Φάτε μάτια ψάρια!!!
Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών.
NOVASPORT
Σάββατο 26 Μαρτίου
01:05 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness 2022-Sweet 16 St. Peters-Purdue (Novasports Prime)
01:25 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness 2022-Sweet 16 Providence-Kansas (Novasports4)
03:25 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness 2022-Sweet 16: North Carolina-UCLA (Novasports Prime)
03:55 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness 2022-Sweet 16: Iowa St.-Miami (Novasports4)
10:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Πλανίτσα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
11:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
12:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport1)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
17:00 WTA 1000 Miami Open (Novasports6)
19:00 WTA 1000 Miami Open (Novasports6)
21:15 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 24η αγωνιστική: Βίρτους Μπολόνια-Ρέτζιο Εμίλια (Novasports4)
21:00 WTA 1000 Miami Open (Novasports6)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 33η αγωνιστική (Novasports Prime)
Κυριακή 27 Μαρτίου
00:05 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness 2022- Elite Eight (Novasports Prime)
02:45 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness 2022- Elite Eight (Novasports Prime)
10:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Πλανίτσα | ΑΝΔΡΕΣ
13:30 Euroleague Basketball Adidas Next Generation Tournament Μικρός Τελικός (Novasports Prime)
12:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Σιλβαπλάνα | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος της Καταλωνίας ΑΝΔΡΕΣ | 7ο Ετάπ (Eurosport1)
15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γάνδη - Βέφελγκεμ ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:00 Euroleague Basketball Adidas Next Generation Tournament Τελικός (Novasports Prime)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γάνδη - Βέφελγκεμ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Βενέτσια-Ντερτόνα (Novasports Prime)
19:00 WTA 1000 Miami Open (Novasports6)
20:00 WTA 1000 Miami Open (Novasports6)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Κοράλες Τσάμπιονσιπ (Eurosport2)
21:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
21:00 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)
21:20 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness 2022- Elite Eight (Novasports Prime)
21:25 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport1)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 33η αγωνιστική (Novasports Prime)
22:00 WTA 1000 Miami Open (Novasports6)
Δευτέρα 28 Μαρτίου
00:05 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness 2022- Elite Eight (Novasports Prime)
18:00 WTA 1000 Miami Open (Novasports6)
20:00 WTA 1000 Miami Open (Novasports6)
22:00 WTA 1000 Miami Open (Novasports6)
COSMOTE TV
Σάββατο 26.03.22
01.00 Charlotte Hornets-Utah Jazz, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE COSMOTE SPORT7HD
02.00 Miami Heat-New York Knicks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
03.30 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
11.15 ERC Rally Azores SS1 Coroa da Mata 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD
12.05 ERC Rally Azores SS2 Graminhais 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD
13.00 ERC Rally Azores SS3 Tronqueira 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD
14.25 FORMULA 2 Saudi Arabia, Jeddah, Sprint Race LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.50 FORMULA 1 STC SAUDI ARABIAN GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.00 Μπούρσασπορ-Νταρουσάφακα, ING Basketball Super League, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.00 Φινλανδία-Ισλανδία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT2HD
18.50 FORMULA 1 STC SAUDI ARABIAN GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.00 Ιρλανδία-Βέλγιο, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.00 Γιβραλτάρ-Νήσοι Φερόε, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT9HD
19.30 Αγγλία-Ελβετία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT1HD
20.45 Ισπανία-Αλβανία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Γερμανία-Ισραήλ, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45 Ολλανδία-Δανία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Γκραν Κανάρια-Τενερίφη, ACB Liga Endesa, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
23:00 New Orleans Pelicans-San Antonio Spurs, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
Κυριακή 27.03.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
01.00 UFC Fight Night, Curtis Blaydes-Chris Daukaus, ΗΠΑ, Οχάιο LIVE COSMOTE SPORT8HD
02.00 Memphis Grizzlies-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
15.00 Μελσούνγκεν-Φλένσμπουργκ, Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
15.35 ERC Rally Azores SS12 Feteiras 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD
16.30 FORMULA 2 Saudi Arabia, Jeddah, Feature Race LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.10 ERC Rally Azores SS13 Sete Cidades 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD
18.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.00 ERC Rally Azores SS14 Ribeira Grande 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD
19.30 Μπανταλόνα-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.00 FORMULA 1 STC SAUDI ARABIAN GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
20.15 Καρσίγιακα-Φενέρμπαχτσε, ING Basketball Super League, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.10 e-Premier League, Grand Finals LIVE COSMOTE SPORT3HD
22:30 Detroit Pistons-New York Knicks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
Δευτέρα 28.03.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
01.00 Phoenix Suns-Philadelphia 76ers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD
17.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 Μαυροβούνιο-Ελλάδα, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT1HD
23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT2HD
ΑΡΤ
Σάββατο-Κυριακή 26-27/03
15.00 Jump Shoot
16:30 bet weekend
EΡΤ
Κ. Στουρνάρας