interwetten, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
15.30 Μάδεργουελ-Σέλτικ, cinch Scottish Premiership, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.00 ATP 250 Open Sud de France, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.30 Εκπομπή «Pregame Ιωνικός-Ολυμπιακός » LIVE COSMOTE SPORT2HD
17.00 Εκπομπή «Postgame ΑΕΚ-Απόλλων Σμύρνης » LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.15 Ιωνικός-Ολυμπιακός, Super League Interwetten, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
18.00 Ρέιντζερς-Χαρτς, cinch Scottish Premiership, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
18.00 Νότιγχαμ Φόρεστ-Λέστερ, Emirates FA Cup, 4ος Γύρος LIVE COSMOTE SPORT5HD
18.30 Εκπομπή «Pregame ΠΑΣ Λαμία-Αστέρας Τρίπολης » LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 Ράιν Νέκαρ-Κίελο, DFB Cup Χάντμπολ, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.00 World Athletics Indoor Tour New Balance Grand Prix, Νέα Υόρκη COSMOTE SPORT9HD
19.15 Εκπομπή «Postgame Ιωνικός-Ολυμπιακός » LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 ΠΑΣ Λαμία-Αστέρας Τρίπολης, Super League Interwetten, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Βαλένθια, ACB Liga Endesa, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.00 Αρούκα-Πόρτο, Liga Portugal Bwin, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.30 Denver Nuggets-Brooklyn Nets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
22.30 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Φαμαλικάο, Liga Portugal Bwin, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
Serie A, 24η Αγωνιστική
ING Basketball Super League
Δευτέρα 07.02.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
04.00 Los Angeles Clippers-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
14.00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.30 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ούνικς Καζάν, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 Τοντέλα-Μπενφίκα, Liga Portugal Bwin, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.30ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT2HD
Serie A, 24η Αγωνιστική
ΟPEN TV
Σάββατο 05/02/22
13:40 ΟPEN SPORTS
Kυριακή 06/02/22
13:40 ΟPEN SPORTS
23:00 Τotal Football Εκπομπή
ΜΕGA
Κυριακή 06/02/22
23:50 Super Μπάλα LIVE
ΑΡΤ
Σάββατο-Κυριακή 05-06/02
15.00 Jump Shoot
16:30 bet weekend
EΡΤ
Κ. Στουρνάρας